Setari Cookie-uri

geloasa fara motive

dah asta aja e....avetzi niste conversatzi super dragutze....mi'ar fc placere sa pot sa le dezbt ji eo cu voi
kudika022662
Postat pe 7 Mai 2009 19:01
De la: _diana_, la data 2009-05-07 18:51:27
De la: liliana2005, la data 2009-05-07 18:17:32
De la: _diana_, la data 2009-05-07 14:10:35mai fetelor.......de ce va pierdeti timpul si va tocati nervii incercand cu disperare sa gasiti dovezi ca iubitii vostri va inseala? in loc sa va bucurati de relatiile voastre si de oamenii din jurul vostru, va chinuiti si voi si ii chinuiti si pe ei degeaba. in loc sa le faceti cate o surpriza sau cate o bucurie cand va intalniti cu ei, in loc sa-i faceti timpul petrecut cu voi oaza de liniste si de bucurie si de placere, asa incat sa isi doreasca sa va vada mereu, voi ii agasati si ii indepartati si ii faceti sa se intrebe 'oare ce nu o sa ii convina de data asta?'.
sunteti atat de nesigure pe voi incat nu va vine sa credeti ca va iubeste si de aia e langa voi?
intelegeti o data ca sunteti tinere, frumoase, destepte si cuminti, si ca au toate motivele sa va iubeasca pe voi, de aia sunt acolo, nu ca sa se duca cu prima care ii iese in cale. desi daca voi faceti mereu scandal, s-ar putea sa ajunga tentat sa o faca, numai ca sa aiba putina liniste.


si mai ales va intreb de ce preferati sa fiti mereu in alerta, mereu in atac, mereu stresate si cu ganduri negre, in loc sa va faceti viata frumoasa, si pe a voastra si pe a lor, in loc sa va bucurati in fiecare zi cand ii vedeti, in loc sa fiti fericite.

atunci cand o sa va iubiti pe voi suficient si o sa fiti multumite de voi si de felul in care va construiti viata, zi de zi, o sa puteti sa va bucurati de ea alaturi de un barbat, fara gelozii si crize. o sa fiti suficient de puternice ca sa nu va definiti prin barbatul care va e alaturi, sa nu fiti dependente de atentia lui., si o sa vi-l faceti partas, partener, camarad. si nu o sa va fie frica ca-l pierdeti la fiecare pas, nici ca o sa fuga cu prima fista care ii iese in cale.


Stii de ce?? Pentru ca in viata altfel stau lucrurile. Pentru ca oricat de frumoasa si de sigura pe tine ai fi, el tot se va uita la alta. Si stii de ce?? Nu pentru ca alta ar fi mai frumoasa sau mai desteapta decat tine sau pentru ca tocmai a iesit din coafor si ii sta parul nu stiu cum, ci pentru ca e ALTA. E atat de simplu si doar de atata lucru au nevoie barbatii ca sa se uite dupa alta. E suficient 3 zile sa-l neglijezi, sa fii bolnava, sa ai multe pe cap si vei vedea cum incearca sa se uite dupa alta fara ca tu sa-l vezi, asa in treacat sau cu coada ochiului.

Pe de alta parte daca nu-ti pasa, e minunat. Atunci povestea ta functioneaza, totul e perfect. Armonie din toate punctele de vedere. Dar daca esti cu picioarele pe pamant vei stii mereu ca iubitul tau admira frumusetile patriei(si ale altora desigur). Eu credeam tare mult in povestea asta pana m-am trezit. Si "ma trezesc" mereu cu iubitii altor femei care mergand de mana nonsalant mai arunca o privire in stanga si in dreapta. Devine penibil cand femeile alea sunt chiar frumoase. Sigur ca pot sa ignor si sa ma conving singura ca lumea e minunata, ca totul se rezolva si ca pana la urma barbatii aia se uitau numai in directia mea, nu la mine. Si ca al meu nu se uita la altele. Zi de zi. Si ca totul este in imaginatia mea. Asta ca sa-mi salvez bietii nervi care si asa sunt greu incercati.





in ceea ce zici tu intervine problema.............si ce daca SE UITA dupa alta pe strada? are cumva ochelari de cal, sa nu vada ce e in jurul lui? si mie imi place sa vad femei frumoase pe strada. si barbati frumosi. cand vad femei frumoase si barbati frumosi pe strada, ingrijiti, bine imbracati, curati, care au ceva special ma bucur, ma gandesc ca poate isi mai revine lumea din decaderea in care se afla.

