Setari Cookie-uri

Topic pentru injuraturi si jigniri

De la: Kathara, la data 2008-10-30 00:10:30What? Mai nene, du-te si te culca, te bagi exact ca musca in lapte! Vezi-ti de batranete si de reumatsme, ei dracie, te bagi in disctutia unor femei tinere care in general nu cam te baga in seama! Nu inteleg cum pot fi unele asa de gaine sa se lasa calcate de sultan (ce gluma sordida), dar mie uneia mi-mi arde de mosuleti libidinosi, sunt destui prin tramvaie. Ei, dracie!



de asta ce zici wolfy...???
si cand te gandesti, ca tot kathara este cea care se ocupa de reclamatii si stergere de conturi..

poate se va trezi kudika si pentru altii..

Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:47
crista simplu iubita..mai jos....


http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19610/ce-parere-aveti-despre-droguri-ati-consumat-vreodata-daca-da-de-ce-/ce-parere-aveti-despre-droguri-ati-consumat-vreodata-daca-da-de-ce--pagina-20.html


mafia_nrr1
Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:47
saru' mana

Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:51


1756 mesaje
Membru din: 8/04/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 8 August 2008, ora 20:51 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde



De la: oanna81, la data 2008-08-08 20:49:16
[quote]
mafia .. te rog eu.. nu o mai baga in seama pe obsedata asta.. e o psihopata si pe astia numai cu indiferenta ii atingi.. sunt o multime de dovezi ca e aceeasi persoana cu ordinarele celelalte dar nu ma mai chinui sa le postez.. am spus doar ca nu-mi mai pun mintea cu idioate.. cine are cap intelege, cine nu.. sa se duca la mama dracului cu tot cu tampita asta.. chiar nu mai are rost sa continuam subiectul..
HERMAFRODITO.. SA CREPI ZDREANTA CE ESTI!
Printre altele, chiar nu stiam ca pot avea asemenea putere hipnotizanta asupra cuiva, care sa vorbeasca saptamani in sir numai si numai despre mine! Si mai zice ca nu o intereseaza persoana mea.. eu cred ca e iremediabil hipnotizata si obsedata.[quote]


Psihopata, tampita, zdreanta si hermafrodita esti tu! Vad ca recidivezi in limaj! faci ce faci si tot la tipul asat de avorbi ajungi! Pentru ca asta esti tu!



Ma scuzati nu prea ma pricep cu functia asta, ca n-am avut de ce. wolfy e experta!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 11:56
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 11:20:03
De la: Kathara, la data 2008-11-08 01:14:06
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 00:32:59
De la: Kathara, la data 2008-11-08 00:29:44
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-07 23:51:25
mai wolfy la cat de inteligenta esti...pfff..am sa-ti fac o DIPLOMA...." CEA MAI DESTEAPTA SI INTELIGENTA DIN KUDIKA" bravo tie.....o meriti....


Si tie una cu "Regina pleonasmelor". fair and square.



ce faci kathara te numesti si wolfy???? sau esti avocata ei..ca judecatoare nici atat.....


Wow, sibila noastra, fara minte de-a ei, doar repeta si repeta ce-i zice stapanu'. Charming .. dar macar musulmanele isi scot si bani pe faza asta.




auzi katharo valabil si pentru wolfy.....voi credeti ca toata lumea pe kudika sunt prosti numai voi sunteti destepte...ok...se vede desteptaciunea voastra facuta la cu..ru..l.... vacii.....dar chiar trebuie jignita lumea de voi si nu numai aici..daca va uitati bine voi doua sunteti cele care puneti paie pe foc..adica una si aceeasi....

exista site-uri de inteligenta intrati draga acolo si expuneti-va toata inteligenta care da sa iasa afara.....nu aici...

daca vreti am sa propun sa facem un joc cu cine-i mai inteligent ...ca doar voi sunteti si veti castiga bineinteles la acest joc sa be..li..ti..cioaca...la urs.....
pai zau asa mai lasati-ma impace ca am slabit rau de cand ma tot muscati de c..u..r....


Ia uite cine vorbeste trivial pe aici. Eu cuvinte de genul asta nu am folosit niciodata. Deci nu numai ca nu aveti unde ar trebui sa aveti, dar dati dovada si de un caracter de doi bani.
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:02
inca vreo 2-3 exemple si pe urma va las in pace ca deja m-am plictisit ...

