Setari Cookie-uri

eu varsatoare ...el scorpion.

Ce credeti, un cutit cu doua taisuri...in 2 ani am stat despartiti cam 8 luni in reprize..dar tot la el ma intorc..oare mai merita?
diana88
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:40
chiar nu stiu ce sa-ti mai zic....
raluki_rtz
Postat pe 31 Octombrie 2008 16:29
Si eu sunt varsatoare, el e scorpion, si chiar daca ne'am mai certat(mai mult din cauza mea ) pana la urma tot impreuna am ramas. E o relatie bazata pe foarte multa comnuicare(chiar daca el este in iasi si eu am ramas aks )
E cea mai reusita rel din punctul meu de vedere. Eu zic ca merita, dar nu te lua numai dupa zodii, depinde si de personalitatea lui

orice ai hotari iti urez noroc
MidnightFist
Postat pe 9 Noiembrie 2008 16:58
eu sunt gemeni el e taur cum ne intelegem?
ana_blonda
Postat pe 20 Ianuarie 2009 17:59
Si eu sunt varsatoare si am trait o relatie cu un scorpion si numai de suferit am avut....daca i-ai gresit nu uita si cand ti-e lumea mai draga te loveste Sunt foarte foarte orgoliosi, egoisti si increzuti Si eu ma certam destul de des si mereu eu cedam in cele din urma si il cautam sa ne impacam Au nevoie de foarte multa atentie din partea noastra, se cred cei mai buni (in pat intr-adevar chiar sunt f buni, mai rar ca ei) Eu una simteam ca ma ingradeste prea mult, nu aveam voie sa ies singura cu prietenii mereu ma controla muuult prea posesivi scorpionii pentru o fire libertina ca a noastra varsatorii

Pe scurt am suferit chiar f mult de pe urma lui, ne-am despartit pe un motiv cam aiurea dar asa sunt ei neiertatori si orgoliosi Nu ma cautat niciodata de atunci cu toate ca ink mai tineam unul la altul....

concluziile le tragi singura, daca vrei sa fii cu un scorpion ori te supui lui, ori o lasi balta Dar cum un varsator nu suporta asta, se cam bat cap in cap Ar merge relatia insa e nevoie de compromisuri de ambele parti si de f f f multa comunicare intre cei doi Te poti insa consola cu faptul ca daca un scorpion te iubeste atunci o face din toata inima Bafta
unika_ea
Postat pe 7 Februarie 2009 14:28
Sunt de acord cu unika_ea, "daca un scorpion te iubeste , o face din toata inima" si zic ca asta e un motiv pentru care merita sa incerci sa remediezi unele deficiente cauzatoare de neintelegeri. Bineinteles, daca si tu il iubesti din toata inima. Ma intreb , insa, cum a fost in alea opt luni de despartire - iti spuneai " ce bine imi e fara schizofrenicul ala?" sau te gandeai ce iti faceau procese de constiinta? Pana la urma , si zodiile astea sunt cu marja lor de eroare... unde ar fi poezia descoperirii celui de langa tine...?
andaluzia
Postat pe 20 Martie 2009 11:33
Eu sunt varsatoare si`am avut"bucuria" de a experimenta un fel de relatie amoroasa cu un mascul scorpion...Concluzia : nu exista nici cea mai mica potrivire ...si cand zic mica,vreau sa se inteleaga infima:)))
Parerea mea.....scorpionul este muuulllttt prea posesiv,gelos obsesiv si are chiar accese tiranice...Eu am fugit cat m`au tinut picioarele...si umbra lui m`a urmarit mult timp....am fost terorizata cu telefoane si mesaje diverse in care initial ma facea in toate felurile,apoi dupa cateva minute incepea sa planga si sa se culpabilizeze.....a incercat chiar sa ma sanajeze cu suicidul....Raspunsul meu final"baiete,daca o faci numai tu ai de pierdut....din partea mea,un idiot mai putin.." Sa`mi fie iertat sarcasmul....eu m`am referit exclusiv la experienta traita de mine....
Pe de alta parte am intalnit si scorpioni foarte amabili,prieteni extraordinari.....dar DOAR PRIETENI NIMIC MAI MULT, ca incep lucrurile sa o ia razna!
Mony_ampera
Postat pe 20 Martie 2009 12:51
Doamneeeee m-ati bagat in sperieti rau(am scris si pe celalalt topic) nu de alta dar am cunoscut uns corpion pe net, e la nivel de net, momentan si avea un dar extrem de tare el la 11 noaptea dupa ce a vb cu mine 10 minute insista sa ies cu el dar o insistenta din aia extraordinara. Pana la urma a iesit cum am vrut eu nu am iesit cu el, dar nu s-a lasat pana nu a obtinur nr meu de telefon dupa care a spus clar de acum sa consideri ca ai un iubit. Am zis au mama dar ce ai patit? te-ai lovit la cap? nici nus tiu cine esti
alexia30
Postat pe 22 Martie 2009 16:29
Astrele nu sunt de partea voastra... de asta nici nu va merge bine relatia.. cel mai bine ar fi sa va despartiti
Diavolyta_
Postat pe 29 Aprilie 2009 01:26
De la: unika_ea, la data 2009-02-07 14:28:29Si eu sunt varsatoare si am trait o relatie cu un scorpion si numai de suferit am avut....daca i-ai gresit nu uita si cand ti-e lumea mai draga te loveste Sunt foarte foarte orgoliosi, egoisti si increzuti Si eu ma certam destul de des si mereu eu cedam in cele din urma si il cautam sa ne impacam Au nevoie de foarte multa atentie din partea noastra, se cred cei mai buni (in pat intr-adevar chiar sunt f buni, mai rar ca ei) Eu una simteam ca ma ingradeste prea mult, nu aveam voie sa ies singura cu prietenii mereu ma controla muuult prea posesivi scorpionii pentru o fire libertina ca a noastra varsatorii

Pe scurt am suferit chiar f mult de pe urma lui, ne-am despartit pe un motiv cam aiurea dar asa sunt ei neiertatori si orgoliosi Nu ma cautat niciodata de atunci cu toate ca ink mai tineam unul la altul....

concluziile le tragi singura, daca vrei sa fii cu un scorpion ori te supui lui, ori o lasi balta Dar cum un varsator nu suporta asta, se cam bat cap in cap Ar merge relatia insa e nevoie de compromisuri de ambele parti si de f f f multa comunicare intre cei doi Te poti insa consola cu faptul ca daca un scorpion te iubeste atunci o face din toata inima Bafta









la fel am patit si eu cu un scorpion am stat 5 ani dar a fost un calvar ,era foarte gelos nu aveam voie sa dansez sa merg la suc sa fac nimic trebuia sa fiu papusa lui din care el credea ca are dreptul sa faca ce vrea.Iar eu la fel ca toatetoti vvarasatorii suntem mai libertini si pt libertatea noastra suntem in stare de orice
in rest idem unika_ ea
brunettalore_yahoo_com
Postat pe 30 Aprilie 2009 21:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce tinuta sa adopt pentru o prezentare de moda la care sunt invitata...? 2 De la: kudika002422 13 Martie 2009 21:06
buna tututor fetelor salut baietilor 32 De la: cristiana_cris 7 Octombrie 2009 15:44
EU,EL.....SI ALDOILEA "EL"!! 44 De la: kudika103418 17 Ianuarie 2010 11:57
poti ramane insarcinata la al 3-lea contact sexual??? 22 De la: yumalai 20 Septembrie 2009 16:13
hello people 1 De la: kagome_kudika 20 Ianuarie 2011 10:29