si cand vad o femeie ingrijita, frumoasa, care are ceva special, i-o arat si iubitului. si ii spun 'uite, iubitule, ce femeie frumoasa. si el imi spune 'da, e frumoasa, intr-adevar'. si chiar nu vad care ar fi problema........daca nu s-ar uita, mi-as face griji.

si inca ceva. iti garantez ca asa cum vede femeile frumoase care trec pe langa el, le vede si pe cele vulgare. si tot asa cum apreciaza cat de bine arata prima, vede si cat de rau arata urmatoarea. si nici un om normal nu o sa te paraseasca doar pentru ca a trecut o femeie frumoasa pe langa el. iar daca o face, nu merita sa plangi dupa el, ala nu e barbat, e copil, sau nici macar atat. in acest caz discutia nu mai are rost. in schimb orice barbat care vede una vulgara pe strada (ma refer la un barbat care nu e vulgar la randul lui, asa cum imi plac mie barbatii), te va aprecia si mai mult pe tine in comparatie cu ea.
deci pana la urma, tot noi avem de castigat. plus ca atata timp cat se uita cu tine de mana, si nu se fereste, ai putea sa apreciezi ca nu vrea sa te faca sa crezi ca nu se uita.


din discutia asta iese orice barbat care spune 'uite, mami, aia arata mai bine ca tine, ce i-as mai p*****' pe asta l-as parasi direct, fara drept de apel.

o zi minunata


Perfect de acord cu tine :)
Si eu fac exact la fel, il fac eu atent la altele care imi plac si de obicei imi spune ca-s sarita de pe fix ca-i arat femei :))) Pana acum nu l-am vazut sa se uite el, dar nu m-as mira daca ar face-o si nici nu ma astept sa nu o faca pentru ca sunt constienta de ceea ce se intampla in jurul meu.
Problema mare e ca barbatii sunt copii si vor fi copii toata viata lor intr-o oarecare masura. Unii mai mult altii mai putin. Motiv pentru care eu am decis cu mult timp in urma sa nu ma las influentata in nici un fel de astfel de lucruri iar gelozia, daca exista, trece pe locul 15. Pentru ca am lucruri mai importante de facut decat sa imi pese de cate femei vede el pe strada sau pe internet sau oriunde altundeva. Ce am eu de facut e mai important decat faptul ca barbatii sunt copii si se comporta uneori ca atare. Si daca ar fi vreodata cazul as pune punct exact asa cum spui tu :)

O zi faina tuturor
liliana2005
Postat pe 7 Mai 2009 19:04
De la: kudika022662, la data 2009-05-07 19:01:02dah asta aja e....avetzi niste conversatzi super dragutze....mi'ar fc placere sa pot sa le dezbt ji eo cu voi


Hai hai...asteptam pareri...:)
liliana2005
Postat pe 7 Mai 2009 19:07
Fetelor barbati sunt cam la fel toti..marea majoritate...dragostea adevarata rar o intalnesti si atunci cand o intalnesti poate nu iti vei da seama ca el chiar te iubeste pt ca asa suntem noi femeile..dak unul ne face toate poftele si ne si iubeste pe deasupra ne plictisim si vrem adrenalina..sa ne insele sa suferim..sa nu ne rasp la tel...si etc..acum sa nu spunetzi ca nu e asa..ca voi nu va plictisiti de un tip care se tine mereu dupa voi si face tot ce vreti voi...e cam asa suntem noi femeile in general ca acel unic exemplar...o femei pune suflet cam in orice relatie bineinteles dak ii si place tipul cat de cat..cu timpul ajungem sa ne legam ca un scai de aceea pers si sa credem ca el e alesul..sa il sufocam cu mesaje,tel,verificari...scandaluri...
Deci parerea mea in general..dak vrei sa ti un barbat langa tine fa'l u pe el gelos..fi tu aceea care esti cautata..cautal numai dupa ce el te'a cautat si nu ai putut sa rasp sau mai stiu eu ce..nu ii arata ca il iubesti pt ca majoritatea atunci incep sa isi bata jos..
si inca ceva...fiecare femeie e unica in felul ei..dak te iubeste nu te iubeste pt ca esti frumoasa..si esti frumoasa pt ca te iubeste el...ia iesiti voi cu iubitu intr;o seara ff sexy imbracate si sa vezi ce reacti o sa aiba..o sa vrea sa se uite numai el..sau si mai rau..o sa zica iubita hai acas ca sunt cam obosita..nu va vrea sa priveasca si alti ce ar trebui sa priveasca doar el....
Concluzia:faceti sa fie ei gelosi...nu voi..aratatile ca sunteti intratat de desptepte inca atunci cand el vb cu altele sau alta sa va duceti frumos si sa si faceti cunostinta cu acea persoana sau persoane,nu sa vi se ridice parul in cap de nervi..da'ti dovada de diplomatie..
si inca ceva..aranjeativa chiar dak spun ei ca sunteti frumoase si asa pt ca majoritatea asta spun..nu va lasati pe voi pe locul doi...si nu credeti in vb unui barbat..o femeie aranjeata e o femeie care se respecta..
MULTA BAFTA

