Setari Cookie-uri

d c nu arat si eu ca cele care sunt pe gustul lui?:(

il plac atat d mult:(insa el nu vrea relatie.mi-a zis k ma vede ca o prietena si nu ca o iubita! viata nu e corecta!eu il plac atat d mult si el are atractie pt alta fata care nu-l place!nuj c s mai fc sa-i atrag atentia!desi mi-a zis k nu vrea nimic..eu tot imi fac sperante:(((=(( am fc mare greseala k l-am si pupat in fund destul..l-am ajutat q multe chestii..si fiecare barbat si-o ia in cap!

Postat pe 1 Decembrie 2008 20:03
incearca sa-l ignori o perioada, sa vezi tu ce incpe sa se uite dupa tine

Postat pe 1 Decembrie 2008 20:25
De la: kata12, la data 2008-12-01 20:03:46il plac atat d mult:(insa el nu vrea relatie.mi-a zis k ma vede ca o prietena si nu ca o iubita! viata nu e corecta!eu il plac atat d mult si el are atractie pt alta fata care nu-l place!nuj c s mai fc sa-i atrag atentia!desi mi-a zis k nu vrea nimic..eu tot imi fac sperante:(((=(( am fc mare greseala k l-am si pupat in fund destul..l-am ajutat q multe chestii..si fiecare barbat si-o ia in cap!


singura ta greseala este ca nu vrei sa intelegi ca el te vede doar ca pe o prietena
nu poti impune nimanui iubire.
invata ca in dragoste sau atunci cand iubesti nu regreti niciodata ceea ce dai, dai din inima si nu vrei in schimb absolut nimic, asta e doar parerea mea.
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Decembrie 2008 20:37
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-12-01 20:37:21
De la: kata12, la data 2008-12-01 20:03:46il plac atat d mult:(insa el nu vrea relatie.mi-a zis k ma vede ca o prietena si nu ca o iubita! viata nu e corecta!eu il plac atat d mult si el are atractie pt alta fata care nu-l place!nuj c s mai fc sa-i atrag atentia!desi mi-a zis k nu vrea nimic..eu tot imi fac sperante:(((=(( am fc mare greseala k l-am si pupat in fund destul..l-am ajutat q multe chestii..si fiecare barbat si-o ia in cap!


singura ta greseala este ca nu vrei sa intelegi ca el te vede doar ca pe o prietena
nu poti impune nimanui iubire.
invata ca in dragoste sau atunci cand iubesti nu regreti niciodata ceea ce dai, dai din inima si nu vrei in schimb absolut nimic, asta e doar parerea mea.


corect,uite pe cineva care cunoaste ce inseamna iubirea,de-am fi mai multi asa ce frumoasa ar fi lumea.
DeeaCatalina
Postat pe 1 Decembrie 2008 21:56
asta e si parerea mea intradevar barbatii sunt prea increzuti daca vad ca o femeie umbla prea mult dupa ei si li se da prea multa importanta trebuie sa ii lasi o perioada liberi si pe urma sa vezi cum se comporta daca simte ceva pentru tine fi linistita ca va umbla el dupa tine si nu tu dupa el

Postat pe 6 Decembrie 2008 12:38
De la: dana_3, la data 2008-12-06 12:38:05asta e si parerea mea intradevar barbatii sunt prea increzuti daca vad ca o femeie umbla prea mult dupa ei si li se da prea multa importanta trebuie sa ii lasi o perioada liberi si pe urma sa vezi cum se comporta daca simte ceva pentru tine fi linistita ca va umbla el dupa tine si nu tu dupa el



a venit experta.............sariti lumeeee la adunare.......dana aparu in carne.......si cum aparu asa........toata lumea o lua......de nu mai putea.........sex oral sau anal ....

Postat pe 6 Decembrie 2008 12:40
off topic: si oral si anal si acum, ca tot vin sarbatorile, incercam si cateva kestiutze mai kinky?
on topic: lasa-l printeso! daca zice ca nu vrea si tu insisti, sunt sanse mari sa se strice si prietenia si dupa asta chiar iti va parea rau.
poti sa-i fi prietena buna si timpul le va rezolva pe toate: sau in timp isi da seama ca ii placi si o sa vrea mai mult, sau iti trece tie; oricum amandoi o sa fiti castigati.
si sa stii ca barbati si relatii gasesti pe toate drumurile, o prietenie adevarata e mai rara.

