Setari Cookie-uri

Prea multe intrebari!

Buna seara stimate doamne si domnisoare respectiv stimati domni! Am si eu o problema de vreo 2 ani si mam gandit ca poate reuseste cineva sa imi raspunda si mie la intrebari ca eu sincer nu stiu ce sa mai cred!Poate ca va plictisesc dar oricum voi spune
Povestea mea incepe la mare si este o intreaga telenovela!O sa spun pe scurt!Este vb de un EL bineinteles!Si cum spuneam l-am cunoscut la mare si mi sa parut neinteresant la prima vedere!Dupa ce am stat de vb cu HOP mi-a picat cu tronc!Am plecat de la mare toate bune si frumoase pana in luna noiembrie cand m-am gandit sa il sun!si de atunci a inceput show-ul!am vb p mess de atunci incontinuu,zile nopti....Apoi am inceput sa ne trimitem mesaje!Copilarii! Vara asta ne-am intalnit la mare!Nimic absolut!O tinem numai in glumitze puppici inimi etc!Intrebarea mea este:daca unui barbat ii este indiferenta o femeie/fata mai pierde atata timp cu ea?Daca el nu are nici o treaba cu mn dc pierde atata timp ATATA timp?si daca nu ii sunt indiferenta dc nu face nici un pas?Imi poate raspunde cineva?
alinutzzza_rbd
Postat pe 26 Noiembrie 2008 01:10
Buna.Si eu am aceeasi dilema ca si tine,noi nu mai suntem prieteni de 5 ani.Dar ne sunam si ne vedem des.Dar in rest nimic.Acelasi lucru ma inteb si eu daca ii plac de ce nu face nimic si daca nu de ce nu-mi zice pa.Nu stiu.
kudika1303
Postat pe 18 Decembrie 2008 22:37
De la: nadia melente, la data 2008-12-18 22:37:18Buna.Si eu am aceeasi dilema ca si tine,noi nu mai suntem prieteni de 5 ani.Dar ne sunam si ne vedem des.Dar in rest nimic.Acelasi lucru ma inteb si eu daca ii plac de ce nu face nimic si daca nu de ce nu-mi zice pa.Nu stiu.
Fetelor,din pacate nu vom reusi NICIODATA sa-i intelegem pe barbati, credeti-ma!
Culebra
Postat pe 18 Decembrie 2008 23:12
Poate te considera o companie placuta si atat. Sunt barbati care petrec fff mult timp in compania femeilor din diverse motive, fara a simti atractie fata de ele...
eryykka
Postat pe 18 Decembrie 2008 23:58
Daca te simti atrasa tu de el,de ce nu incerci subtil sa ii deschizi o portita? Poate va pasi...Nu poti sti pana nu incerci
eryykka
Postat pe 19 Decembrie 2008 00:00
nu ca si-ar pierde timpul cu tine, dar gindeste si tu rational la ce bun iti tre tie o relatie virtuala sau sa te hranesti doar cu mesjele lui, cred ca poti intilni si alti barbati ce-ti vor pica tronc si te vor iubi sincer

Postat pe 19 Decembrie 2008 00:02
poate asa de umplutura...ar fi un raspuns..dar nu inteleg de ce nu faci tu nici un pas...cu timiditatea mori de foame mama
alina_luminita
Postat pe 19 Decembrie 2008 01:32
De la: nadia melente, la data 2008-12-18 22:37:18Buna.Si eu am aceeasi dilema ca si tine,noi nu mai suntem prieteni de 5 ani.Dar ne sunam si ne vedem des.Dar in rest nimic.Acelasi lucru ma inteb si eu daca ii plac de ce nu face nimic si daca nu de ce nu-mi zice pa.Nu stiu.





S-au petrecut multe lucruri de cand am scris asta!ne-am intalnit iar si in cele din urma am luat initiativa si i-am spus tot!Si atunci mi-a spus k si el simte aceleasi lucruri pt mn!Si mi-am dat seama k in tot timpul asta si el avea aceleasi sentimente ca mine si aceleasi intrebari!Acum suntem impreuna,va mai dura putin si vom fi cu adevarat impreuna!Asa ca sfatul meu este sa ii spui ce simti ca nu ai nimic de pierdut!
alinutzzza_rbd
Postat pe 20 Decembrie 2008 18:47
De la: zzeennyy, la data 2008-12-19 00:02:51nu ca si-ar pierde timpul cu tine, dar gindeste si tu rational la ce bun iti tre tie o relatie virtuala sau sa te hranesti doar cu mesjele lui, cred ca poti intilni si alti barbati ce-ti vor pica tronc si te vor iubi sincer



Stiu asta dar eu il vreau pe el!Am intalnit si alti barbati dar nu ma atrage nici unul!
alinutzzza_rbd
Postat pe 20 Decembrie 2008 18:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa-l fac sa ma remarce? 35 De la: soniaa 15 August 2009 12:49
Gresesc enorm... 34 De la: joana_rise 19 Octombrie 2009 10:18
salutare 3 De la: no_money 26 Aprilie 2009 00:02
O poveste! 3 De la: Summer_ 4 Aprilie 2010 22:21
7 ani diferenta 9 De la: mariusmarin26 30 Aprilie 2010 13:53