Setari Cookie-uri

nu ma ud!(suna cam ciudat)...

sunt cu pretenul meu de ceva vreme, ne-am inceput viata sexuala dupa un an de relatie,eu fata mare, el fecior...sa zic pe romaneste!
problema mea este faptul k nu ma ud si nu i nteleg de ce..ma simt f bine cu el, il iubesc, dar nu ma ud decat atunci knd ma penetreaza.el zice k il doare dk nu sunt uda,de aceea imi tot face sex oral sa ma umezeasca...e ok lucrul asta, da ma simt penal kateodata, ma gandecs poate e ceva in neregula cu mine!
avem si o relatie la distanta , ne vdeme cam din 2 in 2 luni,sa fie si asta motivu??
va rog sa ma ajutati, sa imi dati un sfat , km as putea face sa ma ud si eu ca tot omu;)))

Postat pe 25 Octombrie 2008 11:10
nu am idee de ....dar faptul ca va vedeti atit de rar nu are de ce sa afecteze reactiile organismului tau. Doar ca nu o sa va obisnuiti unul cu celalalt si nu o sa va fie fffff bine in curind...parerea mea. Pt asta e necesara o relatie mai "apropiata"
Rasp mai concis la intrebarea ta ar fi : daca nu te uzi, si e inconfortabil, sint geluri in farmacii speciale pt asta.de la Durex, cred, care ajuta pt un inceput "lunecos"
succes
_iluzie_
Postat pe 25 Octombrie 2008 11:28
da, stiu de gelurile alea,chiar am incercat..dqar totusi..ceva pe cale naturala nu se poate face??

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:29
Scuzati ca intervin,desi sunt barbat ...Mergi la un control , poate asa este corpul tau si nu ai ce face. Eu nu vad asta o mare problema.Foloseste un lubrifiant,sau inainte de amor incercati sa va jucati. Poate nu esti tu destul de excitata.Faptul ca il iubesti nu are nimic de-a face cu excitatia. Sunt doua lucruri distincte. Concentreaza-te mai mult la mom respectiv,spune-ti tie insati cum ai vrea sa fii,cred ca e autosugestie..Iar daca nu iti reuseste mergi la doctor desi sunt convins ca nu e nimic grav.Bafta!

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:38
off..probabil k nu e ceva extraordianr c mi se intampla, da si el se simte stanjenit..crede k nu ma face sa ma simt bn, din moment ce eu nu ma ud..la inceput nu avea probleme, ba chiar eram ffff ok,dar acuma nush ce ii baiu...

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:43
Dar cand esti singura merge treaba normal?
Kathara
Postat pe 25 Octombrie 2008 12:44
De la: Kathara, la data 2008-10-25 12:44:17Dar cand esti singura merge treaba normal?






Postat pe 25 Octombrie 2008 12:44
buna intrebare!!!cam da...sa inteleg k el e de vina;)))???

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:49
again

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:50
durex play (lubrifiant)
fluturas_
Postat pe 25 Octombrie 2008 12:55
durex play, ok, da e ceva normal ce mi se intampla????

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:57
De la: fluturas_, la data 2008-10-25 12:55:23durex play (lubrifiant)


deci tu ma parasesti pt. durex...???
cine te viseaza noapte??ha?
aimee31
Postat pe 25 Octombrie 2008 12:57
te mai atrage iubitul sau nu???daca NU atunci e normal,sau daca tu te gandesti ce faci maine in timp ce faci sex tot timpul o sa ti se intample asta...

Postat pe 25 Octombrie 2008 12:58
De la: Larisa82, la data 2008-10-25 12:58:43te mai atrage iubitul sau nu???daca NU atunci e normal,sau daca tu te gandesti ce faci maine in timp ce faci sex tot timpul o sa ti se intample asta...


Asta vroiam sa intreb si eu..dar am citit ca il iubeste totusi ..

Explorati-va mai mult..
fluturas_
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:00
De la: seabiscuit, la data 2008-10-25 11:10:17sunt cu pretenul meu de ceva vreme, ne-am inceput viata sexuala dupa un an de relatie,eu fata mare, el fecior...sa zic pe romaneste!
problema mea este faptul k nu ma ud si nu i nteleg de ce..ma simt f bine cu el, il iubesc, dar nu ma ud decat atunci knd ma penetreaza.el zice k il doare dk nu sunt uda,de aceea imi tot face sex oral sa ma umezeasca...e ok lucrul asta, da ma simt penal kateodata, ma gandecs poate e ceva in neregula cu mine!
avem si o relatie la distanta , ne vdeme cam din 2 in 2 luni,sa fie si asta motivu??
va rog sa ma ajutati, sa imi dati un sfat , km as putea face sa ma ud si eu ca tot omu;)))


Nu trebuie sa te simti penala, nici nu trebuie sa te simti in neregula. Desigur ar fi bine, odata ce ti-ai inceput viata sexuala, sa consulti si un ginecolog, sa mergi la control. Pentru linistea ta sufleteasca poti sa-i pui si medicului intrebarea asta si vei vedea ce iti zice;-)
Eu am citit ca umezeala depinde de barbat si cat de dibaci este el in arta preludiului, cum isi foloseste gura si degetele ca metede excitante, mangieturi etc.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:00
De la: aimee31, la data 2008-10-25 12:57:53
De la: fluturas_, la data 2008-10-25 12:55:23durex play (lubrifiant)


deci tu ma parasesti pt. durex...???
cine te viseaza noapte??ha?


tu ma visezi noaptea..dar tu ma visezi dansand

durex e prietenul meu cel mai bun
fluturas_
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:01
De la: fluturas_, la data 2008-10-25 13:00:10
De la: Larisa82, la data 2008-10-25 12:58:43te mai atrage iubitul sau nu???daca NU atunci e normal,sau daca tu te gandesti ce faci maine in timp ce faci sex tot timpul o sa ti se intample asta...