Postat pe 14 Decembrie 2008 17:13
Cam asa ceva a fost si cu mine.Il iubeam,stia asta,dar zicea ca doar amici DEOCAMDATA.Zicea"acum mai bine o lasam asa,ca nu se stie ce vrea D-zeu cu noi,poate peste un an ,doi sau 5 sau 10 o sa fim impreuna".El asteota sa ms schimb,inca asteaota asta.Ma enerveaza deja,incepe sa ma faca sa il uit cu imaturitatile lui.

Dar eu zic sa incerci sa il las in pace,nu il mai baga in seama o perioada.Indiferenta doare cel mai tare!!!Nu uita asta.
Asa ca lasa sa vina el dupa tine(exact asa faceam si eu,inca nu am reusit sa ma dezvat definitiv sa il caut si sa fiu eu aia care e dupa el),dar sper sa reusesc.
Multa bafta!!!Asa sa faci.arata'i k nu te mai intereseaza de el,atunci va incepe el sa te caute.
Fi sigura,pt ca nimic nu e imposibil si roata intotdeauna se intoarce

Deci,sunt sigura ca daca amandoua vom proceda asa,vom fi fericite cu ...iamturii astia de baieti:))
Eleenna
Postat pe 17 Decembrie 2008 23:48
nush dak e o idee buna, eu d 4 ani incerc ceva cu unu...m-a vrut la inceput, apoi...nush...in fine. Ideea e k am incerkt toate posibilitatile printre kre si asta, si tot degeaba, dak nu vrea, nu vrea fie ce-o fi! Acum depinde si d relatia voastra...cat d apropiati erati, dar eu t sfatuiesc sa INCERCI (k stiu k e greu) sa-l uiti!!! E ff greu cu iubirea asta, si d obicei se intampla sa iubesti p cel c t ignora, si sa-l ignori p cel c t iubeste... ...soarta...

Postat pe 18 Decembrie 2008 16:33
mereu s intampla asa!iubim pe cei ce ne ignora!offf viata asta!

Postat pe 18 Decembrie 2008 22:28
thoamne...te inteleg perfect....eu trec prin aceiasi situatie...lui ii place de alta fatha..... ...dar eu am intrat in vorba q el pe mess...si am ajuns sa vorbim despre orice....eu aveam incredere oarba in el...si am reusit sal fac si pe el sa aibe incredere in mn...eram foarte happy pt ce am realizat...pt k si el se intreba cum am reusit sa-l fac sa aibe incrededere!!!!!offff.....ce doare....pana intr-o zi in care am vrut sa pun punct prieteniei dp mess...pt k el nu stai cn sunt...si putea afla in orice moment!!!!!!dar vorbind prin sms....ma facut sa ii spun plangand cine sunt...si dupa ce iam spus..stiam k nu-mi va ierta minciuna.....si iam zis sa uitam totul...si el a fost de acord... ...de atuci nu ma pot gandi la altceva decat la ultimul lui cuvant...iarta-ma!!!!dar trebuie sa apreciez k mi-a respectat dorinta si nu a mai spus la nimeni...dar nu ma place fizic...sau poate e din cauza altei fete ce imi spunea pe mees k o place.....stiu doar k o sa-mi fie ffffoarte greu sa dau ochii q el.....nu stiu ce sa mai fac...dar mie foarte dor de serile in care vorbeam pana la 12....chiar k si prieteni,..,...nustiu dak lui ii este dor de discutiile noastre,...dar nu cred....ce deducem din mica mea poveste e k in ziua de azi la baieti nu le pasa daca ai ceva in cap...si te intelegi perfect cu ei..si k vorbesti cu ei orice subiect...le pasa doar aspectul fizic...altceva nimica..si nu zic asta pt k as fi urata...dar nu am ceia ce el isi doreste..si asta ma doare foarte tare...ajutatima va rog...nu stui ce sa fac...
sad_miky9423
Postat pe 28 Ianuarie 2009 10:00
miki asa e,baieti tin cont doar de aspectul fizic! si eu trec prin acelasi lucru!imi place de el, stie asta, suntem prieteni buni! dar mi-a zis k tine cont de aspectul fizic! mi-a zis k sunt de treaba, insa nu-i place fizicul meu!io c s mai fac?acum?s mai vorbesc cu el?sau sa-i dau offline o perioada?s vad daca ma cauta sau nu!

