Setari Cookie-uri

ce se intampla:(

am cun un tip acum ceva timp , aceasi varsta ca mine , super dragut si il ador mult de tot:( faza e ca acum 2 -3 luni ne`am combinat , puteam sa`i citesc in ochii lui fericirea, si el in ai mei:( dar cum la mine fericirea nu prea tine asta nu a tinut decat 3 zile:( super frumos...cele mai frumoase zile din viata mea , :( dar dupa astea 3 zile :( nu mi`a mai raspuns la tel...nu ma mai intalnisem cu el de 3 zile :( cand l`am vazut l`am intrebat ce se intampla, mi`a spus ca nimic:( insa dupa 2 ore jumatate, au aparut 2 fete, englezoaice:( si una dintre ele la sarutat:((((((( a fost cumplit de dureros sa vad asta insa nu puteam sa fac nimic, de atunci si pana in prezent ma masoara din cap pana in picioare se uita la mine imi vb imi zambeste , are grija de mine imi este super greu sa`l vad atat de aprope de mine si totusi atat de departe ...insa acum 4 saptamani a facut o chestie:( ....a inceput sa o sarute pe respectiva fata si se uita in ochii mei, nu am putut din nou sa fac ceva:( ma durut si nu m`am putu abtine si am inceput sa plang de nervii si suparare m`am combinat cu un baiat :( si de atunci ma intreaba dak mai sunt cu el una alta:9 nu stiu ce sa mai creed....il iubesc la nebunie si ma doare ce face:( insa nu stiu ce sa fac ...sa ma despart de respectiva pers cu care sunt acum si sa`i spun sentimentele mele sau :( nu stiu ....vreau neaparat sa stiu:(((((((((((((( nu ma mai pot uita in ochii lui :(

Postat pe 3 Noiembrie 2008 13:56
ce pot sati spun draga, intradevar e ceva destul de dureros , ascultati inima si fa cum iti dicteaza ea , dar dupa cum spui cred ca acel pe care il iubesti nu este indiferent de tine, incarca poate sa faci tu primul pas si apoi vei vedea reactia lui , dar acel de acum poate mai bine ar fi sai spui acum ca pe urma sa na fie prea tirziu si sa il faci sa sufere fara vina . succese , asta e parerea mea
dj_vita
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:26
De la: dianaJORDAN, la data 2008-11-03 13:56:29( ma durut si nu m`am putu abtine si am inceput sa plang de nervii si suparare m`am combinat cu un baiat :( si de atunci ma intreaba dak mai sunt cu el una alta:9 nu stiu ce sa mai creed....il iubesc la nebunie


pe care din ei il iubesti? sau pe amindoi?
incearca si cu al treilea poate te lamuresti cum devine treaba cu iubirea...
sandra33
Postat pe 15 Noiembrie 2008 18:30
pai e normal ca il iubesc pe jordan nu actualu`.....de actualu` m`am despartit ...si am vazut ca niciunu` nu merita...asa ca...am de gand sa nu ma mai gandesc la asta pt un timp ...am sa fiu singura un timp pt ca cred ca e cel mai bine:(

Postat pe 28 Noiembrie 2008 16:59
WOW DA CUM DE TE INTREABA DACA ESTI CU EL DACA SE SARUTA CU ALTELE?? SAU INTELEG EU PROST?
elenarthemiss
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:59
in primul rand cred ca trebuie sa vb deschis sa ii spui sentimenetele tale,sa il intr ce simte el pt tine,doar asa cred ca se va clarifica situatia....succes!!
muiebarlad
Postat pe 15 Iulie 2009 18:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce faci daca inca mai simte ceva pentru amanta? 33 De la: libra66 25 Martie 2009 11:33
I NEED HELP...PLSSS!!! 36 De la: elissabeth 12 Martie 2009 20:19
o mica povestioara 28 De la: kudika110674 28 Februarie 2010 11:03
AM NEVOIE DE UN SFAT 54 De la: Alexandra_bma 27 Aprilie 2010 21:08
help!!! 20 De la: polin 18 Noiembrie 2011 18:35