un ten sanatos

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kill_me_sweet2007 Avatarul lui kill_me_sweet2007

8 mesaje
Oras: bucuresti

ai un ten sucat sau gras,probleme cu acneea,riduri,pistrui si vrei sa schimbi ceva si nu ai gasit o solutie potrivita?....te pot ajuta sa capeti tenul la care ai visat....0722263410
Raporteaza abuz de limbaj
babyvalenina
fetita_cu_fitze Avatarul lui fetita_cu_fitze

86 mesaje

si cati bani ne trebuie
Fosta membra Kudika.ro
ce produse recomanzi?
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Fosta membra Kudika.ro
www.frumuseteata.ro/magazin/cosmetice-herbalife
asta vrea sa spuna
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
Fosta membra Kudika.ro
De la: kill_me_sweet2007, la data 2008-12-30 01:14:43ai un ten sucat sau gras,probleme cu acneea,riduri,pistrui si vrei sa schimbi ceva si nu ai gasit o solutie potrivita?....te pot ajuta sa capeti tenul la care ai visat....0722263410

Nu, am un ten perfect, niciodata n-am avut probleme
mersi de oferta, poate cineva e interesat.
If you see an animal in need... tell someone! Call the police!! Please report animal abuse!! It saves lives!!
EX_TAZ Avatarul lui EX_TAZ

16 mesaje

Puteti incerca produsul asta, evident, dupa ce va mai documentati. Este produs in America, este natural, nu are efecte secundare, ce sa va mai zic....Multa sanatate!!!

Best Hyaluronic Acid cu BioCell Collagen ll si Chondroitin Sulfate 60 cap

Complex proteic colagenic 1900 mg

Contine BioCell Colagen II brevetat. BioCell Colagenul II este obtinut din sternul de pui si ofera biodisponibilitate si absorbtie foarte usoara si rapida.
In 2-3 luni uiti de cosuri, puncte negre, riduri,artrita,coxartroza,dureri de articulatii, etc...
Eu il folosesc si este foarte eficient....prietenii imi zic ca am intinerit :) E luat din Cluj si e mai ieftin decat oriunde si mai concentrat.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

283 mesaje

Mi se intampla sa am uneori probleme cu tenul, dar le remediez cu produse naturale, preparate de mine. Ma pasioneaza tratamentele naturale si vad ca functioneaza.
NN
Brigitta025 Avatarul lui Brigitta025

3 mesaje

De la: , la data 2009-09-23 17:23:58Mi se intampla sa am uneori probleme cu tenul, dar le remediez cu produse naturale, preparate de mine. Ma pasioneaza tratamentele naturale si vad ca functioneaza.

Nu ne impartasesti si noua cateva retete?
ira09 Avatarul lui ira09

17 mesaje

merita incercata si loĢiunea tonic„ de la Gerocossen. Este f„r„ alcool si foarte eficienta. In plus, are un pret corect, fata de alte produse (straine)