Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 00:40:23for all my friends.....(chiar si pentru cei care dorm.... )
si cafeaua....cu alint aroma .........

bv inca o luptatoare
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 00:53
mulțumesc am citit ;)
cathysailor
Postat pe 20 Mai 2009 00:56
tzuc la toti
ma duc la somnik
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 01:00
noapte buna!
cathysailor
Postat pe 20 Mai 2009 01:13
Buna Dimineata !
cathysailor
Postat pe 20 Mai 2009 06:04
buna dimineata
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 08:58
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 08:59
De la: cathysailor, la data 2009-05-20 06:04:50Buna Dimineata !

neatza
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 09:00
neatza sexoaselor
roby,cand intri,am si pt tine si flori si tzucuri
matracucu
Postat pe 20 Mai 2009 09:01
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:01:43neatza sexoaselor
roby,cand intri,am si pt tine si flori si tzucuri

neatza
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 09:02
bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara
matracucu
Postat pe 20 Mai 2009 09:08
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara

stam stam

sa comand si ceva dulce?
eu vreau un corn cu sampanie
u?
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 09:11
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara


neatza fetele ma primitzi si pe mine la o cafea cu voi?

roby iti las si eu o portzie de aici
donttouch
Postat pe 20 Mai 2009 09:13
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:11:38
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara

stam stam

sa comand si ceva dulce?
eu vreau un corn cu sampanie
u?


eu as lua asa de dimi o savarina racoroasa,ca m-am trezit cu dorintza de ceva dulce
daca nu,merge si la mine un corn cu sampanie si cafea
matracucu
Postat pe 20 Mai 2009 09:14
De la: donttouch, la data 2009-05-20 09:13:53
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara


neatza fetele ma primitzi si pe mine la o cafea cu voi?

roby iti las si eu o portzie de aici

neatza
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 09:19
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:14:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:11:38
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara

stam stam

sa comand si ceva dulce?
eu vreau un corn cu sampanie
u?


eu as lua asa de dimi o savarina racoroasa,ca m-am trezit cu dorintza de ceva dulce
daca nu,merge si la mine un corn cu sampanie si cafea

ma bucur k te indulcesc dis de dimineata
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 09:20
eu am plecat
las tcuri multe la voi
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 09:26
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat
las tcuri multe la voi


ok,pa pa
matracucu
Postat pe 20 Mai 2009 09:31
'neataaaaaaa.........

la mine e cald si bine.....las cafeluta..... ......alaturi de garnitura de pupicei......
etta
Postat pe 20 Mai 2009 09:48
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:31:01
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat
las tcuri multe la voi


ok,pa pa

am revenit
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 11:42
De la: etta, la data 2009-05-20 09:48:17 'neataaaaaaa.........

la mine e cald si bine.....las cafeluta..... ......alaturi de garnitura de pupicei......

neatza etta
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 11:43
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 11:42:27
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:31:01
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat
las tcuri multe la voi


ok,pa pa

am revenit


bine ai revenit eu am trecut la un lipton cu gheatza
donttouch
Postat pe 20 Mai 2009 11:44
ziua buna fetelor!!!! .....wow....cate flori....si cati pupici

Postat pe 20 Mai 2009 18:36
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:01:43neatza sexoaselor
roby,cand intri,am si pt tine si flori si tzucuri

mi-a trecut oboseala....pupicei Lauraaaaa..........

Postat pe 20 Mai 2009 18:37
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat
las tcuri multe la voi

si noi la tine

Postat pe 20 Mai 2009 18:38
De la: donttouch, la data 2009-05-20 09:13:53
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea????
uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara


neatza fetele ma primitzi si pe mine la o cafea cu voi?

roby iti las si eu o portzie de aici

................dubla ...va rog!

Postat pe 20 Mai 2009 18:39
De la: etta, la data 2009-05-20 09:48:17 'neataaaaaaa.........

la mine e cald si bine.....las cafeluta..... ......alaturi de garnitura de pupicei......

si la mine a fost cald si bine azi.......acum s-a inorat....vine ploaia... te pup.......

Postat pe 20 Mai 2009 18:42
plouaaaa........ oamenii mei sar in ring/fetele dau.........intelegi ce vreau sa zic????
http://www.youtube.com/watch?v=yKlXa-YY_NM&feature=related
o seara buna va doresc.......

Postat pe 20 Mai 2009 20:02
De la: donttouch, la data 2009-05-20 11:44:04
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 11:42:27
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:31:01
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat
las tcuri multe la voi


ok,pa pa

am revenit


bine ai revenit eu am trecut la un lipton cu gheatza

vreau si eu unul k la mine e super cald
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 20:12
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 18:38:22
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat
las tcuri multe la voi

si noi la tine

primiti sunt pupici roby
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Lucreaza in videochat 1 De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23
va rog frumos dati mi un vot 1 De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51
incredere... 5 De la: mimi_ca29 15 Aprilie 2011 11:56
Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. 1 De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50
CRESTERE IN INALTIME. TRATAMENT? ESTI MIC DE INALTIME? 1 De la: banderas282 1 Mai 2009 19:58