eu peste el berbec??

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent eu peste el berbec??: (2.5 din 2 voturi)

alexa01 Avatarul lui alexa01

2 mesaje
Oras: slatina

eu sunt nascuta pe 07.03.1986 si el pe 25.03.1986. eu peste el berbec. ne potrivim sau nu??? o sa fim impreuna sau nu??
Raporteaza abuz de limbaj
Iryshka Avatarul lui Iryshka

15 mesaje
Oras: iasi

Ce ar fi sa nu te mai framinti atita cu aceste intrebari si sa-ti traiesti viata. Deja te gindesti daca o sa mearga, daca o sa fiti impreuna... o sa mearga daca veti dori ambii acest lucru.Chiar daca toate horoscoapele din lume au sa zica nu, si tu vei dori sa fie da, atunci da va fi, sa nu te indoiesti. Sa va iubiti si succes :)
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

sunt de acord, daca va iubiti, nu face sa mai cauti compatibilitati.............
fericire multa voua!!!!!!!!!!!!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Nu va puneti sperante in aceasta relatie... O sa fie numai neintelegeri si probleme
Sweet Little Devil
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

si soacra-ta o sa te dispere,asculta-ma pe mine,stiu exact despre ce vorbesc.......
uriashu Avatarul lui uriashu

11 mesaje
Oras: cluj

De la: alexa01, la data 2008-12-11 23:50:11eu sunt nascuta pe 07.03.1986 si el pe 25.03.1986. eu peste el berbec. ne potrivim sau nu??? o sa fim impreuna sau nu??

Eu 18.03. ea 23.03=> inceput intens, insa de la berbecutza...

Alea bune: farmec, frumusete, aventura

duritate, egoism, egocentrism, lipsa de respect pentru eforturile celorlalti, incapatanare

Problema cu berbecii, statistic vorbind e ca sunt luptatori, in general e bine, numai ca devine foarte rau cand incep sa lupte impotriva ta, asta fara sa mai gandeasca.

11 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-04-27 19:44:29Nu va puneti sperante in aceasta relatie... O sa fie numai neintelegeri si probleme

Cam ai dreptate
Merge la inceput, totul va fi intens si pe Fast Forward, dar cand incepe berbecul ......
Sfatul medicului: EJECT cat mai poti daca Berbecul corespunde caracteristicilor zodiei.
Plus ca nu sunt fideli/e deloc, cand au ocazia, ori din razbunare, ori pentru propriul orgoliu... nu au frana la astea, fiindca nu au simtul angajamentului.

Pe termen scurt., e frumos, dar pastreaza rezerva de corason, nu da totul fiindca nu va aprecia

11 mesaje

De la: just_laura, la data 2009-04-27 19:57:30si soacra-ta o sa te dispere,asculta-ma pe mine,stiu exact despre ce vorbesc.......

Soacra cui?
Problemele majore intervin cu mamele de fete.
Insa un lucru e sigur, daca vrei sa cunosti copilul , uita-te la parinti..
kudika347361 Avatarul lui kudika347361

2 mesaje

Vai, ce coincidenta, eu tot sant nascuta pe 7 martie, iar prietenul meu e pe 26 martie, tot berbec...as spune ca relatia noastra decurge normal, intradevar, daca dragostea si dorinta de a fi impreuna este, nimic nu poate fi in cale, nici un horoscop, si nu e nevoie sa te deranjezi!!