Setari Cookie-uri

sex in masina!!???

De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 11:21:20
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


Spune-i iubitului tau ca,vrei sa o faci in hamac legat de antenele de pe bloc,iar balansul sa treaca de marginea blocului . Glumesc bineinteles.
Avand in vedere ca este prima experinta trebuie sa fie ceva romantic,delicat,gentil,tandru si afectuos,toate astea mixate si servite in pat.


cu garnitura de orgasme
Buttefflypink
Postat pe 5 Martie 2009 11:27
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-05 11:27:37
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 11:21:20
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


Spune-i iubitului tau ca,vrei sa o faci in hamac legat de antenele de pe bloc,iar balansul sa treaca de marginea blocului . Glumesc bineinteles.
Avand in vedere ca este prima experinta trebuie sa fie ceva romantic,delicat,gentil,tandru si afectuos,toate astea mixate si servite in pat.


cu garnitura de orgasme


Absolut.
G_Bogdan
Postat pe 5 Martie 2009 11:41
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??

Nu mi se pare un loc pentru "prima data"...daca stie ca e prima data pentru tine si insista desi tu nu esti de acord...are o problema...ar trebui sa ai acces la o baie...totusi...si daca ii patezi scaunele masinii ? sau pune o punga sub tine...mai bine asa...
Oare ce-i in capetele unora ? sau vrea sa se laude cu isprava lui ?
Nu zice nimeni ca nu e OK in masina si... pe masina dar trebuie sa ai o oarecare experienta....
Eu l-as refuza si numai pentru ca insista idioteste...poate chiar i-as da papucii...
ocs
Postat pe 5 Martie 2009 11:55
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 11:41:30
De la: Buttefflypink, la data 2009-03-05 11:27:37
De la: G_Bogdan, la data 2009-03-05 11:21:20
De la: yana24, la data 2008-12-16 15:01:43cum e sa o faceti in masina??Eu inca nu mi-am inceput viata sexuala,insa acum se cam apropie momentul si iubitul meu a vrut sa fie in masina.Eu am refuzat si desi nu i-a picat bn a zis ca va rezolva de data asta,insa tr sa inteleg si eu...help!!Ce sa fac??


Spune-i iubitului tau ca,vrei sa o faci in hamac legat de antenele de pe bloc,iar balansul sa treaca de marginea blocului . Glumesc bineinteles.
Avand in vedere ca este prima experinta trebuie sa fie ceva romantic,delicat,gentil,tandru si afectuos,toate astea mixate si servite in pat.


cu garnitura de orgasme


Absolut.
Buttefflypink
Postat pe 5 Martie 2009 12:10
merge....
mikela_my
Postat pe 5 Martie 2009 14:39
sex in masina e pt cineva mai avansat.... mai bn e rezumi la un pat, lumanarii, trandafirasii etc decat direct in masina
_dulcik_
Postat pe 5 Martie 2009 17:09
nici vorba;
Asa cum spunea si Dora si Dulcik si alte persoane - e pentru cei/cele care - ori sunt experimentati/s-au plictisit de locuri comune...vor sa incerce adrnalina,...e.t.c., ori pentru profesioniste
Dupa mine- daca tot n-ai inceput ...si prietenul tau n-are bani s-o incepeti intr-un cadru relaxant mai ai putina rabdare;
E clar ca baietul ti-a propus in masina din lipsa de spatiu si pen`ca hormonii au luat-o razna;
Da` pragmatic vorbind, de ce sa ai tu o amintire ( pentru toata viata)- in care va inghesuiti intr-o parcare- cu inima`n gat ( ca poate va prinde politia sau vreun golan)- si chiloteii doar pana-n vine ( ca daca se-ntampla ceva...sa aveti timp sa -i ridicati repede),
Spalat? ...te-ai gandit?
Protectie? ( nu uita!)
G_I_JOE
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:37
eu m-am culcat cu 5 tipi pana acuma...cu toti in paturi...
si as minti dak as zice ca nu m-am gandit cum saracie e in masina sau pe altundeva...dar parca e cam incomod...sincer masina mea e cam micuta...nu stiu cum am incapea
dar poate cineva care a facut-o ne da niste detalii cu ce sa facem si ce nu...niste secrete...k sunt tot mai tentata sa incerc...
insa...scumpa mea...pt prima data...tre sa fie frumos sa fie ceva ce sa-ti aducei aminte cu drag toata viata...sa nu ramai marcata...deci un pat...confortabil...si un tip dragut si tandru...
sper sa ne povestesti unde ai facut-o pana la urma...si cum a fost:P
angelina_
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:45
traiasca masinaaaaaaaaaaaaaaaa.... e superrrr ce mai conteaza ca si acum am vanatai pe picioare
Diavolyta_
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:47
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-02 20:47:54traiasca masinaaaaaaaaaaaaaaaa.... e superrrr ce mai conteaza ca si acum am vanatai pe picioare


