Setari Cookie-uri

Nu am facut-o de 2 ani ...

De la: simone30, la data 2008-11-08 18:41:11Nu am facut-o de 2 ani...am 30 de ani si mda, fost dificil sa fiu singura si esti si mai si.... acum ca dupa atata timp, am cunoscut in sfarsit pe cineva si mi-este atat de dificil sa trec de blocajul care s-a instalat. Mi-e greu!Da! Mi-e greu cand ma gandesc ca va tb sa ma dezbrac, mi-e greu tot...A inceput sa-mi fie jena...de trupul meu...de actul in sine...De tot!!!Uffff...inca nu am facut nimic dar presimt ca se va intampla in curand...

Help!


Cu cea mai mare placere te ajut eu!

NU e nevoie sa te debraci tu, te dezbrac eu (20RON).
Apoi cu 100RON/ora continuam.

Daca te bagi iti las numarul meu pe privat!
redshift
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:33
adika vrei sa te cred ca nai facuto de 2 ani?

Postat pe 21 Ianuarie 2009 16:37
Stai linistita iubire nu o sa doara .... din contra dupa ce se produce dezatrul o sa si o sa continuati.
Da ti o sansa . O meriti.
bebe_lush_ul
Postat pe 3 Aprilie 2009 10:44
Am si eu o cunostinta sa zicem...are 34 de ani si nu a mai avut pe nimeni de nu mai tin minte...acum a facut o depresie...crize de panica, frica de singuratate...sta singura intr-o garsoniera. Nu stim ce sa mai facem cu ea...am inceract s-o combinam, sa ii prezentam baieti...nimeni nu e pe gustul ei, sau nu isi da interesul...e deja prea tarziu pentru ea...ceasul biologic nu mai ticaie...macar sa aiba pe cineva sa se mai relaxeze si ea sa iasa din rutina pe care si-a creat-o munca-casa, casa-munca. Sunt sigura ca nici sex nu a facut...(ca sa fiu in ton cu tema).
mutzy
Postat pe 3 Aprilie 2009 11:09
eu am un prieten care are o problema asemanatoare cu prietena ta.el are 48 de ani si este din valcea.la fel sta singur in apartament,,,nu are pe nimeni,,nu l/am controlat dar cred ca sigur e ,,baiat mare,,poate i/i combinam ce zici???
olanescu_ion
Postat pe 3 Aprilie 2009 11:15
De la: lil_devil, la data 2008-11-08 19:08:27Pai,blocajul acesta s-a produs din cauza ca nu te simti bine in pielea ta,sau poate si pentru ca nu ai gasit partenerul potrivit care sa te faca sa ai incredere in tine?Ai 30 de ani,esti tanara,de ce ti-e rusine cu trupul tau?Si totusi cred ca odata pasul facut,n-o sa mai simti frustrarea de acum.Esti indragostita de prietenul tau?El,simti ca e indragostit sincer de tine?


eu spun ca inainte sa faci sex..ar fi bine sa te pregatesti cumva..si iti propun sa faci un pic de electrostimulare ..pt sanii lasati si pt celulita.. :D eu cu electrostimulare am scapat de 9 cm si sanii arata...hmm :D:D
sereny
Postat pe 3 Aprilie 2009 13:20
o sa vezi ca totul vine de la sine
stai linistita pentru ca eu una am 24 de ani si am o pauza de 4 ani cu o exceptie foarte mica de 2 luni , eu nu simt nici un fel de blocaj numai ca nu am intalnit inca persoana de care sa ma pot apropia..
nu imi este rusine cu trupul si nici de act in sine .......deci gadeste pozitiv si omul acela daca este cu tine inseamna ca ii place si trupul tau si tot si pauza nu are importanta

Postat pe 3 Aprilie 2009 13:51
Poti sa mergi la sala , faci sport de 3 ori pe saptamana, masaj anticelulitic si optional sauna. Efectul este CLAR vizibil. Ce Dumnezeu , la 30 de ani esti tanara si poti arata ffff bine. Iar cu sanii lasati, doar nu or fi pana la pamant!!! foarte putine femei au sani perfecti; si in afara de asta nu te percepi intr-un anumit fel , iar un barbat in alt fel....
veda
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:26
hmmmmmmmm, probelma nu e nevoie sa o discuti cu un sexolog si cu partenerul tau trebuie sa fii sigura pe tine pe ceea ce iti doresti, sa il faci pe cel de langa tine de ceea ce simti si apoi totul vine de la sine bafta
yumy
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:28
De la: simone30, la data 2008-11-08 18:41:11Nu am facut-o de 2 ani...am 30 de ani si mda, fost dificil sa fiu singura si esti si mai si.... acum ca dupa atata timp, am cunoscut in sfarsit pe cineva si mi-este atat de dificil sa trec de blocajul care s-a instalat. Mi-e greu!Da! Mi-e greu cand ma gandesc ca va tb sa ma dezbrac, mi-e greu tot...A inceput sa-mi fie jena...de trupul meu...de actul in sine...De tot!!!Uffff...inca nu am facut nimic dar presimt ca se va intampla in curand...

