Mai multe
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:42:40De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:37:14De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:35:58De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:26:35fluturas ..ai adormit ...
|
||
|
Postat pe 2 Mai 2009 00:54 |
||
|---|---|---|
dana,fluturas........noapte buna fetelor!
|
||
|
Postat pe 2 Mai 2009 00:56 |
||
noapte buna cafenea.............for all my friends
|
||
|
|
||
|
Postat pe 2 Mai 2009 00:57 |
||
oamnei,somn usor..o noapte linistita ma bag la tv a inceput programul ala ... somn usor
|
||
|
fluturas_ Postat pe 2 Mai 2009 00:59 |
||
neata tuturor ...un weekend superb sa aveti..........si tzucuri multe ..................
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:28 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:28:32neata tuturor ...un weekend superb sa aveti..........si tzucuri multe .................. neatza bunaciune |
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:34 |
||
matinal esti negrule o cafa dai?
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:36 |
||
uuppss am uitat pupaciunile si cafeluteleeeee la hala cum ne plac noua
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:36 |
||
buna dimineatza
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:36 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:36:11matinal esti negrule pentru tine o aduc in dormitor ca esti prima
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:37 |
||
De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:36:59buna dimineatza
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:38 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:28:32neata tuturor ...un weekend superb sa aveti..........si tzucuri multe .................. la fel si tie
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:38 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:38:12De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:36:59buna dimineatza pt mn o cafea ceva sau nu mai ai ?
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:39 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:37:28De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:36:11matinal esti negrule astept mult?
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:39 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:59:04oamnei,somn usor..o noapte linistita obsedata asta sexuala inca se uita la programu ala o asteptam cu pupici...ce sa facem si o halba de cafea
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:40 |
||
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:40 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:39:21De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:37:28De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:36:11matinal esti negrule tu nu o sa astepti eu da cred ca pana maine dimineatza
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:41 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:39:21De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:37:28De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:36:11matinal esti negrule am veit da plapuma laoparte sa ma bag aici la caldurica langa tine
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:41 |
||
dc sa nu astept?
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:42 |
||
ce groaznic nu gasesc sa imi fac si eu un necafe pe aici
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:42 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:41:44De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:39:21De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:37:28De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:36:11matinal esti negrule nu te deranjeaza ca sunt cam...............goala
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:42 |
||
De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:42:30 te servesc io
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:42 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:42:04 adica ai vrea sa astepti ?
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:43 |
||
De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:39:07De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:38:12De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:36:59buna dimineatza am adus si pentru tine cu floricica si pupic inclue hai cu noi in plapumioara ....azi se bea cafeluta in grup la plapumica CAFE"
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:43 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:42:57De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:42:30 ms
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:43 |
||
De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:42:34De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:41:44De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:39:21De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:37:28De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:36:11matinal esti negrule doamne ajuta
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:44 |
||
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:43:36De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:39:07De la: micnegrusiurat4, la data 2009-05-02 09:38:12De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:36:59buna dimineatza yupiiiiiiiiiiiiii o noua cafenea normal ca vin si eu
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:44 |
||
numai ca eu nu sunt goala sunt chiar bine imbracata
|
||
|
yumy Postat pe 2 Mai 2009 09:46 |
||
De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:43:54De la: just_heaven, la data 2009-05-02 09:42:57De la: yumalai, la data 2009-05-02 09:42:30 nu vezi ca am adus la plapumioara cafe si pentru tine? treci in pat imediat pana nu ne racim cu totii si nu te mai invarti atata
|
||
|
angelo_micnegrusiurat Postat pe 2 Mai 2009 09:46 |
||
te dezbraca yumala ..............negru e bun
|
||
|
just_heaven Postat pe 2 Mai 2009 09:46 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| SALINA TIMISOARA | 6 | De la: kudika376531 15 Martie 2011 00:22 |
| Caut scriitor de articole | 4 | De la: kudika_nikole 6 Ianuarie 2012 15:48 |
| Insomnia | 53 | De la: battleofwits 7 Martie 2011 21:16 |
|
|
||
| alt topic al meu | 1067 | De la: monreve3031 20 Februarie 2012 06:28 |
| sta pe calculator si nu ne mai intelegem o parere va rog... | 29 | De la: battleofwits 4 Mai 2011 14:41 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.