Setari Cookie-uri

ce se va intampla cu mine???

4 luni de vis cu iubitul s-au terminat dintr-o data cand el dintr-o data mi-a zis ca nu e fericit cu mine. nu are pe nimeni, continuam sa ne vedem, dar el nu mai vrea sa mai fim impreuna. de ce nu stiu. imi e greu , nu stiu cum sa reactionez nici ce sa fac nici ce sa zic :(
alexa01
Postat pe 11 Decembrie 2008 23:47
De la: alexa01, la data 2008-12-11 23:47:214 luni de vis cu iubitul s-au terminat dintr-o data cand el dintr-o data mi-a zis ca nu e fericit cu mine. nu are pe nimeni, continuam sa ne vedem, dar el nu mai vrea sa mai fim impreuna. de ce nu stiu. imi e greu , nu stiu cum sa reactionez nici ce sa fac nici ce sa zic :(
patru uni si plingii???????stai fata linistita ca sau despartitoameni cu famlii si nu sa intimplat nic da cu tine????fati si tu unu repede si ai sa vezi cum devine gelos si va incerca sa discutati si tu sa nu faci prostia de ati arata fata din prima mai tinel o zi dua in suspans
sarutama
Postat pe 11 Decembrie 2008 23:52
Mhai fata, nu mai visa atata... Da-te jos din nori !

Ce se va intampla cu tine?

Iti gasesti un alt sarlatan, care va face la fel !
Smecher_Mare
Postat pe 12 Decembrie 2008 00:31
stiu k poti ajunge sa tii destul de mult la el in 4 luni DAR...nu e ultimul de pe planeta!!socializeaza si gaseste ti altul..
angel_in_disguise
Postat pe 12 Decembrie 2008 02:33
alexa01 mai lasa tata plinsetele si ia de aici o si miine cind te trezesc ai sa vezi viata cu altfel de ochii ,,ca te va durea capu de la atita sau mai trebe
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 02:39
Pai ce sa se intample... O sa iti inveti lectia, si o sa mergi mai departe, altceva nu prea cred ca ai putea face...
Daca lui nu-i pasa de tine, tu de ce iti mai pierzi timpul gandindu-te la el? Asemenea oameni nu merita 2 bani!
my_melody
Postat pe 29 Decembrie 2008 22:48
De la: alexa01, la data 2008-12-11 23:47:214 luni de vis cu iubitul s-au terminat dintr-o data cand el dintr-o data mi-a zis ca nu e fericit cu mine. nu are pe nimeni, continuam sa ne vedem, dar el nu mai vrea sa mai fim impreuna. de ce nu stiu. imi e greu , nu stiu cum sa reactionez nici ce sa fac nici ce sa zic :(


mai intai de toate buna seara! Nu vreau sa fiu rautacioasa dar dupa doar 4 luni tu plagi si esti devastata? dar atunci cei care traiesc o viata impreuna ce sa faca? Ce ai fost maritata cu el? Ai copii? Disteaza-te draga mea ca viata e scurta. Poate asa ti-a fost scris si poate veti ramane doar buni prieteni si atat.
docasimona
Postat pe 3 Ianuarie 2009 20:54
Mai draga, eu o cred pe tanara noastra ca e devastata... deh daca ti se aprind rau de tot calcaiele se intampla. Sfatul meu: vezi-ti de treburile tale ca nu a murit nimeni inca si nu e cea mai mare tragedie de pe lume. Mi s-a intamplat si mie si uite-ma bine sanatoasa.
Spor.
mihaelaghet
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:35
bn ca sa intamplat acum si nu peste cativa ani
placereimensa
Postat pe 24 Ianuarie 2009 17:39
Inteleg ca te simti tradata,ca nimeni nu intelege cat de mult l-ai iubit....dar din moment ce s-a terminat aceasta relatie,cu toate ca tu suferi foarte mult,trebuie sa mergi mai departe...am vazut ca ai 22 ani,o varsta in care idealurile sunt marete,in care ai sperante,vise...iar tu in acest moment este bine sa te gandesti la viata ta,la ceea ce urmeaza sa se intample,la cate lucruri frumoase vei intampina.Numai tu esti singura care poate sa decida,tu ai raspunsurile,raspunsuri pe care nu vrei sa ti le asumi,pentru ca inca esti prinsa in trecut,un trecut care inca te mai urmareste...el te tine aproape iar tu ai cazut in plasa...sunt sigura ca o sa treci peste aceasta dezamagire,si o sa cunosti persoana care sa te inteleaga,care sa te iubeasca nu 4 luni ci o viata!mult succes!!!!
sorinadumitru
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:00
ignora-l.asta e solutia.fi tare si ignora-l ,nu sms nu phone calls ,nimic,dispari cam o sapt si ai sa ii vezi reactia
ruxDUBAI
Postat pe 24 Ianuarie 2009 18:03
eu ce as mai putea zice dupa 8 ani????pe mine cine ma incurajeaza???eu ce sa fac????
pingui
Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:21
De la: pingui, la data 2009-01-24 22:21:11eu ce as mai putea zice dupa 8 ani????pe mine cine ma incurajeaza???eu ce sa fac????