De la: wolfy, la data 2008-10-10 19:26:25
Din ce spui tu aici rezulta ca sunt si vaci neimbecile. Desigur ca nu e cazul neveste-ti!


De la: wolfy, la data 2008-10-17 23:13:15
Cleopatra draga, tu chair nu intelegi ca din punct de vedere al crestinismului Coranul este egal cu o? Cata inteligenta! Ca sa ne arati ca Biblia fost modificata ne citezi din Coran! Pai nu asta trebuia sa faci. Ca sa fii credibila trebuia sa citezi din niste versiuni extrem de vechi ale NT care sa iti ateste spusele. Si o chestie de logica: este firesc sa cred ca oamenii care l-au cunoscut pe Iisus au scris adevarul despre el, si nu cineva care a trait pesate 600 de ani.

Iisus in Coran nu zice nimic. Cuvintele lui sunt modificate de un analfabet care a trait peste sase secole

Ai aratat numai ca tu crezi in Coran, care repet, pentru noi este egal cu o.


De la: wolfy, la data 2008-10-18 20:03:37Draga Cleopatra, esti lipsita de logica ca de obicei. Nu poti sa-mi demonstrezi ca Biblia a fost modificata dandu-mi citate dintr-o carte pe care eu o consider egala cu o. Pentru asta ar fi fost nevoie de o sursa pe care ambele sa o consideram valida. Si cum ea nu exista, rezulta ca nu poti doved inimic. Apoi, oamenii care au fost contemporanii cu intampplarile narate sunt mult mai credibili decat cei care au trait cateva sute mai tarziu. Sper ca intelegi ce vreau sa spun.
M-am saturat de ignoranta ta!


De la: Kathara, la data 2008-10-19 10:53:35 Sa dea dracu' sa zica cineva ca femeia respectiva nu stie despre ce vorbeste!


De la: Kathara, la data 2008-10-19 11:01:51Poate ar fi cazul sa postez si depre executiile din Iran si Arabia Saudita, asa ca lasati-ma dracu' in pace cu fericirea musulmanelor. Femeile alea nu au absolut niciun drept si sunt mai jos decat animalele, daca le omoara vreun barbat ala nu pateste nimic si aveti si tupeul nemarginit sa-mi spuneti mie ca nu-i asa!

Uitati aici, mulumnanilor, bucurati-va de ce a zis profetul, o fata de 17 ani omorata cu pietre ca s-a indragostit de un sunit. 2000 de oameni au dat in ea - uite fericirea, uite respectul, uite egalitatea
Mi se face scarba de atata ipocrizie!


De la: wolfy, la data 2008-10-19 15:31:43
Si asta e religia despre care vor musulmanii sa ne convinga ca nu e discriminatoare la adresa femeii? Asta e religia pasnica? Mi-e mila de voi! Ramaneti acolo, in lipsa voastra de civilizatie, si lasati-ne in pace!


De la: Kathara, la data 2008-10-20 19:14:37Cum ar zice turcu: sictir!


De la: wolfy, la data 2008-10-20 22:07:34
Un ateu e mai bun decat un om cu o religie ca Islamul. Daca vrei sa te edifici uita-te la filmuletele postate cu cateva pagini in urma.


De la: wolfy, la data 2008-10-20 22:40:07O religie care indeamna la omorarea oamenilor si la bataia femeilor este o religie malefica(iertat sa-mi fie oximoronul), deci nu are cum sa fie o religie.

De acord, dar Allah si Coranul sunt egali cu o din punct de vedere al unei religii.


deja m-am plictisit sa dau exemple ... daca mai vreti exista si alte topicuri...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:03
De la: wolfy, la data 2008-11-08 11:41:39
pai crista ... conform dex online ...asta inseamna madam:

MADÁM s. v. doamnã.

nu era greu ...


