Setari Cookie-uri

Sexul o necesitate?

parerea mea... sexu reprezinta 99% intr`o relatie... restu` d 1% e dragoste, intelegere, respect, fidelitate etc... d ultimul meu prieten m`am "despartit" acu 3 luni si ceva, doar oficial. Nu putem sa trecem unul peste celalalt, desi amandoi am incercat alti parteneri si alt mod d a ne continua viata separat... pur si simplu atractia sexuala este atat d mare incat s`a dezvoltat intr`o dragoste nebuna pt mine, iar pt eu nush sa va spun:)aveam aman2 senzatia k inca apartinem unul altuia, suntem gelosi si posesivi( mai mult eu ). el a avut o relatie d cateva saptamani( nush dk s`a terminat inca ) si a inselat`o p ea cu mine. si toate asta pt sex, pt k atunci cand suntem impreuna traim intr`o lume separata... sa va spun si c mi`a zis el: k inainte eram 2 frunze... ne`am cunoscut, ne`am contopit si am devenit o singura frunza, mai mare:)
Innocence
Postat pe 4 Ianuarie 2009 13:53
ai dreptate
TOBITZA85
Postat pe 4 Ianuarie 2009 17:40
un punctaj....nu stiu daca pot puncta asa ceva, ideea este ca intradevar sexul este o necesitate, si conteaza foarte mult intr-o relatie. pe langa intelegere si restul lucrurilor necesare intr-o relatie, si sexul are rolul lui. Deci este necesar,sa zic, pe o scara de la 1 la 10...eu i-as da un 8.50
sexyy_4_you
Postat pe 28 Ianuarie 2009 01:44
Asa estem, daca nu faci sex , devii irascibil, si nimeni numai comunici deloc bine..Sexul face parte din viata cotidiana,am intalnit persoane care spun ca sexul este o moda de satisfacere..
deems_tearsforhope
Postat pe 9 Februarie 2009 11:05
Mi se pare ceva anormal ca un barbat sa doarma un an in pat cu prietena si sa nu-i faca nimic. Ori are probleme de erec'ie, ori are pe altcineva.
Sonyk
Postat pe 9 Februarie 2009 12:34
De la: deems_tearsforhope, la data 2009-02-09 11:05:10,am intalnit persoane care spun ca sexul este o moda de satisfacere..



io am intalnit oameni care o fac din placere!
ce oameni!!!

Postat pe 9 Februarie 2009 12:38
De la: geo_sh, la data 2009-02-09 12:38:29
De la: deems_tearsforhope, la data 2009-02-09 11:05:10,am intalnit persoane care spun ca sexul este o moda de satisfacere..



io am intalnit oameni care o fac din placere!
ce oameni!!!



portitza_Maria
Postat pe 9 Februarie 2009 12:39
Transport marfa in Bucuresti si imprejurimi .Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la adresa de mail ned_diana@yahoo.com
dianaxdianaxdiana
Postat pe 9 Februarie 2009 12:46
De la: dianaxdianaxdiana, la data 2009-02-09 12:46:52Transport marfa in Bucuresti si imprejurimi .Pentru mai multe informatii ma puteti contacta la adresa de mail ned_diana@yahoo.com


in pret intra si sexu'?

Postat pe 9 Februarie 2009 12:51
Sunt perfect de acord cu tine!!
Intrebare:parasesti un barbat care are probleme de erctie si nu vrea sa schimbe in nici un fel situatia,chair daca in rest e ok?
Eu cred ca da,desi e mai greu pana se ajunge la o astfel de decizie.
alina_20012
Postat pe 9 Februarie 2009 12:55
De la: alina_20012, la data 2009-02-09 12:55:39 Sunt perfect de acord cu tine!!
Intrebare:parasesti un barbat care are probleme de erctie si nu vrea sa schimbe in nici un fel situatia,chair daca in rest e ok?
Eu cred ca da,desi e mai greu pana se ajunge la o astfel de decizie.




aaaaa, cu cine esti de acord? ca nu se subintelege.