Asta vroiam sa intreb si eu..dar am citit ca il iubeste totusi ..

Explorati-va mai mult..





il iubeste dar nu o excita

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:02
ma atrage,sigur k ma atrage..il astept de fiecare data cu o dorinta uriasa de a face dragoste..dar mi se intampla c am zis mai sus..in timpul actului sexual,ma simt bine cu el,nu mi-e rusine,sau chestii de genu...

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:02
De la: seabiscuit, la data 2008-10-25 13:02:59ma atrage,sigur k ma atrage..il astept de fiecare data cu o dorinta uriasa de a face dragoste..dar mi se intampla c am zis mai sus..in timpul actului sexual,ma simt bine cu el,nu mi-e rusine,sau chestii de genu...




atunci ar trebui sa intrebi un medic ginecolog daca e ok ce ti se intampla...

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:03
of..cred k o sa trebuiasca sa fac si pasul asta..desi mi-e groazaaaa

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:06
of..cred k o sa trebuiasca sa fac si pasul asta..desi mi-e groazaaaa

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:06

Te atrage dar nu te excita vorba Larisei ...
Ca sa te intreb daca doar cu el esti asa presupun ca te-as intreba degeaba...

Eu tot pe a mea o tin : explorati-va mai mult
fluturas_
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:06
exista un termen pentru chestia asta care ti se intampla tie...dar e prea dimineata ca sa-mi amintesc cand o sa-mi amintesc o sa-ti spun

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:07
De la: fluturas_, la data 2008-10-25 13:06:32
Te atrage dar nu te excita vorba Larisei ...
Ca sa te intreb daca doar cu el esti asa presupun ca te-as intreba degeaba...

Eu tot pe a mea o tin : explorati-va mai mult




hihihihihhi,incearca cu altul sa vezi glumeam evident!

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:08
fluturas coconas,numai cu el am avut relatii..obseervi kt is de habarnista;)))

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:09
Am vazut ca multe, incriminati lipsa de tact a barbatului. Nu va contrazic, dar o parte din vina o au si anumite femei. Am cunoscut o femeie ce se gandea, in timpul preludiului si a partidei de dragoste, la ce mancare sa faca maine, de unde sa cumpere mai ieftin carne, legume, cu ce sa se imbrace a doua zi la serviciu...etc. Nu glumesc. Deci, sfatul meu este sa uitati pt. o ora sau cat o dura partida,de lucrurile ce nu tin de ceea ce faceti in acea clipa. Degeaba ma chinuiam eu cu limba la pasarica ei, la sanii ei, daca ea era absenta. Implicativa si voi! NU GENERALIZEZ.
Miticutza
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:19
Incearca un doctor. Sigur stie sa-ti explice mai multe. :)
fluturas_
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:19
poate k is femei cum zici u,da io clar nu ma gandesc la c mancare sa fac,sau din astea..k nu ii stres...locuiesc cu ai mei..is junioaara,nu am ganduri de astea..poate k,cine stie tre sa facem alcumva,altundeva,nu doar aks la mn...poate si din cauza asta...

Postat pe 25 Octombrie 2008 13:22
De la: seabiscuit, la data 2008-10-25 13:22:34poate k is femei cum zici u,da io clar nu ma gandesc la c mancare sa fac,sau din astea..k nu ii stres...locuiesc cu ai mei..is junioaara,nu am ganduri de astea..poate k,cine stie tre sa facem alcumva,altundeva,nu doar aks la mn...poate si din cauza asta...


Posibil sa fie si din cauza stresului cauzat de faptul ca poate sa fiti descoperiti de ai tai. Incercati sa o faceti intr-un loc unde nu puteti sa fiti deranjati de nimeni. Poate la un hotel, mergeti intr-o statiune, un weekend numai voi doi si incercati sa scapati de orice va poate tulbura. Daca nu merge, apelati la un doctor. Bafta!
Miticutza
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:35
ia o galeata cu apa...varsa pe tine....si vei fi uda.....te asigur...

Postat pe 25 Octombrie 2008 15:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ati facut vreodata sex in apa? 127 De la: fante_de_dorobanti 8 Octombrie 2010 14:52
nu sunt sigur, dar cred ca vreau o amanta 181 De la: kudika_957439 17 August 2014 20:20
sarcina 1 De la: cristinasallai 23 Aprilie 2010 16:32
Barbat FARA fantezii sexuale...PLZ HELP! 191 De la: Trecatorul 20 Aprilie 2010 15:22
care este imprejurarea in care va place sa faceti dragoste? 56 De la: r_girl 14 Mai 2009 14:02