Mai multe
nasol puiu pc tau e de vina sau net-ul
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:36 |
||
|---|---|---|
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:28:18o bere rece ptr baieti si pentru noi fetele????
|
||
|
aish Postat pe 26 Mai 2009 21:36 |
||
si ptr fete daca le place berea sau o socata
|
||
|
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:37 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:28:18o bere rece ptr baietiMerge
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Mai 2009 21:37 |
||
cum va racoriti pe caldura asta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:38 |
||
hai noroc
|
||
|
scorpyoW Postat pe 26 Mai 2009 21:39 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ulNetu Am distanta mare pina la centrala
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Mai 2009 21:40 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-26 21:39:30hai noroc
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Mai 2009 21:43 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-26 21:39:30hai noroc
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:47 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:40:45si al meu are probleme cateodataDe la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ulNetu
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:48 |
||
va las putin sa ma racoresc la un dus
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:52 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:48:00Al meu merge bine "citeodata"De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:40:45si al meu are probleme cateodataDe la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ulNetu
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Mai 2009 21:52 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:52:42De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:48:00Al meu merge bine "citeodata"De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:40:45si al meu are probleme cateodataDe la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ulNetu asa da bine zis
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 21:55 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:35:07De la: aish, la data 2009-05-26 21:25:48buna searaO seara buna si tie buna si tie....
|
||
|
aish Postat pe 26 Mai 2009 22:01 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=C93I4FvP2Igin pauza
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 22:03 |
||
Buna seara!
|
||
|
dana_mv Postat pe 26 Mai 2009 22:36 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!Buna dana
|
||
|
puiu66 Postat pe 26 Mai 2009 22:39 |
||
buna dana pupici :
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 22:41 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-26 22:39:04Buna seara,Puiu!De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!Buna dana
|
||
|
dana_mv Postat pe 26 Mai 2009 22:42 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 22:41:37buna dana pupici :Buna seara,Danutza!
|
||
|
dana_mv Postat pe 26 Mai 2009 22:43 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara! buna dana
|
||
|
aish Postat pe 26 Mai 2009 22:45 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:37:28si ptr fete daca le place berea sau o socata eu vreau o socata...ca n-am mai baut demult...
|
||
|
aish Postat pe 26 Mai 2009 22:47 |
||
De la: aish, la data 2009-05-26 22:47:32De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:37:28si ptr fete daca le place berea sau o socata vine rece de la gheta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 22:53 |
||
va las ,va doresc n buna ,roby ,etta pupici si voua
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 26 Mai 2009 23:06 |
||
unde a'ti fugit toata lumea?????
|
||
|
scorpyoW Postat pe 26 Mai 2009 23:22 |
||
De la: aish, la data 2009-05-26 22:45:35Buna Aish!De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!
|
||
|
dana_mv Postat pe 26 Mai 2009 23:26 |
||
helllllllllloooooooooooooooooooo
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 26 Mai 2009 23:28 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-26 23:28:25helllllllllloooooooooooooooooooo cu ce ocazie pe la noi straine?????
|
||
|
scorpyoW Postat pe 26 Mai 2009 23:31 |
||
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-26 23:28:25helllllllllloooooooooooooooooooose aude ecoul?...sunt si eu pe aici...buna seara,diavolito!
|
||
|
dana_mv Postat pe 26 Mai 2009 23:32 |
||
De la: scorpyow, la data 2009-05-26 23:31:17De la: Diavolyta_, la data 2009-05-26 23:28:25helllllllllloooooooooooooooooooo pai nu se da de baut si aci?
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 26 Mai 2009 23:35 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Polemici fel de fel... | 9 | De la: geo_x 30 Iulie 2009 17:53 |
| un capuccino nu v-ar interesa? | 40 | De la: voguelilas 10 Ianuarie 2010 12:34 |
| O ZI NORMALA DE MUNCA | 33 | De la: danna_danutza 5 Iulie 2009 22:17 |
|
|
||
| set cadou 3 produse clarins | 1 | De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31 |
| Bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa | 64 | De la: GODZILA 23 Noiembrie 2011 17:58 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.