Setari Cookie-uri

Probleme in relatie

Buna seara , va scriu pe acest site datorita faptului pentru ca simt ca nu mai am cu cine sa vorbesc si sper ca voi sa ma ajutati cu o parere.
Sunt implicat intr-o relatie cu o persoana foarte isterica vreau sa spun ca de fiecare daca cand nu ii convine ceva tipa si urla la mine si spune ca eu sunt de vina. Ok nu asta e problema , am avut o relatie tumultoasa vreau sa spun ca ea inca a tinut la fostu si etc. Mi-a spus ca nu mai vorbeste cu el si nu mai simte nimic ca acum sa vad ca o face din nou. Nu mai suport o iubesc enorm dar cateodata simt ca nu mai pot.. simt ca imi vine sa turbez de nervi.. Nu e normal sa ma gandesc oare cum ar fii daca ne-am despartii , oare cu cine as fii..
Are momente cand este foarte ok si este cea mai calma si intelegatoare persoana.. dar si foarte multe , extrem de multe cand nu este asa..
Nu stiu ce sa ma mai fac..
kudika_1000086
Postat pe 20 Ianuarie 2016 22:54
De la: kudika_1000086, la data 2016-01-20 22:54:18Buna seara , va scriu pe acest site datorita faptului pentru ca simt ca nu mai am cu cine sa vorbesc si sper ca voi sa ma ajutati cu o parere.
Sunt implicat intr-o relatie cu o persoana foarte isterica vreau sa spun ca de fiecare daca cand nu ii convine ceva tipa si urla la mine si spune ca eu sunt de vina. Ok nu asta e problema , am avut o relatie tumultoasa vreau sa spun ca ea inca a tinut la fostu si etc. Mi-a spus ca nu mai vorbeste cu el si nu mai simte nimic ca acum sa vad ca o face din nou. Nu mai suport o iubesc enorm dar cateodata simt ca nu mai pot.. simt ca imi vine sa turbez de nervi.. Nu e normal sa ma gandesc oare cum ar fii daca ne-am despartii , oare cu cine as fii..
Are momente cand este foarte ok si este cea mai calma si intelegatoare persoana.. dar si foarte multe , extrem de multe cand nu este asa..
Nu stiu ce sa ma mai fac..



Nu as trai alaturi de un om isteric niciodata!!!Acesta este raspunsul meu!!!
kudika_15804
Postat pe 21 Ianuarie 2016 07:35
De la: kudika_1000086, la data 2016-01-20 22:54:18Buna seara , va scriu pe acest site datorita faptului pentru ca simt ca nu mai am cu cine sa vorbesc si sper ca voi sa ma ajutati cu o parere.
Sunt implicat intr-o relatie cu o persoana foarte isterica vreau sa spun ca de fiecare daca cand nu ii convine ceva tipa si urla la mine si spune ca eu sunt de vina. Ok nu asta e problema , am avut o relatie tumultoasa vreau sa spun ca ea inca a tinut la fostu si etc. Mi-a spus ca nu mai vorbeste cu el si nu mai simte nimic ca acum sa vad ca o face din nou. Nu mai suport o iubesc enorm dar cateodata simt ca nu mai pot.. simt ca imi vine sa turbez de nervi.. Nu e normal sa ma gandesc oare cum ar fii daca ne-am despartii , oare cu cine as fii..
Are momente cand este foarte ok si este cea mai calma si intelegatoare persoana.. dar si foarte multe , extrem de multe cand nu este asa..
Nu stiu ce sa ma mai fac..
,,,,vb cu ea sa mergeti la un control,ca nu te vad bine
Negrutt
Postat pe 21 Ianuarie 2016 07:54
De la: kudika_1000086, la data 2016-01-20 22:54:18Buna seara , va scriu pe acest site datorita faptului pentru ca simt ca nu mai am cu cine sa vorbesc si sper ca voi sa ma ajutati cu o parere.
Sunt implicat intr-o relatie cu o persoana foarte isterica vreau sa spun ca de fiecare daca cand nu ii convine ceva tipa si urla la mine si spune ca eu sunt de vina. Ok nu asta e problema , am avut o relatie tumultoasa vreau sa spun ca ea inca a tinut la fostu si etc. Mi-a spus ca nu mai vorbeste cu el si nu mai simte nimic ca acum sa vad ca o face din nou. Nu mai suport o iubesc enorm dar cateodata simt ca nu mai pot.. simt ca imi vine sa turbez de nervi.. Nu e normal sa ma gandesc oare cum ar fii daca ne-am despartii , oare cu cine as fii..
Are momente cand este foarte ok si este cea mai calma si intelegatoare persoana.. dar si foarte multe , extrem de multe cand nu este asa..
Nu stiu ce sa ma mai fac..


