Mai multe
| aoleuuuuuuu fluturasuleeeeee ne tavalim si noiiiii putinnnnnn | ||
|
thadoog Postat pe 6 Mai 2009 22:03 |
||
|---|---|---|
De la: thadoog, la data 2009-05-06 22:03:15aoleuuuuuuu fluturasuleeeeee ne tavalim si noiiiii putinnnnnn caine..,lasa-mi fluturasu' ca musc din tine si turbezi.. pupici fluturas si noapte buna !! |
||
|
stef_Sultanu Postat pe 6 Mai 2009 22:07 |
||
|
doooooog am inceput sa cred ca esti umbra mea pe forum :))) peste tot ma gasesti mancatassss... noapte buna stef. pup. |
||
|
|
||
|
fluturas_ Postat pe 6 Mai 2009 22:08 |
||
| da suntttttttt umbra taaa yubirea ma impinsssssss la disperareeeeeeee | ||
|
thadoog Postat pe 6 Mai 2009 22:11 |
||
De la: thadoog, la data 2009-05-06 22:11:05da suntttttttt umbra taaa yubirea ma impinsssssss la disperareeeeeeeeUnii se mai arunca de pe bloc de disperare
|
||
|
puiu66 Postat pe 6 Mai 2009 22:14 |
||
noapte buna........ ........sunt chemata la aspirinizare !!!........ ...........si totusi las si pentru Justyyyy........ca m-am facut fata tuminte !!....
|
||
|
etta Postat pe 6 Mai 2009 22:15 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-06 22:14:10haaaaaaaaaa zi sa facii carceiiiiiiiDe la: thadoog, la data 2009-05-06 22:11:05da suntttttttt umbra taaa yubirea ma impinsssssss la disperareeeeeeeeUnii se mai arunca de pe bloc de disperare |
||
|
thadoog Postat pe 6 Mai 2009 22:15 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-06 22:14:10De la: thadoog, la data 2009-05-06 22:11:05da suntttttttt umbra taaa yubirea ma impinsssssss la disperareeeeeeeeUnii se mai arunca de pe bloc de disperare altii mai fac si-o........alabalabalaba....alabalaba......... .........pupici Puiu......
|
||
|
etta Postat pe 6 Mai 2009 22:16 |
||
De la: etta, la data 2009-05-06 22:15:20 noapte buna........Noapte buna etta
|
||
|
puiu66 Postat pe 6 Mai 2009 22:17 |
||
etta pupici si pt lion si adi
|
||
|
fluturas_ Postat pe 6 Mai 2009 22:20 |
||
De la: etta, la data 2009-05-06 22:16:43haaaaaaaaaaa etoooo zi sa te mozoleascaa tinereteaaaaa ca asa eeee ,,,,,mare intelepciuneeeee iti dadu al de sus la batraneteeeeeeeDe la: puiu66, la data 2009-05-06 22:14:10De la: thadoog, la data 2009-05-06 22:11:05da suntttttttt umbra taaa yubirea ma impinsssssss la disperareeeeeeeeUnii se mai arunca de pe bloc de disperare |
||
|
thadoog Postat pe 6 Mai 2009 22:23 |
||
| zi fluturasuleee ne tavalim si noiiiiiii | ||
|
thadoog Postat pe 6 Mai 2009 22:24 |
||
De la: thadoog, la data 2009-05-06 22:23:48De la: etta, la data 2009-05-06 22:16:43haaaaaaaaaaa etoooo zi sa te mozoleascaa tinereteaaaaa ca asa eeee ,,,,,mare intelepciuneeeee iti dadu al de sus la batraneteeeeeeeDe la: puiu66, la data 2009-05-06 22:14:10De la: thadoog, la data 2009-05-06 22:11:05da suntttttttt umbra taaa yubirea ma impinsssssss la disperareeeeeeeeUnii se mai arunca de pe bloc de disperare aici nu cred ca vb cu mineeeeeeeeeeeeeeee.............ca io-sssssssssss tanaraaaaaaaaa si nelinistitaaaaaaaaaaaaa.................mancatasssssssssssssss................ .........si hai maaaaaaaaaaaaaaa...........nu te mai ofensaaaaaaaaaaaaa asaaaaaaaaaaaaaaaaa,ca-mi estiiiiiiiiiiiiii dragggggggggggggg.....mancatasssssssssssssssssss...............
|
||
|
etta Postat pe 6 Mai 2009 22:30 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-06 22:20:44etta pupici gata.........plec..........daca ma lasa Doguuuuuuuuuuu'..............
|
||
|
etta Postat pe 6 Mai 2009 22:31 |
||
Buna seara,tuturor!
|
||
|
dana_mv Postat pe 6 Mai 2009 22:35 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-06 22:35:17Buna seara,tuturor!Buna dana
|
||
|
puiu66 Postat pe 6 Mai 2009 22:39 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-06 22:39:21Buna Puiu!De la: dana_mv, la data 2009-05-06 22:35:17Buna seara,tuturor!Buna dana
|
||
|
dana_mv Postat pe 6 Mai 2009 22:41 |
||
buna dana
|
||
|
fluturas_ Postat pe 6 Mai 2009 22:41 |
||
De la: fluturas_, la data 2009-05-06 22:41:15buna danaBuna Fluturas!
|
||
|
dana_mv Postat pe 6 Mai 2009 22:44 |
||
Va pup si va spun noapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 6 Mai 2009 22:51 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-06 22:51:11Va pup si va spun noapte bunaVise placute,Puiu!
|
||
|
dana_mv Postat pe 6 Mai 2009 22:53 |
||
|
||
|
_dulcik_ Postat pe 6 Mai 2009 22:53 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-05-06 22:53:59Buna seara!
|
||
|
dana_mv Postat pe 6 Mai 2009 22:54 |
||
buna seara
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 6 Mai 2009 23:03 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-06 23:03:39buna searaBuna seara,Bestiutza!
|
||
|
dana_mv Postat pe 6 Mai 2009 23:11 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 6 Mai 2009 23:13 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-06 23:11:56De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-06 23:03:39buna searaBuna seara,Bestiutza!
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 6 Mai 2009 23:28 |
||
buna seara!mai e cineva pe aici?
|
||
|
anka_eda Postat pe 6 Mai 2009 23:29 |
||
| se pare k s'a inchis cafeneaua...cred k o sa ma bag si eu la somnik atunci..good night all!! | ||
|
anka_eda Postat pe 6 Mai 2009 23:33 |
||
in seara asta o sa las....ca niciodata....pupicii la gramada..pentru toti prietenii mei!sper sa ma intelegeti ca sunt foarte obosita somn usor va doresc!
|
||
|
Postat pe 6 Mai 2009 23:55 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cafenea pentru fetele musulmane de pe forum | 70 | De la: kudika315748 13 Septembrie 2010 19:54 |
| Inca o probleme ...pe ziua de azi .HELP | 96 | De la: kudika130107 21 Decembrie 2010 20:34 |
| Blog de dragoste | 1 | De la: RoxannaST 28 Februarie 2012 18:03 |
|
|
||
| Relatie toxica ! | 38 | De la: faith742011 27 Noiembrie 2011 16:20 |
| ? | 0 | De la: 3 Martie 2010 21:22 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.