Setari Cookie-uri

FREE CAFFE

nasol puiu pc tau e de vina sau net-ul
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:36
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:28:18o bere rece ptr baieti


si pentru noi fetele????
aish
Postat pe 26 Mai 2009 21:36
si ptr fete daca le place berea sau o socata
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:37
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:28:18o bere rece ptr baieti
Merge
puiu66
Postat pe 26 Mai 2009 21:37
cum va racoriti pe caldura asta
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:38
hai noroc
scorpyoW
Postat pe 26 Mai 2009 21:39
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ul
Netu Am distanta mare pina la centrala
puiu66
Postat pe 26 Mai 2009 21:40
De la: scorpyow, la data 2009-05-26 21:39:30hai noroc
puiu66
Postat pe 26 Mai 2009 21:43
De la: scorpyow, la data 2009-05-26 21:39:30hai noroc
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:47
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:40:45
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ul
Netu Am distanta mare pina la centrala
si al meu are probleme cateodata
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:48
va las putin sa ma racoresc la un dus
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:52
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:48:00
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:40:45
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ul
Netu Am distanta mare pina la centrala
si al meu are probleme cateodata
Al meu merge bine "citeodata"
puiu66
Postat pe 26 Mai 2009 21:52
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:52:42
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:48:00
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:40:45
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:36:09nasol puiu pc tau e de vina sau net-ul
Netu Am distanta mare pina la centrala
si al meu are probleme cateodata
Al meu merge bine "citeodata"
asa da bine zis
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 21:55
De la: puiu66, la data 2009-05-26 21:35:07
De la: aish, la data 2009-05-26 21:25:48buna seara
O seara buna si tie


buna si tie....
aish
Postat pe 26 Mai 2009 22:01
http://www.youtube.com/watch?v=C93I4FvP2Igin pauza
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 22:03
Buna seara!
dana_mv
Postat pe 26 Mai 2009 22:36
De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!
Buna dana
puiu66
Postat pe 26 Mai 2009 22:39
buna dana pupici :
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 22:41
De la: puiu66, la data 2009-05-26 22:39:04
De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!
Buna dana
Buna seara,Puiu!
dana_mv
Postat pe 26 Mai 2009 22:42
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 22:41:37buna dana pupici :
Buna seara,Danutza!
dana_mv
Postat pe 26 Mai 2009 22:43
De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!


buna dana
aish
Postat pe 26 Mai 2009 22:45
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:37:28si ptr fete daca le place berea sau o socata


eu vreau o socata...ca n-am mai baut demult...
aish
Postat pe 26 Mai 2009 22:47
De la: aish, la data 2009-05-26 22:47:32
De la: danutza_new, la data 2009-05-26 21:37:28si ptr fete daca le place berea sau o socata


eu vreau o socata...ca n-am mai baut demult...
vine rece de la gheta
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 22:53
va las ,va doresc n buna ,roby ,etta pupici si voua
danutzza_stefi
Postat pe 26 Mai 2009 23:06
unde a'ti fugit toata lumea?????
scorpyoW
Postat pe 26 Mai 2009 23:22
De la: aish, la data 2009-05-26 22:45:35
De la: dana_mv, la data 2009-05-26 22:36:17Buna seara!


buna dana
Buna Aish!
dana_mv
Postat pe 26 Mai 2009 23:26
helllllllllloooooooooooooooooooo
Diavolyta_
Postat pe 26 Mai 2009 23:28
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-26 23:28:25helllllllllloooooooooooooooooooo


cu ce ocazie pe la noi straine?????
scorpyoW
Postat pe 26 Mai 2009 23:31
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-26 23:28:25helllllllllloooooooooooooooooooo
se aude ecoul?...sunt si eu pe aici...buna seara,diavolito!
dana_mv
Postat pe 26 Mai 2009 23:32
De la: scorpyow, la data 2009-05-26 23:31:17
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-26 23:28:25helllllllllloooooooooooooooooooo


cu ce ocazie pe la noi straine?????


pai nu se da de baut si aci?
Diavolyta_
Postat pe 26 Mai 2009 23:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Polemici fel de fel... 9 De la: geo_x 30 Iulie 2009 17:53
un capuccino nu v-ar interesa? 40 De la: voguelilas 10 Ianuarie 2010 12:34
O ZI NORMALA DE MUNCA 33 De la: danna_danutza 5 Iulie 2009 22:17
set cadou 3 produse clarins 1 De la: ocaziebuna 23 Noiembrie 2010 08:31
Bunaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 64 De la: GODZILA 23 Noiembrie 2011 17:58