Setari Cookie-uri

femeia scorpion

in toate horoscopurile posibile pe care le`am citit se mentioneaza faptul ca femeia scorpion ar fi cea mai erotica! eu una asa ma simt, tu cum te simti scorpie "mica"?!
AMG22
Postat pe 22 Septembrie 2008 02:08
Ma simt bine rau si ma iubesc la nebunie
KarasCristina
Postat pe 22 Septembrie 2008 23:17
Evident, we are the best! Increderea in tine face totul. avem un farmec aparte!
Kr1sst1na
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:42
google search.... aaa si horoscop.ro... etc etc etc....
dandanaua_reloaded
Postat pe 23 Septembrie 2008 16:43
DA!Categoric,noi scorpioncele suntem cele mai erotice si mi se pare foarte bine
carlaa858
Postat pe 23 Septembrie 2008 23:20
Va recomand cu cladura sincera ce am scris la Țcel mai tare zodiac-scorpion
PUP
KarasCristina
Postat pe 23 Septembrie 2008 23:31
merci gagici :* spor la placere
AMG22
Postat pe 24 Septembrie 2008 18:22
eu nu am gasit cel mai tare zodiac-scorpion
am gasit la cateva zodii dar la scorpion nu
poate ma lamuresti KarasCristina
carlaa858
Postat pe 24 Septembrie 2008 22:00
De la: carlaa858, la data 2008-09-24 22:00:34eu nu am gasit cel mai tare zodiac-scorpion
am gasit la cateva zodii dar la scorpion nu
poate ma lamuresti KarasCristina

e pe acolo pe undeva....daca vrei scriu un mesaj pt tine
KarasCristina
Postat pe 25 Septembrie 2008 16:50
misterioasa si fascinanta...te duce si te aduce...te izgoneste dar nu te lasa sa pleci///asa suntem noi
rowi
Postat pe 30 Septembrie 2008 15:01
De la: rowi, la data 2008-09-30 15:01:36misterioasa si fascinanta...te duce si te aduce...te izgoneste dar nu te lasa sa pleci///asa suntem noi



parca doar ce m`ai descris cum nu as fi putut eu mai bine ;)
AMG22
Postat pe 1 Octombrie 2008 19:22
h3h3 oricum femeile scorpion sunt cele mai adevarate. erotice,fascinante,smechere,sufletiste,cu simtul umorului dar si foarte geloase si razbunatoare ! asa e cel mai bine !!!! VA PUP SI NU VA LASATI NICIODATA, da asta nu trebuie sa v-o zic voua ca doar noi stim cum sta ttreaba
venus7
Postat pe 6 Octombrie 2008 13:15
vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?


