Setari Cookie-uri

Am erectii prea multe.

De la: sarutama, la data 2009-01-07 17:34:16
De la: ions, la data 2009-01-07 17:30:39
De la: anderson, la data 2009-01-05 17:46:48am si eu o intrebare pt ionis: nu te dor "the balls"

am facut si eu intr-o zi de 5 ori cu prietena si am rugat-o sa ne oprim pt ca ma dureau destul de rau (banuiesc de la pompat sange si ejaculat) si mai durea si instrumentul

tu zici ca o faci min de 5 ori....chiar asa nu te doare dupa 3-4 partide wtf.

sunt si eu tip si cam stiu ce poate organele genitale ale unui barbat.


Ne-mai doare dar ne-am obisnuit si asa cum am mai spus nu ne lasam nici unul ,desii eu am incercat sa o mai las ,sa o protejez ,a sarit ea pe mine.
Dragoste nebuna ce sa-i faci.


ma sa presupun ca ea vrea asa de des ,,,,ce te faci cand nu mai poti????????oare se va duce la altu???????tiai pus aceasta intrebare?????????????,,,,parca te vad pe un alt topic,,,,, AM AVUT UNA CARE SAREA PE MINE ,,,,ACU A SARIT IN ALTA PARTE,,,


Ma, cind nu o sa mai pot probabil ca se va duce la altu,treaba ei,eu mi-am asumat acest risc.
marianil
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:34
De la: ions, la data 2009-01-07 18:34:19
De la: sarutama, la data 2009-01-07 17:34:16
De la: ions, la data 2009-01-07 17:30:39
De la: anderson, la data 2009-01-05 17:46:48am si eu o intrebare pt ionis: nu te dor "the balls"

am facut si eu intr-o zi de 5 ori cu prietena si am rugat-o sa ne oprim pt ca ma dureau destul de rau (banuiesc de la pompat sange si ejaculat) si mai durea si instrumentul

tu zici ca o faci min de 5 ori....chiar asa nu te doare dupa 3-4 partide wtf.

sunt si eu tip si cam stiu ce poate organele genitale ale unui barbat.


Ne-mai doare dar ne-am obisnuit si asa cum am mai spus nu ne lasam nici unul ,desii eu am incercat sa o mai las ,sa o protejez ,a sarit ea pe mine.
Dragoste nebuna ce sa-i faci.


ma sa presupun ca ea vrea asa de des ,,,,ce te faci cand nu mai poti????????oare se va duce la altu???????tiai pus aceasta intrebare?????????????,,,,parca te vad pe un alt topic,,,,, AM AVUT UNA CARE SAREA PE MINE ,,,,ACU A SARIT IN ALTA PARTE,,,


Ma, cind nu o sa mai pot probabil ca se va duce la altu,treaba ei,eu mi-am asumat acest risc.


bravo asa te vreau ,,,optimist baiete ca tara e mare ,,,,si cate femei nesatisfacute sunt ,,,si tu a si un avantaz al tau ,,,,erectii multe ,,,,
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:36
De la: Lucia1971, la data 2009-01-07 17:35:11Si zi ca vreti sa faceti si copii... Pai cand apare bebelushul, cand mai apucati voi s-o faceti?


O sa vedem atunci,probabil imi voi gasi una sau mai multe amante ca sa ma satisfaca pe deplin.
marianil
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:36
De la: aditza70, la data 2009-01-07 18:03:32cred ca fabulezi,crezi ca doar tu si ea va iubiti,mai cunosc si pe altii, toti avem momente de asa zisa nebunie cand nu te m-ai saturi unul de celalalt,dar m-ai pui si frana frate.
nici eu nu scap prea usor de motenelul meu dar apoi avem o perioada hai sa zic de oi zi in care nu prea avem chef dar apoi revine totul la normal.
asa ca mai taie si voi 2 sunteti tot oameni.


Oameni buni,nu oblig pe nimeni sa creada.
Nu exclud posibilitatea sa fie ceva de inceput,caci suntem mutati impreuna de o luna,probabil in timp ne vom regla hormoni,dar acum asta se intimpla.
marianil
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:42
De la: ninuta20, la data 2009-01-07 18:04:04Pai acum care e adevarul?Urmeaza sa se casatoreasca sau e deja casatorit cu una cu bani?sau e o minciuna si se amuza ca "punem botul"?
mi se pare o nesimtire mare.