Pai da, sa zica mersi!!!
Stiam ce inseamna doar ca e un apelativ mai "de sus", ca sa zic asa. Ma mai si ia cu e-uri. Deci, daca nu-ti convine wolfy, pot sa-ti zic bebe.[/quote]

Da draga, dar eu vorbeam de fanceza. Ti-am si explicat. In fine, eu am obiceiul sa scriu cuvintele conform limbii din care le iau. [/quote]

cum s-a demonstrat deja cuvantul exista in limba romana ca sa nu spun ca nu ti s-a vorbit in franceza....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:05
A, apropos, sa vezi cum te faci singura de ras
De la: wolfy, la data 2008-06-28 16:34:13SA CONCLUZIONAM: EU N-AM JIGNIT PE NIMENI PE FORUMUL ASTA, AM FOST NUMAI RAUTACIOASA SI "INTEPATOARE", PE CAND TU AI JIGNIT IN NENUMARATE RANDURI. EU NU MIA-M PERMIS SA FAC PE NIMENI "PROASTA", TU DA, DE MULTE ORI.

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:07
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-08 11:24:16mai departe....

Tu esti proasta sau te prefaci? De unde dracu intelegi tu din ce am scris eu ca am sustinut cum ca tu ai fi spus ca cei care lucreaza la mususlmani sunt slugi? KATHARA A ZIS! Am precizat de o mie de ori, dar se vede treaba ca nu esti in stare sa intelegi ce scrie intr-o propozitie simpla.

Si iarasi, de unde dracu ai dedus tu din ce am scris eu ca ti-am jignit familia, nu stiu! Cred ca ar fi prea mult sa iti cer sa citezi, nu-i asa?

Cat despre nesimtire, dupa parerea mea se afla in alta parte!

vai tu.... da' ce limbaj elevat....[/quote]


ma citez pe mine citandu-te pe tine... nu ti se pare a fi o injuratura asta????

daca nu ..mai caut sa sti ca pana la urma tot gasesc vreuna...

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:08
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:02:56
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 11:20:03
De la: Kathara, la data 2008-11-08 01:14:06
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 00:32:59
De la: Kathara, la data 2008-11-08 00:29:44
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-07 23:51:25
mai wolfy la cat de inteligenta esti...pfff..am sa-ti fac o DIPLOMA...." CEA MAI DESTEAPTA SI INTELIGENTA DIN KUDIKA" bravo tie.....o meriti....


Si tie una cu "Regina pleonasmelor". fair and square.



ce faci kathara te numesti si wolfy???? sau esti avocata ei..ca judecatoare nici atat.....


Wow, sibila noastra, fara minte de-a ei, doar repeta si repeta ce-i zice stapanu'. Charming .. dar macar musulmanele isi scot si bani pe faza asta.




auzi katharo valabil si pentru wolfy.....voi credeti ca toata lumea pe kudika sunt prosti numai voi sunteti destepte...ok...se vede desteptaciunea voastra facuta la cu..ru..l.... vacii.....dar chiar trebuie jignita lumea de voi si nu numai aici..daca va uitati bine voi doua sunteti cele care puneti paie pe foc..adica una si aceeasi....

exista site-uri de inteligenta intrati draga acolo si expuneti-va toata inteligenta care da sa iasa afara.....nu aici...

daca vreti am sa propun sa facem un joc cu cine-i mai inteligent ...ca doar voi sunteti si veti castiga bineinteles la acest joc sa be..li..ti..cioaca...la urs.....
pai zau asa mai lasati-ma impace ca am slabit rau de cand ma tot muscati de c..u..r....


Ia uite cine vorbeste trivial pe aici. Eu cuvinte de genul asta nu am folosit niciodata. Deci nu numai ca nu aveti unde ar trebui sa aveti, dar dati dovada si de un caracter de doi bani.




ce patisi wolfy..te-ai socat???? a pai cu oameni ca voi ma scuzati ..si deh mai inteligento ce esti.....ca te-ai nascut cu cartea'n mana...si tot cu ea....pe cand alta lume are realizari .....chiar si fara cartea aia care spui tu ca o ai....deci????? avantajul calaretului
mafia_nrr1
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:17
Ce se intampla aici si pe cine trebuie sa injur aici ??
fluturas_
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:18
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 11:56:54

1756 mesaje
Membru din: 8/04/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 8 August 2008, ora 20:51 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde



De la: oanna81, la data 2008-08-08 20:49:16
[quote]
mafia .. te rog eu.. nu o mai baga in seama pe obsedata asta.. e o psihopata si pe astia numai cu indiferenta ii atingi.. sunt o multime de dovezi ca e aceeasi persoana cu ordinarele celelalte dar nu ma mai chinui sa le postez.. am spus doar ca nu-mi mai pun mintea cu idioate.. cine are cap intelege, cine nu.. sa se duca la mama dracului cu tot cu tampita asta.. chiar nu mai are rost sa continuam subiectul..
HERMAFRODITO.. SA CREPI ZDREANTA CE ESTI!
Printre altele, chiar nu stiam ca pot avea asemenea putere hipnotizanta asupra cuiva, care sa vorbeasca saptamani in sir numai si numai despre mine! Si mai zice ca nu o intereseaza persoana mea.. eu cred ca e iremediabil hipnotizata si obsedata.[quote]


Psihopata, tampita, zdreanta si hermafrodita esti tu! Vad ca recidivezi in limaj! faci ce faci si tot la tipul asat de avorbi ajungi! Pentru ca asta esti tu!