Postat pe 9 Februarie 2009 12:58
Scuze,sunt de acord cu Laura Boritoni, cu ce a scris mai sus.
alina_20012
Postat pe 9 Februarie 2009 13:00
si eu sunt de aceasi parere un barbat care refuza de mai mult timp sa faca sex cu prietena sa ori o insala cu alta femeie ori nu se mai simte deloc atras sexual de prietena sa si nu are curajul sa ii spuna si atunci oricat ar incerca sa mentina acea relatie tot la despartire se ajunge pentru ca o prietenie intre un barbat si o femeie nu poate rezista fara sex asata e parerea mea
ilyescorina
Postat pe 9 Februarie 2009 15:39
eu cred ca sunt f in masura sa dau un raspuns pt ca eu si sotul meu nu ne-am mai intanlit 2 ani din motive intemeitate si crede-ma nu am dus lipsa actului sexual..chear e mult mai bine fara si am doar 23 de ani asa ca nu poti spune ca am probleme de apetit...cum te obisnuiesti ti asa e cel mai bine!
oana_22
Postat pe 9 Februarie 2009 17:25
De la: oana_22, la data 2009-02-09 17:25:13eu cred ca sunt f in masura sa dau un raspuns pt ca eu si sotul meu nu ne-am mai intanlit 2 ani din motive intemeitate si crede-ma nu am dus lipsa actului sexual..chear e mult mai bine fara si am doar 23 de ani asa ca nu poti spune ca am probleme de apetit...cum te obisnuiesti ti asa e cel mai bine!

e grav

Postat pe 9 Februarie 2009 17:27
De la: inger_calator, la data 2009-02-09 17:27:09
De la: oana_22, la data 2009-02-09 17:25:13eu cred ca sunt f in masura sa dau un raspuns pt ca eu si sotul meu nu ne-am mai intanlit 2 ani din motive intemeitate si crede-ma nu am dus lipsa actului sexual..chear e mult mai bine fara si am doar 23 de ani asa ca nu poti spune ca am probleme de apetit...cum te obisnuiesti ti asa e cel mai bine!

e grav



corect

Postat pe 9 Februarie 2009 17:30
De la: oana_22, la data 2009-02-09 17:25:13eu cred ca sunt f in masura sa dau un raspuns pt ca eu si sotul meu nu ne-am mai intanlit 2 ani din motive intemeitate si crede-ma nu am dus lipsa actului sexual..chear e mult mai bine fara si am doar 23 de ani asa ca nu poti spune ca am probleme de apetit...cum te obisnuiesti ti asa e cel mai bine!

Sotul ce a facut? Si-a legat-o cu atza si i-a cazut?!

Postat pe 9 Februarie 2009 17:34
asa ceva nu se poate !!!
johnny_blaze
Postat pe 9 Februarie 2009 17:38
eu tin f mult la iubitul meu si el la mine. activitatea sexuala lasa de dorit ( de 3-4 ori lunar si nici atunci cum trebuie), dar cu toate astea relatia merge inainte si sper ca atunci cand ne vom casatori si vom imparti acelasi acoperis ne va fi mai bine. in cazul meu nu sexul e cel care ne mentine vie flacara iubirii. si chiar daca ma simt stresata, ma enervez repede si abia reusesc sa-mi mentin calmul din cauza hormonilor, nu mi-a trecut niciodata prin gand sa-l insel.
sunt_doar_o_pisicutza
Postat pe 9 Februarie 2009 22:22
De la: sunt_doar_o_pisicutza, la data 2009-02-09 22:22:43eu tin f mult la iubitul meu si el la mine. activitatea sexuala lasa de dorit ( de 3-4 ori lunar si nici atunci cum trebuie), dar cu toate astea relatia merge inainte si sper ca atunci cand ne vom casatori si vom imparti acelasi acoperis ne va fi mai bine. in cazul meu nu sexul e cel care ne mentine vie flacara iubirii.


daca sexul nu mentine flacara iubirii cum poti spui ca lasa de dorit!?
e un ....uite ca-mi scapa cuvantu!

Postat pe 9 Februarie 2009 22:25
De la: sunt_doar_o_pisicutza, la data 2009-02-09 22:22:43eu tin f mult la iubitul meu si el la mine. activitatea sexuala lasa de dorit ( de 3-4 ori lunar si nici atunci cum trebuie), dar cu toate astea relatia merge inainte si sper ca atunci cand ne vom casatori si vom imparti acelasi acoperis ne va fi mai bine. in cazul meu nu sexul e cel care ne mentine vie flacara iubirii.



sexul face parte din relatie, conteaza f mult..parerea mea de tanara si nelinistita

