Setari Cookie-uri

sex in masina!!???

De la: __LL__, la data 2009-04-10 13:06:59Oferte ??? Ca la Flanco ???Doar cu buletinul ???



A cam picat faza cu "doar cu buletinul".
Ma rog...Daca as fi spus "cereri" era mai ok?

ella_c
Postat pe 10 Aprilie 2009 13:18
Norma ca "cereri" ar fi trebuit sa scrii; Pai ce- ai vazut ( in afara deeee....stiii tu....) femei care sa faca oferte? :-)
Si asa m-am si incris si eu ( pe lista de cereri :-))
G_I_JOE
Postat pe 15 Aprilie 2009 09:24
O sa fiu mai atenta pe viitor cand fac o afirmatie

ella_c
Postat pe 15 Aprilie 2009 09:46
intradevar e ceva placut in masina si o experienta dar pt inceput sa iti trebuie mai mult spatiu
_dulcik_
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:01
mie`mi place secs`u in zä car
Diavolyta_
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:04
si mie si mie!!!
l_diana_c
Postat pe 15 Aprilie 2009 22:05
mie intr-o masina luuungaaaa.......pe ploaieeeeeee.....aburi in masinaaaaa.......palma pe geaaammmmm.......ploaia care bate in geam si mentine ritmuuuuulllll.........ce mai,Titanic,pe uscat !!!!......... .......jur pe rosu ca asa a fost !!!........
etta
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:30
De la: etta, la data 2009-04-16 02:30:18 mie intr-o masina luuungaaaa.......pe ploaieeeeeee.....aburi in masinaaaaa.......palma pe geaaammmmm.......ploaia care bate in geam si mentine ritmuuuuulllll.........ce mai,Titanic,pe uscat !!!!......... .......jur pe rosu ca asa a fost !!!........


io te cred. amatorii stiu de ce
l_diana_c
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:31
da da da
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:34
pofticioaselor !!!!........ ........ .....

va pupik....ca ma striga Ene !!!........
etta
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:46
De la: etta, la data 2009-04-16 02:46:33 pofticioaselor !!!!........ ........ .....

va pupik....ca ma striga Ene !!!........
somn pufos si calduros
l_diana_c
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:48
De la: etta, la data 2009-04-16 02:46:33 pofticioaselor !!!!........ ........ .....

va pupik....ca ma striga Ene !!!........


ehh eu prima data am facut`o cu izbitu` meu in masina (a fost si pentru prima data cand o faceam in masina si mi`o placut )

Noapte buna etta si vise placute
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 02:50
In masina ca pentru o prima data, parerea mea e ca nu prea merge. Masina e pentru "avansati" zic eu...Da' are si baiatu' dreptate, ca decat sa dea banuti pe un hotel, mai bine o face moca in masina, nu? Rusinica!
In masina ca in masina...da' sa vedeti cum e pe capota...mmmm intr-o dimineata de vara cand afara e un piculet racoare, iar capotica e calda.
koph
Postat pe 16 Aprilie 2009 09:19
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


ar putea macar sa inchirieze o camera la pensiune sunt unele mesto de tot la snagov. pensiunea idilio are o camera superba cu pat din fier forjat care scartaie. in masina e mai bine cand aveti ceva mai multa experienta impreuna. doamne ce martalog........vea sa dezvirgineze fata in masina......mare gradina mai ai doamne
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 09:58
De la: koph, la data 2009-04-16 09:19:39In masina ca pentru o prima data, parerea mea e ca nu prea merge. Masina e pentru "avansati" zic eu...Da' are si baiatu' dreptate, ca decat sa dea banuti pe un hotel, mai bine o face moca in masina, nu? Rusinica!
In masina ca in masina...da' sa vedeti cum e pe capota...mmmm intr-o dimineata de vara cand afara e un piculet racoare, iar capotica e calda.



am vazut tarziu mesajul tau dar ma bucur ca am raspuns aprox la fel. unde's doi puterea creste.... poate intelege fata cu ce avorton umbla.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:00
yana24 tu spunei ca n ai loc in masina ....ca iti place sa te desfasori:P
alinaaaaa
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:02
Apropos fata. Zi-mi ca macar masina e a lui...
koph
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:03
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 09:58:26
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


ar putea macar sa inchirieze o camera la pensiune sunt unele mesto de tot la snagov. pensiunea idilio are o camera superba cu pat din fier forjat care scartaie. in masina e mai bine cand aveti ceva mai multa experienta impreuna. doamne ce martalog........vea sa dezvirgineze fata in masina......mare gradina mai ai doamne
ce te minunezi micutule??? tu nu stii ca e criza? de unde bani de pensiune? ..............chiar ca e plina lumea de dobitoci!.........;pai fata ii ofera virginitatea iar el ca un ciine in calduri ii ofera bancheta.......
FRANNNCE
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:06
De la: ella_c, la data 2009-04-10 13:18:08
De la: __LL__, la data 2009-04-10 13:06:59Oferte ??? Ca la Flanco ???Doar cu buletinul ???