Ma scuzati nu prea ma pricep cu functia asta, ca n-am avut de ce. wolfy e experta!


Uite o sa-ti zic acum ceva ca sa poti sa ma citezi mai tarziu: ori esti proasta, oi te prefaci! Tu nu vezi ca asta e un raspuns la ce mi-a zis Oana? Adica pe tipa care incepe nu o condamni, ba chiar o aperi, dar pe mine care ii raspund folosind cuvintele ei ma condamni!
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:19
De la: fluturas_, la data 2008-11-08 12:18:03Ce se intampla aici si pe cine trebuie sa injur aici ??


pai deocamdata facem munca de cercetare care pe cine a injurat...ca deh ,unii dintre noi vorbesc urat dar altii ,nu...

pe cine vrei, chiar si pe mine daca ...ti tu cu tot dinadinsul...

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:21
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 12:17:05
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:02:56
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 11:20:03
De la: Kathara, la data 2008-11-08 01:14:06
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-08 00:32:59
De la: Kathara, la data 2008-11-08 00:29:44
De la: mafia_nrr1, la data 2008-11-07 23:51:25
mai wolfy la cat de inteligenta esti...pfff..am sa-ti fac o DIPLOMA...." CEA MAI DESTEAPTA SI INTELIGENTA DIN KUDIKA" bravo tie.....o meriti....


Si tie una cu "Regina pleonasmelor". fair and square.



ce faci kathara te numesti si wolfy???? sau esti avocata ei..ca judecatoare nici atat.....


Wow, sibila noastra, fara minte de-a ei, doar repeta si repeta ce-i zice stapanu'. Charming .. dar macar musulmanele isi scot si bani pe faza asta.




auzi katharo valabil si pentru wolfy.....voi credeti ca toata lumea pe kudika sunt prosti numai voi sunteti destepte...ok...se vede desteptaciunea voastra facuta la cu..ru..l.... vacii.....dar chiar trebuie jignita lumea de voi si nu numai aici..daca va uitati bine voi doua sunteti cele care puneti paie pe foc..adica una si aceeasi....

exista site-uri de inteligenta intrati draga acolo si expuneti-va toata inteligenta care da sa iasa afara.....nu aici...

daca vreti am sa propun sa facem un joc cu cine-i mai inteligent ...ca doar voi sunteti si veti castiga bineinteles la acest joc sa be..li..ti..cioaca...la urs.....
pai zau asa mai lasati-ma impace ca am slabit rau de cand ma tot muscati de c..u..r....


Ia uite cine vorbeste trivial pe aici. Eu cuvinte de genul asta nu am folosit niciodata. Deci nu numai ca nu aveti unde ar trebui sa aveti, dar dati dovada si de un caracter de doi bani.




ce patisi wolfy..te-ai socat???? a pai cu oameni ca voi ma scuzati ..si deh mai inteligento ce esti.....ca te-ai nascut cu cartea'n mana...si tot cu ea....pe cand alta lume are realizari .....chiar si fara cartea aia care spui tu ca o ai....deci????? avantajul calaretului


Un om ca mine nu a vorbit niciodata ca tine! Nu mai pot eu de realizarile tale! Imi dau seama ce realizari are o femeie care vorbeste ca o tiganca!
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:21
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-08 12:21:04
De la: fluturas_, la data 2008-11-08 12:18:03Ce se intampla aici si pe cine trebuie sa injur aici ??


pai deocamdata facem munca de cercetare care pe cine a injurat...ca deh ,unii dintre noi vorbesc urat dar altii ,nu...

pe cine vrei, chiar si pe mine daca ...ti tu cu tot dinadinsul...



eu nu tin nimic ..

