Setari Cookie-uri

EU,EL.....SI ALDOILEA "EL"!!

FELICITARI!!!!!!!! MA BUCUR ENORM PT TINE SI TE APRECIEZ PT CURAJUL TAU....MULTA FERICIRE
mayta
Postat pe 22 Februarie 2009 18:37
Si la anul tot de bine sa auzim de tine:)!Deci se poate.Ma bucur!Numai bine!
ramona_elisa
Postat pe 22 Februarie 2009 23:50
SARU'MANA...ESTI O SKUMPIK....NU CREDEAM CA MA BAGA CINEVA IN SEAMA DAR UITE CA NU A FOST ASA......MA-AU AJUTAT MULT SFATURILE VOASTRE....M-AU FACUT SA MA HOTARASC!!VA POOOP
ramonikelenush
Postat pe 23 Februarie 2009 16:16
.....SUNTETI NISTE SKUMPE TOATE...PARDON.....AM GRESIT...:d:d:d
ramonikelenush
Postat pe 23 Februarie 2009 16:18
buna fetelor ...pt cele care imi stiti povestea.....asa cum v-am zis sunt fericita acum...dar mai am nenoie de un sfat...sau mai multe:D....dupa cum stiti sunt cu nr2...mai are un pik si vine acasa adik pe 17 aprilie...dupa SF.Paste.el o sa meraga in alt oras pt ca akolo a fost repartizat cu serviciul.....am vorbit mult desprea asta si el zice ca o sa plecam amandoi ...ma intrebat daca vreau sa renunt la tot de aici in orasul meu si sa plecam akolo sa incepem o viata noua im[reuna.eu am zis k da merg ku el si o luam impreuna pe un alt drum....si sincer chiar as vrea sa merg adik sunt dispusa sa renunt la tot aici si sa fiu cu el pt ca il iubesc enorm si doar cu el vreau sa fiu.....a zis k de paste ma cere de sotie:D:D.....ca fara mine el nu poate sta si ca sunt femeia vietii lui cu care vrea sa-si imparta tot restul ivietii....akuma vreau sa stiu si parerea voastra ..ce sa fac ?sa plec cu el?sa imi incep o viata noua de la 0???astept parerile vostre ce a-ti face voi in lokul meu???sper ca nu sunt saloasa ..
ramonikelenush
Postat pe 17 Martie 2009 19:37
daca il iubesti si de iubeste, de ce sa nu pleci?nu stiu de ce m/ai stai pe ganduri
mirelamuresan
Postat pe 18 Martie 2009 19:33
Apuca-te de facut bagajele:).Ai grija la ce renunti si pt cine.Dc inima si mintea ta spun "da" atunci nu te mai intereseaza pe tine sfaturile noastre.Succes!
ramona_elisa
Postat pe 19 Martie 2009 13:40
de renuntat nu am la ce sa renunt aici asa in mod special adica nu ma tine mai nimik aici...doar parintii dar ei sigur m-au intelege si m-ar sustine....si ai mai zis (elisa)k pt cine?pe el as renunta la orice pt ca stiu sigur ca ma iubeste si il iubesc....va multumesc din suflet pt sfaturi si...gata...ma duk sa-mi fac bagajele....:D:D: va pup si sa aveti parte de toata fericirea si tot binele din lume...
ramonikelenush
Postat pe 19 Martie 2009 19:40
Uite ºi o poveste frumoasã ! :)

Live de la Ramona BMW :)

Felicitãri ºi sã fiþi fericiþi.