Postat pe 9 Octombrie 2008 10:16
hai serios?sa inteleg ca vreo femeie scorpion ti-a furat barbatul?sau ai cunoscut tu atatea femei scorpion? sa inteleg ca ai cunoscut 80% din femeile scorpion? lol. niciodata, nimeni,intr-o viata, nu va ajunge sa cunoasca nici 30% din ceea ce reprezinta femeia scorpion. really!luptele ei interioare,sentimentele ei profunde, dorinta de a fi complimentata,iubita,lucruri pentru care si-ar da viata. o femeie scorpion si-ar da viata pentru barbatul iubit, chiar daca acesta o iubeste macar jumatate din cat il iubeste ea. o femeie scorpion te-ar desfigura pe viata, pe tine, fecioara,sau rac,sau ce vrei,daca ar observa doar ca te-ai uitat la barbatul ei iubit. o femeie scorpion cand iubeste nu mai tine cont de nimic. iubeste cu toata fiinta. si poate fi la fel de curata,igienica,cum spui tu, cand vine vb de casa,corp, etc. ba chiar si chestia asta o poate transforma intr-o obsesie. prefera sa treaca peste un weekend cu prietenii la o masa la ea acasa daca nu e totul in ordine. este dezordonata uneori la culme, cand e vb de haine, vase asezate aiurea. pentru ca traieste la extreme. si cand curatenia e gata, nici ea nu mai stie unde si-a pus acul si ata.cam asta ar fi problema la noi.cum spuneam,nimeni n-ar ajunge s-o cunoasca total intr-o viata de om,si asta nu inseamna ca e prefacuta.dimpotriva, siceritate mai ascutita decat a ei n-ai sa gasesti.ceea ce nu pot spun despre fecioare nici sa ma pici cu ceara. nu se va lasa calcata in picioare niciodata.ceea ce iar nu pot spune despre fecioare.sau femeile rac. e prea demna.desi uneori aceasta poate sa bata spre mandrie,avand in vedere ca nu se poate abtine de la a spune verde-n fata. azi te iubeste,maine te poate uri.si cand a ajuns sa te urasca, fereste-te din calea ei. spre deosebire de fecioare, nu prea are ratiune. decat in planul de razbunare. atunci creierul,logica ei sunt la cote maxime. pe care cu greu le-ai putea atinge. iarta,dar nu uita.niciodata. si iertarea nu va avea nici un sens, deoarece conflictele ei interioare sunt prea puternice. e ca un lac vulcanic pe dinauntru, care fierbe. nicidecum un rau,apa care curge, limpede. dama de companie?sa faca fata unei leoaice?lol:))). asta as spune mai degraba despre leoaice. doar placere si atat? un scorpion alege un singur barbat,pe viata.poate fi varza la inceput, dar barbatul care a facut-o femeie in pat(nu ma refer neaparat la dezvirginare, ca pana la urma mama m-a facut femeie, ea m-a nascut) sa il fereasca sfatul sa insele o data. sau macar sa intoarca okii pe strada dupa alta,ca jar mananca. si avand in vedere ca are scorpion langa el,din pacate nu doar el mananca jar.dar si cea la care s-a uitat,cu toate ca n-are nicio vina. cum spuneam, nici pic de ratiune.si ce se mai spunea? incredere in sine? uitati-va in voi,femei scorpion. mandrelor ce sunteti, cata incredere aveti in voi de fapt? cat nu tanjiti dupa un buket de flori,o serenada la balcon, un compliment pentru noul parfum? tanjeala mai mare ca a scorpionului nu cred sa fie,ca oricum toate suntem femei. si suntem in stare sa dam o mana celui care a facut asta. dar prea mandre ca sa recunoastem. asa o satisfactie ne dau lucrurie marunte ca ne hranim cu ele cel putin 2 luni de zile. si simtim ca am cucerit ceva... dar daca inima nu simte ce ar trebui sa simta, daca nu sunt fluturii aceia in stomac, degeaba. trebuie EA sa iubeasca, altfel el degeaba iubete. si daca ea nu iubeste, el nu-i va atinge nici un fir de par din cap.

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:20
farmec aparte?da,simt uneori ca am un farmec aparte,ma simt scorpion. la fel de scorpion ma simt cand am acele depresii si ma izolez in lumea mea, si ma gandesc la scopul meu in viata pe pamantul asta, si ma gandesc de ce am trait aia si aia, de ce simt ca nu mai am vlaga, si simt ca ma prabusesc.erotic? da,cu barbatul care a facut-o sa fie erotica. ala si-a pus paie-n cap pe viata,daca nu este constant.lucru de care ea are mareee nevoie. altul daca e sa fie, va avea mult de lucrat cu femeia scorpion. devotament?un prieten scorpion il ai pe viata.un prieten scorpion va veni la tine de la 1000 de km daca ai o problema. simte totul la maxim. extremele sunt punctele lui forte, sau,din nefericire, dupa caz, slabe.