cauta-ti altu!

Postat pe 24 Ianuarie 2009 22:24
sincer nu e sfarsitul lumii,e greu ce-i drept...eu m-am despartit de fostul meu sot dupa 4 ani si nici acum nu stiu motivul,singurul care-l stie este el.ideea este sa nu disperi,sigur vei mai gasi si pe altcineva.s-a terminat pt ca trebuia sa se termine,asa era scris de sus...se zice ca trebuie sa faci un pas inapoi pt a merge mai departe
daita_25
Postat pe 16 Februarie 2009 22:41
De la: alexa01, la data 2008-12-11 23:47:214 luni de vis cu iubitul s-au terminat dintr-o data cand el dintr-o data mi-a zis ca nu e fericit cu mine. nu are pe nimeni, continuam sa ne vedem, dar el nu mai vrea sa mai fim impreuna. de ce nu stiu. imi e greu , nu stiu cum sa reactionez nici ce sa fac nici ce sa zic :(


Te intrebi ce se va intampla cu tine?
Nimic! O sa treci peste.Este un episod din viata ta.Mai bine ia din aceasta fosta relatie ce poti(invataminte) si pregateste-te pentru urmatoarele episoade!!
Sunt lucruri mult mai rele pe lumea asta...
ella_c
Postat pe 16 Februarie 2009 23:05
nu este singurul baiat/barbat care exista. vezi-ti mai departe de viata ta. nu merita
ice_ice_1983
Postat pe 20 Februarie 2009 11:36
Ti-a trecut?????Ce s-a intamplat cu tine???Am vrea sa stim si noi
ninushk
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:27
si-acum ar trebui sa ma busheasca un plans sa solidarizez cu tine de numa numa ??? ...vai ce tragedie, drama, crima ..vino-ti mamica in fire ...si eu care credeam ca arde Troia ceva alea alea ..sa sar in vasta-mi milostenie ..si vin si gasesc siropul asta ieftin scurt si bleg!!!!!

Eu zic sa-ti taie venele rapid ...cu cutitul de paine ...am auzit eu ca e cel mai eficienta !!! For God sake ..cut the bullshit !!!!!!!!!!!!!!!
__LL__
Postat pe 2 Aprilie 2009 15:32
fata tu nu ai vorbit cu nici un baiat si dupa ceva timp te-ai plictisit si ai zis decat cu el mia bine singura?

Postat pe 1 Mai 2009 20:31
De la: kudika019677, la data 2009-05-01 20:31:23fata tu nu ai vorbit cu nici un baiat si dupa ceva timp te-ai plictisit si ai zis decat cu el mia bine singura?


Ce vrei tu???
Diavolyta_
Postat pe 1 Mai 2009 20:38
De la: kudika019677, la data 2009-05-01 20:31:23fata tu nu ai vorbit cu nici un baiat si dupa ceva timp te-ai plictisit si ai zis decat cu el mia bine singura?

da fata asa-i pe bune
coffeeta
Postat pe 1 Mai 2009 20:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Eu leoaica, el rac :) 84 De la: _dulcik_ 13 Martie 2009 16:15
Caraterizari generale ale zodiilor?!!! 253 De la: yogeolove 15 Iulie 2010 18:44
CE ZICETI DE COMBINATIA: BARABAT TAUR - FEMEIA BERBEC 12 De la: caisa 28 Septembrie 2011 16:39
Doar pentru Berbeci 46 De la: kudika295505 25 August 2010 14:02
El RAC.....eu VARSATOR 5 De la: carolyn-a 20 August 2013 12:44