Mai multe
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 00:40:23for all my friends.....(chiar si pentru cei care dorm.... bv inca o luptatoare
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 00:53 |
||
|---|---|---|
| mulțumesc am citit ;) | ||
|
cathysailor Postat pe 20 Mai 2009 00:56 |
||
|
tzuc la toti ma duc la somnik
|
||
|
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 01:00 |
||
noapte buna!
|
||
|
cathysailor Postat pe 20 Mai 2009 01:13 |
||
Buna Dimineata !
|
||
|
cathysailor Postat pe 20 Mai 2009 06:04 |
||
buna dimineata
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 08:58 |
||
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 08:59 |
||
De la: cathysailor, la data 2009-05-20 06:04:50Buna Dimineata ! neatza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 09:00 |
||
neatza sexoaselor roby,cand intri,am si pt tine si flori si tzucuri
|
||
|
matracucu Postat pe 20 Mai 2009 09:01 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:01:43neatza sexoaselor neatza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 09:02 |
||
|
bestiutzo,stam la o cafea???? uite,e liber la geam,mai trag si eu o geana pe afara
|
||
|
matracucu Postat pe 20 Mai 2009 09:08 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea???? stam stam sa comand si ceva dulce? eu vreau un corn cu sampanie u? |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 09:11 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea???? neatza fetele ma primitzi si pe mine la o cafea cu voi? roby iti las si eu o portzie de aici
|
||
|
donttouch Postat pe 20 Mai 2009 09:13 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:11:38De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea???? eu as lua asa de dimi o savarina racoroasa,ca m-am trezit cu dorintza de ceva dulce daca nu,merge si la mine un corn cu sampanie si cafea
|
||
|
matracucu Postat pe 20 Mai 2009 09:14 |
||
De la: donttouch, la data 2009-05-20 09:13:53De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea???? neatza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 09:19 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:14:22De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:11:38De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea???? ma bucur k te indulcesc dis de dimineata
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 09:20 |
||
|
eu am plecat las tcuri multe la voi
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 09:26 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat ok,pa pa
|
||
|
matracucu Postat pe 20 Mai 2009 09:31 |
||
'neataaaaaaa......... la mine e cald si bine.....las cafeluta..... ......alaturi de garnitura de pupicei......
|
||
|
etta Postat pe 20 Mai 2009 09:48 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:31:01De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat am revenit
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 11:42 |
||
De la: etta, la data 2009-05-20 09:48:17 'neataaaaaaa......... neatza etta
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 11:43 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 11:42:27De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:31:01De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat bine ai revenit eu am trecut la un lipton cu gheatza
|
||
|
donttouch Postat pe 20 Mai 2009 11:44 |
||
ziua buna fetelor!!!! .....wow....cate flori....si cati pupici
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 18:36 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:01:43neatza sexoaselor mi-a trecut oboseala....pupicei Lauraaaaa..........
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 18:37 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat si noi la tine
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 18:38 |
||
De la: donttouch, la data 2009-05-20 09:13:53De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:08:55bestiutzo,stam la o cafea???? ................dubla ...va rog!
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 18:39 |
||
De la: etta, la data 2009-05-20 09:48:17 'neataaaaaaa......... si la mine a fost cald si bine azi.......acum s-a inorat....vine ploaia... te pup.......
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 18:42 |
||
plouaaaa........ oamenii mei sar in ring/fetele dau.........intelegi ce vreau sa zic???? http://www.youtube.com/watch?v=yKlXa-YY_NM&feature=related o seara buna va doresc.......
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 20:02 |
||
De la: donttouch, la data 2009-05-20 11:44:04De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 11:42:27De la: just_laura, la data 2009-05-20 09:31:01De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat vreau si eu unul k la mine e super cald
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 20:12 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 18:38:22De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 09:26:37eu am plecat primiti sunt pupici roby
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 20:13 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Lucreaza in videochat | 1 | De la: kudika075398 16 Iunie 2010 03:23 |
| va rog frumos dati mi un vot | 1 | De la: alice_oct88 15 Martie 2010 00:51 |
| incredere... | 5 | De la: mimi_ca29 15 Aprilie 2011 11:56 |
|
|
||
| Bijuterii Hand Made. Bijuterii fantezie. | 1 | De la: BonBons 9 Septembrie 2010 16:50 |
| CRESTERE IN INALTIME. TRATAMENT? ESTI MIC DE INALTIME? | 1 | De la: banderas282 1 Mai 2009 19:58 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.