Setari Cookie-uri

prietenului meu ii face placere sa ma enerveze...

suntem d 3 ani impreuna, el e acum in danemarca, vrem sa n casatorim anu asta...toate is bune si frumoase doar k ii place sa ma enerveze a devenit o obisnuinta sa ma enerveze kuta orice modalitate sa ma enerveze, el spune k vrea k sa nu l m pun p toate la suflet sa fiu m tare sa ma intareasca...faza e k ma dispera d acu pt k ma face sa plang cateodata si nu mas supara asa tare knd incearca sa ma enerveze da faza nasoala e k yo sufar si plang pt k nu e langa mine...pt k atunci knd ma duc la el sau vine el aks tot asa face da nu plang pt k el e langa mine si imi trece rpd supararea...sunt sagetator el e pesti...yo cred in horoscop da el nu e d acord:D
alecssandra
Postat pe 5 Ianuarie 2009 23:22
poti da niste exemple mai concrete cum de reuseste sa te faca sa plangy?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 5 Ianuarie 2009 23:42
o trage de par si o doare ,,,normal ca plange
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 23:44
Le sta in fire SA INCERCE sa ne scoata din pepeni...totul depinde de noi ...ce si cum reusesc sa ne enerveze
elenita_bonita
Postat pe 5 Ianuarie 2009 23:55
d exemplu nu recunoaste unele chestii kre mi lea spus numai k sa ma enerveze....
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 13:05
nu ma doare dak ma trage cineva d par:P
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 13:05
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 13:05:49nu ma doare dak ma trage cineva d par:P


sigur???????????? ai incercat vreodata???????
sarutama
Postat pe 6 Ianuarie 2009 13:07
da...p bune probabil k am mult par si d aia nu ma doare:P
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:28
De la: alecssandra, la data 2009-01-05 23:22:30suntem d 3 ani impreuna, el e acum in danemarca, vrem sa n casatorim anu asta...toate is bune si frumoase doar k ii place sa ma enerveze a devenit o obisnuinta sa ma enerveze kuta orice modalitate sa ma enerveze, el spune k vrea k sa nu l m pun p toate la suflet sa fiu m tare sa ma intareasca...faza e k ma dispera d acu pt k ma face sa plang cateodata si nu mas supara asa tare knd incearca sa ma enerveze da faza nasoala e k yo sufar si plang pt k nu e langa mine...pt k atunci knd ma duc la el sau vine el aks tot asa face da nu plang pt k el e langa mine si imi trece rpd supararea...sunt sagetator el e pesti...yo cred in horoscop da el nu e d acord:D

dupa un chin sa inteleg limbajul tau de messenger am inteles ca el te chiuie si plangi da tot stai cu el...si vrei sa te si mariti cu el..si noi ce ar trebui sa raspundem?ca astazi mi-s cam blonda asa?
coffeeta
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:33
esti blonda rau atunci dak te-ai chinuit sa-mi intelegi scrisul si cine dracu t pune sa-mi citesti oful dak esti asa frustrata...poate s gaseste cineva sa t hormoneze...
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:46
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:46:25esti blonda rau atunci dak te-ai chinuit sa-mi intelegi scrisul si cine dracu t pune sa-mi citesti oful dak esti asa frustrata...poate s gaseste cineva sa t hormoneze...


eu ti-am vorbit frumos..si cred ca asta face diferenta intre cine este frustrata si nu..iar de hormoni draga mea nu duc lipsa poate matalutza ca este mandrul plecat in danemarca...
ma intreb care este oful tau?da cred ca nici tu nu stii..lasa pastreaza pt tine
coffeeta
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:48
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:46:25esti blonda rau atunci dak te-ai chinuit sa-mi intelegi scrisul si cine dracu t pune sa-mi citesti oful dak esti asa frustrata...poate s gaseste cineva sa t hormoneze...


alex ,,,mai frumos ca nu te ia nimeni pe sus ,,,ca daca esti pirduta in spatiu poti sa mergi fata la club ,,acolo iti refaci toate baterilile ,,e unu si te ajuta cu toate si sa vezi tu ce vesela ai sa fi,,,,
sarutama
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:52
draga dak nu esti disponibila sa dai un sfat la c t bagi in seama???nu ma simt frustrata nici p departe k nam dc da dak u nai o zi buna asta nu inseamna k nici altu nu tre sa aiba...
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:54
mai terminat,,,,in primul rand sunt un domn ,,cred ca si fata de tine si de alt tau,,,sicea care se enerveaza esti TU
sarutama
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:57
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:54:15draga dak nu esti disponibila sa dai un sfat la c t bagi in seama???nu ma simt frustrata nici p departe k nam dc da dak u nai o zi buna asta nu inseamna k nici altu nu tre sa aiba...

pai mai fata sa ne intelegem ce sfat vrei tu sa iti dau daca tu spui ca el este plecat,ca vrei sa te casatoresti,ca te enerveaza si chiar se chinuie baiatul dar tie iti trece repede...
iar ziua mea este chiar una foarte buna...mai gandeste-te si reformuleaza cu ce sfat vrei sa te ajute lumea ca nu suntem cititori de ganduri...
coffeeta
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:58
nu-ti ziceam tie...dc t simti??
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:58
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:58:48nu-ti ziceam tie...dc t simti??

cred ca duci lipsa de persoane cu care sa te certi...
hai respira si vezi ca viata este frumoasa
coffeeta
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:59
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:58:48nu-ti ziceam tie...dc t simti??

