Setari Cookie-uri

sexul in public

ce parere aveti despre sexul in locuri publice?
interesant sau prea pervers?:D
midi_junkiex
Postat pe 1 Decembrie 2008 08:10

Postat pe 1 Decembrie 2008 08:11
e super excitant pt cine gusta fanteziile
curcubeu0
Postat pe 1 Decembrie 2008 16:56
sexul in public cu multe persoane pe langa...RRRRRRRRRrrrrrrrr

Postat pe 1 Decembrie 2008 17:00
De la: colonel, la data 2008-12-01 16:56:42e super excitant pt cine gusta fanteziile



unde vrei sa te caut?

Postat pe 1 Decembrie 2008 17:00
valabil numai pt femei si fete
curcubeu0
Postat pe 1 Decembrie 2008 17:05
geo, nu mai hartuii barbatii !!!!! vrei sa ni-i furi ?

Postat pe 1 Decembrie 2008 17:06
ioai tu da ce febra m-apuca

cand il faci tu e fain , cand te uiti l altu' nasol , am vazut odata in omnibus faza asta la ora 6 dim , insotitorul de tren era tot rosu si jenat , da nu i-a dat jos , mare caracter , ceilalti calatori se uitau in geam si
gabi8ma
Postat pe 1 Decembrie 2008 17:07
De la: colonel, la data 2008-12-01 17:05:12valabil numai pt femei si fete

ooii, esti si tu vreun nesatisfacut?

Postat pe 1 Decembrie 2008 17:07
heheh..eh eu am vazut destule :D de expemplu pe plaja la mamaia imposibil sa nu vezi acolo :d mai ales in mare chiar daca sunt oameni in apa ..sau pe nisip..de ex acuma cativa ani..2 3.la vre`o 3 prosoape de mine era o fata care`i facea sex oral prietenului..si lumea in jur se uita ..era si ceasul 2 dupa masa..era amuzant..iar oamenii faceau poze..iti trebuie tun tupeu fantisc zic eu:D:D
midi_junkiex
Postat pe 1 Decembrie 2008 17:30
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-01 17:30:21heheh..eh eu am vazut destule :D de expemplu pe plaja la mamaia imposibil sa nu vezi acolo :d mai ales in mare chiar daca sunt oameni in apa ..sau pe nisip..de ex acuma cativa ani..2 3.la vre`o 3 prosoape de mine era o fata care`i facea sex oral prietenului..si lumea in jur se uita ..era si ceasul 2 dupa masa..era amuzant..iar oamenii faceau poze..iti trebuie tun tupeu fantisc zic eu:D:D





incredibil!!!!!!!!!pe plaja ii facea sex oral???? asa ceva nu am mai auzit,si mai ales ziua...in apa am mai facut-o si eu chiar daca era ziua dar chestia asta m-a dat pe spate si pe mine care sunt foarte dezinhibata

Postat pe 1 Decembrie 2008 17:33
da heh se intampla cazuri eu pe moment ma gandeam oare ea sa fi fost beata ceva ?..cu atata lumea in jur care stia ca se uita la tine ..hai lumea ca lumea dar totusi mai sunt si copii:D:D..in apa am vrut si eu dar am nimerit numai zile cu alge multe.si m`am dat batuta:D:D poaye pe viitor:d
midi_junkiex
Postat pe 1 Decembrie 2008 17:37
si nu si-a luat injuraturi de la oamenii care aveau copii???ma gandesc ca barbatii se uitau ca la circ

Postat pe 1 Decembrie 2008 17:40
na barbatii se uitau si isi trezeu deja fantezii probabil.heheh ca orice barbat cine stie poate se gandeau ..(" aaaaa gata maine fac si eu asa " ):D:D:D
chir ca parca era la circ..cand maimutica mananca o banana si toata lumea aplauda
injuraturi sigur si`o fi luat ei :d..
midi_junkiex
Postat pe 1 Decembrie 2008 17:57
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-01 08:10:11ce parere aveti despre sexul in locuri publice?
interesant sau prea pervers?:D



pai...sa vedem......placut.....f placut.....dar sa ai partener....sa nu o faceti singuri.....ca va vad pe youtube

Postat pe 2 Decembrie 2008 10:51
Nimic nu este pervers atat timp cat aman2 sant deacord !