Postat pe 8 Mai 2009 09:29
buna,
sincer imi pare rau cand vad o relatie care ajunge in punctul in care ai aj tu.
parerea mea este ca dak nu o sa incepi sa-i acorzi incredere prietenului tau in cele din urma o sa te lase;)

asa ca incearca sa-ti mai revizuiesti comportamentul;)

parerea mea:D
kkt
Postat pe 8 Mai 2009 10:35
nush ce pareri mai aveti voi dar eu am fost destul de mult timp geloasa...dar acum m'am schhimbat py mine nu pt el..ca eu ma imbolnaveam de nervi...si ma gandesc eu...daca se uita oricum ramane cu privitu' ca orice barbat sau femeie daca vrea sa insele,inseala cu tine de mana pe strada;) asa ca feteleor nu ar trebui sa ne mai stresam ca ne imbolnavim de nervi degeaba si plus ca daca vrea sa se duca cu alta...acolo sa ramana...parerea mea...eu imi iubesc prietenul foarte mult si el pe mine(mi'a dovedit'o de multe ori) si de tot atatea ori il acuzam k ma inseala....bine a avut si el o escapada cand eram mai micutzy dar am avut si eu si de atunci e problema lui daca a iesit sau nuh....e mai bine sa fii un pic indiferenta nepasatoare si sa te faci ca nu vezi ca sa iti fie tie bine in primul rand...si mai e si zicala aia"ochi pt ochi,dinte pt dinte"....asa ca....go on girls...
pushyk
Postat pe 10 Mai 2009 21:54
aaaa si apropo de chestia cu imbracatul ff sexy....iubitului meu ii place sa ma vada imbracata sexy aranjata sa intoarca alti barbati capul dupa mine....se vede ca se "umfla" in pene... iar o femeie nu se aranjeaza pt un barbat se aranjeaza pt alte femei cu care face concurenta....lucrez intr'un domeniu unde femeile se aranjeaza mereu si imi spun tot timpul ca "pe mine sa ma faci mai frumoasa ca pe cutareasca"
pushyk
Postat pe 10 Mai 2009 21:58
De la: kudika023710, la data 2009-05-10 21:54:30nush ce pareri mai aveti voi dar eu am fost destul de mult timp geloasa...dar acum m'am schhimbat py mine nu pt el..ca eu ma imbolnaveam de nervi...si ma gandesc eu...daca se uita oricum ramane cu privitu' ca orice barbat sau femeie daca vrea sa insele,inseala cu tine de mana pe strada;) asa ca feteleor nu ar trebui sa ne mai stresam ca ne imbolnavim de nervi degeaba si plus ca daca vrea sa se duca cu alta...acolo sa ramana...parerea mea...eu imi iubesc prietenul foarte mult si el pe mine(mi'a dovedit'o de multe ori) si de tot atatea ori il acuzam k ma inseala....bine a avut si el o escapada cand eram mai micutzy dar am avut si eu si de atunci e problema lui daca a iesit sau nuh....e mai bine sa fii un pic indiferenta nepasatoare si sa te faci ca nu vezi ca sa iti fie tie bine in primul rand...si mai e si zicala aia"ochi pt ochi,dinte pt dinte"....asa ca....go on girls...


