Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:07
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-05 20:25:29
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 14:00:03pupici si de la Craiova.......o zi buna sa aveti...si mult,mult soare



Postat pe 5 Mai 2009 23:26
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:59

gataaaaaaaa......sunt aici

Postat pe 5 Mai 2009 23:26
De la: _dulcik_, la data 2009-05-05 23:03:03Noapte buna tuturor

nb

Postat pe 5 Mai 2009 23:27
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo


Postat pe 5 Mai 2009 23:27
De la: puiu66, la data 2009-05-05 21:02:51O seara buna la toata lumea


Postat pe 5 Mai 2009 23:28
De la: deelisha, la data 2009-05-05 22:43:57buna seara...ce faceti?cum ati petrecut ziua barbatelului???

la munca...... tu??

Postat pe 5 Mai 2009 23:28
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:26:46
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:59

gataaaaaaaa......sunt aici
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:29
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:27:35
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo



buna Roberta
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 23:30
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo


buna danutza
Diavolyta_
Postat pe 5 Mai 2009 23:31
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:31:42
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo


buna danutza
buna diavolita ce faci ?
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:36
fetelor....ceva de baut si am plecat la.....
dana....ala este castelul din parc????

Postat pe 5 Mai 2009 23:37
da e castelul vezi ce super ...dar e parasit; ce bei ?
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:38
fara ceai stiu un frappe
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:39
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:39:48fara ceai stiu un frappe


Postat pe 5 Mai 2009 23:43
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:28:58
De la: deelisha, la data 2009-05-05 22:43:57buna seara...ce faceti?cum ati petrecut ziua barbatelului???

la munca...... tu??


hmmm...am avut o inexplicabila stare de nervi....
in rest...m-a enervat una de pe forumul asta pt ca m-a facut curca...
las' ca vede ea...
deelisha
Postat pe 5 Mai 2009 23:46
De la: deelisha, la data 2009-05-05 23:46:49
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:28:58
De la: deelisha, la data 2009-05-05 22:43:57buna seara...ce faceti?cum ati petrecut ziua barbatelului???

la munca...... tu??


hmmm...am avut o inexplicabila stare de nervi....
in rest...m-a enervat una de pe forumul asta pt ca m-a facut curca...
las' ca vede ea...


Postat pe 5 Mai 2009 23:49
buna seara
bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 23:51
De la: deelisha, la data 2009-05-05 23:46:49
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:28:58
De la: deelisha, la data 2009-05-05 22:43:57buna seara...ce faceti?cum ati petrecut ziua barbatelului???

la munca...... tu??


hmmm...am avut o inexplicabila stare de nervi....
in rest...m-a enervat una de pe forumul asta pt ca m-a facut curca...
las' ca vede ea...
lasa nu fi trista ea ce e ...gasca beata
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:53
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-05 23:51:40buna seara

bestiuta.....te pup!imi place citatul pe care l-ai folosit!la statusul meu a stat foarte mult timp.........

Postat pe 5 Mai 2009 23:53
betiutiuza ai sosit
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:54
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:54:45betiutiuza ai sosit
scuze mor de somn si abia scriu dovada ....
danutzza_stefi
Postat pe 5 Mai 2009 23:55
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:26:46
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:59

gataaaaaaaa......sunt aici

bestiutza_relouded
Postat pe 5 Mai 2009 23:56
fetele eu ma duc la somnic ,n buna va doresc
danutzza_stefi
Postat pe 6 Mai 2009 00:01
De la: danutza_new, la data 2009-05-06 00:01:20fetele eu ma duc la somnic ,n buna va doresc


Noapte buna danutza... Vise placute
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:04
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:36:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:31:42
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo


buna danutza
buna diavolita ce faci ?


bine oleak prin cafenea
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:06
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-05 23:51:40buna seara


buna bestiutzoo
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:07
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-06 00:06:09
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:36:01
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:31:42
De la: danutza_new, la data 2009-05-05 23:07:14
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-05 23:02:17hellloooooooo


buna danutza
buna diavolita ce faci ?


bine oleak prin cafenea
danutzza_stefi
Postat pe 6 Mai 2009 00:08
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-05 23:37:06fetelor....ceva de baut si am plecat la.....
dana....ala este castelul din parc????


Noapte buna Roberta
Vise placute
Diavolyta_
Postat pe 6 Mai 2009 00:09
De la: danutza_new, la data 2009-05-06 00:01:20fetele eu ma duc la somnic ,n buna va doresc

noapte buna....si eu ma bag la nani .........ca m-am lenevit dupa dus...

Postat pe 6 Mai 2009 00:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
'neatza.... 22 De la: cocoyonela 24 Martie 2009 12:41
Sal...la totsi...sunt noua aici...ce mai facetsi??? 9 De la: iulia069834 25 Martie 2010 18:18
am o problema :-s!!! 6 De la: jeanpierre 5 Februarie 2010 20:28
vreau sa cumpar un bichon de la un crescator 5 De la: perce_neige 24 Noiembrie 2010 18:56
RT Models Studio 1 De la: RTmodels_Constanta_1 23 Iulie 2012 01:40