Mai multe
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 23:02 |
||
|---|---|---|
fetelor un frappe ptr voi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:04 |
||
| Hello folks! | ||
|
|
||
|
jenesaispas Postat pe 20 Mai 2009 23:04 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:00:40pupici!imi plac pozeleDe la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.pupici danutza
|
||
|
dana_mv Postat pe 20 Mai 2009 23:05 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:02:53pupici!De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.
|
||
|
dana_mv Postat pe 20 Mai 2009 23:06 |
||
| daca o cheama constantinescu elena trebuie sa-i duc doua cadouri? | ||
|
jenesaispas Postat pe 20 Mai 2009 23:07 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 23:05:45msDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:00:40pupici!imi plac pozeleDe la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.pupici danutza |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:09 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:07:33daca o cheama constantinescu elena trebuie sa-i duc doua cadouri? unul e suficient gestul conteaza
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 23:10 |
||
fetele eu va las va spun n buna ,pe maine
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:13 |
||
pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:14 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico mie nu? |
||
|
jenesaispas Postat pe 20 Mai 2009 23:16 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:16:19cum sa nuDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:18 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 20 Mai 2009 23:18 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:10:04De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:07:33daca o cheama constantinescu elena trebuie sa-i duc doua cadouri? parca vad ca zice ca as fi putut sa reunesc bugetele alocate pentru fiecare...haha...deh elenele care au naruit cetatea troiei...cine ar putea sa le refuze |
||
|
jenesaispas Postat pe 20 Mai 2009 23:18 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:18:12De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:16:19cum sa nuDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico nopti de vise danutza! |
||
|
jenesaispas Postat pe 20 Mai 2009 23:19 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:19:39msDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:18:12De la: jenesaispas, la data 2009-05-20 23:16:19cum sa nuDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:21 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:13:25fetele eu va las va spun n buna ,pe maine nb |
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 23:25 |
||
| la reve daire... | ||
|
jenesaispas Postat pe 20 Mai 2009 23:32 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 22:13:05 apoi sunt si eu un pui de lenuta "LA MULTI ANI!"...
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:42 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-20 23:18:18De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:14:55pupici lui roby ,etta ,diavolita ,fluturas ,nico PUPICI DIAVOLITA
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:43 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-20 21:42:07De la: danutza_new, la data 2009-05-20 21:38:34MultumescDe la: puiu66, la data 2009-05-20 21:35:02Buna searabuna puiu ai venit ,uite o cafea puiu.......
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:44 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:42:25ms ,ms te-am vz si nu am inchisDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 22:13:05 apoi sunt si eu un pui de lenuta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:45 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea. dana.......(sunt foarte vorbareata in seara asta )........pupici si bine ai revenit......mai sunt cativa metrii pana la finish.......asa ca trebuie sa-ti mearga P.C.-ul
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:47 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:45:47De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:42:25ms ,ms te-am vz si nu am inchisDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 22:13:05 apoi sunt si eu un pui de lenuta ce bine.......
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:48 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:02:53De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea. bestiuta.....
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:49 |
||
roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:50 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:50:06roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni dana....sunt la cura drastica(sa dau jos ce am pus din cauza lipsei de )asa ca vreau apa plata .....cu lamaie..... si un frappe...... facem exceptie in seara asta
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:51 |
||
l-am rugat si pe puiu dar m-a lasat asa in stand by
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:52 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=FtQohtUI8IA&feature=related
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:52 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:51:58lasa ca apa ma sila genunchi vb cuivaDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:50:06roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni mai bine frappe
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:53 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Premii | 4 | De la: rashela 13 Octombrie 2011 00:34 |
| rugaminte !!! | 4 | De la: anaraoul 20 Noiembrie 2009 15:26 |
| De ce in manele, e motiv de mandrie faptul ca ai plecat "descult de acasa" si "ai ajuns unde nu-s multi" ? | 29 | De la: Thais13 18 Iulie 2011 19:35 |
|
|
||
| Premii, concursuri, tombole | 1 | De la: miha_munteanu 8 Mai 2010 08:28 |
| un capuccino nu v-ar interesa? | 40 | De la: voguelilas 10 Ianuarie 2010 12:34 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.