la dastea cu oana si cu amenintari nu ma bag iar la cat ati scris nu citesc sa vad care e treaba

te injur pe tine ca nu arati cum te-a descris miabela_RELOADED !
fluturas_
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:34
wolfy....
aveam pretentii la tine..

poi..,cum adica "prosta si tiganca.."
rusinica

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:34
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:19:43
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 11:56:54

1756 mesaje
Membru din: 8/04/2008
Oras: BUCURESTI
Postat pe: 8 August 2008, ora 20:51 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde



De la: oanna81, la data 2008-08-08 20:49:16
[quote]
mafia .. te rog eu.. nu o mai baga in seama pe obsedata asta.. e o psihopata si pe astia numai cu indiferenta ii atingi.. sunt o multime de dovezi ca e aceeasi persoana cu ordinarele celelalte dar nu ma mai chinui sa le postez.. am spus doar ca nu-mi mai pun mintea cu idioate.. cine are cap intelege, cine nu.. sa se duca la mama dracului cu tot cu tampita asta.. chiar nu mai are rost sa continuam subiectul..
HERMAFRODITO.. SA CREPI ZDREANTA CE ESTI!
Printre altele, chiar nu stiam ca pot avea asemenea putere hipnotizanta asupra cuiva, care sa vorbeasca saptamani in sir numai si numai despre mine! Si mai zice ca nu o intereseaza persoana mea.. eu cred ca e iremediabil hipnotizata si obsedata.[quote]


Psihopata, tampita, zdreanta si hermafrodita esti tu! Vad ca recidivezi in limaj! faci ce faci si tot la tipul asat de avorbi ajungi! Pentru ca asta esti tu!



Ma scuzati nu prea ma pricep cu functia asta, ca n-am avut de ce. wolfy e experta!


Uite o sa-ti zic acum ceva ca sa poti sa ma citezi mai tarziu: ori esti proasta, oi te prefaci! Tu nu vezi ca asta e un raspuns la ce mi-a zis Oana? Adica pe tipa care incepe nu o condamni, ba chiar o aperi, dar pe mine care ii raspund folosind cuvintele ei ma condamni!


Asta e si dovada ca nu esti cu nimic mai buna decat ea, ca tot ziceai sa-ti demonstrez

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:36
De la: stef_reloaded, la data 2008-11-08 12:34:09wolfy....
aveam pretentii la tine..

poi..,cum adica "prosta si tiganca.."
rusinica


Da, pai ce sa-i faci. Pe unii chiar nu-i ajuta deloc cutia craniana - de exemplu pe ema care vrea sa arate ca jignesc islamul dand citate din Coran, si altii chiar vorbesc ca niste tigani. Vezi ema cand ii spune miei sa se inece cu m...e
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:38
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 12:36:58Asta e si dovada ca nu esti cu nimic mai buna decat ea, ca tot ziceai sa-ti demonstrez


Nu, e o dovada ca nu te duce mintea. oana m-a jignit si M-A AMENINTAT de nenumarate ori si nu am raspuns. Sunt anumite situatii insa - ca de exemplu cele in care sunt instigati oameni impotriva mea, cand eu imi permit sa reactionez, folosind aceleasi cuvinte ca si ea.

Si daca tot imi zici ca sunt ca oana,uita-te de cate ori m-a injurat ea, si de cate ori am "injurat-o" eu, si mai ales de cate ori m-a amenintat ea si de cate ori am amenintat-o eu.

Pana atunci shuh!
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:40
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:33:36
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 12:07:57A, apropos, sa vezi cum te faci singura de ras
De la: wolfy, la data 2008-06-28 16:34:13SA CONCLUZIONAM: EU N-AM JIGNIT PE NIMENI PE FORUMUL ASTA, AM FOST NUMAI RAUTACIOASA SI "INTEPATOARE", PE CAND TU AI JIGNIT IN NENUMARATE RANDURI. EU NU MIA-M PERMIS SA FAC PE NIMENI "PROASTA", TU DA, DE MULTE ORI.


Nu, eu nu ma fac de ras. Daca te-ar duce mintea putin mai mult, ceea ce evident ca nu e cazul - te-ai uita la data. Pana la data respectiva nu facusem proasta pe nimeni(poti sa verifici chestia asta)numai mai tarziu mi-am permis asa ceva, si numai in conditiile in care eu insami am fost facuta proasta de niste agramate. Acu'ai inteles sau te depaseste nivelul discutiei?