Postat pe 2 Decembrie 2008 10:57
in amsterdam primaria okul pentru un anumit parc ca este legal in acel parc sa faci sex.

motivul fiind ca parcul si asa era folosit de foarte multe persoane pentru genul asta de aventuri.
anderson
Postat pe 2 Decembrie 2008 13:48
mie imi plac olandezii , oameni tare practici , si mi-a placut acolo , sper sa mai merg , n-au strambat din nas cand ne-au auzit vb romaneste , nu s-au dat in stamba cu aere de superioritate spre deosebire de francezi de ex

ideea de topic nu-i rea , si de pus in practica ... s-ar putea sa incerc odata , ca oricum ma macina curiozitatea de ceva timp
gabi8ma
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:04
heh probabil olandezi nu au auzit atat de mult de noi precum italieni ,de franzcezi nu stiam ca stramba si ei din nas..poate cine stie ce au mai facut romanii nostri si pe acolo.:D:D..
de incercat as incerca si eu..poate nu chiat intr`un loc plini de oameni dar undeva in aer liber cu vedere la public:D
midi_junkiex
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:16
asta depinde de mentalitatea fiecaruia...parerea mea k acul sexual este ceva intrim...e ceva ce nu se face in vazul lumii
alina22a
Postat pe 3 Decembrie 2008 08:31
acum depinde de cat de dezinhibati sunt cei doi.....eu am avut o tentativa in parcul gol la 3 dimineata dar tot nu am reusit sa trec la fapte pentru ca ma inhiba mult prea tare...dar cine poate..tot inainte
iuliatonica
Postat pe 3 Decembrie 2008 11:41
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-03 08:16:57heh probabil olandezi nu au auzit atat de mult de noi precum italieni ,de franzcezi nu stiam ca stramba si ei din nas..poate cine stie ce au mai facut romanii nostri si pe acolo.:D:D..
de incercat as incerca si eu..poate nu chiat intr`un loc plini de oameni dar undeva in aer liber cu vedere la public:D



n-au facut ca avem concurenta la capitolu asta pe marocani , si crede-ma nu-i de glumit cu ei
gabi8ma
Postat pe 3 Decembrie 2008 21:39
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-01 08:10:11ce parere aveti despre sexul in locuri publice?
interesant sau prea pervers?:D

pai interesant dar eu personal sunt un pic mai pudica dar cu putin tupeu a reusit prietenul meu sa ma convinga
lady_co_my2
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:14
De la: lady_co_my2, la data 2009-01-16 18:14:06
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-01 08:10:11ce parere aveti despre sexul in locuri publice?
interesant sau prea pervers?:D

pai interesant dar eu personal sunt un pic mai pudica dar cu putin tupeu a reusit prietenul meu sa ma convinga

eu nu sunt pudica dar n-am facut nimic in public
yumy
Postat pe 16 Ianuarie 2009 18:26
super senzatie...
elenaella
Postat pe 4 Februarie 2009 00:19
nu
_oktober_
Postat pe 4 Februarie 2009 09:07
Super,super,super...pt cei ce nu ai incercat...pai ar fi cazul sa o faceti...poate chiar o sa va placa :D ...app nu se compara nimik cu senzatia pe care o ai atunci
BogdanPaul
Postat pe 7 Februarie 2009 07:09
De la: rosemery, la data 2009-01-16 18:26:41
De la: lady_co_my2, la data 2009-01-16 18:14:06
De la: midi_junkiex, la data 2008-12-01 08:10:11ce parere aveti despre sexul in locuri publice?
interesant sau prea pervers?:D

pai interesant dar eu personal sunt un pic mai pudica dar cu putin tupeu a reusit prietenul meu sa ma convinga

eu nu sunt pudica dar n-am facut nimic in public

incearca e chiar placut ( dar alege un loc in care nu prea sunt sanse sa apara cineva )
lady_co_my2
Postat pe 7 Februarie 2009 14:32
interesant si eu sant pudik da...am fost pe aproape...