Postat pe 9 Octombrie 2008 13:28
subscriu la ce a zis Alexandra....
din pacate sintem la extrema...cu sentimentele, cu trairile, ... cu decizii;le stau mai prost unii dintre noi ( nu zic cine ! ;) )
in rest....numai de bine !!
barbatii spun ca avem ceva ce ii atrage...posibil...

in rest scorpioanelor !! Eh...poate exagerez...Nu totul se rezuma la asta....Dar e placut...d c sa nu recunoastem.
_iluzie_
Postat pe 9 Octombrie 2008 13:41
De la: annne_marrrie, la data 2008-10-09 10:16:36vAI, VAI , VAI .. SAU AU, VIATA MEA ... VRETI SI LAUTARI, FETELOR?

FEMEILE SCORPION SUNT IN PROPORTIE DE 80% DAME DE COMPANIE ... CARE STIU DOAR SA ADUCA PLACERE IN PAT DAR IN REST ... DEZASTRUUUUUUUUU ....

IA DATI VOI NASUL CU O FECIOARA, LEOAICA SI VARSATOARE ... IA VEDETI ... TINETI PASUL?



Dupa poza si vocabular vad ca o aveti cu lautari si compania-IAR FAPTUL CA MAI SI URLII CA IN CUCUREZI DIN DEAL va da un aspect de mahalagioaica sau taranca sau prost educata.

Orcit de sus este nivelul de trai se vede de unde ati plecat.

Nu zodia face din cineva dama de companie, ci comportamentul.


Faceti dvs. passo double cit vreti ca fecioara leoaica si varsatoare (sau mimati leoaiceste fecioara varsînd) deoarece in societatea mea in care traiesc, femeia are o alta valoare si se defineste prin alte calitati. Nu este nevoita sa danseze buric la masa de masculi, nici sa tina pasul cu exemplare cum sunteti dumnevoastra.

Si mai lasati-o cu procentele pseudo-stiintifice, ca nu tine...

Full_Metal_Jacket
Postat pe 9 Octombrie 2008 14:14
ur so the best devil inside. ur on! bine zis!i can swear she's a virgo(not virgin):D

Postat pe 9 Octombrie 2008 23:08
Daca atat te duce capul pe tine, sa crezi ca o poza afisata catalogheaza persoana ... crede-ma ca ai o mare problema ...

si ca sa mai raspund cuiva care m-a intrebat ceva mai sus daca mi-a furat vreo scorpioanca barbatul sau etc. am sa raspund :
nu mi-a furat barbatul nimeni pentru ca stiu sa il tin langa mine, sa il iubesc, sa il respect si sa nu II STIRBESC BARBATIA, ceea ce multe multe "doamne" fac ... care se cred in zodia cea mai tare, cea mai "smechera" si etc.

si pentru nedumeririle tuturor, dimpotriva. .. cineva in trecut si-a lasat scorpioanca pentru mine ...

habar n-aveti voi ce e in stare sa faca o fecioara cand cineva atenteaza la proprietatile ei. eu una marturisesc fara dar si poate ca i-as smulge ovarele cu mana mea si apoi i-as cioparti toata fatuca dulce de "ingeras". Habar n-aveti voi cat de ale dracu suntem si cat de periculoase.

fereste-te sa te dai la ceva-ul unei fecioare sau unei leoaice. va iesi cu crima


Postat pe 10 Octombrie 2008 16:26

Postat pe 10 Octombrie 2008 16:32
De la: annne_marrrie, la data 2008-10-10 16:26:35Daca atat te duce capul pe tine, sa crezi ca o poza afisata catalogheaza persoana ... crede-ma ca ai o mare problema ...

si ca sa mai raspund cuiva care m-a intrebat ceva mai sus daca mi-a furat vreo scorpioanca barbatul sau etc. am sa raspund :
nu mi-a furat barbatul nimeni pentru ca stiu sa il tin langa mine, sa il iubesc, sa il respect si sa nu II STIRBESC BARBATIA, ceea ce multe multe "doamne" fac ... care se cred in zodia cea mai tare, cea mai "smechera" si etc.

si pentru nedumeririle tuturor, dimpotriva. .. cineva in trecut si-a lasat scorpioanca pentru mine ...