Vezi daca nu ai citit tot textul.
Pina acum o luna am fost insurat 10 ani.
De o luna sunt eliberat de nevasta si ma iubesc si urmeaza sa ma casatoresc cu fosta amanta,adica viitoarea sotie.
Acu e clar?
marianil
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:46
ions dracusor si altex aceeasi persoana uhuuuu, taci ca ma doare burta de mor

esti penibil
kitty_krieger
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:49
De la: sarutama, la data 2009-01-07 18:11:15ma ions da azi nui ziua ta ma ????????????la ce drac mai stai pa acilea ,,,ion ,,,,sau ions ,,,,tot aia nu,,,deci la multi craci craciti ioane,,,,si la mai multe erectii tata ,,,,daca nu se culca ,,,furtunasu ,,,puneo mata la usa ,,,si tranteste usa in forta ,si gata ,,,sau puneo pe pretena lui matale sa dea cu linia ,,rigla ,,peste ea si gata tata


Dragule,IONS este doar un pseudonim,asa cum are toata lumea pe aici ca doar nu eram idiot sa-mi pun numele real si prenumele ,poate si o poza ,ce zici?
marianil
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:49
De la: ions, la data 2009-01-07 18:49:52
De la: sarutama, la data 2009-01-07 18:11:15ma ions da azi nui ziua ta ma ????????????la ce drac mai stai pa acilea ,,,ion ,,,,sau ions ,,,,tot aia nu,,,deci la multi craci craciti ioane,,,,si la mai multe erectii tata ,,,,daca nu se culca ,,,furtunasu ,,,puneo mata la usa ,,,si tranteste usa in forta ,si gata ,,,sau puneo pe pretena lui matale sa dea cu linia ,,rigla ,,peste ea si gata tata


Dragule,IONS este doar un pseudonim,asa cum are toata lumea pe aici ca doar nu eram idiot sa-mi pun numele real si prenumele ,poate si o poza ,ce zici?


asa te cereau fetele ma ions,,,,,,,,cu atatea erectiii,,,,fa si tu un sondaj si ai sa vezi ca e bine....pune poza adresa
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:54

De la: ions, la data 2009-01-07 18:29:30
Daca citeai bine primul citat pe care l-ai dat despre un raspuns al meu pe alt subiect,si puneai mintea putin la contributie vedeai ca acel raspuns a fost dat pe data de 25 noiembrie 2008 si in care ziceam ca :\\\\\\\"inca sunt in vila \\\\\\\"deci cu nevasta.

Acest subiect l-am deschis pe data de 26 decembrie 2008 si in care ziceam :\\\\\\\"de doua saptamini suntem mutati impreuna\\\\\\\"

CE NU AI INTELES?
Ce nu are voie omu sa divorteze ? sau care e problema?
Care este neconcordata?



Uite aici neconcordanta


De la: ions, la data 2008-12-26 13:13:26
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.


iris_4_ever
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:57
No bine , e vb de fosta amanta , acu nu mai e neconcordanta
iris_4_ever
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:59
Iris ai omis AMANTA

De la: ions, la data 2009-01-07 18:46:55
Pina acum o luna am fost insurat 10 ani.
De o luna sunt eliberat de nevasta si ma iubesc si urmeaza sa ma casatoresc cu fosta amanta,adica viitoarea sotie.
Acu e clar?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 7 Ianuarie 2009 18:59
De la: iry24, la data 2009-01-07 18:49:28 ions dracusor si altex aceeasi persoana uhuuuu, taci ca ma doare burta de mor

esti penibil


Vezi ca nici tu nu esti atenta?
Am dat citeva variante,ce nu ai mai auzit ca o persoana sa aiba mai multe conturi?
Eu am spus ca bestdevilinside si cu altex pot fi aceiasi persoana,nu cum spui tu de dracusor.
Oricum ca o concluzie general valabila,nu ma asteptam sa ma laude cineva sa zica "bai nene da ce tare esti"
Ma asteptam in schimb la tot felul de meschine ca altex etc care din lipsa de ocupatie si de sex sa ma atace pe aici.
Asa ca sper sa nu fii una dintre ele.
Cu stima si iti intorc si celalalt obraz.
marianil
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:01
De la: bestdevilinside, la data 2009-01-07 18:59:09Iris ai omis AMANTA

De la: ions, la data 2009-01-07 18:46:55
Pina acum o luna am fost insurat 10 ani.
De o luna sunt eliberat de nevasta si ma iubesc si urmeaza sa ma casatoresc cu fosta amanta,adica viitoarea sotie.
Acu e clar?


