Setari Cookie-uri

BARBATUL RAC

As vrea sa vad cat mai multe pareri,,,,,pls
f_green_eyes
Postat pe 27 Noiembrie 2008 15:53
eu nu stiu nimic de raci chiar daca sunt combinata cu unul dar sigur apara dracusorul si iti explica a devenit experta in ultima perioada
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:09
De la: Iris4ever, la data 2008-11-27 16:09:54eu nu stiu nimic de raci chiar daca sunt combinata cu unul dar sigur apara dracusorul si iti explica a devenit experta in ultima perioada

nu mai vrea sfaturi de la mine. i-am dat azi deja in alt topic...
A doua incercare:
http://www.youtube.com/watch?v=_MR7ZICqBb4
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:14
atunci sa stea sa astepte daca pe tine nu te vrea ,tu esti experta kudicii right ?
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:19
http://concurs.infopro.ro/ferma_animalelor/top10-4642.html

da un vot pentru o matza frumoasa da cineva ?
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:20
De la: Iris4ever, la data 2008-11-27 16:20:40http://concurs.infopro.ro/ferma_animalelor/top10-4642.html

da un vot pentru o matza frumoasa da cineva ?

Miau.am dat.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:23
...mita aia alb cu negru seamana cu una de-a mea care a fugit de acasa si o tot caut de ....5 ani cred ca au trecut!...of!

am dat click pe poza, cred ca asta inseamna ca am votat si eu

Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:28
Multumim pentru vot
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:36
De la: Iris4ever, la data 2008-11-27 16:20:40http://concurs.infopro.ro/ferma_animalelor/top10-4642.html

da un vot pentru o matza frumoasa da cineva ?

Nu a castigat matza pina la urma ... mai erau acolo 2 pisi frumoase. Iar castigatorul
Iris ai vizionat filmuletul despre raci? Mie mi-a placut...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 21:13
Nope , unde-i filmuletul ?

Cu matza e ceva ciudat ....ceva pute la infopro as spune deoarece pufilici a fost cap de lista pe toata perioada concursului .
V-am rugat acum sa o votati pt ca erau ultimele 50 de minute si celui pe doi ii tot crestea punctajul ....manevra pe fata as spune dar trebuia sa ma banuiesc
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:27
http://www.youtube.com/watch?v=_MR7ZICqBb4
cantec despre rac...
pai concursul mi se pare cam suspect...dealtfel si pozele...ori animale,ori oameni...asa ca mi-am varsat amarul anonim pe acolo...iar poza castigatoare este chiar scarboasa...si aia cu cainele nu imi place deloc...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 27 Noiembrie 2008 22:57
mda , un concurs de doi lei
iris_4_ever
Postat pe 27 Noiembrie 2008 23:08
Neatza

Si eu am pisica si o ador.....dar v-am rugat sa imi spuneti, daca stiti cateva lucruri despre barbatul rac. am tot citit, dar ma interesa o parere personala.

nice cat ;)
f_green_eyes
Postat pe 28 Noiembrie 2008 09:31
Pune o poza cu pisicuta ta in profil,sa vedem cat îi de frumoasa:)
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Noiembrie 2008 09:57
De la: f_green_eyes, la data 2008-11-28 09:31:36Neatza

Si eu am pisica si o ador.....dar v-am rugat sa imi spuneti, daca stiti cateva lucruri despre barbatul rac. am tot citit, dar ma interesa o parere personala.

nice cat ;)


sunt prea incapatanati si prea caposi si prea "sensibilosi"....

lasa zodiile si analizeaza-l pe el asa cum e ca om...da-le incolo de zodii.

dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Noiembrie 2008 10:43
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-28 10:43:16
De la: f_green_eyes, la data 2008-11-28 09:31:36Neatza

Si eu am pisica si o ador.....dar v-am rugat sa imi spuneti, daca stiti cateva lucruri despre barbatul rac. am tot citit, dar ma interesa o parere personala.

nice cat ;)


sunt prea incapatanati si prea caposi si prea "sensibilosi"....

lasa zodiile si analizeaza-l pe el asa cum e ca om...da-le incolo de zodii.


Mai e un topic cu analize substantiale, iar concluziile de acolo au dus la deschiderea unui topic nou
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Noiembrie 2008 10:56
dracusor sper ca glumesti...deja fac o criza numai acnd vad topicuri despre zodii ...calca-le-ar nevoia sa le calce...