habar n-aveti voi ce e in stare sa faca o fecioara cand cineva atenteaza la proprietatile ei. eu una marturisesc fara dar si poate ca i-as smulge ovarele cu mana mea si apoi i-as cioparti toata fatuca dulce de "ingeras". Habar n-aveti voi cat de ale dracu suntem si cat de periculoase.

fereste-te sa te dai la ceva-ul unei fecioare sau unei leoaice. va iesi cu crima





iti faci zodia de rusine, mai bine te`ai abtine! Nu ma intereseaza povestea vietii tale sau cum iti ti barbatul in lesa! Tu esti femeie, barbat?! Sa dai la ceva`ul unei fecioare?! Sigur nu ai luat nmic inainte de a posta?!

Totusi, instinctele tale criminale ne arata ce periculoasa esti! Asa ca ne ferim de tine! Faci colectie de ovare din cate am inteles! Unde le ti, le porti la gat, iti fac cercei din ele?! Sau pur si simplu vrei de la altele ceea ce tu nu ai?!
AMG22
Postat pe 10 Octombrie 2008 20:21
cred ca inca n-ai dat okii cu mine, fetita bine macar ca spui ca unul si-a lasta feneia pt tine...e calr acum ce spuneai de noi? in fine, nuc onteaza,poate au fost alte imprejurari si n-ai nici o vina.dar oricat de nevinovata ai fi fost,daca era vb de al meu,acum jucai counterstrike in heaven sau in hell.sau bantuiai spitalele pt o noua operatie estetica,sa vada de unde tre sa mai ia ceva piele sa-ti refaca fata,eventual de pe c...a abtin sa auzim de bine ce tare, cercei din ovare!amg22, u rule!!!

Postat pe 11 Octombrie 2008 00:04
sincer,princess anne marie,give up!u have no fu..ing chance !

Postat pe 11 Octombrie 2008 00:07
De la: annne_marrrie, la data 2008-10-10 16:26:35Daca atat te duce capul pe tine, sa crezi ca o poza afisata catalogheaza persoana ... crede-ma ca ai o mare problema ...

si ca sa mai raspund cuiva care m-a intrebat ceva mai sus daca mi-a furat vreo scorpioanca barbatul sau etc. am sa raspund :
nu mi-a furat barbatul nimeni pentru ca stiu sa il tin langa mine, sa il iubesc, sa il respect si sa nu II STIRBESC BARBATIA, ceea ce multe multe "doamne" fac ... care se cred in zodia cea mai tare, cea mai "smechera" si etc.

si pentru nedumeririle tuturor, dimpotriva. .. cineva in trecut si-a lasat scorpioanca pentru mine ...

habar n-aveti voi ce e in stare sa faca o fecioara cand cineva atenteaza la proprietatile ei. eu una marturisesc fara dar si poate ca i-as smulge ovarele cu mana mea si apoi i-as cioparti toata fatuca dulce de "ingeras". Habar n-aveti voi cat de ale dracu suntem si cat de periculoase.

fereste-te sa te dai la ceva-ul unei fecioare sau unei leoaice. va iesi cu crima



OMG! Nomen est omen! Daca ati fi citit vreo carte despre psihologie sau psihoanaliza sau macar ati fi auzit perifer despre asa ceva, taceati si filozoafa ramaneati.
Ma bucur ca aste este problema mea, iar celelate suspuse raman totusi valabile pentru dumneavoastra..
Iar raspunsul dvs. dovedeste ca din ce in ce mai mult preiau hormonii comanda peste ratiune si reguli etice.

Mai observ ca argumentele folosite sunt bazate pe studiul profund al horoscopul si filmelor horror plus felul in care o faceti deda ca aveti stil si calitai de actrita de Trash filme.

Fanteziile horror pe care le aveti si cu care va laudati, gen J.L Dahmer sunt bizare. Sau vati referit la Jeff Weise?
Sper pentru dumneavoastra sa fie scise sub influenta unor substante halucinogene, ca altfel aveti o fantezie bolnava si morbida cu tendinte criminale. Iar asta nu va face ridica calitatile doamna!