Da' vezi ca tu trebuie sa-mi arati mie unde am injurat!


Caut, bebe, caut, stai tu linistita ca te faci singura de ras. Sa-mi multumesti ca-mi pierd timp pretios din viata cu tine.

Bey, care sunteti pe acolo, putin ajutor cu linkuri catre topicurile cu islam.

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:41
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 12:41:13
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:33:36
De la: crista_galli, la data 2008-11-08 12:07:57A, apropos, sa vezi cum te faci singura de ras
De la: wolfy, la data 2008-06-28 16:34:13SA CONCLUZIONAM: EU N-AM JIGNIT PE NIMENI PE FORUMUL ASTA, AM FOST NUMAI RAUTACIOASA SI "INTEPATOARE", PE CAND TU AI JIGNIT IN NENUMARATE RANDURI. EU NU MIA-M PERMIS SA FAC PE NIMENI "PROASTA", TU DA, DE MULTE ORI.


Nu, eu nu ma fac de ras. Daca te-ar duce mintea putin mai mult, ceea ce evident ca nu e cazul - te-ai uita la data. Pana la data respectiva nu facusem proasta pe nimeni(poti sa verifici chestia asta)numai mai tarziu mi-am permis asa ceva, si numai in conditiile in care eu insami am fost facuta proasta de niste agramate. Acu'ai inteles sau te depaseste nivelul discutiei?

Da' vezi ca tu trebuie sa-mi arati mie unde am injurat!


Caut, bebe, caut, stai tu linistita ca te faci singura de ras. Sa-mi multumesti ca-mi pierd timp pretios din viata cu tine.

Bey, care sunteti pe acolo, putin ajutor cu linkuri catre topicurile cu islam.


Cauta, cauta!
beyonce_indragostita
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:43
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:38:45
De la: stef_reloaded, la data 2008-11-08 12:34:09wolfy....
aveam pretentii la tine..

poi..,cum adica "prosta si tiganca.."
rusinica


Da, pai ce sa-i faci. Pe unii chiar nu-i ajuta deloc cutia craniana - de exemplu pe ema care vrea sa arate ca jignesc islamul dand citate din Coran, si altii chiar vorbesc ca niste tigani. Vezi ema cand ii spune miei sa se inece cu m...e



stim cu totii ca ema ,este o inteligenta si o draguta..!!

asa ca nu reusesti sa convingi pe nimeni de pe forum ..

si mai stim ca mia... ,a fost cea care si-a facut cont doar pt a jigni profund anumite persoane de pe forum..
vezi cazul meu..

se pare ca ema a avut dreptate si mia chiar s-a "inecat"..

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:50
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:25:38
Da draga, dar eu vorbeam de fanceza. Ti-am si explicat. In fine, eu am obiceiul sa scriu cuvintele conform limbii din care le iau.


cum s-a demonstrat deja cuvantul exista in limba romana ca sa nu spun ca nu ti s-a vorbit in franceza....[/quote]

Da, depinde de nivelul fiecaruia. Eu am obiceiul sa-mi iau cuvintele din limbile straine pe care le stiu. Sorry. Si explica-mi te rog unde am jignit Islamul si mai ales unde am fost rasista. Nu de alta dar mai demult ma acuzai si de asta.[/quote]


de data asta o citez pe kathara si te intreb
"citesti in craci" ???

"negru ca noaptea" nu ti se pare a fi o remarca rasista???
cred ca se referea totusi la culoare pielii individului pe care l-ai "apostrofat" ca de altfel si la caracterul sau nu ??? dar asta ...dupa...

cat despre islam...reciteste-ti posturile doar ...ti le-am dat mai sus...imi e cam lene sa ma citez ... din nou...

nu sunt numai citate din coran ceea ce ai scris tu, de fapt ti-am citat numai ideile tale....
daca observi bine...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:52
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:29:50
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-08 12:21:04
De la: fluturas_, la data 2008-11-08 12:18:03Ce se intampla aici si pe cine trebuie sa injur aici ??


pai deocamdata facem munca de cercetare care pe cine a injurat...ca deh ,unii dintre noi vorbesc urat dar altii ,nu...

pe cine vrei, chiar si pe mine daca ...ti tu cu tot dinadinsul...