Geloasa rau am fost si eu cu multi ani in urma cand il chinuiam pe fostul cu imaginatia mea bogata si-l acuzam ca se uita in stanga si in dreapta. Numai ca noi eram impreuna de 7 ani si imi intrase mie in cap ca s-ar fi plictisit de mine...desi saracul nici macar nu mi-a dat de inteles vreodata asa ceva...pe la 20 si un pic era perioada in care nu eram foarte sigura pe mine si simteam ca absolut tot ce ma inconjoara ma ameninta.
Acum nu m-ar mai interesa asa ceva pentru nimic in lume. Daca o face e treaba lui, daca il prind si am si dovezi e treaba mea ce fac. In restul timpului nu ma intereseaza si nici nu caut pentru ca sunt prea ocupata cu alte zeci de lucruri pe care le am de facut. Barbatii pe locul doi.
In schimb, mi se pare penibil cand vad femei frumoase, aranjate, de mana cu barbati care nu numai ca nu vorbesc cu ele pe strada dar le mai si zboara privirea de colo colo. Asta e cel mai deranjant si parca m-a facut sa inteleg si sa accept pana la urma ca nici al meu nu poate fi chiar atat de diferit si mai devreme sau mai tarziu toti fac la fel.
liliana2005
Postat pe 11 Mai 2009 15:57
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 14:13
sincer acuma nu mai merge sts nu mai sunt geloasa fraa motive am renuntat la gelozii absurde la sufocat si la toate doar daca am motiv serios ma iau de el .....dar cu toate astea relatia nu merge prea bine adik aproape deloc ....el ar evoie sa faca ce vrea iar eu nu nu ma lasa sa pot fuste nu ma lasa sa pot decolteuri pe motiv k nu`i place sa se uite totzi dupa mine.....daca se intampla sa fiu la dush si sa nu raspund la telefon nu ma crede k facea dush ...dar cu toate astea nu`mi spune k ma iubeste sau chestii dinastea ii rece ....odata avea niste colanti negri si o fustita dar nu fff scurta si mi`a zis k el nu iese asa cu mine afara k se enerveaza knd se uita totzi la mine...si chestii dinastea cel putzin anu trecut eu toata vara nu am purtat o fusta sau ceva ....doar d gura lui ...nu inteleg din moment ce se comporta cu mn kasa urat dc este gelos?mai nou ma mai minte si in fatza....
andra_lov3
Postat pe 23 Mai 2009 17:53
si eu sunt foarte geloasa...si eu ii fac la fel prietenului meu chiar dak nu -mi da niic un motiv si deja s a saturat sa mi tot auda reprosurile.dar dak el nu ti a dat nici un motiv,sau dak nu ti a facut nicodata vreo faza nu ai dc sa fi geloasa.dak nu incerci sa te schimbi....relatia se va raci in curand.iti sp din proprie experienta.incearca sa ti ocupi mintea cu altcv:D
kudika037754
Postat pe 15 Iunie 2009 02:18
si eu sunt geloasa... de multe ori ne-am certat din cauza asta....si am inceput sa ma abtin, sa nu mai arat acest lucru desi ma macina uneori.....eu cred k ar trebui sa te controlezi, gandeste-te bine la asta daca nu vrei sa-l pierzi.....cu atitudinea asta l-ai putea plicitisi, ai deveni stresanta.....nu are rost sa te certi din nimicuri......suntem oameni deci ne putem controla.....
mady_puppy
Postat pe 17 Iunie 2009 13:20
De la: _diana_, la data 2009-05-07 14:10:35mai fetelor.......de ce va pierdeti timpul si va tocati nervii incercand cu disperare sa gasiti dovezi ca iubitii vostri va inseala? in loc sa va bucurati de relatiile voastre si de oamenii din jurul vostru, va chinuiti si voi si ii chinuiti si pe ei degeaba. in loc sa le faceti cate o surpriza sau cate o bucurie cand va intalniti cu ei, in loc sa-i faceti timpul petrecut cu voi oaza de liniste si de bucurie si de placere, asa incat sa isi doreasca sa va vada mereu, voi ii agasati si ii indepartati si ii faceti sa se intrebe 'oare ce nu o sa ii convina de data asta?'.
sunteti atat de nesigure pe voi incat nu va vine sa credeti ca va iubeste si de aia e langa voi?
intelegeti o data ca sunteti tinere, frumoase, destepte si cuminti, si ca au toate motivele sa va iubeasca pe voi, de aia sunt acolo, nu ca sa se duca cu prima care ii iese in cale. desi daca voi faceti mereu scandal, s-ar putea sa ajunga tentat sa o faca, numai ca sa aiba putina liniste.