diavolytooo

eu m-am gandit sa o fac ,dar in mers si cand sunt eu la volan.. Se baga careva ?ha??



ella_c
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:54
De la: ella_c, la data 2009-04-02 20:54:08
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-02 20:47:54traiasca masinaaaaaaaaaaaaaaaa.... e superrrr ce mai conteaza ca si acum am vanatai pe picioare


diavolitooo

eu m-am gandit sa o fac ,dar in mers si cand sunt eu la volan.. Se baga careva ?ha??






chiar in mers n`am incercat da` cine stie ce`mi rezerva viitoru`
Diavolyta_
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:57
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-02 20:57:41
chiar in mers n`am incercat da` cine stie ce`mi rezerva viitoru`


cat poate sa te doreasca unul incat sa accepte asa ceva...?!Asta proba de curaj!

ella_c
Postat pe 2 Aprilie 2009 20:59
Sieu ti-as propune ceva mai comun pt prima experienta, adica un pat, undeva unde sa te simti comod si in sigurantza.

Apoi se poate incerca si masina. E super Adrenalina la maxim
gazutza
Postat pe 3 Aprilie 2009 10:53
am descoperit ca exista si o carte care zice cum sa faci sex in masina
Carma Sutra

Iata cum suna scurta descriere pe care si-o fac autorii:

* Desfaceti-va centurile! Acesta este primul manual al pozitiilor adaptate la “divertismentul” in autoturism. Bogat ilustrata si plina de sfaturi practice si de exemple detaliate, aceasta carte isi va castiga locul in torpedoul masinii dumneavoastra deoarece contine tot ceea ce are nevoie cititorul pentru a-si aduce instinctul sexual din masina la punctul rosu.
* Ilustratii si sfaturi pentru 20 de marci si modele auto, de la compacte la berline, de la hibride la SUV-uri.
* Doua pagini duble detasabile pentru sexul in taxi sau in limuzina.
* Perfecta pentru indragostitii de masini si pentru indragostitii din masini
_dulcik_
Postat pe 3 Aprilie 2009 11:39
De la: gazutza, la data 2009-04-03 10:53:52Sieu ti-as propune ceva mai comun pt prima experienta, adica un pat, undeva unde sa te simti comod si in sigurantza.

Apoi se poate incerca si masina. E super Adrenalina la maxim


Mie???Mie imi propui ceva pentru prima experienta?
Poate prima cu un barbat nou...Ca prima experienta am avut-o cam de multisor
ella_c
Postat pe 3 Aprilie 2009 11:41
mai bine rezumate la un pat... daca nu aveti bani de un hotel asteptati sa plece parintii de acasa...sau poate la un prieten
_dulcik_
Postat pe 3 Aprilie 2009 11:41
De la: ella_c, la data 2009-04-03 11:41:11
De la: gazutza, la data 2009-04-03 10:53:52Sieu ti-as propune ceva mai comun pt prima experienta, adica un pat, undeva unde sa te simti comod si in sigurantza.

Apoi se poate incerca si masina. E super Adrenalina la maxim


Mie???Mie imi propui ceva pentru prima experienta?
Poate prima cu un barbat nou...Ca prima experienta am avut-o cam de multisor



Nu tie Autoarei topicului m-am referit...
Pentru o prima experientza cu un nou barbat merge in masina
gazutza
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:13
o sa incerc si in masina o chiar mi-ar place sa ne retragem in parcarea de la unirii sa facem nebunii
yumy
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:25
incercati pe roata din spate stanga... in mers
SweetHappyButterfly
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:31
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-04-03 16:31:54incercati pe roata din spate stanga... in mers

da si eu o sa conduc ca britney spears masina cu piciorul si saracul o sa si dea drumul imediat de frica
yumy
Postat pe 3 Aprilie 2009 16:33
De la: ella_c, la data 2009-04-02 20:54:08
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-02 20:47:54traiasca masinaaaaaaaaaaaaaaaa.... e superrrr ce mai conteaza ca si acum am vanatai pe picioare


diavolytooo

eu m-am gandit sa o fac ,dar in mers si cand sunt eu la volan.. Se baga careva ?ha??