Da, ce sa-i faci...Unii dintre noi nu au folosit niciodata cuvinte de genul m...e. Iti mai aduci aminte cand ii urai miei sa se inece cu asa ceva? Ti-am mai zis eu de albina aia...


cred ca inca o data ai "citit in craci"

nu am afirmat ca nu injur, chiar am facut-o ,si inca cum...
tu esti cea care afirma ca nu jigneste ,ci doar "ironizeaza"

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:54
si azi la multi ani pt sf.mihail si gavril!

Postat pe 8 Noiembrie 2008 12:55
Cu riscul de a-i da satisfactie lui bebe, revin dupa ora 4 cand primesc update-urile de la Kudika. Chiar am si alte lucruri de facut azi, nu ca altele care sufera de o lipsa acuta de ocupatie.



Pt bebe mic si dulce

Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:08
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:36:20
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-08 12:03:11inca vreo 2-3 exemple si pe urma va las in pace ca deja m-am plictisit ...

De la: wolfy, la data 2008-10-10 19:26:25
Din ce spui tu aici rezulta ca sunt si vaci neimbecile. Desigur ca nu e cazul neveste-ti!


De la: wolfy, la data 2008-10-17 23:13:15
Cleopatra draga, tu chair nu intelegi ca din punct de vedere al crestinismului Coranul este egal cu o? Cata inteligenta! Ca sa ne arati ca Biblia fost modificata ne citezi din Coran! Pai nu asta trebuia sa faci. Ca sa fii credibila trebuia sa citezi din niste versiuni extrem de vechi ale NT care sa iti ateste spusele. Si o chestie de logica: este firesc sa cred ca oamenii care l-au cunoscut pe Iisus au scris adevarul despre el, si nu cineva care a trait pesate 600 de ani.

Iisus in Coran nu zice nimic. Cuvintele lui sunt modificate de un analfabet care a trait peste sase secole

Ai aratat numai ca tu crezi in Coran, care repet, pentru noi este egal cu o.


De la: wolfy, la data 2008-10-18 20:03:37Draga Cleopatra, esti lipsita de logica ca de obicei. Nu poti sa-mi demonstrezi ca Biblia a fost modificata dandu-mi citate dintr-o carte pe care eu o consider egala cu o. Pentru asta ar fi fost nevoie de o sursa pe care ambele sa o consideram valida. Si cum ea nu exista, rezulta ca nu poti doved inimic. Apoi, oamenii care au fost contemporanii cu intampplarile narate sunt mult mai credibili decat cei care au trait cateva sute mai tarziu. Sper ca intelegi ce vreau sa spun.
M-am saturat de ignoranta ta!


De la: Kathara, la data 2008-10-19 10:53:35 Sa dea dracu' sa zica cineva ca femeia respectiva nu stie despre ce vorbeste!


De la: Kathara, la data 2008-10-19 11:01:51Poate ar fi cazul sa postez si depre executiile din Iran si Arabia Saudita, asa ca lasati-ma dracu' in pace cu fericirea musulmanelor. Femeile alea nu au absolut niciun drept si sunt mai jos decat animalele, daca le omoara vreun barbat ala nu pateste nimic si aveti si tupeul nemarginit sa-mi spuneti mie ca nu-i asa!

Uitati aici, mulumnanilor, bucurati-va de ce a zis profetul, o fata de 17 ani omorata cu pietre ca s-a indragostit de un sunit. 2000 de oameni au dat in ea - uite fericirea, uite respectul, uite egalitatea
Mi se face scarba de atata ipocrizie!


De la: wolfy, la data 2008-10-19 15:31:43
Si asta e religia despre care vor musulmanii sa ne convinga ca nu e discriminatoare la adresa femeii? Asta e religia pasnica? Mi-e mila de voi! Ramaneti acolo, in lipsa voastra de civilizatie, si lasati-ne in pace!


De la: Kathara, la data 2008-10-20 19:14:37Cum ar zice turcu: sictir!


De la: wolfy, la data 2008-10-20 22:07:34
Un ateu e mai bun decat un om cu o religie ca Islamul. Daca vrei sa te edifici uita-te la filmuletele postate cu cateva pagini in urma.


De la: wolfy, la data 2008-10-20 22:40:07O religie care indeamna la omorarea oamenilor si la bataia femeilor este o religie malefica(iertat sa-mi fie oximoronul), deci nu are cum sa fie o religie.