si mai ales va intreb de ce preferati sa fiti mereu in alerta, mereu in atac, mereu stresate si cu ganduri negre, in loc sa va faceti viata frumoasa, si pe a voastra si pe a lor, in loc sa va bucurati in fiecare zi cand ii vedeti, in loc sa fiti fericite.

atunci cand o sa va iubiti pe voi suficient si o sa fiti multumite de voi si de felul in care va construiti viata, zi de zi, o sa puteti sa va bucurati de ea alaturi de un barbat, fara gelozii si crize. o sa fiti suficient de puternice ca sa nu va definiti prin barbatul care va e alaturi, sa nu fiti dependente de atentia lui., si o sa vi-l faceti partas, partener, camarad. si nu o sa va fie frica ca-l pierdeti la fiecare pas, nici ca o sa fuga cu prima fista care ii iese in cale.



sa stii ca ai dreptate... dar unele fete sunt geloase si involuntar... cel mai bun exemplu, eu ajung sa cred ca sunt nebuna, pentru ca sunt geloasa si nu am incredere in prietenul meu, chiar daca el saracu' nu imi da motive de suparare
Rock_this
Postat pe 18 Iunie 2009 13:01
De la: Rock_this, la data 2009-06-18 13:01:03
De la: _diana_, la data 2009-05-07 14:10:35mai fetelor.......de ce va pierdeti timpul si va tocati nervii incercand cu disperare sa gasiti dovezi ca iubitii vostri va inseala? in loc sa va bucurati de relatiile voastre si de oamenii din jurul vostru, va chinuiti si voi si ii chinuiti si pe ei degeaba. in loc sa le faceti cate o surpriza sau cate o bucurie cand va intalniti cu ei, in loc sa-i faceti timpul petrecut cu voi oaza de liniste si de bucurie si de placere, asa incat sa isi doreasca sa va vada mereu, voi ii agasati si ii indepartati si ii faceti sa se intrebe 'oare ce nu o sa ii convina de data asta?'.
sunteti atat de nesigure pe voi incat nu va vine sa credeti ca va iubeste si de aia e langa voi?
intelegeti o data ca sunteti tinere, frumoase, destepte si cuminti, si ca au toate motivele sa va iubeasca pe voi, de aia sunt acolo, nu ca sa se duca cu prima care ii iese in cale. desi daca voi faceti mereu scandal, s-ar putea sa ajunga tentat sa o faca, numai ca sa aiba putina liniste.


si mai ales va intreb de ce preferati sa fiti mereu in alerta, mereu in atac, mereu stresate si cu ganduri negre, in loc sa va faceti viata frumoasa, si pe a voastra si pe a lor, in loc sa va bucurati in fiecare zi cand ii vedeti, in loc sa fiti fericite.

atunci cand o sa va iubiti pe voi suficient si o sa fiti multumite de voi si de felul in care va construiti viata, zi de zi, o sa puteti sa va bucurati de ea alaturi de un barbat, fara gelozii si crize. o sa fiti suficient de puternice ca sa nu va definiti prin barbatul care va e alaturi, sa nu fiti dependente de atentia lui., si o sa vi-l faceti partas, partener, camarad. si nu o sa va fie frica ca-l pierdeti la fiecare pas, nici ca o sa fuga cu prima fista care ii iese in cale.



sa stii ca ai dreptate... dar unele fete sunt geloase si involuntar... cel mai bun exemplu, eu ajung sa cred ca sunt nebuna, pentru ca sunt geloasa si nu am incredere in prietenul meu, chiar daca el saracu' nu imi da motive de suparare

incearca u frumusel sa'ti inbunatatesti putin conportamentu,ca mai tarziu sar putea sa'l perzi
scorpyoW
Postat pe 18 Iunie 2009 13:05
De la: scorpyoW, la data 2009-06-18 13:05:55
incearca u frumusel sa'ti inbunatatesti putin conportamentu,ca mai tarziu sar putea sa'l perzi


eu, una, tot incerc sa imi ignor piticii de pe creier, dar cand vad ca nici macar nu se sinchiseste sa dea un msg si ma holbez ca proasta la telefon, imi vine sa ....................... mananc o ciocolata


