Mai multe
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:20:06De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:18:00Pai daca tie i-ti arde de plaja si moi umblam in pulovareDe la: puiu66, la data 2009-04-26 00:14:30De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:11:55Din punctul asta de vedere daDe la: rxdana, la data 2009-04-26 00:10:12De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:08:48ee puiu iarna nu-i ca varaDe la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:05:46Tu pleci la plaja si eu am pus iar puloverulDe la: 013927, la data 2009-04-25 23:46:55subiect ??de... week-end ? ce v-ati programat de ziua munci ? ( EVIDENT ...LIBERA !) e de vina teoria lui darwin
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:26 |
||
|---|---|---|
vz puiu inseamna ca am dreptate averi = efemere
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:27 |
||
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:24:38NU STIU CE NUMERE SA PUN MAINE LA LOTO ? 43 ,E NR .DE LA PANTOFI !(AL MEU !) ZICETI SI VOI ..,NR....POATE FAC 6 ? SI DACA CASTIG IMPARTIM...Daca i-ti spin eu nr sigur nu ies asa ca o sa tac
|
||
|
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:27 |
||
..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)
|
||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:28 |
||
adi un nr 36
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:29 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:27:50traiesti pe picor mare in traducereDe la: 013927, la data 2009-04-26 00:24:38NU STIU CE NUMERE SA PUN MAINE LA LOTO ? 43 ,E NR .DE LA PANTOFI !(AL MEU !) ZICETI SI VOI ..,NR....POATE FAC 6 ? SI DACA CASTIG IMPARTIM...Daca i-ti spin eu nr sigur nu ies asa ca o sa tac |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:29 |
||
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24sau macar un nepot ceva
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:30 |
||
| ziceti mai cat aveti la pantofi ? ca acuma vin si va masor.....,la naiba !!! | ||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:31 |
||
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 sunt in ceatza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:31 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:29:45Da sieu am 43 la pantofDe la: puiu66, la data 2009-04-26 00:27:50traiesti pe picor mare in traducereDe la: 013927, la data 2009-04-26 00:24:38NU STIU CE NUMERE SA PUN MAINE LA LOTO ? 43 ,E NR .DE LA PANTOFI !(AL MEU !) ZICETI SI VOI ..,NR....POATE FAC 6 ? SI DACA CASTIG IMPARTIM...Daca i-ti spin eu nr sigur nu ies asa ca o sa tac
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:32 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:31:51nu il stii tu pe patronul steleiDe la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:33 |
||
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:31:37ziceti mai cat aveti la pantofi ? ca acuma vin si va masor.....,la naiba !!!in pui mei
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:34 |
||
| esti in ceata ?? apai' nu'i nici on bai , ca-i nopthe si nu sa vedhe !! | ||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:34 |
||
| mersi mult ! amu numa 4 mai imi trebe.... | ||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:40 |
||
| MULTAM FAIN (ardeal)=BOGDA PROSTE (in afara !) | ||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:42 |
||
Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:42 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:33:46De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:31:51nu il stii tu pe patronul steleiDe la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 jiji no commnet
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:44 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:42:50Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta nb puiu
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:47 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:42:50Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta Noapte buna puiu Ne auzim maine.........vezi ce faci cu proviziile
|
||
|
andreea1976 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:47 |
||
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:42:50Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara astan buna puiu |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:48 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:44:07daDe la: rxdana, la data 2009-04-26 00:33:46De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:31:51nu il stii tu pe patronul steleiDe la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:48 |
||
http://www.kudika.ro/comunitate/bestiutza_relouded/video/show/12452/video-bestiutza-relouded.html
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:49 |
||
fetele si eu ma duc la somnic va zic n buna
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:49 |
||
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:40:11mersi mult ! amu numa 4 mai imi trebe....10 |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:50 |
||
uite si pupicii
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:51 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:51 |
||
| nu v-am rugat sa ghiciti numerele , doar ce numar purtati la pantofi ? n-am inteles bine ce era cu ..ungurul ? dar adrian si dorin ?? nu cred ca.......... | ||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:52 |
||
| avem : 43 !39 ! 10 ! mersi si ...inca 3 ??plz | ||
|
013927 Postat pe 26 Aprilie 2009 00:53 |
||
| pai nu le-amghicit ti-am dat o solutie ;un nr | ||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Aprilie 2009 00:54 |
||
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:49:31fetele si eu ma duc la somnic va zic n bunanb
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 26 Aprilie 2009 00:55 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| cafenea de noapte?! | 3 | De la: kentfarafiltru 28 Decembrie 2009 19:59 |
| PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... | 27 | De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53 |
| Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. | 1 | De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50 |
|
|
||
| Cafenea de vara | 349 | De la: caty31 4 Mai 2010 10:48 |
| pls | 2 | De la: oonahabibi_yahoo_com 3 Aprilie 2009 08:37 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.