De acord, dar Allah si Coranul sunt egali cu o din punct de vedere al unei religii.


deja m-am plictisit sa dau exemple ... daca mai vreti exista si alte topicuri...


Asa, si unde e jignirea ca nu vad? Am spsus vreo minciuna pe aici? Ti-am spus ca nu te duce mintea nici cat pe o albina...


daca tu din exemplele de mai sus nu vezi absolut nici o jignire , atunci draga mea , eu cu mintea mea "de albina" ma inclin in fata "teligentei " tale si iti dau dreptate.....
esti o lady , esti desteapta foc, esti ...ce mai nu mai am cuvinte....

poate ca atat de "slavita" administatie observa la ce anume se refera ceilalti utilizatori cand spun ca se simt jigniti de tine.

POATE!!!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:13
Chiar daca veti considera ca ma bag unde nu-mi fierbe oala si in fond e un topic creat exact pt ceea ce se face aici, as vrea totusi sa-mi exprim mirarea ca unele persoane care sunt foarte istete si inteligente, si pariez ca au si alte calitati, se preteaza la discutii sterile presarate cu esenta de topic
cheer up ladies!
viata e mai frumoasa fara suparari artificiale!
googoodoll
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:16
De la: wolfy, la data 2008-11-08 12:38:45
De la: stef_reloaded, la data 2008-11-08 12:34:09wolfy....
aveam pretentii la tine..

poi..,cum adica "prosta si tiganca.."
rusinica


Da, pai ce sa-i faci. Pe unii chiar nu-i ajuta deloc cutia craniana - de exemplu pe ema care vrea sa arate ca jignesc islamul dand citate din Coran, si altii chiar vorbesc ca niste tigani. Vezi ema cand ii spune miei sa se inece cu m...e


ai jignit coranul cand te-ai referit la el ca la o ...carte ...si mai cum draga mea uite aici cuvintele tale:

De la: wolfy, la data 2008-10-06 20:09:37



Ca sa porti o discutie trebuie sa stii despre ce vorbesti. Eu am citit coranul si mi se pare o carte nenorocita: poligamie,bataia femeii, convertire la islam prin forta, si altele de genul.

sau asta nu ti se pare o jignire???

JIGNÍRE s. 1. insultare, ofensare, ultragiere, (livr.) vexare, (fig.) rãnire, (livr. fig.) lezare. (~ cuiva cu vorbe grele.) 2. (concr.) afront, injurie, insultã, ocarã, ofensã, ruºine, umilinþã, (livr.) ultraj, vexaþiune, (pop.) hulã, sudalmã, suduiturã, (înv.) bãsãu, dosadã, înfruntare, necinste, obidã, (fig.) atingere, (livr. fig.) lezare. (Nu poate suporta ~; o ~ adusã cuiva.)

sper sa pricepi ca nu esti mai buna ca nimeni si ca a raspunde cu aceleasi cuvinte care iti sunt adresate nu te face nici mai citita si nici "o buna crestina" , ca tot o tii sus si tare cu "intoarce si celalat obraz" si ca TU poti disocia biblia si sa urmezi doar perceptele Noului Testament.

da am citit ca ti s-a spus cum ca Biblia in sine este formata din noul si vechiul testament .....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:20
De la: googoodoll, la data 2008-11-08 13:16:35 Chiar daca veti considera ca ma bag unde nu-mi fierbe oala si in fond e un topic creat exact pt ceea ce se face aici, as vrea totusi sa-mi exprim mirarea ca unele persoane care sunt foarte istete si inteligente, si pariez ca au si alte calitati, se preteaza la discutii sterile presarate cu esenta de topic
cheer up ladies!
viata e mai frumoasa fara suparari artificiale!


o discutie principiala, ma inclin si ma supun , de fapt ai dreptate in ceea ce spui.
papusoi...
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Noiembrie 2008 13:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
copilaria copilului tau 8 De la: dulcik_ubita 9 Septembrie 2008 10:48
Sarbatori fericite 93 De la: MissDarine 28 Decembrie 2011 21:47
Scoala de Soferi IASI 1 De la: kudika005471 2 Aprilie 2009 17:05
Va rog din suflet, dati un click pe link , pentru un vot! 1 De la: gabrielaradu 9 Mai 2008 15:11
Hey,Vrei un catel? 1 De la: zuraluca 8 Octombrie 2009 17:45