[/quote
Ma iertati ca intervin; Stiu, este post, dar ...da! se poate si la volan, ( si in mers)
( sa treaca postul si....ma inscriu pe lista

Este chiar mai sigur, atunci cand masina e in mers, ca femeia sa fie la volan ( cu precizarea ca barbatul ar trebui sa stabileasca pozitia, iar scaunul soferului sa permita oarece modificari ( spatar..pozitie sezut...e.t.c.)
apoi: Femeia ar trebui- totusi- sa nu-si ia ochii de la....drum.....Pen`ca altfel riscul este sa devina airbag :-))
G_I_JOE
Postat pe 3 Aprilie 2009 17:03
De la: gazutza, la data 2009-04-03 16:13:07
Nu tie Autoarei topicului m-am referit...
Pentru o prima experientza cu un nou barbat merge in masina



Atunci iti dau dreptate!
ella_c
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:17
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-03 17:03:41
Ma iertati ca intervin; Stiu, este post, dar ...da! se poate si la volan, ( si in mers)
( sa treaca postul si....ma inscriu pe lista

Este chiar mai sigur, atunci cand masina e in mers, ca femeia sa fie la volan ( cu precizarea ca barbatul ar trebui sa stabileasca pozitia, iar scaunul soferului sa permita oarece modificari ( spatar..pozitie sezut...e.t.c.)
apoi: Femeia ar trebui- totusi- sa nu-si ia ochii de la....drum.....Pen`ca altfel riscul este sa devina airbag :-))



Eu am crezut ca nimeni nu s-ar baga la asa ceva ...
Sunt prea multe conditii ..Evident femeia iese in "paguba".Trebuie sa fie foarte concentrata la drum...

Si cum poti sa te inscrii pe lista ,asa?Crezi ca este o lista? ?Esti sigur ca am permis de conducere?
ella_c
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:23
De la: ella_c, la data 2009-04-03 18:23:59
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-03 17:03:41
Ma iertati ca intervin; Stiu, este post, dar ...da! se poate si la volan, ( si in mers)
( sa treaca postul si....ma inscriu pe lista

Este chiar mai sigur, atunci cand masina e in mers, ca femeia sa fie la volan ( cu precizarea ca barbatul ar trebui sa stabileasca pozitia, iar scaunul soferului sa permita oarece modificari ( spatar..pozitie sezut...e.t.c.)
apoi: Femeia ar trebui- totusi- sa nu-si ia ochii de la....drum.....Pen`ca altfel riscul este sa devina airbag :-))



Eu am crezut ca nimeni nu s-ar baga la asa ceva ...
Sunt prea multe conditii ..Evident femeia iese in "paguba".Trebuie sa fie foarte concentrata la drum...

Si cum poti sa te inscrii pe lista ,asa?Crezi ca este o lista? ?Esti sigur ca am permis de conducere?


Cum sa crezi asa ceva?
Multi nebuni pe lumea asta!!!
Cat despre concentrare- nu stiu- tu ai propus!
Si nu trebuie sa fiu eu sigur ca ai permis; Cine e la volan "plateste"
G_I_JOE
Postat pe 6 Aprilie 2009 15:08
in mashinahttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/19575/Bancuri-tary-postati-le-aici.htmlpreeeeeea tareeeeeee...mai ales pe autostrada
hd34dia
Postat pe 6 Aprilie 2009 15:12
De la: ella_c, la data 2009-04-03 18:23:59
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-03 17:03:41
Ma iertati ca intervin; Stiu, este post, dar ...da! se poate si la volan, ( si in mers)
( sa treaca postul si....ma inscriu pe lista

Este chiar mai sigur, atunci cand masina e in mers, ca femeia sa fie la volan ( cu precizarea ca barbatul ar trebui sa stabileasca pozitia, iar scaunul soferului sa permita oarece modificari ( spatar..pozitie sezut...e.t.c.)
apoi: Femeia ar trebui- totusi- sa nu-si ia ochii de la....drum.....Pen`ca altfel riscul este sa devina airbag :-))



Eu am crezut ca nimeni nu s-ar baga la asa ceva ...
Sunt prea multe conditii ..Evident femeia iese in "paguba".Trebuie sa fie foarte concentrata la drum...

