Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

nu stiu ce sanse o sa aiba
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:08
habar n-am......ce beti fetelor????

Postat pe 2 Mai 2009 00:11
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:07:34http://www.youtube.com/watch?v=VSLBjcooWCg
melodia nu prea imi place dar.....clipul da





ce ma dispera piesa asta
fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:12
ce avem ?
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:13
cred ca la ora asta un ceai
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:16
ceai???? ok da' eu nu beau...ca nu imi place

Postat pe 2 Mai 2009 00:18
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:18:07ceai???? ok da' eu nu beau...ca nu imi place
stiu
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:19
cu ce te servesc ...please
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:21
las la aprecierea ta....dar fara ceai

Postat pe 2 Mai 2009 00:22
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:22:29las la aprecierea ta....dar fara ceai
uite o cafeluta un suc natural de portocale
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:24
draguta pereche la avatar
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:25
fluturas ..ai adormit ...
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:26
fetelor ma duc si eu la somnic ,pe maine va pupicesc
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:29
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:24:52
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:22:29las la aprecierea ta....dar fara ceai
uite o cafeluta un suc natural de portocale

fara suc de portocale.....dar cafeaua merge

Postat pe 2 Mai 2009 00:33
ok fara suc ca fermenteaza
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:34
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:26:35fluturas ..ai adormit ...



nuuuu...imi prezint familia
fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:35
gata hai la nani ca numai pot ...
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:35
nu prea imi place de portocale ........fluturasssssssssssssssssss.........
oare au ramas toti la padure????/.......ca e cam liniste pe aici

Postat pe 2 Mai 2009 00:36
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:29:19fetelor ma duc si eu la somnic ,pe maine va pupicesc


somn usor.
fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:36
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:35:58
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:26:35fluturas ..ai adormit ...



nuuuu...imi prezint familia
deci :.......
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:36
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:35:58
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:26:35fluturas ..ai adormit ...



nuuuu...imi prezint familia

vreau si poza cu mihai

Postat pe 2 Mai 2009 00:37
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:36:06nu prea imi place de portocale ........fluturasssssssssssssssssss.........
oare au ramas toti la padure????/.......ca e cam liniste pe aici
cred ca dorm in padure
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:37
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:36:06nu prea imi place de portocale ........fluturasssssssssssssssssss.........
oare au ramas toti la padure????/.......ca e cam liniste pe aici


bestiutzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:38
gata 1 2 3start
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:38
n buna fetelor
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:39
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:38:59gata 1 2 3start


Postat pe 2 Mai 2009 00:40
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-02 00:37:14
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:35:58
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:26:35fluturas ..ai adormit ...



nuuuu...imi prezint familia

vreau si poza cu mihai


stiu eu ca pe el ai pus ochii

esti maritata tosusi si el la fel. si aveti si copiiiiiiiiiiii
fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:42
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:36:43
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:35:58
De la: danutza_new, la data 2009-05-02 00:26:35fluturas ..ai adormit ...


nuuuu...imi prezint familia
deci :.......



fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:43
Somn usor Dana.
fluturas_
Postat pe 2 Mai 2009 00:43
De la: fluturas_, la data 2009-05-02 00:43:36Somn usor Dana.
danutzza_stefi
Postat pe 2 Mai 2009 00:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Distractia e'n toi si la noi 41 De la: eutoteu 31 Martie 2012 13:06
Polemici fel de fel... 9 De la: geo_x 30 Iulie 2009 17:53
invitation 2all 3 De la: pamela_1 23 Martie 2009 15:40
Bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 64 De la: GODZILA 23 Noiembrie 2011 17:58
o mica problema pentru unii..o problema foarte mare pentru mine:) 80 De la: MihaiBucur 6 Decembrie 2010 18:47