Postat pe 29 Ianuarie 2009 17:48
de ce trebuie sa generalizati ? nu toti baietii umbla numai dupa fete aratoase ,ce naiba! ....de exemplu , cine ar vrea , baiat care se respecta cat de cat, sa aiba langa el una care te face de rusine numai cat deschide gura ?
lucic07
Postat pe 30 Ianuarie 2009 03:00
si ca sa completez ....exista totusi o limita ,pt orice baiat , in functie si de fizicul lui...oricine este constient de cum arata si ar trebui ,din punct de vedere fizic sa fie atras de o fata care arata cel putin mai bine ca dracu [scuze daca suna dur] .............daca e fata desteapta ,va folosi trucuri sa arate cat mai bine....
lucic07
Postat pe 30 Ianuarie 2009 03:04
eram odata mai demult pe celebrul mirc, si am dat peste o tipa care mi`a spus ca nu sunt destul de inteligent si nu arat destul de bine sa vb cu ea, plm timpu a trecut si am facut`o sa isi doreasca sa vorbeasca cu mine in fiecare zii, si apoi nu mai puteam scapa de ea. atunci am inteles! dak este calul tau, ia`l!

Postat pe 30 Ianuarie 2009 06:05
De la: lucic_fifa, la data 2009-01-30 03:04:05si ca sa completez ....exista totusi o limita ,pt orice baiat , in functie si de fizicul lui...oricine este constient de cum arata si ar trebui ,din punct de vedere fizic sa fie atras de o fata care arata cel putin mai bine ca dracu [scuze daca suna dur] .............daca e fata desteapta ,va folosi trucuri sa arate cat mai bine....
ella_c
Postat pe 30 Ianuarie 2009 06:10
De la: kata12, la data 2008-12-01 20:03:46il plac atat d mult:(insa el nu vrea relatie.mi-a zis k ma vede ca o prietena si nu ca o iubita! viata nu e corecta!eu il plac atat d mult si el are atractie pt alta fata care nu-l place!nuj c s mai fc sa-i atrag atentia!desi mi-a zis k nu vrea nimic..eu tot imi fac sperante:(((=(( am fc mare greseala k l-am si pupat in fund destul..l-am ajutat q multe chestii..si fiecare barbat si-o ia in cap!


faza e ca pe el il atrage alta...daca ea nu -i da atentie posibil sa ai sanse...
Nici tu nu te-ai uita la un altul acum.
ella_c
Postat pe 30 Ianuarie 2009 06:22
multumesc k imi dai dretate....asta e adevarul...crud dar asta e....lam vazut....si am avut senzatia k totusi ma place...dar ma mai gandesc k prietenilor lui nu le place de mn..si el sa lasat impresionat...acum incerc sa il uit...dar e greu...mie fffffff dor de el...s dar lasa k o sami treaca...la tn au mai evoluat intr-un fel lucrurile?
sad_miky9423
Postat pe 22 Februarie 2009 11:33
mai sus ma refeream la andreea_gheorghe20
sad_miky9423
Postat pe 22 Februarie 2009 11:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sufletul meu plange 28 De la: cristiana_cris 16 Februarie 2010 01:20
Ajutor!!! 5 De la: anybody 10 August 2009 15:56
un scorpion dat naibii 5 De la: popamelia 13 Martie 2009 12:47
Intre dragoste si familie 21 De la: kudika076363 30 Octombrie 2009 20:49
El are o relatie la distanta, eu am o inima prea disponibila! Deci, e rost de cerut AJUTOR! 6 De la: kudika_18248 28 Octombrie 2013 11:52