am sa incerc cu mesaje cu fum, poate asa se prinde ca vreau atentie
Rock_this
Postat pe 18 Iunie 2009 17:31
ok... deci simt ca o iau razna. am zis sa ieri sa renunt la mandria mea caracteristica si sa il sun, sa vad ce face. prima oara nu mi-a raspuns. a 2-a oara imi raspunde un prieten de-al lui. imi spune ca e plecat dupa tigari... ok, imi spun in gand, nu-i nimic, o sa vada apelurile si o sa ma sune... de unde? nici nu am putut sa dorm azi-noapte, m-am uitat intruna la telefon... iar azi-dimineata am zis iar sa imi calc pe mandrie si sa il sun... nici nu mi-a raspuns... si de atunci stau ca o proasta si plang intruna si simt ca innebunesc ce naiba sa mai fac?
Rock_this
Postat pe 19 Iunie 2009 11:48
ce simti tu nu e gelozie, e deja obsesie daca nu ai incredere in el...renunta..iti dai seama ca-ti faci si tie si lui viata un calvar ?
no_more
Postat pe 19 Iunie 2009 11:51
De la: no_more, la data 2009-06-19 11:51:07 ce simti tu nu e gelozie, e deja obsesie daca nu ai incredere in el...renunta..iti dai seama ca-ti faci si tie si lui viata un calvar ?


probabil e obsesie, dar a inceput sa se poarte asa de ciudat in ultima saptamana.... si tot incerc sa clarific situatia asta cu el, dar din pacate prin telefon nu vreau, iar fata in fata nu pot sa ma intalnesc cu el, pentru ca e plecat in ploiesti si inainte aveam o relatie normala, adica eram si eu normala... iar acum sunt data peste cap
Rock_this
Postat pe 19 Iunie 2009 12:08
totul tine de autocontrol
no_more
Postat pe 19 Iunie 2009 12:12
De la: no_more, la data 2009-06-19 12:12:07totul tine de autocontrol


am sa incerc sa ma linistesc
Rock_this
Postat pe 19 Iunie 2009 12:46
pai stiu locu in kre sta el d obicei rar il gasesc in alt loc ....important nu era locu important era cu cine era...si in chestia asta nu m`a mintit niciodata :)
andra_lov3
Postat pe 29 Iunie 2009 23:38
ai dreptate la chestia asta de multe ori vreau sa ma imbrax sexy si nu vrea sa ma lase zice k nu`i place sa se uite totzi dupa mn....pt k nu arat rau eu incerc sa`i explic k oricum ma imbrac tot se uita barbatii dar degeaba nu`i place lui sa port lucruri stramte p fund si nush ce k no ...se simte sa zik amenintat si simte concurenta....dar uneori ma imbrac si atunci se gaseste sa ma duca undeva sa stau numa jos si rpd aks ...si d multe ori ma supar k sunt tanara si n`am nik urat d ascuns ma pot imbraca oricum dar el din gelozie nu accepta
andra_lov3
Postat pe 29 Iunie 2009 23:48
hmz belea chestia asta sincer ar fi trebuit sa te sune dupoa ce i`a zis pr lui k l`ai sunat dar cine stie ce s`a intamplat....ar interveni multe semne de intrebare nu vreau sa fiu rea dar te`ai gandit k poate vrea sa te lase si nu stie cum si aja nu`tzi raspunde la telefon si te ignora...????:(
andra_lov3
Postat pe 29 Iunie 2009 23:53
s`au cam incurcat mesajele astea p aici cam rau :)))) in fine daca vreti sa vb cu mn va las idu meu ...si ma contactati voi k aici nu mai stiti la cn raspund :)) andraon666
andra_lov3
Postat pe 29 Iunie 2009 23:55
De la: Rock_this, la data 2009-06-19 12:46:17
De la: no_more, la data 2009-06-19 12:12:07totul tine de autocontrol


am sa incerc sa ma linistesc


Si? Ti-a explicat ce s-a intamplat? Eu cred ca ar trebui sa-i platesti cu aceeasi moneda, nu-l mai cauta!
cookiee
Postat pe 2 Iulie 2009 10:21
da ce faci in cazul in care el se uita dupa toate fetele si cand te uiti si tu la un baiat care e in fatza ta face cel mai mare scandal
bella28
Postat pe 14 Iulie 2009 08:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
geloasa sau paranoia ? 22 De la: cristinutza_cristinutza 20 Octombrie 2013 11:53
Gelozie? 15 De la: Frankie_Zuzu 9 Septembrie 2009 00:03
Se numeste sau nu inselat? 31 De la: cristinxxx 28 Noiembrie 2010 12:05
gelozia in cuplu 37 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:15
furt de identitate 111 De la: kudika408719 14 Iunie 2012 22:19