Setari Cookie-uri

fecioara- rac?

m`am interesat pe mai multe surse..multe dintre ele intra in contradictoriu, pana la urma se inteleg sau nu o fecioara cu un rac? daca vrea sa imi imparatseasca si mie cineva o experienta traita..

Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:13
eu sunt fecioara si am o relatie cu un tip rac de 3 luni.Sincera sa fiu e ffffffff greu,daca am rezistat inca impreuna e pt ca ne iubim ff mult.El e ff schimbator,nu prea vorbeste,tr sa-l ghicesti tu sa incerci sa afli ce-i cu el,caci chiar si atunci cand pare cel mai vesel om de pe pamant se intampla sa il deranjeze cate ceva.Inca nu stiu unde voi ajunge cu el,insa fara multa iubire si compromisuri cu siguranta nu merge.In rest e ff atent....multe cuvinte frumoase dar o relatie implica mai mult.Desi cred ca tine mult si de persoana nu neaparat de zodie.Sper sa ai mai mult norec decat mine.
yana24
Postat pe 16 Decembrie 2008 15:15
salut!
am vb cu un tip fecioara cam 1 luna. atat am rezistat.mare iubire la inceput, dar pt raci fecioarele sunt dificile. critica incontinuu si sunt maniace cu sanatatea si curatenia. racii suporta cam greu critica si posesivitatea...eu m am lecuit de fecioare, dar depinde de la om la om. bafta!
shiavenue
Postat pe 16 Decembrie 2008 16:21
merg pe a cincea luna in relatia cu un rac ...ceea ce a spus si anybch sustin si eu , e foooarte dificila o astfel de relatie...dar cum noi suntem buni ascultatori si intuitivi , e ok . multl noroc!!!

Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:40
eu am aproape 2 ani cu un rac...si merge...binnneee.....poate ca am mai multa experienta cu racii....ca pana acum am avut parte doar de barbati in zodia asta....dar depinde de fiecare...
ariadna_106
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:45
si eu traiesc 25 ani cu un rac.........si ma simt f bn
portitza_Maria
Postat pe 21 Ianuarie 2009 15:47
eu... am avut un fel de relatie cu un rac in urma cu 1-2ani... inca il mai vreau, am gresit amandoi sau nu-mi dau seama ce s-a intamplat pt ca el da vina pe mine iar eu pe el si tot asa... partea proasta e ca ma marcat (nu stiu de ce) si ca il mai caut, il mai vreau. tot la el mi-a ramas gandul. racul e mult prea schimbator. cel putin el asa e. acum iti spune ca esti totul pentru el si peste ~5ore pare ca nici nu isi mai aduce aminte. pacat !
wtf
Postat pe 20 Aprilie 2009 04:25
La mine nu a mers.Nu m am putut atasa deloc de barbatii fecioara sunt prea critici.
alessandra8488
Postat pe 13 Iunie 2009 02:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
compatibilitate zodii 7 De la: Boca 6 Ianuarie 2010 10:30
Eu Fecioara, eu Capricorn 3 De la: claudia_kady 8 Iunie 2009 02:18
Barbatul din zodia Berbec 11 De la: Marius_Dragutzzu_1 16 Ianuarie 2014 22:10
Ea balanta ,el berbec 34 De la: kudika432242 6 Septembrie 2011 15:17
Cum pot repara o relatie...in care eu am gresit mai mult.....??? 24 De la: d3vil_me1923 22 August 2011 10:55