Setari Cookie-uri

cum sa o agatz?

eu i-as trimite exact mesajul asta, sa vada fata cat de mult imi doresc sa o cunosc si sa o castig de partea mea
free26
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:39
eu cred k mai e vb si de atitudinea pe care o ai tu in general. ce imagine ai in liceu? de tocilar sau copil ratat? de adolescent timid caruia ii e frica de fete? fetele nu sunt atrase de baieti "invizibili"... iti vand un pont: incearca sa "stralucesti" si toate fetele vor veni la tine!!! nu stiu, schimba-ti freza, vestimentatia etc, dar incearca sa te faci remarcat...ai mai multa incredere in tine! fetele sunt atrase de baietii cu caracter puternic si stapani pe situatie...
audrey
Postat pe 9 Martie 2009 21:31
Nu sunt tocilar... Ma afirm in scoala ... :D . Umblu numai cu jmecheri , ma cunoaste lumea... dar situatia a luat o intorsatura ciudata.V-am spus data trecuta ca s-a certat cu prietenul ei ... eh... s-a impacat , iar s-a certat iar s-a impacat....Si cand se certa , venea la mine...sa iesim ...Si pana la urma i-am zis ca nu vreau sa fiu asa...Si ne-am certat urat...apoi acum cateva zile ne-am impacat... am inceput sa mai vorbim ...dar cred ca ei ii place de altcineva .In fine...e o situatie mult mai complicata...I-am zis ca nu ma mai atrage nimic la ea, ca m-a dezamagit in fine...eu sunt mort dupa ea :D , si din orgoliu eu nu mai fac nici o mutare acum :D
ImortalSayan
Postat pe 10 Martie 2009 19:21
daca ai zis ca e mai mica decat tine cu un an si este de la tine dn liceu poti avea multe subiecte de discutie...chestii genul...''pe cine ai diriginte??vezi e profesori aveti comuni..comentati diverse lucruri despre ei...si apoi ii spui ca in puza sa va intalnati sa vb mai multe fata in fata si usor usor te imprietenesti cu ea...si o sa-ti fie mai simplu sa o inviti apoi la un suc....iar ca sa iti fie mai uso vezi ce prieteni comuni aveti si incerca sa intrii in anturajul ei...o sa fie ok...bafta
papusik_bad
Postat pe 15 Iunie 2009 05:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Relatie de durata sau doar sex? 16 De la: l_diana_c 28 Mai 2009 19:28
in lipsa de somn... 22 De la: kudika_19922 21 Decembrie 2012 20:24
putin ajutor...? 58 De la: erykah 8 Noiembrie 2010 16:48
o problema de neincredere... 30 De la: Max2 20 Noiembrie 2011 18:45
ce faci cand inima iti spune ceva iar creierul altceva? 17 De la: kudika_19790 30 Martie 2013 16:28