Cum ai scãpat de fostul ? Cu ce l-ai alungat de lângã tine ºi cu ce curaj ? Cã nu prea aveai ...
toughy
Postat pe 19 Martie 2009 20:07
PAI TOTUL A PLECAT DE LA O PROSTIE.....INTR-O SEARA A VENIT SI MA LUAT DE LA SERVICI KUM FACEA DE OBICEI AM AJUNS ACASA AM STAT LA MASA SI APOI EU M-AM ASEZAT LA CALKULATOR...SI EL A DAT SA MA PUPE SI EU AM INTORS CAPUL SI EL CA CE AM CA VEDE K NU MAI AM ASA TRAGERE DE INIMA SA-L PUP SI ETC ETC...SI EU I-AM ZIS :"DA CE VREI SA ZICI CA TU MA MAI IUBESTI SI MAI ESTI ATRAS DE MINE CA LA INCEPUT?" SI UITE ASA A IESIT LA IVEALA CA DE FAPT CE GANDEAM EU SI SIMTEAMA ACELASI LUCRU IL SIMTEA SI EL...DAR NU AVEA CURAJ SA DESCHIDA SUBIECTU' SI O AMANA ASA ZI DE ZI.CE MA BUCURA CEL MAI TARE E CA NE-AM DESPARTIT AMICAL ADIK FARA CEARTA FARA URLETE SAU MAI STIU EU CE....VB PE MESS, LA TEL,MAI VINE PE LA MINE PE LA SERVICI....SI E BINE.....CHIAR NU MA ASTEPTAM DIN PARTEA LUI...DE 8 MARTIE A VENIT CU FLORI LA MINE SI EU I-AM ZIS K NU ERA NEVOIE CA SINCER IMI ERA TEAMA SA NU INCERCE SA NE IMPACAM SA MAI STIU EU CE...DAR EL A ZIS K NU INCEARCA NIMIK DOAR CA EU AM RAMAS "CEA MAI BUNA PRIETENE A LUI"....SI MA BUCURA MULT LUCRUL ASTA .....PT CA IMI ERA MILA DE EL SI CREDEAM CA CINE STIE CE VA FACE...DAR UITE CA TOTUL MERGE ASA KUM AM SPERAT CA VA FI......KISS ALL
ramonikelenush
Postat pe 20 Martie 2009 16:16
buna
Cassey_
Postat pe 24 Mai 2009 13:32
De la: ramobmw, la data 2009-03-20 16:16:07PAI TOTUL A PLECAT DE LA O PROSTIE.....INTR-O SEARA A VENIT SI MA LUAT DE LA SERVICI KUM FACEA DE OBICEI AM AJUNS ACASA AM STAT LA MASA SI APOI EU M-AM ASEZAT LA CALKULATOR...SI EL A DAT SA MA PUPE SI EU AM INTORS CAPUL SI EL CA CE AM CA VEDE K NU MAI AM ASA TRAGERE DE INIMA SA-L PUP SI ETC ETC...SI EU I-AM ZIS :"DA CE VREI SA ZICI CA TU MA MAI IUBESTI SI MAI ESTI ATRAS DE MINE CA LA INCEPUT?" SI UITE ASA A IESIT LA IVEALA CA DE FAPT CE GANDEAM EU SI SIMTEAMA ACELASI LUCRU IL SIMTEA SI EL...DAR NU AVEA CURAJ SA DESCHIDA SUBIECTU' SI O AMANA ASA ZI DE ZI.CE MA BUCURA CEL MAI TARE E CA NE-AM DESPARTIT AMICAL ADIK FARA CEARTA FARA URLETE SAU MAI STIU EU CE....VB PE MESS, LA TEL,MAI VINE PE LA MINE PE LA SERVICI....SI E BINE.....CHIAR NU MA ASTEPTAM DIN PARTEA LUI...DE 8 MARTIE A VENIT CU FLORI LA MINE SI EU I-AM ZIS K NU ERA NEVOIE CA SINCER IMI ERA TEAMA SA NU INCERCE SA NE IMPACAM SA MAI STIU EU CE...DAR EL A ZIS K NU INCEARCA NIMIK DOAR CA EU AM RAMAS "CEA MAI BUNA PRIETENE A LUI"....SI MA BUCURA MULT LUCRUL ASTA .....PT CA IMI ERA MILA DE EL SI CREDEAM CA CINE STIE CE VA FACE...DAR UITE CA TOTUL MERGE ASA KUM AM SPERAT CA VA FI......KISS ALL




... dar tu ai doar atit de mici ''sperante'' ? ... chiar iti tii sentimentele doar in chiloti ? ... termina ''relatia'' cu fostul definitiv ... nu mai are nici un rost sa mai te bucuri ca ai pe linga tine ca ''prieten'' pe cineva care ti-a spus clar ca te inseala ... lalaiala si ''bucuria'' ta se pot transforma in timp intr-un replay cu iz de CURVARASIE ... crede-ma ca stiu ce spun ... scoate-ti sentimentele din chiloti si alege pe cel care te RESPECTA si cu care simti ca poti merge la BINE SI LA RAU ... mai fetelor, inteleg ca nu aveti educatie de viata dar nu va mai prostiti in halul asta ... trebuie sa fiti tare slabutze daca lasati sa fiti folosite in halul asta ... minciuna, compromisul si faptul ca sinteti una din multe in viata ''iubitilor'' vostri NU TREBUIESC TOLERATE ... cum va incepeti viata (si ce acceptati acum) asa o veti continua ... nu exagerez deloc ...
marco918
Postat pe 25 Octombrie 2009 17:12
termin o odata pentru totdeauna cu nr.1...daca nr.2 te iubeºte atât de mult, te a cerut în cãsãtorie, îl iubeºti....eu cred cã tu încã il mai iubeºti pe nr.1 ºi nu ai curajul sã recunoºti...nu nouã...þie în primul rând...eu zis sã þi analizezzi foarte bine sentimentele ºi sã iei o decizie...
catalina69
Postat pe 26 Octombrie 2009 09:04
Eu zic sa faci cum iti spune inima! el (nr1)pe tine te iubeste, dar te vede deja ca pe sotia lui...e barbat si are anumite nevoi, dar cu toate astea sunt sigura k nu ar putea renunta la tine asa usor.Acum mai e si chestia k tu i-ai permis sa iasa si cu alte fete.Daca ai fi pus piciorul in prag de la inceput sunt sigura k alta ar fi fost situatia.
Atat timp cat iti place de cineva si nr 2 ii place de tine , eu zic sa nu mai eziti si sa va faceti plublica reletia.
Nr 1 are dreptul sa iasa cu cine ii plce... dar tu?
Oare tu nu ai dreptul la aceasta libertate?
Traim intr-o tara democrata...si fiecare dreptul la opinie, la dreputul de a alege.
El a ales sa aiba si pe altcineva...oare tu nu ai dreptul de a alege?
kudika103418
Postat pe 17 Ianuarie 2010 11:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Faculta 6 De la: kudika_2659 28 Iulie 2013 14:20
IUBITORILOR DE ANIMALE 3 De la: b63msh 19 Noiembrie 2009 16:28
cum sa cuceresc un barbat scorpion??!! 26 De la: miss_darine 19 Decembrie 2009 11:18
salut fetelor 3 De la: kudika_979787 19 Ianuarie 2015 07:29
eu gemeni, el rac 16 De la: kudika_972424 19 August 2014 02:33