Un singur lucru il admir! Bravo! Ma bucur ca exista macar una tupeista, care recunoaste în gura mare pe forum, ca s-a dat la un barbat care avea o relatie .




Full_Metal_Jacket
Postat pe 11 Octombrie 2008 02:19
exact,si tocmai ea spunea ca femeile scorpion sunt 80%dame de companie si uiteee,cine se jura ca nu fura!!!asta da tupeu,keep it going,princess anne! omg,azi numai la faza cu cerceii din ovare m-am ganditwtf??? eh,acum voia si ea sa fie poiata, gen bacovia, si altceva n-a gasit sa smulga,decat ovare. doamne, mare ti-e gradina

Postat pe 11 Octombrie 2008 17:30
FEMEILE SCORPION SUNT CELE MAI TARI!!! SUNT SI CELE MAI BUNE IN PAT SI SUNT SI PLINE DE VIATA SI BUCURIE IN SUFLET SI AU SI PLANURI DE VIATA MARI PE CARE REUSESC SA IL REALIZEZE!DAR STIU SI SA INTEPE CAND CINEVA LE CALCA PE COADA DAR AVANTAJUL LA ELE E CA SUNT MANDRE DE CEEA CE FAC SI SUNT CU CAPUL SUS IN ORICE PRILEJ SI SUNT NISTE LUPTATOARE ADEVARATE:::SI CUM INCEARCA SCORPIOANCELE SA SEDUCA BARBATII NICI O ALTA ZODIE NU STIE LA ELE CAND E DISTRACTIE...APOI E NU GLUMA CAND E CARIERA E CARIERA; CAND E FILTRAT E FILTRAT;DE ACEEA REUSESC SUNT FOARTE OPTIMISTE sunt o scorpioanca micuta...si vesela mereu va pup fetelor scorpioance
ritta_dochin
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:17
Adevarat ce scria mai devreme acea "fecioara". Am cunoscut una si pot spune ca stie sa injunghie miseleste! Si traieste o placere teribila s-o repete. O "scorpie" nu face asta, dar o "fecioara"....asteapta-te la ce este mai rau. Este tacuta, profita la maxim de tine si apoi te va ucide fara scrupule.
siscela
Postat pe 1 Noiembrie 2008 09:24
"Fecioara" este ca sarpele. Rece, calculata si se hraneste cu viata ta. Profita de tine la maxim si apoi te ucide su sange rece. Se considera buricul pamantului, crede ca i se cuvine totul si invidiaza pe cei ce pot face f.usor ceea ce pt. ea este dificil. Si niciodata nu va recunoaste!!
Asa ca sa ma scuteasca individa aceea cu remarcile la adresa scorpionilor. Nu merita nici sa-i dam atentie. Consum inutil de energie!
siscela
Postat pe 1 Noiembrie 2008 09:34
rowi
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:11
si cum damele de companie au condus mereu lumea intr-o forma sau alta....need i say more de cum sunt scorpioancele????hai ca stii ca suntem cea mai tare zodie.asta e ,e bine sa il recunosti pe cel mai bun pt ca doar asa ai sansa sa il depasesti...semnat,o dama de companie:))))
scorpio_18
Postat pe 21 Noiembrie 2008 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa uit?!? 209 De la: kudika366204 11 Februarie 2011 17:37
Eu scorpion el capricorn 14 De la: scorpio67 15 Ianuarie 2011 19:33
eu capricorn el sagetator.sunt sanse? 16 De la: kudika100024 3 Decembrie 2010 01:00
ajutor..sa ma spal cu sampon de catei??? 29 De la: JustMe05 9 Septembrie 2011 16:07
Cum poti sa-l recuceresti pe cel de langa tine?... 44 De la: oana84onutza 29 Octombrie 2010 21:41