Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

gata te culci?????
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 00:59
dap... mi'e somn tare... imi cad ochi'n gura
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 01:03
si eu ma retrag
bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 01:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-05 01:06:31si eu ma retrag


Noapte buna bestiutzoo
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 01:08
pupici noapte buna
ralu_zar
Postat pe 5 Mai 2009 01:13
neatza

bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 09:06

am venit cu cafelutza
bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 09:06
"neata de la Targovisteeeeeeeeeee......... ........

afara e soare si frumos..........la fel si gandurile mele pentru voi !!!!!!!........va las si eu cafeluta calda si cu aroma de iubire........ ...........

o zi frumoasa sa aveti !!!..........
etta
Postat pe 5 Mai 2009 10:10
pupici si de la Craiova.......o zi buna sa aveti...si mult,mult soare

Postat pe 5 Mai 2009 14:00
la mine e furtuna
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 14:14
http://multsoare-stuff.blogspot.com/
copacelul
Postat pe 5 Mai 2009 16:18
buna seara si din bucuresti!
pentru toti cei care ma cunosc multi pupici....
pentru toti ceilalti care nu ma cunosc bine v am gasit!
numai bine pentru toata lumea!
alinadanielalazar
Postat pe 5 Mai 2009 19:14
alina............ pupici la dublu pentru tine....ce faci .....??????

Postat pe 5 Mai 2009 19:17
sunt bine....sti tu cit de bine!
nu pre mai am timp de nik!
te pupik!
alinadanielalazar
Postat pe 5 Mai 2009 19:34
De la: alinadanielalazar, la data 2009-05-05 19:34:09sunt bine....sti tu cit de bine!
nu pre mai am timp de nik!
te pupik!
stiu cat de bine esti....... ...si alinaaaa.......ma bucur enorm pentru tine ...........te pupic...si te astept acasa...la un frappe...sau

Postat pe 5 Mai 2009 19:45
bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 20:23
De la: alinadanielalazar, la data 2009-05-05 19:14:38buna seara si din bucuresti!
pentru toti cei care ma cunosc multi pupici....
pentru toti ceilalti care nu ma cunosc bine v am gasit!
numai bine pentru toata lumea!

bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 20:24
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 14:00:03pupici si de la Craiova.......o zi buna sa aveti...si mult,mult soare

bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 20:25
bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 20:35
O seara buna la toata lumea
puiu66
Postat pe 5 Mai 2009 21:02
buna tuturor
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 22:35
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 14:00:03pupici si de la Craiova.......o zi buna sa aveti...si mult,mult soare
si de la mine
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 22:36
De la: alinadanielalazar, la data 2009-05-05 19:14:38buna seara si din bucuresti!
pentru toti cei care ma cunosc multi pupici....
pentru toti ceilalti care nu ma cunosc bine v am gasit!
numai bine pentru toata lumea!
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 22:40
buna seara...ce faceti?cum ati petrecut ziua barbatelului???
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 22:43
De la: deelisha, la data 2009-05-05 22:43:57buna seara...ce faceti?cum ati petrecut ziua barbatelului???
buna nu am stiut de asta
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 22:49
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-05 09:06:57
am venit cu cafelutza
bestiutza
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 22:59
hellloooooooo
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 23:02
Noapte buna tuturor
_dulcik_
Postat pe 5 Mai 2009 23:03
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:07
De la: _dulcik_, la data 2009-05-05 23:03:03Noapte buna tuturor
n buna
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Blog de dragoste 1 De la: RoxannaST 28 Februarie 2012 18:03
am scris asta da a aparut la topicul altcuiva! 12 De la: greierash_is_back 16 Noiembrie 2009 13:19
Cafeneaua de poveste 5 De la: natasha69 24 Aprilie 2009 00:30
PENTRU LAURA 29 De la: iulia069834 31 Ianuarie 2010 14:35
hai la o cescuta de barfa 1 De la: kudika427237 29 August 2011 23:00