Pai de , m-a luat valul si nu mai avut rabdare sa citesc si continuarea ...acum insa ...am o nelamurire ...ocupat fiind cu constructia vilei , cu facutul pe soferul personal al tipei care sa fim seriosi , oricat de multi bani ar avea o femeie mi se pare putin probabil sa nu-l lase sa se duca la munca ....un motiv ar fi gelozia ei ...e de inteles la cate erectii are baiatu

In acest caz....cum de a avut ocazia sa-si faca amanta ?
iris_4_ever
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:04
frate adevarata telenovela este ionis asta.

O sa vedeti peste cateva luni pe acasa "Ionis"...povestea unui tip cu prea multe erecti


ma ionis...sunt si eu curios cum s-a terminat divortul sau inca "negociati" cine ia ce.

a da si inca o intrebare daca nu ma insel tu ai zis ca stateai cu mama ta cand te-ai casatorit cu tipa aia, acum sa inteleg ca te-ai mutat la amanta?
anderson
Postat pe 7 Ianuarie 2009 23:55
daca il vad la tv acasa ,,,vin in tara sa ma distrez live,,,ca asa virtual nu prea are haz
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 23:58
normal ca e un penibil baietii zic de el ca e un mincinos si fetele ca e un carachios,prietenele mele rad de ions ,si daca are erectii multiple nu inseamna ca stie sa satisfaca o femeie,la cat sex minte ca face o face mecanic si plictisitor evident ,ma cheama alina ions 34 de ani degeaba ,pe tn ? nu ma obosesc sa mi fac mai multe conturi tu nu realizezi ca ai o problema?una ar fi povestea cu nebuna care te a tinut sechestrat 10 ani intr o vila cu piscina si ti a tinut pistolul la tampla ca tu de fapt nu te prostituai pt bani ci de placere stateai cu una schizofrenica si \\\\\\\"trecuta(in traducere libera arata ca draq)apropo cum ai putut sa te culci cu asa ceva fara sa existe niste puternice sentimente de iubire dar ficatul si stomacul tau vad ca tin eu am avut jucarii cnd eram mica pt ca am bani(nu ca ar conta daca cineva ar fi sarac sau bogat doar ii raspund barbatului feroce:)) nu ca tn care ai marturisit ca esti un parlit si o prostituata masculina (si de aceea imi permit sa ma ocup doar de facultate si de prieteni) si daca as fi fost saraca nu ma s fi prostituat,am prietene sarace si nu se prostitueaza ci vor sa faca ceva in puterile lor nu ca tn care ai stat ca o putoare pana la cel putin 34 ani dar cum de nu te plictisesti ,lumea are o ocupatie ,e activa ,normal ca ai imbatranit degeaba si eu ma preocup de ce se intampla la firma pt ca m as urca pe pereti de plictiseala.toti prietenii mei au o ocupatie chiar daca au bani dar daca natura te face prost(in general)prost mori poate ca doar la atata te pricepi la prostitutie nu te da un barbat adevarat cand tu marturisesti ca ai stat ca o putoare pana la 34 de ani cu o baba da ti arama pe fata ma distrezi si pe prietenele mele ps eu dc nu primesc e mail cnd imi vizualizeaza cnv profilul
altex
Postat pe 8 Ianuarie 2009 14:28
Ai cazut in capcana: nu e totul asta, ca merge perfect sexul intre voi. Pentru o csnicie fericita, sau, ma rog, reusita e nevoie de mult mai mult. Si la fel, poti chiar iubi, mie mi s-a intimplat, chiar daca sexual barbatul respectiv... lasa de dorit, erectie, dotare, etc... Totusi, imi doream foarte mult sa fac dragoste cu el si am inteles ca dragoste nu insemna neaparat PENETRARE si ma simteam bine cu el fiind doar aproape, simtimdu-i doar mirosul. Imi era de ajuns. Nu pot insa spune daca si cat ar fi rezistat o astfel de relatie, a incetat din alte motive, (as vrea sa stiu si eu care sunt acelea... probabil ceva banal, toti barbatii parasesc femeile..)
nefer
Postat pe 8 Ianuarie 2009 15:45
De la: ions, la data 2008-12-26 13:13:26Nu stiu ce sa ma mai fac cu viitoarea sotie,ca am disperat-o cu atita sex.
Daca stam acasa o zi intreaga facem sex de minim 5 ori.
Ne iubim de 5 ani si de 2 saptamani ne-am mutat impreuna.
Stia dinainte ca sunt tare in ....sex dar nu se astepta sa am chiar asa de multe erectii,dupa cum singura marturiseste.
Problema este ca i-sa umflat si pasarica de atita penetrare si pe mine ma doare penisul de atita sex dar nu ne lasam.
Nici eu nu ma asteptam sa am chiar asa multe erectii si lungi ,minim 30 min /partida.
Mentionez ca niciodata nu am avut erectii atit de des.