A cam picat faza cu "doar cu buletinul".
Ma rog...Daca as fi spus "cereri" era mai ok?



Pe chiciura asta ..nu mai merge numa cu buletinu' tre sa vii cu curcanu de acasa ..cu juma' de porc cu pila la banca ...alea alea ....

E bine si cerere, sa fie primit vorba ceea' !

__LL__
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:11
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-16 10:06:38
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 09:58:26
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


ar putea macar sa inchirieze o camera la pensiune sunt unele mesto de tot la snagov. pensiunea idilio are o camera superba cu pat din fier forjat care scartaie. in masina e mai bine cand aveti ceva mai multa experienta impreuna. doamne ce martalog........vea sa dezvirgineze fata in masina......mare gradina mai ai doamne
ce te minunezi micutule??? tu nu stii ca e criza? de unde bani de pensiune? ..............chiar ca e plina lumea de dobitoci!.........;pai fata ii ofera virginitatea iar el ca un ciine in calduri ii ofera bancheta.......


eeeee....io am fost mai norocoasa.......tufisurile de pe faleza iti ofera spatiu mai larg !!!.....si atmosfera......si luna....si mareaaaaa !!!....... .........eeeeee.....vremuri ,taica,vremuri !!!.........
etta
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:11
De la: koph, la data 2009-04-16 10:03:41Apropos fata. Zi-mi ca macar masina e a lui...


poate mai si spurca masina lu tacsu
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:24
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-16 10:06:38
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 09:58:26
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


ar putea macar sa inchirieze o camera la pensiune sunt unele mesto de tot la snagov. pensiunea idilio are o camera superba cu pat din fier forjat care scartaie. in masina e mai bine cand aveti ceva mai multa experienta impreuna. doamne ce martalog........vea sa dezvirgineze fata in masina......mare gradina mai ai doamne
ce te minunezi micutule??? tu nu stii ca e criza? de unde bani de pensiune? ..............chiar ca e plina lumea de dobitoci!.........;pai fata ii ofera virginitatea iar el ca un ciine in calduri ii ofera bancheta.......


si asa virginitatea pentru femei e de cele mai multe ori o experienta cel putin aiurea....macar o clipa placuta,romantica,niste lumanarele sa fie acolo. bou de martalog ar urcao in masina.......si ia mai pierde timpu sa se intrebe cum o fi. o femeie care are impresia ca e destul de femeie ca sa'l scape inauntru, ar trebui sa fie destul de femeie sa dea cu el de toti peretii in situatia asta.

si ea te cel putin toanta......sa nu zic mai rau. mai bine sa mai stea in banca ei.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:28
poate aprind fraierii lumanarele in masina ma cac e mine de ras daca'i vad la protv" dezvirginare in masina cu lumanarele" pompierii au muncit 2 ore sa stinga incendiul din masina si din sufletele lor"
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:31
De la: etta, la data 2009-04-16 10:11:58
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-16 10:06:38
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 09:58:26
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


ar putea macar sa inchirieze o camera la pensiune sunt unele mesto de tot la snagov. pensiunea idilio are o camera superba cu pat din fier forjat care scartaie. in masina e mai bine cand aveti ceva mai multa experienta impreuna. doamne ce martalog........vea sa dezvirgineze fata in masina......mare gradina mai ai doamne
ce te minunezi micutule??? tu nu stii ca e criza? de unde bani de pensiune? ..............chiar ca e plina lumea de dobitoci!.........;pai fata ii ofera virginitatea iar el ca un ciine in calduri ii ofera bancheta.......


eeeee....io am fost mai norocoasa.......tufisurile de pe faleza iti ofera spatiu mai larg !!!.....si atmosfera......si luna....si mareaaaaa !!!....... .........eeeeee.....vremuri ,taica,vremuri !!!.........


cu tine nu ma mai mira nimica nasa da macar sper ca nu ai fost fata mare in tufisuri. nasu e un domn ....la naiba
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:33
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 10:31:51poate aprind fraierii lumanarele in masina ma cac e mine de ras daca'i vad la protv" dezvirginare in masina cu lumanarele" pompierii au muncit 2 ore sa stinga incendiul din masina si din sufletele lor"


.........esti bun de redactat stiri !!!!!.........
etta
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:34
Eh stai ma micule, nu fii si tu atat de aspru cu fata. E mica si ea si nu stie ce si cum. Noi acilea suntem pentru a-i deschide ochisorii...

