Setari Cookie-uri

produse yves rocher

a folosit cineva produse de la yves rocher? am inteles k sunt super bune, cam costisitoare dar ma rog....
alina_luminita
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:12
De la: alina_luminita, la data 2008-11-03 12:12:36a folosit cineva produse de la yves rocher? am inteles k sunt super bune, cam costisitoare dar ma rog....

da, am folosit eu si sunt foarte multumita de ele dar sa stii ca preturile sunt foarte ok... adica accesibile oricui! gelurile de dus miros atat de bine.... si sunt foarte bune si acestea. nu fac reclama, spun doar ca am folosit si eu
buburuza_mica
Postat pe 26 Noiembrie 2008 14:55
da sunt chiar bune , dar daca vrei fonduri de ten sau creme de fata , eu iti recomand cele de la pierre ricaurd . sunt mai bune parerea mea . eu am avut un ten foarte uscat si cu cremele de la pierre ricaurd e super ....
ioana_0208
Postat pe 26 Noiembrie 2008 15:00
sunt innebunita dupa gelurile de dus

sunt cele mai tari
iar samponul, de la Hamamelis imi place, si el. foarte mult
ralukiss
Postat pe 26 Noiembrie 2008 15:23
fond de ten...e ok, ma refer la fondul de ten 0defecte, merita banii, ma supara numai denumirea nuantelor, la ce nuanta te gandesti cand vezi ca scrie 'crin delicat'?

Postat pe 29 Noiembrie 2008 12:06
sunt ff faine produsele de la yves rocher si eu imi comand de ceva timp produse de la ei si sunt ff multumita , iar preturile acceptabile; cele mai faine sunt gelurile de dus si cremele de corp aaaa si poti sa comanzi direct pe net mai nou www.yves-rocher.ro
maiamia
Postat pe 3 Decembrie 2008 12:20
de parfurile barbatesti stiti ceva? le-ati testat?
_iluzie_
Postat pe 3 Decembrie 2008 13:06
si mie imi plac mult..............mai ales gelurile de dus, si nu sunt singura.........iubi a facut deja comanda de gel de dus de cafea, ca cica ii vine sa ma pape dupa ce il folosesc...........


la parfumuri de barbati, am vazut numai o monstra de transat, si imi placea mult cum miroase........



la parfumuri de femei, am primit ode a l'amour, ming shu, si acum vreau sa-mi comand nature.....
dienuta_nou
Postat pe 3 Decembrie 2008 13:20
dar poti incerca produse de la amway daca vrei detalii da mi un mail iuliana_oancea_2006@yahoo.com iti garantez ca sunt exceptionale
iulianaaa
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:32
Sincer au produse foarte bune, pana acuma am folosit de la ei crema de fata, produse cosmetice, parfumuri si deodorant si de toate am fost multumita deci iti poti comanda cu incredere.
kudika326761
Postat pe 8 Aprilie 2011 22:34
Sunt avoanele francezilor...
kudika226898
Postat pe 9 Aprilie 2011 11:41
incercati de la amway gama masculina Tolsom, miros hainele si dupa ce le speli.
carmen_natural
Postat pe 2 Mai 2011 23:23
De la: kudika226898, la data 2011-04-09 11:41:52Sunt avoanele francezilor...


Daca aia nu e buna,aia nu e buna,
tu ce produse folosesti??
Valy90
Postat pe 2 Mai 2011 23:35
Si eu sunt multumita de produsele Yves Rocher, mai ales ca preturile nu sunt piperate si beneficiez din cand in cand de reduceri sau mici cadouri in magazinele lor din Bucuresti datorita cardului de membru. Am un ten uscat si am incercat multe creme care nu-mi intrau deloc in piele si se decojeau ca o masca inainte de a descoperi Hydra Vegetal de la Yves Rocher, pe care nu am mai schimbat-o de vreo 2 ani fiindca imi functioneaza foarte bine. De asemenea, folosesc serul vegetal pentru zona sensibila din jurul ochilor, apele de toaleta Comme une Evidence si Naturelle, gelurile de dus, precum si rimeluri, farduri de pleoape si rujuri de la aceasta firma franceza. Mirosul celor doua ape de toaleta este suav si persista, rujurile sunt hidratante, fardurile rezista pe pleoape mai multe ore, asa ca nu am motive sa ma plang, raportul calitate - pret fiind unul bun in opinia mea. Sotul meu este multumit de spuma de ras pentru piele sensibila si de gelul de dus Hoggar.
kudika_960561
Postat pe 15 Aprilie 2014 11:50
De la: kudika_960561, la data 2014-04-15 11:50:00Si eu sunt multumita de produsele Yves Rocher, mai ales ca preturile nu sunt piperate si beneficiez din cand in cand de reduceri sau mici cadouri in magazinele lor din Bucuresti datorita cardului de membru. Am un ten uscat si am incercat multe creme care nu-mi intrau deloc in piele si se decojeau ca o masca inainte de a descoperi Hydra Vegetal de la Yves Rocher, pe care nu am mai schimbat-o de vreo 2 ani fiindca imi functioneaza foarte bine. De asemenea, folosesc serul vegetal pentru zona sensibila din jurul ochilor, apele de toaleta Comme une Evidence si Naturelle, gelurile de dus, precum si rimeluri, farduri de pleoape si rujuri de la aceasta firma franceza. Mirosul celor doua ape de toaleta este suav si persista, rujurile sunt hidratante, fardurile rezista pe pleoape mai multe ore, asa ca nu am motive sa ma plang, raportul calitate - pret fiind unul bun in opinia mea. Sotul meu este multumit de spuma de ras pentru piele sensibila si de gelul de dus Hoggar.


Au un ia f. cheap.
kudika226898
Postat pe 15 Aprilie 2014 15:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu pot sa-l uit:(( 10 De la: rashela 12 Septembrie 2009 06:33
ce ziceti de cosmeticele acestea 1 De la: ocaziebuna 8 Martie 2010 10:56
pudra extraordinar de buna!!! 1 De la: sometimes_g 26 Iulie 2009 08:52
Buna! 17 De la: kudika_10403 23 Iunie 2012 13:55
Offf, celulita asta!!! Mi-a dat si ea mari batai de cap! Acum incerc tot un tratament de la Revitol si vad ca da rezultate super 11 De la: kudika226898 4 Octombrie 2010 00:49