Setari Cookie-uri

sex neprotejat...URGENT VA ROG

am si eu o intrebare pt siguranta va rog...nu sunt genul care sa notez cand imi vine menstruatia...dar stiu ca am avut mai multe contacte sexuale mai exact vreo 3 zile consecutive,intr-o perioada destul d riscanta...la cate zile dupa contactul neprotejat se poate face testul de sarcina?...trebuie neaparat sa ast sa vad daca-mi intarzie menstruatia? ...un rasp urgent va rog...sa merg maine dupa test?sunt 7 zile

Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:03
privat.du-te la profil si vezi la mesaje raspunsul.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:09
of myster meriti o bataitaaaaaaaa
cum pana mea faci tu sex neprotejat? de boli cu transmitere sexuala n-ai auzit???
raspuns la dilema ta nu am, ca nu am fost in situatia ta...stiu un teste de sarcina care-ti spune la 3-4 zile dupa contact daca ai ramas sau nu, dar nu cred ca se gaseste in RO.
si nu mai face sex NEPROTEJAT, da? promiti?

Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:18
pfff...ce boli...e iubitul...si vreau bebe...ma rog sa iasa testul pozitiv...

Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:32
De la: myster, la data 2008-11-27 22:32:23pfff...ce boli...e iubitul...si vreau bebe...ma rog sa iasa testul pozitiv...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa scuze

Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:35
De la: myster, la data 2008-11-27 22:32:23pfff...ce boli...e iubitul...si vreau bebe...ma rog sa iasa testul pozitiv...


glumesti nu ?
pentru ca daca nu ai glumi nu vad ce rost ar avea mesajul initial ...
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:35
Of, Iris bine ca venisi si tu, credeam ca sunt eu ametita

Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:36
Si io ametita ,cred ca de la carlsberg mi se trage dar acum am vazut ca la final bate din palme ...desi ,puii mei , asa cum s-a exprimat credeam ca fatuca e speriata , sa nu cumva sa ramana gravida dar cand colo ...defapt asta vrea....offff , cred ca am imbatranit,prea multe surprize.

bafta si daca nu e acum ....renunta la protectie daca chiar vrei un bebel
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:38
nu-i speriata fetita îi tinem pumni sa fi reusit
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:42
Si daca e fetita eu propun sa o numeasca Iris ...o botez io
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:47
iris si eu am inteles ca si tine...



myster draguta, luda esti rau! ti-o spun din dragoste...iti urez sa fii ft insarcinata si sa ai un bb frumos si sanatos ca si in reclame...

Postat pe 27 Noiembrie 2008 23:43
multumesc mult tuturor...sunteti niste dragute...stiu ca msj-ul suna a disperare... ...dar...e incertitudine ca vreau sa aflu cat mai repede daca vom face craciunul in 2 sau in 3...:D ...si vroiam sa stiu ce siguranta imi poate oferi un test d sarcina la doar o saptamana dupa contact......VREAU BEBE...el vrea fetitza,eu vreau baietzel...dar ideea e ca...amandoi am zis...ce-o fi,sanatos sa fie...si sa semene cu mine:P

Postat pe 27 Noiembrie 2008 23:58
au trecut doar 7 zile, daca iese negativ, nu te baza pe asta!

Postat pe 28 Noiembrie 2008 00:01
pff...adica mai trebuie sa mai astept inca o saptamana ca sa stiu sigur?

Postat pe 28 Noiembrie 2008 00:06
cam da...dar poti incerca, poate esti tu exceptia...

Postat pe 28 Noiembrie 2008 00:08
maine dim fac test si va zic si voua...si il repet sapt viitoare...pt linistea mea...

Postat pe 28 Noiembrie 2008 00:09
deci? lasa-ma sa ghicesc:a iesit negativ...mai incearca peste o saptamana...bafta

Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:07
De la: oktober, la data 2008-11-28 11:07:46deci? lasa-ma sa ghicesc:a iesit negativ...mai incearca peste o saptamana...bafta

Am mai zis eu si pe la alt topic a dat boala in voi fetelor? Vreti copii? Aveti prea multi bani , aveti nervii tari, vi s-a dezvoltat asa deodata instinctul matern???Ei si pe cel patern unde il lasam cand o sa vina bebe pe lume?
Eu zic ganditi-va de 10000000 de ori inainte de a face un copil, ca mai tarziu sa nu va para rau si ganditi-va pentru ca este si pentru binele vostru dar si al copilului
yumy
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:13
Mey, rosemery, de ce vrei sa strici tu bucuria fetii? De unde stii tu ca nu e pregatita pentru acest pas?
Eu am o prietena care, de la vreo 22 de ani tot ma batea la cap ca vrea bebe. Acum are 27 si o fetita adorabila, crede-ma ca e o mamica exceptionala

myster, cred ca depinde si cand trebuia sa-ti vina ciclul.

Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:17
De la: myster, la data 2008-11-28 00:09:59maine dim fac test si va zic si voua...si il repet sapt viitoare...pt linistea mea...



sunt teste care se pot face la orice ora...de ex barza..nici nu e scump si e si eficient!si se poate afla dupa o saptamana!
mary_ct
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:18
testul de sarcina se face la doua saptamani dupa contactul neprotejat din perioada fertila! bafta ca eu de trei ani fac la teste si tot negative ies!
FRANNNCE
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:20
De la: crista_galli, la data 2008-11-28 11:17:16Mey, rosemery, de ce vrei sa strici tu bucuria fetii? De unde stii tu ca nu e pregatita pentru acest pas?
Eu am o prietena care, de la vreo 22 de ani tot ma batea la cap ca vrea bebe. Acum are 27 si o fetita adorabila, crede-ma ca e o mamica exceptionala

myster, cred ca depinde si cand trebuia sa-ti vina ciclul.

Pey si eu as vrea sa devin mamica da mai astept un pic ca nu am bani sa cresc copilul si inainte de a face un copil o sa ma gandesc bine cu cine pentru ca nu vreau sa duca lipsa tatalui, de ce sa ma gandesc doar la fericirea mea de a avea un copil si sa nu ma gandesc si la fericirea copilului
yumy
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:24


De la: oktober, la data 2008-11-28 11:07:46

deci? lasa-ma sa ghicesc:a iesit negativ...mai incearca peste o saptamana...bafta

Am mai zis eu si pe la alt topic a dat boala in voi fetelor? Vreti copii? Aveti prea multi bani , aveti nervii tari, vi s-a dezvoltat asa deodata instinctul matern???Ei si pe cel patern unde il lasam cand o sa vina bebe pe lume?
Eu zic ganditi-va de 10000000 de ori inainte de a face un copil, ca mai tarziu sa nu va para rau si ganditi-va pentru ca este si pentru binele vostru dar si al copilului




O cunosti cumva pe initiatoarea topicului? Ca altfel nu inteleg de ce e o problema ca vrea copii

Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:24
De la: oktober, la data 2008-11-28 11:24:54

De la: oktober, la data 2008-11-28 11:07:46

deci? lasa-ma sa ghicesc:a iesit negativ...mai incearca peste o saptamana...bafta

Am mai zis eu si pe la alt topic a dat boala in voi fetelor? Vreti copii? Aveti prea multi bani , aveti nervii tari, vi s-a dezvoltat asa deodata instinctul matern???Ei si pe cel patern unde il lasam cand o sa vina bebe pe lume?
Eu zic ganditi-va de 10000000 de ori inainte de a face un copil, ca mai tarziu sa nu va para rau si ganditi-va pentru ca este si pentru binele vostru dar si al copilului




O cunosti cumva pe initiatoarea topicului? Ca altfel nu inteleg de ce e o problema ca vrea copii

NU e problema dar ziceam asa ca fapt divers ca un copil nu-l aduci asa pe lume ca zici" eu vreu un bebe" un copil implica responsabilitate, ca sunt multi care fac copii si apoi acestia ajung mai tarziu sa sufere din cauza parintilor lor care se cearta sau sunt despartiti.Copii simt cel mai mult lipsa parintilor si sunt foarte sensibili la problemele din familie
yumy
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:28

NU e problema dar ziceam asa ca fapt divers ca un copil nu-l aduci asa pe lume ca zici" eu vreu un bebe" un copil implica responsabilitate, ca sunt multi care fac copii si apoi acestia ajung mai tarziu sa sufere din cauza parintilor lor care se cearta sau sunt despartiti.Copii simt cel mai mult lipsa parintilor si sunt foarte sensibili la problemele din familie




Nu cunoastem situatia ei familiala sau materiala, la varsta ei probabil ca sa gandit bine inainte de a lua aceasta decizie...



E ok daca tu vrei sa fii sigura pe unele lucruri inainte de a lua o asemene decizie, remarcabil la varsta ta, dar hai sa nu fim atat de acide si de dure

Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:45
De la: oktober, la data 2008-11-28 11:45:10
NU e problema dar ziceam asa ca fapt divers ca un copil nu-l aduci asa pe lume ca zici" eu vreu un bebe" un copil implica responsabilitate, ca sunt multi care fac copii si apoi acestia ajung mai tarziu sa sufere din cauza parintilor lor care se cearta sau sunt despartiti.Copii simt cel mai mult lipsa parintilor si sunt foarte sensibili la problemele din familie




Nu cunoastem situatia ei familiala sau materiala, la varsta ei probabil ca sa gandit bine inainte de a lua aceasta decizie...



E ok daca tu vrei sa fii sigura pe unele lucruri inainte de a lua o asemene decizie, remarcabil la varsta ta, dar hai sa nu fim atat de acide si de dure

Ok gata nu mai sunt dura
yumy
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:48

Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:50
yumy
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:53
asteptam vesti...

Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:56
iris_4_ever
Postat pe 28 Noiembrie 2008 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
deci...oare e posibil? 45 De la: issa12 26 August 2009 23:06
buna 7 De la: catalina69 29 Octombrie 2009 09:25
faa lenjerie 88 De la: bl_de 17 Iunie 2009 13:47
Masturbarea la virgine 149 De la: pickard 22 Octombrie 2010 22:35
din iubiti am devenit amanti ocazionali 63 De la: simonaj 2 Iunie 2013 01:12