Setari Cookie-uri

ceea ce eu simt

TOATE NE credem speciale...deoebite
visam ca va veni printul cel frumos pe un cal alb si ne va scapa de viata monotona in care traim
astea sunt vise pentru ca in viata rela nu exista printi ci doar broaste pe care le sarutam in speranta ca se vor transforma iar cand realizam ca e totul u basm ca broasca cea raioasa nu se va transforma in print e prea tarziu ca suntem deja batrane zbarcite,invechite si nimeni nu ne mai baga in seama
asta e realitatea fie ca ne place fie ca nu
de multe ori stam siascultam povestea altor femei si ne trezim ca spunem,,vai dar aia e asa de proasta sa creada tot ce ala ii zice ea nu se respecta'' dar sa fim inlocul ei probabil am face la fel sau poate si mai rau
e greu sa nu-l creizi pe cel care-l iubesti cand iti spune ca te iubeste pentru ca atunci cand iubesti si vrei ceva cu adevarat speri ca poate si el te iubeste...cine reuseste sa -si pastreze demnitatea atunci cand iubeste din tot sufletul are toata admiratia si tot respectul meu
eu n-am reusit
tot ce-am reusit a fost sa iubesc cu tot sufletul si trupul meu sa ma daruiesc intu totul acestui barbat care mai nou mi spune sa nu-l mai iubesc asa de mult si in celas timpca sunt singurul om pe care l-a iubit pe pamant
iar acum cand incerc sa nu ma ofer intr totul acestui barbat cand incerc sa-mi inabusesc sentimentele pentru el stiti ce-am descoperit...ca nu mai simt placerea sexuala pe care o simteam atunci cand faceam dragoste
nu mai vibrez sunb atingerile lui,nu-i mai simt respiratia fierbinte pe pielea mea...si asta pentru ca nu pot sa ofer ceea ce vreau sa-i ofer
e trist acum cand stau si ma gandesc si realizez ca poate totul a fost doar amagire ...nu poate caci sigur
stau trista si cu sufletul frant de de acelas om pe care eu l-am iubit...
era o perioada cand simteam ca e sufletul meu pereche ...prea bine ne potriveamla toate ...intradevar am crezut ca l-am gasit pe cel care ma complecta intru totul dar asa cum viata mi l-a oferit tot asa mi l-a luat pe el cel care credeam ca ma va face fericita
stiu ca totul intre noi s-a terminat is asa de constienta de asta ca si faptul ca e ziua dar din cand in cand imi arunc ochiii spre telefon in speranta desarta ca poate imi va da un beep sau poate un mesaj si sa-mi zica,, ai fost o proasta si te-am manipulat cum am vrut eu''
ca eu sa-i pot spune ,,nu ...nu am fost o proasta, pur si simplu am avut incredere in persoana nepotrivita''
nu vreau sa ma plang asa cum prietena mea imi spune ca fac vroaim doar sa va impatasesc ceea ce eu simt in momentul asta sa va spun sentimentele care nu-mi dau pace ...poate pentru ca s-ar putea ca si altii sa simta ceea ce simt eu si sa nu creada ca sunt singuri...toti la un moment dat suferim

Postat pe 20 Noiembrie 2008 14:03
Ooooooooo, draga mea, ca tine sunt atat de multi in lumea asta! Dar face bine sa te descarci...
Lucia1971
Postat pe 22 Noiembrie 2008 08:46
sustin sus si tare revenirea rubricei "confesiuni"....
nu pot decat sa rog administratia kudika sa reanvie "confesiunile"

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 09:01
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-22 09:01:10sustin sus si tare revenirea rubricei "confesiuni"....
nu pot decat sa rog administratia kudika sa reanvie "confesiunile"


Da acolo poti sa îti versi tot amarul sufletului incarcat sau cum?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 12:46
pai macar nu mai vedeam zeci de topicuri noi ,majoritatea cu aceleasi dileme existentiale....

bantui bantui dracusor da' acu ' ma duc acasa... si pe urma la scoala.
pupic. si somnic pufos....
dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 14:32
mersi mult succes la scoala eu merg la shopping
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 15:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
help me 33 De la: Boca 21 Ianuarie 2010 09:27
ce sa cred...ce sa fac? 7 De la: desi_desiree 26 Septembrie 2010 18:28
Ce credeti despre fetele insistente cu baietii? 26 De la: Achillesluv 1 Februarie 2015 11:46
Incursiune in viata unui alt strain 14 De la: stanveronicamaura 16 Septembrie 2009 13:21
... Familia ... 52 De la: DayC 24 Ianuarie 2012 18:28