Setari Cookie-uri

Eu Pesti iar prietenul meu Balanta...

Buna as dori si eu sa aflu mai multe despre combinatia asta zodiacala si anume eu sunt Pesti iar prietenul meu este BALANTA...Tin sa precizez ca suntem impreuna de 7 ani...Ne intelegem foarte bine dar as fi curioasa sa aflu mai multe aspecte legate si de zodii...
RALUCA_RT
Postat pe 25 Octombrie 2008 13:43
Eu sunt balanta, prietena mea este pesti.Suntem de 5 ani si 4 luni impreuna.Despre sectiunea pat nu vorbesc acolo niciodata nu am avut vreo problema, chiar cred ca suntem asi, parerea mea e ca femeile pesti nu pot fii imblanzite si cu cat le impui sa faca ceva cu atat mai mult sunt contra, mereu cauta sa fie placute si sunt sociabile, le place sa fie cat mai sexy si sunt obsedate de haine!Balanta este la fel de capoasa si de sociabila dar cand vine vorba de femeia lui peste este foarte posesiv.Tocmai ca este balanta mereu cand este o cearta mediaza conflictul si lasa de la el oricat de mult stie ca are dreptate.Ne-am certat de sute de ori si de cele mai multe dati din nimicuri, de 2 x am incercat sa ne despartim si nu am putut!Cand suntem noi 2 se simte mirosul dragostei dar cand iesim in lume alaturi de prieteni parca din partea ei simt o usa intre noi.
CICI72
Postat pe 9 Decembrie 2008 15:06
De cuplurile balanta-balanta ce parere aveti??
crisvaly
Postat pe 30 Decembrie 2008 21:58
am fost casatorita cu o balanta 11 ani,EU FIIND PESTI.DUPA 11 ANI ,POATE CEVA MAI MULT (CRED CA 14,15)NE AM DAT SEAMA CA NU MAI AVEM NIMIC IN COMUN , AM DIVORTAT,IN LINISTEA CARACTERISTICA ULTIMILOR ANI.ACUM,DE APROAPE 3 ANI IUBESC NEBUNESTE SI VREAU TOT BINELE DIN LUME TOT PTR O BALANTA. ......!!!!????.....PTR MINE TOTUL E OK,A FOST OK SI INCERC SA FAC TOTUL PTR A FI SUPER!
anb
Postat pe 5 Ianuarie 2009 18:43
pe mine m-a invatat astrologule meu ca exista 12 moduri de a iubi si moduri diferite de a i te intele cu cineva. De exemplu venus planeta iubirii sau sau micul benefic nu se departeaza mai mult de 46 de grade de soare. LA modul general nu este vorba este vorba de compatibilitatea sau nu, dar eu am trecut de stadiul balanta nu se intelge cu taur, am dat un exemplu.
NicoletaCristea
Postat pe 11 Martie 2009 17:29
La fel ca mine si eu sunt peste si am trait 11 ani langa un barbat balanta si sunt divortata de el de 3 ani si ceva .......foarte asemanatoare situatie,sa fie oare de vina zodia noastra?
kudika021048
Postat pe 16 Iunie 2009 09:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
poveste de viata 16 De la: loveactualy 1 Aprilie 2009 18:49
Probleme cu iubitul 15 De la: clau19 6 August 2010 17:37
iubiri imposibile 1 De la: kudika058778 16 Noiembrie 2010 08:28
M-am indragostit iremediabil de un baiat mai mic cu 8 ani. 24 De la: snowdropme 15 Mai 2016 20:52
Aventura sau ceva mai mult. 57 De la: Micaell 23 Noiembrie 2011 17:51