Si cum poti sa te inscrii pe lista ,asa?Crezi ca este o lista? ?Esti sigur ca am permis de conducere?

Revin: mai era o varianta: sa stai la volan- dar masina sa fie in parcare;
In acest caz- nu-ti trebuie prea maire concetrare la drum...ci mai curand la
G_I_JOE
Postat pe 10 Aprilie 2009 12:32
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-10 12:32:03
De la: ella_c, la data 2009-04-03 18:23:59
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-03 17:03:41
Ma iertati ca intervin; Stiu, este post, dar ...da! se poate si la volan, ( si in mers)
( sa treaca postul si....ma inscriu pe lista

Este chiar mai sigur, atunci cand masina e in mers, ca femeia sa fie la volan ( cu precizarea ca barbatul ar trebui sa stabileasca pozitia, iar scaunul soferului sa permita oarece modificari ( spatar..pozitie sezut...e.t.c.)
apoi: Femeia ar trebui- totusi- sa nu-si ia ochii de la....drum.....Pen`ca altfel riscul este sa devina airbag :-))



Eu am crezut ca nimeni nu s-ar baga la asa ceva ...
Sunt prea multe conditii ..Evident femeia iese in "paguba".Trebuie sa fie foarte concentrata la drum...

Si cum poti sa te inscrii pe lista ,asa?Crezi ca este o lista? ?Esti sigur ca am permis de conducere?

Revin: mai era o varianta: sa stai la volan- dar masina sa fie in parcare;
In acest caz- nu-ti trebuie prea maire concetrare la drum...ci mai curand la


Varianta asta pica...Vreau doar in mers si eu sa conduc masina ...cu sau fara permis de conducere riscul tau..


Daca voiam in parcare ,cred ca aveam deja oferte...

ella_c
Postat pe 10 Aprilie 2009 12:53
De la: ella_c, la data 2009-04-10 12:53:20
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-10 12:32:03
De la: ella_c, la data 2009-04-03 18:23:59
De la: G_I_JOE, la data 2009-04-03 17:03:41
Ma iertati ca intervin; Stiu, este post, dar ...da! se poate si la volan, ( si in mers)
( sa treaca postul si....ma inscriu pe lista

Este chiar mai sigur, atunci cand masina e in mers, ca femeia sa fie la volan ( cu precizarea ca barbatul ar trebui sa stabileasca pozitia, iar scaunul soferului sa permita oarece modificari ( spatar..pozitie sezut...e.t.c.)
apoi: Femeia ar trebui- totusi- sa nu-si ia ochii de la....drum.....Pen`ca altfel riscul este sa devina airbag :-))



Eu am crezut ca nimeni nu s-ar baga la asa ceva ...
Sunt prea multe conditii ..Evident femeia iese in "paguba".Trebuie sa fie foarte concentrata la drum...

Si cum poti sa te inscrii pe lista ,asa?Crezi ca este o lista? ?Esti sigur ca am permis de conducere?

Revin: mai era o varianta: sa stai la volan- dar masina sa fie in parcare;
In acest caz- nu-ti trebuie prea maire concetrare la drum...ci mai curand la


Varianta asta pica...Vreau doar in mers si eu sa conduc masina ...cu sau fara permis de conducere riscul tau..


Daca voiam in parcare ,cred ca aveam deja oferte...



Oferte ??? Ca la Flanco ???Doar cu buletinul ???

__LL__
Postat pe 10 Aprilie 2009 13:06
eu m-am gandit mai bine nu vreau in masina vreau pe masina cu reze
yumy
Postat pe 10 Aprilie 2009 13:08
pamela_1
Postat pe 10 Aprilie 2009 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Urmarile unui contact sexual prima data! 15 De la: _oktober_ 24 Martie 2011 07:54
ce parere aveti despre deep throat? 290 De la: anemona10 19 Iulie 2009 16:27
femei bisexuale 14 De la: kudika383053 23 Iulie 2016 22:27
Ajutor ! Sex neprotejat in perioada fertila 3 De la: kudika_1007509 28 Martie 2016 15:23
libertatea in cuplu 250 De la: felixcat 21 Martie 2011 10:14