Mai multe
Tot singurica
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 21:33 |
||
|---|---|---|
De la: puiu66, la data 2009-05-21 21:30:26Buna danutzauite o cafelutza :sml-happy |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 21:35 |
||
O seara buna nico
|
||
|
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 21:35 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-21 21:31:01o cafeluta dorestiDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 20:53:51De la: bestiutza_relouded, la data 2009-05-21 20:40:03si eu pe aicite-am vz ;sa pregatim cafelele ....
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 21:37 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:35:09Cum ai serbat aziDe la: puiu66, la data 2009-05-21 21:30:26Buna danutzauite o cafelutza :sml-happy
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 21:39 |
||
tot singurica deocamdata
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 21:49 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-21 21:39:56cu pizzaDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:35:09Cum ai serbat aziDe la: puiu66, la data 2009-05-21 21:30:26Buna danutzauite o cafelutza :sml-happy |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 21:50 |
||
si tort de ciocolata si cirese
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 21:51 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 21:55 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-21 21:55:56cum sa nu ;era cat pe aci sa -mi manance colegii tortulDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:00 |
||
hai sa desfacem o sampanie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:02 |
||
uite un banc ;ce spun picioarele unei blonde in sicriu ;in sfarsit ne-am intilnit
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:05 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:00:23Ca noroc ca ai facut unu mareDe la: puiu66, la data 2009-05-21 21:55:56cum sa nu ;era cat pe aci sa -mi manance colegii tortulDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 22:06 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-21 22:06:05nu l-au facut aia de la magazinDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:00:23Ca noroc ca ai facut unu mareDe la: puiu66, la data 2009-05-21 21:55:56cum sa nu ;era cat pe aci sa -mi manance colegii tortulDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:07 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:02:55hai sa desfacem o sampanieAr fi cazul Poate mai atragem pe careva in cafenea
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 22:08 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-21 22:08:50nu-i nimic o sa vina dar mai tzDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:02:55hai sa desfacem o sampanieAr fi cazul sa le dam sampanie
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:10 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-21 21:55:56De la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi mama...mor...daca e de ciocolata si nu prind si eu putin........ la multi ani........dar....ziua de nastere...ce e ?? mergem puiule????ai liber maine ,ca eu nu plec asa repede.......
|
||
|
nico1234 Postat pe 21 Mai 2009 22:12 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:10:59Am uitat ca in cafeneaua asta sint numai lunaticiDe la: puiu66, la data 2009-05-21 22:08:50nu-i nimic o sa vina dar mai tzDe la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:02:55hai sa desfacem o sampanieAr fi cazul
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 22:13 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-21 22:12:20da ,ziua numeluiDe la: puiu66, la data 2009-05-21 21:55:56De la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:14 |
||
la multi,multi ani...si bani........ e bine???macar atat....zic eu....... dati-mi ceva tare........sa-mi intru repede in mana....
|
||
|
nico1234 Postat pe 21 Mai 2009 22:15 |
||
De la: nico1234, la data 2009-05-21 22:12:20Pai danutza serbeaza cevaDe la: puiu66, la data 2009-05-21 21:55:56De la: danutza_new, la data 2009-05-21 21:51:43si tort de ciocolataSper ca ai mai lasat si pentru noi Eu mai la toamna
|
||
|
puiu66 Postat pe 21 Mai 2009 22:16 |
||
multam nico un wisky o bere rece ptr baieti
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:17 |
||
|
o dedicatie ptr prietenii din cafenea ttp://www.youtube.com/watch?v=qZ0FhVZce2o |
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:21 |
||
buna seara....si noapte buna.... am trecut doar sa zic siu eu LA MULTI ANI !!!!.......si sa va spun ca mi-e dor de voi !!..........
|
||
|
etta Postat pe 21 Mai 2009 22:32 |
||
De la: etta, la data 2009-05-21 22:32:29 buna seara....si noapte buna....multam etta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:36 |
||
Noapte buna scumpii mei Va tzuk dulceeee de toooooooooooot
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 21 Mai 2009 22:39 |
||
numai bine
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 21 Mai 2009 22:40 |
||
ms diavolita
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:45 |
||
n buna etta
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 21 Mai 2009 22:46 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-21 22:45:40ms diavolita
|
||
|
Diavolyta_ Postat pe 21 Mai 2009 22:47 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| castigati cu...mai nimic | 2 | De la: monaram 23 Iunie 2009 19:48 |
| Free Caffe 2(un regalo ai miei amici) | 74567 | De la: bestiutza_relouded 4 Februarie 2013 17:35 |
| ana | 3 | De la: iulia069834 13 Noiembrie 2009 11:41 |
|
|
||
| bunaaa | 22 | De la: valy90 19 Octombrie 2010 12:17 |
| O saptamana fara internet | 105 | De la: Ame_ly 15 Iulie 2011 15:49 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.