Setari Cookie-uri

Cine sa confruntat cu relatia dintre scorpion-el si geaman ea?

As vrea sa stiu daca are sanse o asemenea relatie???
IUBIRE4
Postat pe 26 Decembrie 2008 18:58
aceeasi combinatie- suntem de un an impreuna, nu-mi vine sa cred ca poate sa fie adevarat! ne intelegem superb. spun go 4 it!
ysza_00
Postat pe 18 Ianuarie 2009 17:41
Aceeasi combinatie suntem impreuna de 3 ani!!!! si ne completam unul pe altul putem spune ca suntem un intreg asa ca nu-ti face griji
irina_gabriela
Postat pe 20 Ianuarie 2009 16:44
EU ! SI INCA DE 38 DE ANI ! ESTE ADEVARAT CA PE LANGA "RELATIA" IN SINE, TREBUIE SA AI SI MULT NOROC, INTELEPCIUNE, INTELEGERE PENTRU SLABICIUNILE OMENESTI, RABDARE, O BUNA CUNOASTERE A FIRII SI MULTA, MULTA IUBIRE PENTRU SCORPION !
EL, SCORPIONUL, INTRA IN RELATIE CU MULTA PRUDENTA, EZITA SAU SE TEME A-TI PUNE SUFLETUL SI SOARTA LUI IN PALMA ! NU NEAPARAT PENTRU CA A FOST "PATIT", CI FIINDCA ASA LE ESTE FIREA ! FELUL DE A FI AL GEAMANULUI - ZGLOBIU, POATE PREA VESEL PENTRU SCORPION, NESTATORNIC IN COMPORTAMENT, OBOSITOR DE VORBARET, SUPERFICIAL SI ISCODITOR - NU ESTE INTOTDEAUNA PE PLACUL SCORPIONULUI - PE CARE, FOARTE RAR, AI SA-L VEZI RAZAND IN HOHOTE CHIAR LA CEA MAI BUNA GLUMA -, DAR, CHIAR DACA NU O VA RECUNOASTE NICIODATA, SE SIMTE BINE IN COMPANIA GEAMANULUI, TOCMAI DATORITA ACESTOR "DEFECTE" ALE GEAMANULUI ! EL ADORA SA FIE IUBIT DE FEMEIA GEAMAN - PLINA DE SURPRIZE DRAGALASE, MAI ALES IN DORMITOR, INCAPEREA FAVORITA A SCORPIONULUI - , IAR DACA, IN TIMP, SE CONVINGE DE LOIALITATEA GEAMANULUI, CHIAR DACA NU O SPUNE, IUBESTE APROPIEREA GEAMANULUI, SE LASA IUBIT SI ...E FRUMOS SI INTERESANT SA TREACA ANII ALATURI DE UN SCORPION ! DACA REUSESTI SA RAMAI LANGA EL MAI MULTA VREME, SCORPIONUL, PE TOATE PLANURILE, FUNCTIE SI DE NIVELUL LUI DE EDUCATIE, CULTURA SI PREGATIRE PROFESIONALA (DELOC DE NEGLIJAT INTR-O RELATIE), ESTE BARBATUL PERFECT, TATAL PERFECT, IUBITUL PERFECT ! MULT NOROC ITI DORESC!
DRAGOBETE
Postat pe 23 Ianuarie 2009 09:08
Multumesc mult,mi-ati dat curaj...
IUBIRE4
Postat pe 23 Ianuarie 2009 19:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi doresc un baiat care nu poate fi al meu... 18 De la: pinky_ellf 14 Noiembrie 2009 00:00
se cauta ...!!! 142 De la: baby_nebunel 4 Martie 2009 08:34
Chiar trebuie sa fim scorpii...? 37 De la: miss_darine 18 Ianuarie 2010 11:31
despartire 22 De la: dana_mv 3 Mai 2009 14:20
imi este teama 124 De la: miss_darine 24 Iunie 2010 21:24