Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.

bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 23:02
fetelor un frappe ptr voi
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:04
Hello folks!
jenesaispas
Postat pe 20 Mai 2009 23:04
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:00:40
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.
pupici danutza
pupici!imi plac pozele
dana_mv
Postat pe 20 Mai 2009 23:05
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:02:53
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.

pupici!
dana_mv
Postat pe 20 Mai 2009 23:06
daca o cheama constantinescu elena trebuie sa-i duc doua cadouri?
jenesaispas
Postat pe 20 Mai 2009 23:07
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 23:05:45
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:00:40
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.
pupici danutza
pupici!imi plac pozele
ms
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:09
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:07:33daca o cheama constantinescu elena trebuie sa-i duc doua cadouri?

unul e suficient
gestul conteaza
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 23:10
fetele eu va las va spun n buna ,pe maine
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:13
pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:14
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico

mie nu?
jenesaispas
Postat pe 20 Mai 2009 23:16
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:16:19
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico

mie nu?
cum sa nu
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:18
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico


Diavolyta_
Postat pe 20 Mai 2009 23:18
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:10:04
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:07:33daca o cheama constantinescu elena trebuie sa-i duc doua cadouri?

unul e suficient
gestul conteaza

parca vad ca zice ca as fi putut sa reunesc bugetele alocate pentru fiecare...haha...deh elenele care au naruit cetatea troiei...cine ar putea sa le refuze
jenesaispas
Postat pe 20 Mai 2009 23:18
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:18:12
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:16:19
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico

mie nu?
cum sa nu

nopti de vise danutza!
jenesaispas
Postat pe 20 Mai 2009 23:19
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:19:39
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:18:12
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:16:19
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico

mie nu?
cum sa nu

nopti de vise danutza!
ms
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:21
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:13:25fetele eu va las va spun n buna ,pe maine


nb
bestiutza_relouded
Postat pe 20 Mai 2009 23:25
la reve daire...
jenesaispas
Postat pe 20 Mai 2009 23:32
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 22:13:05 apoi sunt si eu un pui de lenuta


"LA MULTI ANI!"...

Postat pe 20 Mai 2009 23:42
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-20 23:18:18
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico



PUPICI DIAVOLITA

Postat pe 20 Mai 2009 23:43
De la: puiu66, la data 2009-05-20 21:42:07
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 21:38:34
De la: puiu66, la data 2009-05-20 21:35:02Buna seara
buna puiu ai venit ,uite o cafea
Multumesc Se poate si o bere?

puiu.......

Postat pe 20 Mai 2009 23:44
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:42:25
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 22:13:05 apoi sunt si eu un pui de lenuta


"LA MULTI ANI!"...
ms ,ms te-am vz si nu am inchis
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:45
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.

dana.......(sunt foarte vorbareata in seara asta )........pupici si bine ai revenit......mai sunt cativa metrii pana la finish.......asa ca trebuie sa-ti mearga P.C.-ul

Postat pe 20 Mai 2009 23:47
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:45:47
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:42:25
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 22:13:05 apoi sunt si eu un pui de lenuta


"LA MULTI ANI!"...
ms ,ms te-am vz si nu am inchis

ce bine.......

Postat pe 20 Mai 2009 23:48
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:02:53
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.


bestiuta.....

Postat pe 20 Mai 2009 23:49
roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:50
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:50:06roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni

dana....sunt la cura drastica(sa dau jos ce am pus din cauza lipsei de )asa ca vreau apa plata .....cu lamaie..... si un frappe...... facem exceptie in seara asta

Postat pe 20 Mai 2009 23:51
l-am rugat si pe puiu dar m-a lasat asa in stand by
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:52
http://www.youtube.com/watch?v=FtQohtUI8IA&feature=related

Postat pe 20 Mai 2009 23:52
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:51:58
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:50:06roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni

dana....sunt la cura drastica(sa dau jos ce am pus din cauza lipsei de )asa ca vreau apa plata .....cu lamaie..... si un frappe...... facem exceptie in seara asta
lasa ca apa ma sila genunchi vb cuiva mai bine frappe
danutzza_stefi
Postat pe 20 Mai 2009 23:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Premii 4 De la: rashela 13 Octombrie 2011 00:34
rugaminte !!! 4 De la: anaraoul 20 Noiembrie 2009 15:26
De ce in manele, e motiv de mandrie faptul ca ai plecat "descult de acasa" si "ai ajuns unde nu-s multi" ? 29 De la: Thais13 18 Iulie 2011 19:35
Premii, concursuri, tombole 1 De la: miha_munteanu 8 Mai 2010 08:28
un capuccino nu v-ar interesa? 40 De la: voguelilas 10 Ianuarie 2010 12:34