Setari Cookie-uri

a rani-hobby-ul prferat al unor barbati

Totul se incepe prin a fi amici,se continua,si devine mai mult decat o simpla prietenie. El totusi spune ca o place,tine la ea, dar nu crede, si pare convins de asta, ca nu are sa iubeasca copilul.Probleama e de ce a inceput o relatie in care de suferit va fi ea, stiind de la bun inceput ca nu o sa accepte copilul. ea este singura,copilul are 5 ani, iar tatal nu se mai stie nimic de el.
Ea ii explicase la inceput totul despre copil, faptul ca daca nu vor sa se intalneaca va intelege. oare barbati nu au inima sau la place sa raneasca?el se intalneste cu altele acum,ea a ramas din nou cu inima franta. ironia este ca la inceput el i-a spus ca nu vrea sa o raneasca,pentru ca suferise mult, dar tocmai asta a facut.de ce a procedat asa?ea pe plan profesional, are o slujba buna, tot ce vrea este sa aiba pe cineva care sa o iubeasca.cum poate sa aiba incredere in cineva, ma refer la barbati? ce sfat i dati?









kuda
Postat pe 27 Decembrie 2008 20:54
nu cred ca ei fac din asta un hobby...ci pur si simplu din cauza ca-s prea imaturi.copii mari.
razz
Postat pe 29 Decembrie 2008 00:27
Da.... multi barbati sunt chiar inmaturi,insa exista si persoane deosebite,iti trebuie timp si eventual putin noroc pentru ai intanli...Eu cred ca un om matur si care sa o iubeasca,nu o sa aiba nici o problema in legatura cu copilul...pupiki
cris007
Postat pe 3 Aprilie 2009 17:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac? 41 De la: kudika028766 24 Iulie 2009 18:17
e ingrozitor sa aflii ca cel pe care-l iubesti te inseala...dar mai ingrozitor e sa aflii cu cine... 272 De la: citystella 26 Mai 2010 00:01
salut 10 De la: mimi_ca29 31 Martie 2011 16:48
HELP!! 7 De la: biadeia 29 Iunie 2010 16:54
in opinia parintilor.... 13 De la: pamela_1 29 Mai 2009 12:25