ioana

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent ioana: (2.7 din 3 voturi)

ocirjan2005 Avatarul lui ocirjan2005

1 mesaj
Oras: bucuresti

ce parere aveti despre relatia dintre taur (eu) si fecioara(el)?
Tortura19 Avatarul lui Tortura19

3 mesaje

Buna,si eu sunt taur,iar fostul meu prieten e fecioara!As putea sa iti zic multe, insa conteaza mult si ce baiat ai langa tine si cum e crescut, si cat de mult e influentat de cei din jur.Pot zice k este incapatanat, dar mai incapatanat k noi, tauroaicele nu.Asta o sti si u, k tot noi tb sa detinem controlul asupra situatiei, fie ca avem dreptate sau nu.Trb draga mea ,sa sti cum sa il faci sa te asculte, de obicei fecioarele sunt cam cu capul in nori...si nu prea da ascultare vorbelor tale, lucru ce sigur te va enerva!Pe mine una.ma dispera cand observam k vb singura...cu toate k zicea k e atent...sunt visatori...si au prea multe idei care cred k le pot pune in practik!Lucrul bun,este k daca te iubeste sigur iti este fidel...si daca mai sti si cum sa il manipulezi va fi o perioada cum vrei tuh, asta pana cand il va enerva ceva anume sau va da crezare vorbelor din jur.Ai mare grija ce prieteni isi face si cine are putere asupra lui,influenta,deoarce se lasa usor influentat.Nu il lasa sa te critice, si nici sa iti gaseasca punctul slab...fi u tot timpul cea care sa aibe ultimul cuv de spus chiar daca nu ii place:)...ce sa iti zic...sa casti ochii...deoarece daca te iubeste prea mult,,,,poate deveni posesiv,in schimb daca totul decurge bine pot zice k va potriviti perfect deoarece el te completeaza pe tine, tu ai nevoie de linste si iubire, armonie, iar isi face chiar griji k tu sa nu cumva sa duci lipsa de asta!totul depinde de el, si de cum va intelegetzi...incearca sa nu fi geloasa...si sa nu fi u posesiva..sa nu ii critici lucruri ce sti k nu ii plac...si sa ai incredere..conteaza mult, f mult...increderea...bafta...si succes in relatie!
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: ocirjan2005, la data 2008-11-07 17:29:23ioana

De la: ocirjan2005, la data 2008-11-07 17:29:23ce parere aveti despre relatia dintre taur (eu) si fecioara(el)?

Vai - chiar m-am speriat cand am vazut titlul topicului...Ce dezvaluire sau neneorocire s-a mai intamplat iar pe aici
M-am linistit. E vorba doar de compatibilitate
Fosta membra Kudika.ro
dracusor.... ai zis tu bine ...zodiile astea.
eu credeam ca e vorba despre ioana d'arc....cand colo....

you can kiss my kitty ass

3550 mesaje

La Jeanne d’Arc nu ma gandisem eu;-) Ca nu am asociat numele;-)
Ma gandeam la vreo Ioana care a facut ceva nemaipomenit de urat/frumos
Fosta membra Kudika.ro
si cand colo ce dazamagire.....
doar zodii....

3550 mesaje

De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-17 21:21:31si cand colo ce dazamagire.....
doar zodii....

crezi ca daca facem si aici un pic haz de necaz, iar ne ameninta una cu....stii tu? Crezi ca este asa de simplu? Dar ar deveni o munca de sisifus. O stea cade si vin 3 noi
Fosta membra Kudika.ro
vezi ma dracusor vezi???
poate se inventeaza a 13-a zodie de la big-bang-ul ala care nu se mai termina de "expandat"....
su ia nastere vreo gaura neagra si dispar toate constelatiile care formeaza zodiile si atunci sunt si eu multumita...

uffff..of of mai mai....

3550 mesaje

zodia misto caru mare / misto cara mare-pentru persoanele care cred ca au o individualitate personala, care nu fac parte din celelalte 12 zodii...poate trimitem stelele prin bermuda...si vedem ce se intampla...
sau aducem monstrul din loch ness pe kudika, de-i flamand si vrea mangiare...
Fosta membra Kudika.ro
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

De la: Cassey, la data 2008-12-30 16:56:35Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
erikahd2008 Avatarul lui erikahd2008

552 mesaje
Oras: hunedoara

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2008-11-17 20:12:03
De la: ocirjan2005, la data 2008-11-07 17:29:23ioana

De la: ocirjan2005, la data 2008-11-07 17:29:23ce parere aveti despre relatia dintre taur (eu) si fecioara(el)?

Vai - chiar m-am speriat cand am vazut titlul topicului...Ce dezvaluire sau neneorocire s-a mai intamplat iar pe aici
M-am linistit. E vorba doar de compatibilitate
..................................
erika