GET A FU...'in live.....!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Noiembrie 2008 13:07
De la: f_green_eyes, la data 2008-11-28 09:31:36Neatza

Si eu am pisica si o ador.....dar v-am rugat sa imi spuneti, daca stiti cateva lucruri despre barbatul rac. am tot citit, dar ma interesa o parere personala.

nice cat ;)

Eu cred in horoscop ca vreau sa ma fac si blonda! Stiu ca nu are o explicatie logica acest horoscop dar eu tot cred, oamenii cred de mii de ani in asa ceva si cred ca cei de foarte de demult stiau unele lucruri pe care noi nu le cunoastem (oare ce informatii s-au pierdut cand a ars biblioteca din Alexandria?>)!....Si cred in lucruri ezoterice, nu mult dar un pic tot cred - cand cineva imi va explica unde se termina si unde sfarseste Universul poate nu voi mai crede ...in fine! cred si in zodii si asta dupa ce am cunoscut mai demult un idiot care era pesti....tipul cand ma iubea (dar in starea aceea; sa se sinucida nu alta de cate dragoste era pe capu lui), cand nu dadea doi bani pe mine....nu intelegeam de ce o zi da iar alta ba!....pana cand mi-a explicat un astrolog: pestii se afla pe curcea mobila a cerului ceea ce inseamna ca sunt persoane oscilante (azi sunt ingeri, maine demoni)........stiu stiu, pe tine te intereseaza RACUL....acum eu nu am cunoscut un rac dar el se afla pe crucea cardinala (deci ai scapat de ce e mai rau, ca astia de pe mobila sunt cei mai rai!)....acum cik crucea asta cardinala (din care face parte racusorul tau) are oameni care fac mereu primul pas si carora le place sa conduca in societate si sa puna bazele regurilor intr-o relatie (stiu cum sa se impuna)......Bag seama ca initiativa relatiei i-a apartinut.....mai multe nu stiu....eu am fost pana acum cateva zile cu o balanta care era tot semn cardinal si pot spune ca daca nu oscileaza ca pestii tot nu era bine.....eu fiind varsator sunt foarte statornica (deh, crucea fixa!) si vreau sa gasesc pe cineva tot asa.... Apropo, tu ce zodie esti?

Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:55
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-28 10:56:30
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-28 10:43:16
De la: f_green_eyes, la data 2008-11-28 09:31:36Neatza

Si eu am pisica si o ador.....dar v-am rugat sa imi spuneti, daca stiti cateva lucruri despre barbatul rac. am tot citit, dar ma interesa o parere personala.

nice cat ;)


sunt prea incapatanati si prea caposi si prea "sensibilosi"....

Sunt de acord cu aceasta parere. Muuuuult prea sensibili din pacate.
hairpin
Postat pe 2 Decembrie 2008 12:02
Ce tare....si eu sunt tot varsator. Si da....racul a inceput relatia....poate vrei sa povestim mai multe, oricum a fost un nenorocit
f_green_eyes
Postat pe 2 Decembrie 2008 15:53
nushtiu voi...dar racul meu pare un inger si cel mai darnic..iubitor si binevoitor baiat...asta deocamdata...nevinovat pana la proba contrarie...imi ofera tot ce are si dak nu are obtine el...eu sunt balanta...imi suporta toate toanele..si nu am putine...si totusi...nu am f corecta fata de el...in afara de el..mai cunosc 3 raci ce..ciudat vor sa imi parasesc iubitul pt ei/el...sunt niste baieti foarte buni si ei...dar.totusi....racii nu sunt pt mine....poate k un bad boy e mai atragator pt mine decat un...mama's boy...racii sunt foarte mamosi..dar dragalasi....l-am laudat cam mult...eu balanta cica un gemeni mi s-ar potrivii de minune..e o zodie ciudata pt mine...dar deviez...
shhtmaascund
Postat pe 2 Decembrie 2008 15:59
si eu sunt balanta si el e rac....si la inceput primii 2 ani da a fost un ingeras ....facea tot ce vroiam eu.....dar dupa aia a inceput circul......care tine de 4-5 ani deacuma.........si nu mai suport.......ne-am si inselat reciproc....dar bineinteles el a inceput.....ca la noi a fost care pe care...si e genul care eu tre sa iert si el nu......concluzia lui finala e ca nu a gresit niciodata....am o parere f proasta despre raci si mi se pare cea mai aiurea zodie...la baieti.....fetele sunt total diferite ...de exemplu prietena mea ce mai buna e rac si nu se compoara.....oricum rab-balanta =NEVER
n3buna171
Postat pe 3 Decembrie 2008 18:56
Am si eu o intrebare.Racii pe care i-ati cunoscut, va spuneau odata ca va iubeste iar dupa o vreme se razgandeau, si tot asa mereu? Caci al meu ma iubeste, dupa care isi da seama ca nu, dupa care iar ma iubeste si tot asa la infinit.
hairpin
Postat pe 4 Decembrie 2008 16:18
al meu e rac...si din 1 zi imi spune ca ma iubeste .....e constant in ceea ce isi doreste si ce spune....
in schimb eu (rac fiind).....nu am fost constanta in ganduri...f schimbatoare......pana mi-am dat seama ca el e alesul