@fatavirgina (ca n-am retinut nicku') mai gandeste-te daca nea caisica asta vrei sa-ti fie primul partener de amor nebun, pentru ca asa cum ai mai auzit poate, prima experienta nu prea se uita niciodata, si daca vrei sa ai o amintire placuta, fa tot ce-ti sta in puteri sa ti-o faci tu asa cum trebuie, ca barbatii...nu stiu decat gaura si cam atat...(eh nu toti desigur ) dar marea majoritate.
koph
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:35
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 10:33:52
De la: etta, la data 2009-04-16 10:11:58
De la: FRANNNCE, la data 2009-04-16 10:06:38
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-04-16 09:58:26
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


ar putea macar sa inchirieze o camera la pensiune sunt unele mesto de tot la snagov. pensiunea idilio are o camera superba cu pat din fier forjat care scartaie. in masina e mai bine cand aveti ceva mai multa experienta impreuna. doamne ce martalog........vea sa dezvirgineze fata in masina......mare gradina mai ai doamne
ce te minunezi micutule??? tu nu stii ca e criza? de unde bani de pensiune? ..............chiar ca e plina lumea de dobitoci!.........;pai fata ii ofera virginitatea iar el ca un ciine in calduri ii ofera bancheta.......


eeeee....io am fost mai norocoasa.......tufisurile de pe faleza iti ofera spatiu mai larg !!!.....si atmosfera......si luna....si mareaaaaa !!!....... .........eeeeee.....vremuri ,taica,vremuri !!!.........


cu tine nu ma mai mira nimica nasa da macar sper ca nu ai fost fata mare in tufisuri. nasu e un domn ....la naiba


ba chiar......da' la mine nu s-a simtit mai ni'ica rau !!!....... ........o fo' bine din prima !!!....... .........si chiar daca nasu a fost si este un domn.......la naiba....... ..........io am fost si sunt PERVERSA.......in puii mei !!!........
etta
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:38
De la: koph, la data 2009-04-16 09:19:39In masina ca pentru o prima data, parerea mea e ca nu prea merge. Masina e pentru "avansati" zic eu...Da' are si baiatu' dreptate, ca decat sa dea banuti pe un hotel, mai bine o face moca in masina, nu? Rusinica!
In masina ca in masina...da' sa vedeti cum e pe capota...mmmm intr-o dimineata de vara cand afara e un piculet racoare, iar capotica e calda.


asa si care`i faza?? ce daca am facut`o in masina pentru prima data cu el?? ce avansati? daca stii cum sa te misti nu inseamna neaparat ca trebuie sa fii avansat..... si cine o mai zis ca el m`o dezvirginat asta chiar ca nush...
sau ce crezi ca eu am planuit sa o facem in masina? asa s`o intamplat... nu eram nici prima nici ultima care facea sex in masina..
si da era masina lui.... daca tot esti asa curioasa.... ne`am simtit bine impreuna si de atunci au trecut 3 ani si tot cu el sunt...
alte intrebari mai ai??
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:50
De la: koph, la data 2009-04-16 10:35:01Eh stai ma micule, nu fii si tu atat de aspru cu fata. E mica si ea si nu stie ce si cum. Noi acilea suntem pentru a-i deschide ochisorii...

@fatavirgina (ca n-am retinut nicku') mai gandeste-te daca nea caisica asta vrei sa-ti fie primul partener de amor nebun, pentru ca asa cum ai mai auzit poate, prima experienta nu prea se uita niciodata, si daca vrei sa ai o amintire placuta, fa tot ce-ti sta in puteri sa ti-o faci tu asa cum trebuie, ca barbatii...nu stiu decat gaura si cam atat...(eh nu toti desigur ) dar marea majoritate.


io am mai spus aici pe forum de cateva ori..."cand vad cat de prosti sunt unii mi'e mie rusine ca sunt barbat......" si ea daca e atat de tolomaca sa'i dea lui ata,unuia ca asta, sa fie si ea de ras,se merita unu pa altu. se mai si gandeste de 2 ori daca e bine sau nu in masina
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:50
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-16 10:50:03
De la: koph, la data 2009-04-16 09:19:39In masina ca pentru o prima data, parerea mea e ca nu prea merge. Masina e pentru "avansati" zic eu...Da' are si baiatu' dreptate, ca decat sa dea banuti pe un hotel, mai bine o face moca in masina, nu? Rusinica!
In masina ca in masina...da' sa vedeti cum e pe capota...mmmm intr-o dimineata de vara cand afara e un piculet racoare, iar capotica e calda.


asa si care`i faza?? ce daca am facut`o in masina pentru prima data cu el?? ce avansati? daca stii cum sa te misti nu inseamna neaparat ca trebuie sa fii avansat..... si cine o mai zis ca el m`o dezvirginat asta chiar ca nush...
sau ce crezi ca eu am planuit sa o facem in masina? asa s`o intamplat... nu eram nici prima nici ultima care facea sex in masina..
si da era masina lui.... daca tot esti asa curioasa.... ne`am simtit bine impreuna si de atunci au trecut 3 ani si tot cu el sunt...
alte intrebari mai ai??


Ce-ai fata draga?
koph
Postat pe 16 Aprilie 2009 10:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
legat de postinor 2 2 De la: Cioplinsky 8 Iulie 2010 23:19
Relatie..sexuala...de durata...exista? 19 De la: kudika022144 7 Iunie 2009 21:39
Asa ceva nu s-a mai vazut pana acum! 36 De la: vitamina_c 9 Februarie 2011 12:58
Tocmai am fost refuzata de partener 20 De la: nadia_i 13 Martie 2009 16:06
SeX sau Amor?Oare ce se prefera mai mult? 43 De la: kudika025094 8 Iunie 2009 11:06