Hai sa iti spun o peveste...un prieten foarte bun de-al meu are aceeasi problema, iar dupa 2 luni de sex intens mi se plange ca i s-a micsorat ingrozitor dar tot mai vrea, numai ca s-a plictisit de prietena lui si vrea un fucking-friend(apropo, se ofera cineva? e bun tipul ) dar fara sa-si paraseasca iubita. Se plange ca pur si simplu sta cu steagul ridicat tot timpul si a mai intervenit si chestia asta cu micsorarea...vezi sa nu patesti la fel! adica....e un viciu, ca si fumatul...e extrem de greu sa te lasi. La tine...cred ca ar merge un pic de abstinenta sau mai putine numere pe zi pana cand va mai reveniti. Serios, nu sunteti animale!
ablazancadar
Postat pe 8 Ianuarie 2009 17:23
OAMENI BUNI
Pina acum am fost baiat de treaba dar se pare ca pe una o maninca tare de tot.
Se pare ca altex a facut o pasiune pentru mine.
Desii are cont de nici o luna (din 12 Decembrie 2008)in care a scris 10 mesaje ,9 sunt adresate numai mie,ce tare sunt
Vedeti ce tare sunt? cum cuceresc fara sa vreau proastele?
Intrati in contul ei si va convingeti.
De aici tregem urmatoarea concluzie : altex are minim o frustrare:
ca nu se uita nici dracu la ea dar sa o mai si f... / iubeasca cineva.
Nici nu vreau sa ma gindesc cit s-a masturbat altex cu gindul la mine si la erectiile mele,cred ca ce orgasme a mai avut uitinduse la filme xxx si imaginindu-si ca este penetrata de mine,offff femeile astea multe mai sunt ne satisfacute.
Un alt singur mesaj a mai dat in care era interesata de un tip daca este din strainatate sau Romania, pe semne ca fata a confundat acest site cu unul de matrimoniale.
Intelegem de aici ca fata este interesata de agatat pe cineva din strainatate unde se traieste mai bine si unde nu a ajuns piciorusele ei vreodata si nici nu cred ca va ajunge pe banii cistigati de ea,decit din mila altuia.
Desii daca cititi mesajele ei tot timpul ai trage pe baieti de atentie sa o sustina,numai ca baietii au mai mult creier de cit altex.
Asa ca baieti nu fiti suparati ca ma iubeste numai pe mine,sunt sigur ca si pentru voi are cite ceva dar nu se arata.
P.S. Dupa cum scrie si gindeste eu zic ca nu are mai mult de 14 ani.
Voi ce ziceti ?
Va salut pe toti si vorba lui Mircea Radu bre "Iubiti-va mult"
marianil
Postat pe 8 Ianuarie 2009 18:11
Pentru irinuca89
Multumesc de povata.
Am sa iau in calcul ce mi-ai zis.
Esti aproape singura care a discutat serios aceasta problema a mea.
Te mai astept.
marianil
Postat pe 8 Ianuarie 2009 18:15
De la: ions, la data 2009-01-08 18:15:54Pentru irinuca89
Multumesc de povata.
Am sa iau in calcul ce mi-ai zis.
Esti aproape singura care a discutat serios aceasta problema a mea.
Te mai astept.


........ ionica..tot in erectie????
..chiar imi e mila de tine..ai ajuns sa te certi cu fetele...
nu e frumos domle...ce ne facem fara partenere pe site??
sa-ti fac rost de o sticla de bromura..sa ..iau legatura cu tovarasii
din cercetare sa-ti gaseasca ceva,ce zici?poate te mai culci si tu....
.. ..sau iti place sa stai treaz..la nesfarsit?
..lamureste-ne vere ioane...o poti da si-n particular daca ai vrea sa ne scutesti de erectie..si alte probleme personale...vezi daca are cont patroana si....
nico1234
Postat pe 8 Ianuarie 2009 18:41
Bre Ionica , mai las-o in pace pe altex ca fatuca are dreptate si vezi ca irinuca a omis sa-ti spuna motivul pentru care incepe cicurelul sa se micsoreze : pasarica , atunci cand este folosita prea mult incepe sa-si scoata coltii .

O data , de doua ori pe zi e ok ...nu se micsoreaza nimic , cu cat creste numarul partidelor insa , cu atat mai mult stresezi pasarica si incepe sa-ti pape ciucurelul si de aici se trage micsorarea .

