Setari Cookie-uri

intrebare

Buna!
Am tot citit pe aici intrebari si raspunsuri...
Eu am sa zicem o nelamurire...
Ce ai face daca :
Esti intr-o relatie de destul timp cu un tip super ok...devotat, sincer, la locul lui..ce sa mai ...e ceea ce ti-ai dorit ( singurul lucru care te nemultumeste...dar intr-o masura infinit de mica..este faptul ca e mai mic decat tine, el fiind un tip super, matur si hotarat).
Dar apare un amic, pe care l-ai considerat familist convins, ..pt care de la bun inceput ai avut o atractie inexplicabila..nu neaparat numai de natura sexuala..acesta se pare ca nu v-a considerat doar amica, prietena... exact acel gen de barbat care te poate fascina daca nu esti stapana pe tine.
Ai accepta un soi de relatie cu acest amic, pe care il admiri si pretuiesti, pe care te poti baza mereu, relatie care nu stii ce presupune de fapt...

Postat pe 25 Noiembrie 2008 11:59
hai sa-ti dau un sfat...nu da cioara din mana pt aia d p gard.varsta nu conteaza iar daca t simti bn q tipul las-o balta.eu am fost intr-o astfel d situatie doar ca m-am intors la el.nu stii qm e celalalt in intimitATE si poate avea anumite lucruri care te deranjeaza enorm si actualul nu are.intetegi?dar daca vrei sa te risti treaba ta succes! spune-mi parerea ta despre comentariul meu
sweet_heart
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:06
Trebuie sa pui foarte bine in balanta lucrurile inainte sa iei o decizie. Celalalt amic e cumva insurat sau n-am inteles bine?
romanticbabe
Postat pe 12 Decembrie 2008 13:43
NU!....eu nu

Postat pe 12 Decembrie 2008 13:46
Ms frumos pt pareri...intre timp s-a cam rezolvat ! Ceea ce pt mine e foarte bine.
Amicul, care e intr-adevar insurat, intr-un fel sau altul a "subliniat" ce isi dorea din toata nebunia asta, situatie careia eu nu puteam sa ii fac fata...daca altele pot...treaba lor...dar mie deja mi se pare prea greu.Probabil ca nu voi putea sa imi insel vreodata iubitul..asta e..poate ma credeti fraiera...dar nu pot..daca nu am putut acum..cand nu sunt "legata" decat moral...sper sincer sa nu pot vreodata..
Oricum..ms inca o data si sincer imi provoaca o stare de amaraciune cand vad situatii de acest gen...ca pana la urma de ce ne mai casatorim...sa ajungem sa mintim si sa inselam???...pacat..

Postat pe 15 Decembrie 2008 09:02
Asta se intampla cu o femeie care e RESPECTATA!!!!!!!!
SI-O ia in cap
se crede importanta
ai indtincte animalice
de femeie usoara
nu e corect
faci ce crezi tu ca e mai bine dar parerea mea daca gandesti in felul asta te poti in cap
bebe_lush_ul
Postat pe 4 Aprilie 2009 18:59
De la: romanticbabe, la data 2008-12-12 13:43:14Trebuie sa pui foarte bine in balanta lucrurile inainte sa iei o decizie. Celalalt amic e cumva insurat sau n-am inteles bine?

Si tu ai ceva la cap
pe bune
ce sfaturi dai
sa puna in balanta
cu prietenul lui
HELLO
DACA IUBITUL TAU S-AR COMBINA CU PRIETENA TA TE-AR DERANJA?
bebe_lush_ul
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:01
Diavolyta_
Postat pe 4 Aprilie 2009 19:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
un sfat va rog... 21 De la: RAINBOWLADY 30 Decembrie 2011 19:20
SPUNETI-MI VOI 24 De la: Baiat_virgin 26 Iunie 2011 11:33
DECIZIILE UNEI FEMEI 1 De la: nicoletaionita 31 Martie 2010 08:32
ce parere aveti despre "inaltime"? 99 De la: Mircea_O 6 Septembrie 2009 21:29
ce compatibilitate este intre femeia Pesti si barbatul din Gemeni?cear ma intereseaza 8 De la: Barbie30 28 Iunie 2010 21:20