Mai multe
| cred ca pe cateva din ele le-am vazut azi...asa ca...sunt acre | ||
|
jenesaispas Postat pe 23 Mai 2009 23:25 |
||
|---|---|---|
nu vrei sa vorbim despre altceva???? sau sa ......ascultam muzica....
|
||
|
Postat pe 23 Mai 2009 23:30 |
||
|
jene....viata e prea scurta!so...... http://www.youtube.com/watch?v=JKXO2T06ZBU&feature=related |
||
|
|
||
|
Postat pe 23 Mai 2009 23:34 |
||
|
vretzi sa va cant ceva? imi canta bunica
|
||
|
matracucu Postat pe 23 Mai 2009 23:35 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-23 23:35:28vretzi sa va cant ceva? ....sa auzim
|
||
|
Postat pe 23 Mai 2009 23:38 |
||
| vorbim sau cantam? eu inca nu ma simt in stare, poate mai spre dimineata, o sa cant hora unirii. | ||
|
jenesaispas Postat pe 23 Mai 2009 23:38 |
||
|
m-am inscris in colectiva twist cu o vaca si-o gaina twist vaca face oua mari si gaina balegar hai la twist americaaaan pacat ca nu stitzi linia melodica
|
||
|
matracucu Postat pe 23 Mai 2009 23:47 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-23 23:47:16m-am inscris in colectiva twist urechile ne sunt de ajutor... mai ales cand semnalizeaza cand una cand alta |
||
|
jenesaispas Postat pe 23 Mai 2009 23:49 |
||
De la: just_laura, la data 2008-12-08 13:57:35cum se poate sa fi ratat cafeneaua asta....mai ales ca e free.mmmmmm laura..............
|
||
|
Postat pe 23 Mai 2009 23:50 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-23 23:47:16m-am inscris in colectiva twist well shake it baby now twist and shout.... come on,come on...baby now
|
||
|
Postat pe 23 Mai 2009 23:53 |
||
partea cea mai tare Ahhhhhhhhh.......ahhhhhhhhhh
|
||
|
Postat pe 23 Mai 2009 23:56 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-23 23:56:18partea cea mai tare aaaai cichi,cicgi,cichi,cichi laaaa
|
||
|
matracucu Postat pe 23 Mai 2009 23:57 |
||
| doamnelor eu va spun noapte buna..la noi la azil au venit deja cu laxativele si somniferele..noapte buna | ||
|
jenesaispas Postat pe 23 Mai 2009 23:59 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-05-23 23:59:04doamnelor eu va spun noapte buna..la noi la azil au venit deja cu laxativele si somniferele..noapte buna noapte buna sa ai
|
||
|
matracucu Postat pe 23 Mai 2009 23:59 |
||
De la: jenesaispas, la data 2009-05-23 23:59:04doamnelor eu va spun noapte buna..la noi la azil au venit deja cu laxativele si somniferele..noapte buna somn odihnitor!
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 00:09 |
||
noapte buna va spun si eu!din pacate.....maine muncesc..... pupici laura.....pupici for allllllll
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 00:10 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=Vo_0UXRY_rY&feature=related
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 00:11 |
||
no coments!!!!! ....................................1-0........... ettaaaaaaaaaaaa........mor de ras............ .......hai ca asta a fost tare................
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 00:38 |
||
buna dimineatza dragilor... ....va convine o cafea....sau....trebuie sa aduc si micul dejun?? ....o zi buna va doresc.......
|
||
|
nico1234 Postat pe 24 Mai 2009 10:37 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-24 10:37:57buna dimineatza dragilor... e prea devreme pt micul dejun,o cafea este exact ce trebuie
|
||
|
matracucu Postat pe 24 Mai 2009 10:39 |
||
| http://multsoare-stuff.blogspot.com/ | ||
|
copacelul Postat pe 24 Mai 2009 10:44 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-24 10:39:33De la: nico1234, la data 2009-05-24 10:37:57buna dimineatza dragilor... ..vine baiatu'.....zahar ai separat... serveste....
|
||
|
nico1234 Postat pe 24 Mai 2009 10:47 |
||
buna seara! ......... cred ca este cazul sa deschidem oficial terasa si piscina....deja este prea cald in cafenea! .......
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 20:23 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-24 10:37:57buna dimineatza dragilor... micul dejun ...pranzul....cina au trecut toate.........hai mai bine sa-ti ofer ceva de baut
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 20:24 |
||
De la: just_laura, la data 2009-05-24 10:39:33De la: nico1234, la data 2009-05-24 10:37:57buna dimineatza dragilor... seara buna laura!
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 20:25 |
||
De la: copacelul, la data 2009-05-24 10:44:19http://multsoare-stuff.blogspot.com/
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 20:25 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-24 00:38:47 TEEEEEEEEEEE IUBESTEEEEEEEEEEEE......GRIIIIIIIIIIIPPPAAAAAAAAAAAA !!......... ..... ........... |
||
|
etta Postat pe 24 Mai 2009 22:13 |
||
dragilor........pupicei de noapte !!......... si maine voi fi printre voi !!!........... |
||
|
etta Postat pe 24 Mai 2009 22:15 |
||
De la: etta, la data 2009-05-24 22:13:41De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-24 00:38:47 nu cea aviara....ca nu mai e la moda! cea porcinaaaa...... hai sa-ti dau niste pupici da' in seara asta vin peste tine............ casandra
|
||
|
Postat pe 24 Mai 2009 23:14 |
||
roby ma pregateam sa ies si te-am vazut noapte buna
|
||
|
matracucu Postat pe 24 Mai 2009 23:15 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Cafeneaua astrelor | 44 | De la: gargaritamica 16 Ianuarie 2010 23:20 |
| Atentie! Asigurarile de locuinte devin obligatorii in vara anului 2010 | 1 | De la: smaraldu 9 Martie 2010 21:28 |
| loc de intalnire | 24 | De la: oana84onutza 26 Ianuarie 2010 20:05 |
|
|
||
| O mana de ajutor,va rog ! | 9 | De la: kudika028960 25 Iunie 2009 23:09 |
| 2011 | 4 | De la: iubire_de_catifea 31 Decembrie 2010 22:25 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.