Mai multe
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:52:09l-am rugat si pe puiu dar m-a lasat asa in stand by
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:53 |
||
|---|---|---|
De la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:53:30am -scuzeDe la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:51:58lasa ca apa ma sila genunchi vb cuivaDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:50:06roby ce preferi un frappe, o bere rece sau o felie de tort cu capsuni |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:54 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:53:36ii era somnDe la: danutza_new, la data 2009-05-20 23:52:09l-am rugat si pe puiu dar m-a lasat asa in stand by
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:55 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:49:20De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-20 23:02:53De la: dana_mv, la data 2009-05-20 22:59:43Buna seara,tuturor!Ma bucur sa va revad.Am avut probleme cu pc-ul si nu am mai intrat.Mi-a fost dor de cafenea.
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 20 Mai 2009 23:56 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:52:57http://www.youtube.com/watch?v=FtQohtUI8IA&feature=related
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 20 Mai 2009 23:57 |
||
de la oboseala am devenit foarte recalcitranta la job...... .....din pacate .....am timpul din ce in ce mai limitat!vara.......in vanzari....de bauturi........
|
||
|
Postat pe 20 Mai 2009 23:57 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:57:58de la oboseala am devenit foarte recalcitranta la job......asa e la ce caldura a f azi |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:00 |
||
chiar sunt curioasa!..... am renuntat la ......si la absolut toate placerile culinare .........o sa pot renunta si la forumul asta care a devenit ca un drog???? .....sincer.....nu-mi mai ajunge noaptea.......
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:01 |
||
ora 12 LA MULTI ANI
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:02 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 00:00:42De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:57:58de la oboseala am devenit foarte recalcitranta la job......asa e la ce caldura a f azi intr-un fel ma bucur......ca ne ocoleste criza.....!!!!cel putin in domeniul asta.....toti spun ca ar trebui sa fie ok!
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:02 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-21 00:01:14chiar sunt curioasa!.....nici mie si eu ma gandeam la asta |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:03 |
||
hai la somn ca e tz
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:05 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-21 00:02:33De la: danutza_new, la data 2009-05-21 00:00:42De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-20 23:57:58de la oboseala am devenit foarte recalcitranta la job......asa e la ce caldura a f azi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:05 |
||
"LA MULTI ANI!".....celor care-si sarbatoresc ziua onomastica azi........ ................hai sa desfacem sampania..............tort ai adus............. ..........http://www.youtube.com/watch?v=k7R1vUpYTXM&feature=related
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:05 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-21 00:01:14chiar sunt curioasa!..... nici mie nu imi ajunge noaptea dar merg pe principiul,,o viatza am de ce sa o dorm''
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Mai 2009 00:06 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 00:05:00hai la somn ca e tz eu mai raman
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Mai 2009 00:08 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-21 00:05:49"LA MULTI ANI!".....celor care-si sarbatoresc ziua onomastica azi........un pahar de sampanie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:09 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-21 00:06:44De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-21 00:01:14chiar sunt curioasa!..... da....dar cand dormi 5 ore pe noapte.....nu mai este valabila chestia asta! .........
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:09 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-21 00:06:44De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-21 00:01:14chiar sunt curioasa!.....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:09 |
||
ok ies ca maine .....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:10 |
||
inca o data n buna cafenea
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 00:11 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 00:10:46ok ies ca maine ..... noapte buna dana.......
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:16 |
||
|
Incercati www.bibodesign.ro. Este cel mai nou magazin online de produse handmade! |
||
|
uksplashwaterfalls Postat pe 21 Mai 2009 00:23 |
||
|
cred k ma retrag si eu tzucuri multe la voi
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Mai 2009 00:42 |
||
De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-21 00:42:13cred k ma retrag si eu
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:46 |
||
nb
|
||
|
Postat pe 21 Mai 2009 00:46 |
||
Buna dimineata dragii mei
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 21 Mai 2009 08:08 |
||
la multi ani celor care azi isi serbeaza ziua de nume.......multa iubire..........voiosie............sanatate......si tzucuri multe ....... neata tuturor...........o zi faina sa aveti si pupici
|
||
|
just_heaven Postat pe 21 Mai 2009 08:10 |
||
Buna dimineata!La multi ani!tuturor ce-si sarbatoresc azi ziua de nume.La multi ani,Constantin si Elena!
|
||
|
dana_mv Postat pe 21 Mai 2009 08:16 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-21 08:16:16Buna dimineata!La multi ani!tuturor ce-si sarbatoresc azi ziua de nume.La multi ani,Constantin si Elena! buna dimineatza si toate urarile de bine pt sarbatoriti si sarbatorite
|
||
|
yumy Postat pe 21 Mai 2009 08:20 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Este adevarat k barbatii prefera femeile virgine intr-o casatorie? | 45 | De la: Dara 30 Iulie 2009 09:25 |
| Portita de Rad | 4 | De la: adina_black 4 Noiembrie 2009 16:45 |
| ciclu la 2 saptamani? | 108 | De la: piscolino 27 August 2011 11:01 |
|
|
||
| lanseare www.lovedigital.ro | 6 | De la: kudika276169 22 Iulie 2010 01:07 |
| stie cineva? | 7 | De la: kudika023770 7 Noiembrie 2009 19:14 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.