Help!




....Mai stai 2 ani si poate ajungi la nebuni...... ........si tu ce crezi ca femeile cu sani lasati si cu celulita nu merita sa fie iubite?????....poate ka ai sa faci senzatie si dupa ce te vei obisnui din nou ..... poate vei face ceva si pt celulita aceea .....ca atunci ai pt cine .....NU???.....ASTEPT SA NE POVESTESTI.....vezi sa nu ne uiti si sa nu mai iesi din ea cand te vei obisnui din nou.....
gratuit89
Postat pe 3 Aprilie 2009 20:31
De la: simone30, la data 2008-11-08 18:41:11Nu am facut-o de 2 ani...am 30 de ani si mda, fost dificil sa fiu singura si esti si mai si.... acum ca dupa atata timp, am cunoscut in sfarsit pe cineva si mi-este atat de dificil sa trec de blocajul care s-a instalat. Mi-e greu!Da! Mi-e greu cand ma gandesc ca va tb sa ma dezbrac, mi-e greu tot...A inceput sa-mi fie jena...de trupul meu...de actul in sine...De tot!!!Uffff...inca nu am facut nimic dar presimt ca se va intampla in curand...

Help!
dar ce ai facut in tot acest timp....adica 2 ani pfff omg
priest
Postat pe 3 Aprilie 2009 22:17
Dragilor se vede ca nu ai citit`o pe asta

De la: relax2010, la data 2009-01-21 02:10:36Nu am facut-o de 2 ani !... ...da pentru tine pare destul de mult.........inseamna ca eu sunt veterana acest topic....ce zici ca eu nu am facut-o de 10 ani ? pare incredibil dar adevarat.....intradevar acum am ft. grave probleme de sanatate....cu semnul intrebari.......regret toti ani pierduti....asta fiindca am avut prea mult orgoliu....alte principii......si mi-a fost teama de necunoscut......am cautat sa ma controlez dar boala nu ma iertat....iti doresc sa fi iubita si fericita.
Diavolyta_
Postat pe 3 Aprilie 2009 22:20
ma intereseaza partea cuy sanii?
cum adica electrostimulare?
bebe_lush_ul
Postat pe 4 Aprilie 2009 03:44
Lasati-o mai incet cu sfaturile...de anul trecut si pana acum...nu cred ca mai e de actualitate...
Marinar1709
Postat pe 4 Aprilie 2009 21:54
De la: Marinar1709, la data 2009-04-04 21:54:17Lasati-o mai incet cu sfaturile...de anul trecut si pana acum...nu cred ca mai e de actualitate...


si tu de unde stii asta a????
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 21:56
pana acum si-o fi rezolvat problema ,a uitata de sani si celulita sigur,
am avut si eu o pauza destul de lunga si ceva temeri inainte de a seintampla prima data cu actualul dar a trecut,in afara de faptul ca vreo 2 zile am simtit fiecare pas facut si ma fortam sa nu observe nimeni ca am ceva nu am mai avut nico alta problema,am uitat ca nu mai am 20 de ani si ne-am simtit amandoi ca la 18,cand ne intalnim ies scantei si ne intalnim destul de des de 2 sau 3 ori pe saptamana,
asa ca nu lasati sa treaca vremea,timpul nu se mai intoarce si ce ai pierdut ,pierdut ramana.
adistefi1970
Postat pe 5 Aprilie 2009 06:58
si eu cred ca nu e bine sa aveti o pauza prea mare de sex pentru ca timpul trece si ce a trecut asa ramane
ilyescorina
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:24
Eu draga mea, am divortat de 2 ani si jumatate, dar nu "am mai puso de mamaliguta" de ~ 10 anisori.Si acum am 41 de ani.Nu stiu cum se mai face rost de un prieten, de atatia ani imi este frica. Si pur si simplu nu am mai cunoscut pe nimeni. Si inca fostul detine recordul ca fiind primul si ultimul la acest capitol. Iti dai seama ce inseamna 10 ani?
Eu zic ca daca tot ai cunoscut un tip, pe care sa il intelegi, si sa va respectati, si sa tineti unul la celalalt, atunci nu mai sta pe ganduri, dai bataie si nu mai pierde timpul.Anii trec, si este cumplit cand simti singuratatea, cand te cuprind acele dorinte nebune si ciudate de a te darui cuiva.Si nu ai ce face, de la servici, vii acasa, si gata, te linistesti, a doua zi o iei de la capat.
Trec anii si e pacat daca nu va daruiti unul altuia.
Numai bine, si nu mai pierde timpul
floaredecactus
Postat pe 5 Aprilie 2009 22:21
De la: ilyescorina, la data 2009-04-05 10:24:51si eu cred ca nu e bine sa aveti o pauza prea mare de sex pentru ca timpul trece si ce a trecut asa ramane