DAR CUI CA MA FACI CURIOS,,SCUMPETE
sarutama
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:00
De la: coffeeta, la data 2009-01-06 14:33:50
De la: alecssandra, la data 2009-01-05 23:22:30suntem d 3 ani impreuna, el e acum in danemarca, vrem sa n casatorim anu asta...toate is bune si frumoase doar k ii place sa ma enerveze a devenit o obisnuinta sa ma enerveze kuta orice modalitate sa ma enerveze, el spune k vrea k sa nu l m pun p toate la suflet sa fiu m tare sa ma intareasca...faza e k ma dispera d acu pt k ma face sa plang cateodata si nu mas supara asa tare knd incearca sa ma enerveze da faza nasoala e k yo sufar si plang pt k nu e langa mine...pt k atunci knd ma duc la el sau vine el aks tot asa face da nu plang pt k el e langa mine si imi trece rpd supararea...sunt sagetator el e pesti...yo cred in horoscop da el nu e d acord:D

dupa un chin sa inteleg limbajul tau de messenger am inteles ca el te chiuie si plangi da tot stai cu el...si vrei sa te si mariti cu el..si noi ce ar trebui sa raspundem?ca astazi mi-s cam blonda asa?


Eu am fost atat de blonda incat dupa primele doua randuri am renuntat la citit
iris_4_ever
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:00
De la: coffeeta, la data 2009-01-06 14:59:56
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:58:48nu-ti ziceam tie...dc t simti??

cred ca duci lipsa de persoane cu care sa te certi...
hai respira si vezi ca viata este frumoasa



nu era pt tine...era pt "sarutama"
alecssandra
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:01
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 15:01:34
De la: coffeeta, la data 2009-01-06 14:59:56
De la: alecssandra, la data 2009-01-06 14:58:48nu-ti ziceam tie...dc t simti??

cred ca duci lipsa de persoane cu care sa te certi...
hai respira si vezi ca viata este frumoasa



nu era pt tine...era pt "sarutama"


a deci nu am gresit eu ca team bagat acolounde trebuie sa fi ,,la cele mai mari afirmatii,,,,,,da cu paru cum ramane???nu tea tras de par sau nu vrei sa ne spui??????????? hai scuipa tot
sarutama
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:09
Stai asa! Despre care par e vorba? Ca sunt si locuri cu pilozitate mai accentuata care dor...
Lucia1971
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:12
De la: iris_4_ever, la data 2009-01-06 15:00:30
De la: coffeeta, la data 2009-01-06 14:33:50
De la: alecssandra, la data 2009-01-05 23:22:30suntem d 3 ani impreuna, el e acum in danemarca, vrem sa n casatorim anu asta...toate is bune si frumoase doar k ii place sa ma enerveze a devenit o obisnuinta sa ma enerveze kuta orice modalitate sa ma enerveze, el spune k vrea k sa nu l m pun p toate la suflet sa fiu m tare sa ma intareasca...faza e k ma dispera d acu pt k ma face sa plang cateodata si nu mas supara asa tare knd incearca sa ma enerveze da faza nasoala e k yo sufar si plang pt k nu e langa mine...pt k atunci knd ma duc la el sau vine el aks tot asa face da nu plang pt k el e langa mine si imi trece rpd supararea...sunt sagetator el e pesti...yo cred in horoscop da el nu e d acord:D

dupa un chin sa inteleg limbajul tau de messenger am inteles ca el te chiuie si plangi da tot stai cu el...si vrei sa te si mariti cu el..si noi ce ar trebui sa raspundem?ca astazi mi-s cam blonda asa?


Eu am fost atat de blonda incat dupa primele doua randuri am renuntat la citit


adiclea nu mi-s singura in clubul asta?
coffeeta
Postat pe 6 Ianuarie 2009 15:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este exagerat sa stam noi doi tot timpul? 4 De la: kudika_22782 5 Decembrie 2012 08:57
De ce sunt relatiile dificile???? 8 De la: geanigi 22 Septembrie 2009 09:08
De ce femeile se ”vand” pentru nimicuri cotidiene? 31 De la: yumalai 8 Februarie 2010 19:32
casatorita dar indragostita de altu 26 De la: bea79 25 Iunie 2011 18:49
cum sa tràiesti cu un barbat ZGÄRCIT ? 71 De la: kudika428300 6 Martie 2014 16:00