Postat pe 9 Februarie 2009 22:25
intr-o relatie exista si alte aspecte. ma pot baza pe el in orice situatie, este tandru si romantic ;eu sunt mai alintata , am mare nevoie de afectiune, el mi-o ofera si imi face mai toate mofturile . iar in ceea ce priveste sexul, e cam putin, dar cu fiecare saptamana care se apropie de sfarsit, traiesc cu speranta ca "de data asta o sa fie mai bine".
sunt_doar_o_pisicutza
Postat pe 9 Februarie 2009 23:09
experienta de baba(asta sunt eu)...am avut mai multe relatii...frumoase...fara sex..si ?s-au sfarsit...
_oktober_
Postat pe 9 Februarie 2009 23:13
si eu sunt de acord cu tine fara sex nu poate rezista nici o relatie tot se va sfarsi mai repede sau mai tarziu despartirea e inevitabila pentru ca sexul conteaza 90% intr-o relatie stabila unde exista incredere intre parteneri unde nu exista sex isi face loc gelozia neincrederea si infidelitatea iar cel putin unul din parteneri va cauta mereu sa il insele pe celalalt daca nu are ceea ce cauta mereu va cauta in alta parte
ilyescorina
Postat pe 10 Februarie 2009 16:37
sexul are o pondere destul de mare intr-o relatie....dar nu e asta lucrul cel mai important si pe primul loc intr-o relatie... cvred ca mai intai intelegerea, comunicarea si dupa sexul
_dulcik_
Postat pe 12 Februarie 2009 21:39
sexul are o pondere destul de mare intr-o relatie....dar nu e asta lucrul cel mai important si pe primul loc intr-o relatie... cvred ca mai intai intelegerea, comunicarea si dupa sexul


Subscriu!
Tu chiar ai 19 ani?! Gandesti ca o tipa trecuta ....prin viata, cu f multe experiente...ba chiar si printr-o casatorie !
...as mai adauga si respectul aici...pentru ca f multi uitam acest aspect!
ella_688_2008
Postat pe 17 Februarie 2009 20:57
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa sex.... nevoie mare!
BogdanPaul
Postat pe 27 Februarie 2009 09:04
hmmm conteaza fff mult sexul intr-o relatie dar asta abia dupa ce ai gasit un partener bun poti spune...pana gasesti pe cineva care sa te satisfaca cu adevarat batii campii cu comunicare intelegere etc...cand ai un partener bestial atunci realizazi k ff multe probleme le rezolvi de fapt in pat si nu batand campii....nu rez toate prb in acest fel aia e clar dar conteaza ff mult sexul de calitate bineinteles pt k altfel si asta devine o problema....
bruneagra25
Postat pe 27 Februarie 2009 09:26
De la: ella_688_2008, la data 2009-02-17 20:57:44sexul are o pondere destul de mare intr-o relatie....dar nu e asta lucrul cel mai important si pe primul loc intr-o relatie... cvred ca mai intai intelegerea, comunicarea si dupa sexul


Subscriu!
Tu chiar ai 19 ani?! Gandesti ca o tipa trecuta ....prin viata, cu f multe experiente...ba chiar si printr-o casatorie !
...as mai adauga si respectul aici...pentru ca f multi uitam acest aspect!



Da chiar atatia ani am dar asa gandesc eu.... si nu am trecut prin casatorie sau ceva de genu insa foarte multe lucruri am invatat din greseliile pe care le-am facut...
_dulcik_
Postat pe 28 Februarie 2009 09:50
De la: oana_22, la data 2009-02-09 17:25:13eu cred ca sunt f in masura sa dau un raspuns pt ca eu si sotul meu nu ne-am mai intanlit 2 ani din motive intemeitate si crede-ma nu am dus lipsa actului sexual..chear e mult mai bine fara si am doar 23 de ani asa ca nu poti spune ca am probleme de apetit...cum te obisnuiesti ti asa e cel mai bine!


acum am vazut acest topic. mai fetitza la 23 de ani nu ai chef de draganele??? ma duc sa ma dau cu capul de peretzi...
cristi_nne
Postat pe 2 Aprilie 2009 13:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
faceti sex anal pentru fete? 145 De la: mama_omida 10 Noiembrie 2009 11:15
Meditazion*Transmutazion=TantrismusBlanco>SacralALCHEMY 1 De la: kudika355124 22 Ianuarie 2011 11:24
barbati care nu fac oral... 99 De la: aish 25 Iunie 2009 23:03
Relatiile si masajul erotic 91 De la: felixcat 7 Februarie 2011 21:06
intrebare pt baieti ,barbati sau fete 10 De la: felixcat 30 Iulie 2009 17:02