cum asa danutza??
Diavolyta_
Postat pe 5 Aprilie 2009 22:33
vai pentru sanii lasati iti faci asa probleme?Nu ar trebui...serios.Eu am avut 100 de kg, am slabit pana la 65 si normal ca s-au lasat..si ma simt excelent cu prietenul meu de fiecare data..nu e cazul sa iti faci probleme di asta..Curaj ca e ceva normal..plus ca si celulita e ceva normal..
Keep us in touch
acida2008
Postat pe 22 Aprilie 2009 14:16
eh si yo implinesc 4ani decind n-am mai facut-o dar nici chef nu prea am
tanikam
Postat pe 23 Aprilie 2009 10:39
Ce chef sa mai ai draga mea ca daca ai face acuma ar fi ca si cand n-ai facut-o niciodata...
Lucia1971
Postat pe 23 Aprilie 2009 10:41
De la: tanikam, la data 2009-04-23 10:39:54eh si yo implinesc 4ani decind n-am mai facut-o dar nici chef nu prea am


s-a facut cat ochiu' de curca!!??

Postat pe 23 Aprilie 2009 10:52
De la: geo_sh, la data 2009-04-23 10:52:36
De la: tanikam, la data 2009-04-23 10:39:54eh si yo implinesc 4ani decind n-am mai facut-o dar nici chef nu prea am


s-a facut cat ochiu' de curca!!??

nu cred... mai degraba permeabila pentru index...
Lucia1971
Postat pe 23 Aprilie 2009 10:55
uuuuuh!!
am vise!

Postat pe 23 Aprilie 2009 10:58
De la: geo_sh, la data 2009-04-23 10:58:40uuuuuh!!
am vise!


las' ca iti dau eu tot vise ! cosmaruri taica! sa te stranga de sa-ti taie rasuflarea...sa-ti prinzi indexul in menghina sau in cursa de soareci ! te-ai trezit?
_oktober_
Postat pe 23 Aprilie 2009 12:06
De la: _oktober_, la data 2009-04-23 12:06:25
De la: geo_sh, la data 2009-04-23 10:58:40uuuuuh!!
am vise!


las' ca iti dau eu tot vise ! cosmaruri taica! sa te stranga de sa-ti taie rasuflarea...sa-ti prinzi indexul in menghina sau in cursa de soareci ! te-ai trezit?


nu , inca visez!
de ce vrei sa-mi rapeste singuru' loc de libertate?

Postat pe 24 Aprilie 2009 12:23
De la: geo_sh, la data 2009-04-24 12:23:18
De la: _oktober_, la data 2009-04-23 12:06:25
De la: geo_sh, la data 2009-04-23 10:58:40uuuuuh!!
am vise!


las' ca iti dau eu tot vise ! cosmaruri taica! sa te stranga de sa-ti taie rasuflarea...sa-ti prinzi indexul in menghina sau in cursa de soareci ! te-ai trezit?


nu , inca visez!
de ce vrei sa-mi rapeste singuru' loc de libertate?


tu nu mai esti liber...te strange o verighetaaa ! cred ca ar trebui sa o porti pe index ....nu-i corect! tu ai doar una...pe noi femeile ne mai strange si inelu' de logodna !!!
_oktober_
Postat pe 24 Aprilie 2009 12:37
in vise n-am verigheta.
chiar sotia mi-a spus: dragu' mieu, in vise esti liber s-o faci! insa daca te prind cu ea prin alte gauri in realitate, ma fac fan ciomu!

Postat pe 24 Aprilie 2009 12:44
De la: geo_sh, la data 2009-04-24 12:44:56in vise n-am verigheta.
chiar sotia mi-a spus: dragu' mieu, in vise esti liber s-o faci! insa daca te prind cu ea prin alte gauri in realitate, ma fac fan ciomu!


iar eu iti fac rost de programare la dl dr...
si pt siguranta...ai grija si de degete !
_oktober_
Postat pe 24 Aprilie 2009 12:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
---SWINGUL--il acceptam sa-u nu--- 32 De la: fante_de_dorobanti 28 Iulie 2010 12:11
Cum sa-ti faci barbatul sa te vrea mai mult ? 26 De la: absolutrelativ 6 Februarie 2011 22:48
orgasm 42 De la: gargarytzza 4 Octombrie 2009 12:51
serios acum... 63 De la: rosemery 25 Noiembrie 2008 10:31
Profunzimi feminine: Aveti ceva de completat? 19 De la: ionelaela 9 Ianuarie 2010 00:32