Setari Cookie-uri

eu rac, el balanta

Daca am pierdut aprecierea unui barbat-balanta mai am vreo sansa sa il recuceresc? Ca am pierdut aprecierea lui cred eu, dar nu stiu daca el gandeste asa, poate el nici nu s-a gandid la asta. Problema este ca nu stiu cum trebuie abordat; de cate ori incerc sa aduc in discutie probl sentimentala raspunde la obiect, monosilabic sau neutru. Nu explica atitudinea lui si nu spune clar alb sau negru.Cum il fac sa discute cu mine, sa fie conciliant?
annaconda_ro
Postat pe 8 Decembrie 2008 17:58
asta vreau sa stiu si eu pentru ca sunt in aceiasi situatie

Postat pe 27 Decembrie 2008 20:57
Fetelor, înseamnã cã ori nu e sigur pe sentimentele lui, ori nu vã mai vrea ºi nu ºtie cum s-o spunã. Atunci când nu are rãspunsuri, preferã sã tacã. Probabil nu-i plac justificãrile. Le e greu sã ia decizii definitive. Aºteaptã de la ceilalþi iniþiativa. Cel puþin din punct de vedere al unei relaþii. Fiþi mai indiferente ºi dacã va veni înseamnã cã totul e ok. dacã nu, cãutaþi fericirea în altã parte.
burry
Postat pe 18 Ianuarie 2009 08:04
Eu sunt rac, sotul balanta. De obicei cand sunt nesigura pe ceea ce simte el in legatura cu mine sau ceva, il intreb si daca imi raspunde monosilabic ii atrag atentia asezandu-ma la el in brate. Daca nici asta nu merge il zgudui la propiu si fac botic si atunci sigur ma baga in seama.
arm_ramona
Postat pe 4 Februarie 2009 15:29
Trebuie sa fi perseverenta sa-ti pui farmecul in valoare sa plangi si sa ataci cu toate armele pe care le are in dotare un racusor romantic. Un barbat balanta este impresionat de lacrimile sincere ale unui racusor.Daca a gresit el spune-i ca il ierti deoarece iubirea ce o porti pentru el depaseste spiritul de razbunare.Daca ai gresit tu spune-i ca de fapt ai incercat sa-i atragi lui atentia ca esti curtata si de altii dar tu nu ai ochi decat pentru el.Iti urez din suflet sa ai sorti de izbanda dar daca nu reusesti cauta-ti pe cineva din zodia taurului care cu siguranta te va face mult mai fericita decat alunecoasa balanta.
Mult noroc!
criona
Postat pe 23 Mai 2009 09:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu scorpioana si el fecioara 41 De la: ubita_mea2003 17 Octombrie 2011 16:08
sal 3 De la: andreea1976 20 Iulie 2009 17:44
Eu fecioara, el balanta 27 De la: kudika410083 26 Iunie 2011 00:50
Cum e barbatul capricorn in dragoste? 13 De la: Cristi2882 6 Martie 2011 16:25
Doar pentru Berbeci 46 De la: kudika295505 25 August 2010 14:02