Irinuca , spune-i tipului ca ai glumit ca acum deschide topic nou sa ne anunte ca s-a calugarit de frica sa nu mai aibe pe unde face pipi
iris_4_ever
Postat pe 8 Ianuarie 2009 19:34
Sincer, nu cred ca o sa se ajunga tocmai acolo...pur si simplu trebuie sa se gandeasca la lucruri frumoase si trece. (dead puppies, dead puppies, dead puppies )
ablazancadar
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:21
Buna asta cu dead puppies
iris_4_ever
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:30
Daa! Super! Irinuca
...I see dead puppies!..
Dor_a
Postat pe 8 Ianuarie 2009 20:51
De la: ninuta20, la data 2008-12-29 01:35:06
De la: ninuta20, la data 2008-12-29 01:32:34frumos din partea voastra ca dupa atata timp aveti asa pofte nebune,dar cred si eu ca e exagerat putin.incercati sa faceti altceva,cititi,uitati-va la un film de actiune,mai uitati cumva ca nu e prea bine pt ea.spune-i si ei ca nu se termina,ca si maine e tot acolo.
si mai bine sa te masturbeze decat atat sex,dar saracuta de ea.ai vazut ca barbatii care au erectii nu o fac tot timpul,incercati sa evitati.
altceva nu stiu ce sa iti spun acum.


si inainte erati asa?sau e doar iubirea nebuna ca v-ati mutat impreuna?pt ca atunci e ceva normal( o vreme)


Dupa cum vezi Ions,eu am incercat sa iti dau un sfat si te-am criticat pt ca nu mai intelegeam nimic din povestea ta si nu am cautat sa vad ce si cum e viata ta,dar nu ai amintit de amanta nimic,deci,vina ta pt nelamuriri.De aici inainte,"da-i inainte cu tupeu" sau cu ....ce poti tu mai bine.
Marina_20
Postat pe 9 Ianuarie 2009 00:20
sa vad daca am inteles bine: ai stat 10 ani cantonat intr-o casnicie nepotrivita, bazata de la inceput pe minciuna, si te-ai complacut, din diverse motive sau din lipsa de altceva, dar.... de 5 ani ai cunoscut pe cineva de care te-ai indragostit cu adevarat, ai avut curaj si suport sa te rupi din mariajul dezastruos si te-ai mutat impreuna. Cu aceasta persoana, iubita ta, te miri cum de te potrivesti atat de bine si intrebi daca e normal sa fii mereu "in alerta", adica in erectie, in preajma ei.
Korekt? Am inteles bine? Am si eu un raspuns pentru tine, doar daca am inteles bine
nefer
Postat pe 9 Ianuarie 2009 12:02
nu mi plac prostituatele masculine si daca ai erectii multiple nu ins ca stii sa satisfaci o femei ,restul ce ai zis despre mine sunt pure presupuneri nu ai de unde sa stii hahahahahah rad de tn ca ai iq redus
altex
Postat pe 9 Ianuarie 2009 13:37
De la: altex, la data 2009-01-09 13:37:09nu mi plac prostituatele masculine si daca ai erectii multiple nu ins ca stii sa satisfaci o femei ,restul ce ai zis despre mine sunt pure presupuneri nu ai de unde sa stii hahahahahah rad de tn ca ai iq redus


Mie nu imi plac curvele proaste,ce sa fac....
Cu dragostea cum stai draga altex???
Dar cu descarcarea foliculinei cum stai? Raspunde fara sa dai cautare si sa te interesezi ce este aia ca precis nu sti ha ha ha
Invata sa scrii. iubit-o
Unde dragoste nu e nimic nu e.
Stiu ca ma iubesti si nu are rost sa te mai ascunzi.
marianil
Postat pe 9 Ianuarie 2009 19:00
Ions, iti dau sfatul cel mai bun: treci la musulmani si muta-ti rezidenta intr-o tara ce permite 4 bucati sotii. Atunci poti fora mai cu spor fara sa ai neplacerea de a o defecta pe vreuna. Din cand in cand fi omenos si lasa le sa respire, sa manance si sa-si revina din ciocaneala.

Auzi, da' tu nu te simti nauc fiind mereu cu dansa elongata? Stii tu ca sangele e constant, iar daca se deplaseaza intr-un mod permanent numai in varful ... eh?

Postat pe 11 Ianuarie 2009 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Legile lui Murphy despre dragoste si sex 75 De la: kudika141011 9 Ianuarie 2011 01:49
...din gresala 2 De la: Barbie30_ 22 Iunie 2011 12:47
situatii penibile 72 De la: loveUsity 10 Octombrie 2009 12:18
dureri :( 6 De la: Titanika 17 Iulie 2013 20:35
Mireasa virgina 15 De la: PRALEA_ 1 August 2011 15:11