Setari Cookie-uri

El BERBEC eu LEU

Ne certam non-stop,cu greu lasam de la noi,suntem incapatanati,ne place sa ne tachinam intr-una....sincera sa fiu nu stiu ce sa mai fac cu relatia asta.....nu am avut relatii intime cu el,am fost impreuna 2 luni,pe urma ne-am despartit 2 luni,si culmea,acum suntem impacati de 2 luni:)):))....este primul baiat cu care imi doresc sa am si relatii intime dar mi-e teama(am mai facut-o cu un baiat dar a fost asa sa fie,nu am simtit nmc pt el)dati-mi si mie kteva sfaturi despre relatia BERBEC-LEU.....pls
misterrrr
Postat pe 2 Ianuarie 2009 10:40
lasa-l .asa am facut ....juma de an la el....juma de an la mine...si nici acum nu s-a schimbat...
sunt incapatanati,egoisti si la place sa-si traiasca viata...numai vb de femei....niste profitori afurisiti......relatia va merge doar daca vei lasa tot timpul de la tine...daca esti in stare ia-ti multe calmante inainte

Postat pe 14 Ianuarie 2009 12:41
Buna. Si eu sunt leu iar el berbec,urmeaza sa ne casatorim.Asa eram la inceput ne tachinam mereu,iar el ma enerva la maxim.Am fost "dusmani" amici,prieteni buni,apoi iubiti Ciudat era si acum ni se intampla mereu,sa ne dorim amandoi acelasi lucru,chiar si la restaurant cand mergem si comandam,desi nu ne vorbim ce sa luam,amandoi comandam cel putin un lucru la fel.Eu cred ca nu e vorba numai de zodie,ci si de fiecare persoana in parte.Eu sunt foarte fericita alaturi de acest "berbec" si sunt foarte sigura ca e relatia perfecta leu-berbec.
alina_niko
Postat pe 17 Ianuarie 2009 10:44
Eu sincer numai stiu ce sa fac....ma minte mereu k sa fie cu prietenii lui(si ce prieteni!!!numai la bautura ii sunt prieteni si knd e vb sa le dea el bani in rest NU ii sunt prieteni!Eu nu-i suport prietenii si el ma minte k ba doarme ba nu stiu ce tb are ba e frasu cu masina plekt si nu poate veni la mn.....si apoi aflu de la altii unde a fost!Ma enerveaza k nu-mi spune deloc adevarul:((
misterrrr
Postat pe 25 Ianuarie 2009 09:17
despartiti`vaaaaaaaaa... daca il mananci???
Diavolyta_
Postat pe 22 Aprilie 2009 00:34
Asa sunt berbecii, mincinosi si culmea... mint cu f multa convingere. Tipa care a spus ca e fericita cu un berbec. ( acum e... bravo ei )... o sa vada ea mai tarziu... acum e ok, tachinari , dulcegarii.... dar va veni si momentul adevarului. Intre ei va fi camp de batalie.. Asta vrei de la viata , o permanenta lupta pentru suprematie??? El .. da ca berbecul cu capul fara sa se uite in urma si tu ca leoaica ... ori ii cresti pruncii si-l lasi liber... ori il pandesti pe unde se poate cuprinsa de o gelozie oarba...
S-a gandit ca el doar o cunoaste f bine si de aceea comanda acelasi lucru, ca e doar O CHESTIE DE MANIPULARE ??? Daca ai sti cat de pervresi pot fi... Dar se va convinge.
Se va plictisi de certuri si incapatanari. Supune-te unui berbec si vei fi fericita... asta e deviza....

Si... leoaico... meriti ceva mai bun.. un om care sa te inteleaga iubindu-te si care sa nu-ti ingroape personalitatea... peste timp ai sa vezi ce va fi.... dar urmareste atent.... dupa ce ia de la tine ce are interes.... good bye.. si zau leoaico... meriti ceva mai de calitate...
Imi plac mult leii dar nu-mi plac leoaicele supuse... ( nu-si merita numele).
Tu leoaico iubesti din tot sufletul si cu multa convingere... pacat de tine...

Fii tare si impotriveste-te ori de cate ori iti va incalca personalitatea... cand te va minti ( o va face cu multa convingere si nici nu-ti vei da seama sau vei fi prea obosita ca sa mai ripostezi ) asta daca iti vei da seama...

Apropo... si eu sunt leoaica... dar nimeni nu-mi va putea infrange personalitatea .. mai ales o cornuta....
rushhour
Postat pe 15 Mai 2009 14:01
De la: elisabyy, la data 2009-01-02 10:40:09Ne certam non-stop,cu greu lasam de la noi,suntem incapatanati,ne place sa ne tachinam intr-una....sincera sa fiu nu stiu ce sa mai fac cu relatia asta.....nu am avut relatii intime cu el,am fost impreuna 2 luni,pe urma ne-am despartit 2 luni,si culmea,acum suntem impacati de 2 luni:)):))....este primul baiat cu care imi doresc sa am si relatii intime dar mi-e teama(am mai facut-o cu un baiat dar a fost asa sa fie,nu am simtit nmc pt el)dati-mi si mie kteva sfaturi despre relatia BERBEC-LEU.....pls


De ce nu ma mir?Unul trebuie sa cedeze si nu prea vad care!
Amora
Postat pe 15 Mai 2009 15:48
nepotrivire toatala
yumy
Postat pe 15 Mai 2009 15:54
Cel mai bine ar fi sa va despartiti
Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 15:56
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 15:56:16Cel mai bine ar fi sa va despartiti

asa e ca iese cu scantei
yumy
Postat pe 15 Mai 2009 15:59
De la: yumalai, la data 2009-05-15 15:59:41
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 15:56:16Cel mai bine ar fi sa va despartiti

asa e ca iese cu scantei


yumiiiii
Diavolyta_
Postat pe 15 Mai 2009 16:03
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 16:03:24
De la: yumalai, la data 2009-05-15 15:59:41
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-15 15:56:16Cel mai bine ar fi sa va despartiti

asa e ca iese cu scantei


yumiiiii

yumy
Postat pe 15 Mai 2009 16:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu berbec cu ascendent in varsator,el varsator cu ascendent in scorpion 4 De la: DiavolytaTa 6 Aprilie 2009 17:36
COMPATIBILITATE 13 De la: Amora 24 Aprilie 2009 16:54
cum merge relatia dintre eu leu si el sagetator, eu ascendent in peste, el in rac. 9 De la: taturodica 21 Aprilie 2009 10:34
Barbatul TAUR - femeia LEU 3 De la: Kenny_k777 10 August 2009 01:27
eu scorpioana si el fecioara 41 De la: ubita_mea2003 17 Octombrie 2011 16:08