Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: jenesaispas, la data 2009-04-26 12:34:01
De la: dacavrei, la data 2009-04-26 12:32:23
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 12:30:31
vreau eu mar.dar sa aibe pe el caramel

cumva si bat?

nu e neaparat nevoie de bat.poate sa fie si un par sau o scobitoare.dar sa fie cu caramel
dacavrei
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:37
De la: jenesaispas, la data 2009-04-26 12:37:17Sala, muschi, apa...Este cumva vorba despre o hala de carne? Parca se dusese Pastele.

nu draga.e vb de complecsul femeii.sa arate bine ca voi barbati"iubiti" sa aveti pe ce pune mana cu pasiune si sa va laudati cu femeile voastre bune de ...
bestiuta imi dai dreptate?
dacavrei
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:39
Am inteles..cam greu insa. Fitness sau tae bo? Si oricum se stie ca barbatilor le place friptura cu grasimica.
jenesaispas
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:41
De la: jenesaispas, la data 2009-04-26 12:41:08Am inteles..cam greu insa. Fitness sau tae bo? Si oricum se stie ca barbatilor le place friptura cu grasimica.

daca va place friptura in grasime,aveti fantezi cu teo?
si da e vb de fitness si aerobic si ce mai intra.

cum de nu ati plecat cu restul prin tara?
dacavrei
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:42
Teo? Cine e teo? Avem fantezii cu J.Lo, ceva grasimica are si ea, cu toate ca mai nou am impresia ca a mers si ea la sala si... , a slabit..Ufff
jenesaispas
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:44
De la: jenesaispas, la data 2009-04-26 12:44:54Teo? Cine e teo? Avem fantezii cu J.Lo, ceva grasimica are si ea, cu toate ca mai nou am impresia ca a mers si ea la sala si... , a slabit..Ufff

teo trandafir.sigur va place ca e o friptura direct in untura.j.lo.sincer nu cred ca are grasime.poate ca are fundul ala exagerat de persvers.
dar e buna
dacavrei
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:46
Fu buna, nu mai este, acum este banala
jenesaispas
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:48
chiar si antthony cel mark recunoaste asta
jenesaispas
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:50
Buna dimineata cafenea
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:50
De la: jenesaispas, la data 2009-04-26 12:48:38Fu buna, nu mai este, acum este banala

sincer esti foarte pretentios la femei.
e spune iubitaa ta?sau nevasta?
eu plec la coafor si sa mananc.
poate vb mai tarziu

o zi buna pt toata lumea
dacavrei
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:51
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea

buna.sincer nustiu cine aduce aici cafeaua ca nici eu nu am baut sucul de morcovi ca in fiecare dimineata.dar am mancat un mar cu caramel.
dacavrei
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:52
De la: dacavrei, la data 2009-04-26 12:52:15
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea

buna.sincer nustiu cine aduce aici cafeaua ca nici eu nu am baut sucul de morcovi ca in fiecare dimineata.dar am mancat un mar cu caramel.

eu v-am lasat ink de dimi cafelutzele fierbinti dar acum trecem deja la sucuri la bauturi fine
yumy
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:57
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea

Hic, hic...mai bine hai noroc...hic
jenesaispas
Postat pe 26 Aprilie 2009 12:58
De la: jenesaispas, la data 2009-04-26 12:58:02
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea

Hic, hic...mai bine hai noroc...hic

Stai sa termin cafelutza, si trecem si la rachiu indata
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:00
De la: dacavrei, la data 2009-04-26 12:52:15
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea

buna.sincer nustiu cine aduce aici cafeaua ca nici eu nu am baut sucul de morcovi ca in fiecare dimineata.dar am mancat un mar cu caramel.

Mar cu caramel?
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:01
Mai bine irish coffe. Mie nu mi-a dat nicio cafeluta yumalai, insa mi-am facut propriul cockteil! Exploziv.
jenesaispas
Postat pe 26 Aprilie 2009 13:02
l_diana_c
Postat pe 26 Aprilie 2009 14:01
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea

bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:01
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:01:24
De la: cckitty, la data 2009-04-26 12:50:32Buna dimineata cafenea


Heya
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:05
singurele?
kity
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:11
haaaaaaa va yubesccccc yo mancavasssssss
thadoog
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:13
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:15
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau
thadoog
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:18
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:18:35
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau

Vezi sa nu te inneci, ca nu vreau sa te am pe constiinta
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:19
bestiutza_relouded
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:21
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:19:47
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:18:35
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau

Vezi sa nu te inneci, ca nu vreau sa te am pe constiinta



frate ..,cu cine eram eu confundat...
stef_Sultanu
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:22
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:19:47
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:18:35
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau

Vezi sa nu te inneci, ca nu vreau sa te am pe constiinta
kitiklooooooooooo zi mancatasssss imi dai si mieeee nr tau sa te sun dupaaa celularu meuuu pa celularu tauuuuu si sa itiii tremetttttt smsmmeeeseuuuuuuuu mancatass
thadoog
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:25
De la: stef_Sultanu, la data 2009-04-26 16:22:30
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:19:47
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:18:35
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau

Vezi sa nu te inneci, ca nu vreau sa te am pe constiinta



frate ..,cu cine eram eu confundat...
asaaaaaaaaa eeeeeee sultaneeeeeeeee mancatasss talentu tauuu de geniuuuuuuuuuuu
thadoog
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:27
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:25:45
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:19:47
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:18:35
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau

Vezi sa nu te inneci, ca nu vreau sa te am pe constiinta
kitiklooooooooooo zi mancatasssss imi dai si mieeee nr tau sa te sun dupaaa celularu meuuu pa celularu tauuuuu si sa itiii tremetttttt smsmmeeeseuuuuuuuu mancatass

Mai ti l-as da, numai ca nu am semnal aicea la sat unde locuiesc io...
cckitty
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:30
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:30:57
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:25:45
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:19:47
De la: thadoog, la data 2009-04-26 16:18:35
De la: cckitty, la data 2009-04-26 16:15:46
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-04-26 16:11:47singurele?
kity

Se pare ca mai e cineva care ne tine companie si ne iubeste
daaaa daaaa te yubescccc pisicooooo mancatasssss pufuuuu tau

Vezi sa nu te inneci, ca nu vreau sa te am pe constiinta
kitiklooooooooooo zi mancatasssss imi dai si mieeee nr tau sa te sun dupaaa celularu meuuu pa celularu tauuuuu si sa itiii tremetttttt smsmmeeeseuuuuuuuu mancatass

Mai ti l-as da, numai ca nu am semnal aicea la sat unde locuiesc io...
ahaaaa kitykooo,nu vrei sa facem si noi casa impreunaaaaaa,pacatttt puteamm avea un viitorrrr stralucit impreunaaaa
thadoog
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vrei independenta financiara? Aici gasesti raspunsul: 1 De la: catalyn_2792 12 Iulie 2011 00:21
cafenea pe orice subiect 7 De la: mikela_my 10 Februarie 2009 13:11
Ma ajutati sa ii fac o farsa prietenului meu? 60 De la: kudika_35571 5 Iunie 2013 20:05
Chestionar pentru proiect de diploma 26 De la: miss_darine 6 Ianuarie 2011 13:36
intrebare 16 De la: Full_Metal_Jacket 12 Noiembrie 2009 13:49