Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:20:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:18:00
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:14:30
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:11:55
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:10:12
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:08:48
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:05:46
De la: 013927, la data 2009-04-25 23:46:55subiect ??de... week-end ? ce v-ati programat de ziua munci ? ( EVIDENT ...LIBERA !)

la plaja
Tu pleci la plaja si eu am pus iar puloverul
ee puiu iarna nu-i ca vara

inseamna k sunt o norocoasa
Din punctul asta de vedere da

si din ce pct nu sunt norocoasa
Pai daca tie i-ti arde de plaja si moi umblam in pulovare

e de vina teoria lui darwin
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:26
vz puiu inseamna ca am dreptate averi = efemere
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:27
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:24:38NU STIU CE NUMERE SA PUN MAINE LA LOTO ? 43 ,E NR .DE LA PANTOFI !(AL MEU !) ZICETI SI VOI ..,NR....POATE FAC 6 ? SI DACA CASTIG IMPARTIM...
Daca i-ti spin eu nr sigur nu ies asa ca o sa tac
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:27
..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:28
adi un nr
36
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:29
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:27:50
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:24:38NU STIU CE NUMERE SA PUN MAINE LA LOTO ? 43 ,E NR .DE LA PANTOFI !(AL MEU !) ZICETI SI VOI ..,NR....POATE FAC 6 ? SI DACA CASTIG IMPARTIM...
Daca i-ti spin eu nr sigur nu ies asa ca o sa tac
traiesti pe picor mare in traducere
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:29
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 ..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)
sau macar un nepot ceva
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:30
ziceti mai cat aveti la pantofi ? ca acuma vin si va masor.....,la naiba !!!
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:31
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 ..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)

sunt in ceatza
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:31
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:29:45
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:27:50
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:24:38NU STIU CE NUMERE SA PUN MAINE LA LOTO ? 43 ,E NR .DE LA PANTOFI !(AL MEU !) ZICETI SI VOI ..,NR....POATE FAC 6 ? SI DACA CASTIG IMPARTIM...
Daca i-ti spin eu nr sigur nu ies asa ca o sa tac
traiesti pe picor mare in traducere
Da sieu am 43 la pantof
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:32
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:31:51
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 ..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)

sunt in ceatza
nu il stii tu pe patronul stelei
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:33
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:31:37ziceti mai cat aveti la pantofi ? ca acuma vin si va masor.....,la naiba !!!
in pui mei
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:34
esti in ceata ?? apai' nu'i nici on bai , ca-i nopthe si nu sa vedhe !!
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:34
mersi mult ! amu numa 4 mai imi trebe....
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:40
MULTAM FAIN (ardeal)=BOGDA PROSTE (in afara !)
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:42
Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta
puiu66
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:42
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:33:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:31:51
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 ..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)

sunt in ceatza
nu il stii tu pe patronul stelei

jiji
no commnet
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:44
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:42:50Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta

nb puiu
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:47
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:42:50Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta


Noapte buna puiu
Ne auzim maine.........vezi ce faci cu proviziile
andreea1976
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:47
De la: puiu66, la data 2009-04-26 00:42:50Va pup si va spun noapte buna ca i-mi ajunge pe seara asta
n buna puiu
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:48
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:44:07
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:33:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 00:31:51
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:28:24 ..AS VRE EU !! SINCER...(DOAR PT...SIMPLU ..PATRON LA STEAUA !)

sunt in ceatza
nu il stii tu pe patronul stelei

jiji
no commnet
da
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:48
http://www.kudika.ro/comunitate/bestiutza_relouded/video/show/12452/video-bestiutza-relouded.html
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:49
fetele si eu ma duc la somnic va zic n buna
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:49
De la: 013927, la data 2009-04-26 00:40:11mersi mult ! amu numa 4 mai imi trebe....
10
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:50
uite si pupicii
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:51
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:51
nu v-am rugat sa ghiciti numerele , doar ce numar purtati la pantofi ? n-am inteles bine ce era cu ..ungurul ? dar adrian si dorin ?? nu cred ca..........
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:52
avem : 43 !39 ! 10 ! mersi si ...inca 3 ??plz
013927
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:53
pai nu le-amghicit ti-am dat o solutie ;un nr
danutzza_stefi
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:54
De la: rxdana, la data 2009-04-26 00:49:31fetele si eu ma duc la somnic va zic n buna
nb
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 00:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cafenea de noapte?! 3 De la: kentfarafiltru 28 Decembrie 2009 19:59
PORTRETE LA COMANDAAAA...vrea cineva?... 27 De la: lil_devil 18 Martie 2009 19:53
Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. 1 De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50
Cafenea de vara 349 De la: caty31 4 Mai 2010 10:48
pls 2 De la: oonahabibi_yahoo_com 3 Aprilie 2009 08:37