Postat pe 7 Februarie 2009 14:35
[quote name=\\\'midi_junkiex\\\' date=\\\'2008-12-01 08:10:11\\\']ce parere aveti despre sexul in locuri publice?
interesant sau prea pervers?:D[/quote]


Daca nu este viol sexual ci este vorba de o relatzie sexuala intre persoane care se iubesc, atunci da! sint perfect de acord... Nu ma deranjeaza mai mult doi care fac sex intr-un mijloc de transport sau intr-un parc sau discoteca, precum ma deranjeaza mincinosii si criminalii care nu se rusineaza deloc sa iese in public... Parintzilor nu le este rusine sa se certe ori sa se bata in fatza copiilor lor, dar le este rusine in schimb sa se iubeasca... acest exemplu se perpetueaza generatzii la rand si in loc de iubire si libertate, popoarele traiesc in minciuni, ura si razboaie pe care le fac in public fara sa le fie rusine sí fara sa considere ca este \\\"interzis copiilor sub 12 ani \\\" sa le vada scenele lor criminale...
A face sex din dragoste este cumva o infractziune? distruge cumva Specia Umana :))) ? sau polueaza cumva Planeta? Distruge Ozonul? Singurul pe care l-ar distruge sexul in public ar fi \\\"Lantzul\\\" in care este limitata Libertatea OAMENILOR de catre pamanteni...
Pervers este cel ce agreseaza cu violentza impreunarea spirutuala sau fizica a animalelor ,pasarilor , oamenilor sau ori carei alte existente...

\\\"Ceea ce D-zeu uneste nimeni nu are dreptul sa desparta\\\"
Sexul in public poate exista doar intr-o lume mai buna , doar intr-o lume superioara noua, doar intr-o lume mai apropiata de D-zeu precum lumea animalelor, pasarilor, plantelor s.a.m.d. acestea nu se rusineaza sa faca sex in public, in schimb de razboaie mondiale organizate de plante, pasari sau animale, de razboaie religioase pt dumnezeu ? nu , nu am auzit de asa ceva din partea celorlalte comvietzuitoare ce impart aceeasi planeta cu noi.
Poveste cu Sodoma si Gomora nu am dovezi cat este de adevarata si nici invers.Dar stiu sigur ca cineva incearca sa impiedice modul normal de functzionare al naturii cu texte care inspira frica .
Si alt lantz al libertatzi nu exista in afara de frica. Frica este singurul dusman in tot universul !!! Si singura arma care poate distruge frica, este Iubirea... Adevarul... Libertatea... si cele trei una sint si toate cite mai izvorasc din Iubire... prietenia, respectul, admiratzia ,fericirea, armonia, intzelegerea, intzelepciunea, bla bla bla ... "iubeste fiule si Iubirea te invatza tot ce trebuie sa sti pt ca sa gasesti Paradisul infinit..." asta e singura porunca de la D-zeu...
denis_3d25
Postat pe 7 Februarie 2009 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum va "intaratatzi" iubitii pt o seara de vis? 23 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:08
buna 19 De la: rosemery 17 Februarie 2009 16:24
buna tutror 2 De la: mahy33 12 Martie 2010 20:18
10 cm ajung? 661 De la: pickard 14 Octombrie 2010 23:00
Alooooooooooooo,moderatoriiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8 De la: kudika_966303 8 Iulie 2014 12:32