Postat pe 4 Decembrie 2008 16:21
e tare greu cu ei, azi te fac sa te simti minunat, maine uita ca existi, si apoi se intoarce sa te dea din nou peste cap cu farmecul lor la care nu pot rezista, dar nu ar face o miscare in a te tine langa ei cu toate ca poate asta isi doresc, nu ar spune o vorba drgastoasa doar te lasa sa gandesti ce vrei ca oricum nu le pasa de ce vrei tu sau de ce nevoi ai.Al meu ar vrea sa facem un copil dar fara sa isi asume responsabilitatea si fata de mine daca e sa ramanem impreuna bine daca nu asta e, avem un copil. Un pas nu ar face sa imi arate ca totusi simte ceva pt mine.Chiar practica un fel de santaj pe care nu il inteleg. Nu stiu ce ar trebui sa inteleg. Ati patit si voi?
mia200000
Postat pe 5 Decembrie 2008 16:41
Te inteleg foarte bine, acelasi lucru mi se intampla si mie cu racul.
hairpin
Postat pe 6 Decembrie 2008 19:58
De la: f_green_eyes, la data 2008-11-27 15:53:06As vrea sa vad cat mai multe pareri,,,,,pls



http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20042/CEL-MAI-TARE-ZODIAC-RAC.html, aici gasesti cate informatii vrei despre RAC.
Sotul meu este RAC si eu sunt PESTI, avem o relatie super. Ceea ce scrie in zodiacul acela este adevarat!
Myrika
Postat pe 17 Decembrie 2008 11:03
De la: hairpin, la data 2008-12-04 16:18:53Am si eu o intrebare.Racii pe care i-ati cunoscut, va spuneau odata ca va iubeste iar dupa o vreme se razgandeau, si tot asa mereu? Caci al meu ma iubeste, dupa care isi da seama ca nu, dupa care iar ma iubeste si tot asa la infinit.
dap ...am cunoscut ..mie cel putin mi'a zis intr'o zi k ma iubeste...iar dupa o saptamana mi'a zis k e de piatra j k nu poate tine la nimeni ..iar acum ne intelegem iar de minune ....:D...asa sunt ei ...depinde de starea in care se afla ....

Postat pe 21 Decembrie 2008 18:32
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:17
Si eu am cunoscut un Rac acum 2 luni , eu fiind Sagetator. Am auzit ca nu e cea mai buna combinaite , insa , nu cred k trebuie sa te iei mereu dupa lucrurile astea. Nici zodiile parintilor mei nu se potrivesc , si totusi , sunt impreuna si acum :)
Si Racul meu a avut initiativa , si am avut pana acum si momente bune , si momente rele. Acum trec printr-un moment mai nasol cu el , dar poate o sa reusim sa trecem peste. El mi-a spus ca are o stare mai proasta acum 2 zile , si sa nu il provoc pentru ca ii trece..insa eu , fiin putin mai impulsiva , si fiind obijnuita cu tandreturile lui , nu prea l-am inteles cu toate ca m-a avertizat, si m-am cam certat cu el..acum o sa vedem , e cu dus si intors toata faza asta. Daca intr-adevar ma iubeste asa cum spune , ne vom impaca..cu toate ca este incapatanat , si acum se cam joaca putin cu mine...dar, ramane de vazut:)

Sarbatori Fericite si un An Nou plin de sanatate , iubire si liniste sufleteasca!
Simone20000
Postat pe 26 Decembrie 2008 14:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare sa ma despart de el?? 8 De la: artafengshui 24 Iulie 2010 09:14
dar barbatul LEU ? 127 De la: mainedimineata 28 August 2012 14:35
ce parere aveti despre sex? 80 De la: rox81 5 Iulie 2010 14:31
eu taur el taur 13 De la: simonycik 17 Februarie 2009 11:08
eu taur el scorpion ,ce sanse sint? 49 De la: kudika321284 3 Ianuarie 2011 12:24