Daca ar fi atat de isterica ,precum zici , cred ca ai fi lasat-o demult ,fara sa te disculpi de orice vina :) iar daca relatia voastra este gen tom & jerry , nu te vor ajuta parerile si sfaturile nimanui .
kudika_988778
Postat pe 23 Ianuarie 2016 16:56
De la: kudika_1000086, la data 2016-01-20 22:54:18Buna seara , va scriu pe acest site datorita faptului pentru ca simt ca nu mai am cu cine sa vorbesc si sper ca voi sa ma ajutati cu o parere.
Sunt implicat intr-o relatie cu o persoana foarte isterica vreau sa spun ca de fiecare daca cand nu ii convine ceva tipa si urla la mine si spune ca eu sunt de vina. Ok nu asta e problema , am avut o relatie tumultoasa vreau sa spun ca ea inca a tinut la fostu si etc. Mi-a spus ca nu mai vorbeste cu el si nu mai simte nimic ca acum sa vad ca o face din nou. Nu mai suport o iubesc enorm dar cateodata simt ca nu mai pot.. simt ca imi vine sa turbez de nervi.. Nu e normal sa ma gandesc oare cum ar fii daca ne-am despartii , oare cu cine as fii..
Are momente cand este foarte ok si este cea mai calma si intelegatoare persoana.. dar si foarte multe , extrem de multe cand nu este asa..
Nu stiu ce sa ma mai fac..


Da-i papucii!
O persoana care nu-i capabila sa-si recunoasca greselile si in plus cauta vina celor din jur pentru necazurile si nefericirile ei, nu-i o persoana normala!
Trebuie sa discutati ca doi adulti, sa o faci sa inteleaga ca, comportamentul ei nu este unul normal, cu isterii si acuze aduse celor din jur.
Chiar i-as promite chiar ca, cu prima ocazie cand o apuca istericalele, o vei parasii daca nu este in stare sa se comporte ca un om matur si normal.
Asemena comportamnet il gasesti doar la copii de 2-3 ani, care sunt rasfatati si nu au creier sa judece singuri la varsta aia, ori la o persoana cu probleme mentale.

kudika_11495
Postat pe 23 Ianuarie 2016 20:24
Buna, tuturor. Nu prea scriu pe aceste site-uri, dar acum vad o problema oarecum asemanatoare cu a mea. Trist, de altfel. Am vazut aici pereri ale unora mai mult sau mai putin "experimentati" in "ale vietii" (ma refer la starea civila, viata de familie, dorinte, idealuri etc.) Deci, LABILITATEA unei persoane nu prevestete nimic bun. Totusi, inainte de decizii pripite, sa incercam sa vedem unde am gresit, anterior, daca se poate "repara" ceva, care sunt perspectivele realiste, SA COMUNICAM. Decizia nu este unilaterala... Parerea mea.
kudika638525
Postat pe 24 Ianuarie 2016 12:46
IATI PAPUCI SI DUTEEEEEE, DUTE.
kudika493863
Postat pe 26 Ianuarie 2016 19:01
Problema este la tine.Esti gelos si posesiv si o controlezi non stop.De unde stii tu ca mai vorbeste cu fostul?Ti-a spus ea sau ai controlat tu in mesajele ei?Daca ea ti-a spus,ori a vrut sa te faca gelos ,ori nu mai inseamna nimic ptr ea.Daca ai vazut tu,inseamna ca nu ai incredere in ea si cauti motive sa te certi cu ea.De aceea tipa la tine o persoana:1.Pentru ca nu o auzi.2.Pentru ca nu o crezi/intelegi.Daca cineva iti spune de 1000 de ori ca nu mai are nimic cu fostul,trebuie sa o crezi.Daca nu,las-o.Dar problema ta este ca nu poti sa o lasi,esti obsedat de ea,chiar tu ai spus ca turbezi de nervi.Daca o si lovesti,atunci tabloul este complet.De ce dai vina pe ea,tu esti cel care face scandal si provoaca,tu incepi mereu scandalul.De ce?Pentru ca nu o crezi.Intrebarea este de ce nu ai incredere in ea?Asa esti cu toate fetele sau doar cu ea?Atunci de ce mai stai cu ea?Pentru ca o iubesti,zici tu.Eu zic sa te intrebi daca intr-adevar o iubesti sau esti doar dependent de ea.Poti sa traiesti farà ea o luna?
Torino
Postat pe 31 Ianuarie 2016 10:26
De la: kudika_1000086, la data 2016-01-20 22:54:18Buna seara , va scriu pe acest site datorita faptului pentru ca simt ca nu mai am cu cine sa vorbesc si sper ca voi sa ma ajutati cu o parere.
Sunt implicat intr-o relatie cu o persoana foarte isterica vreau sa spun ca de fiecare daca cand nu ii convine ceva tipa si urla la mine si spune ca eu sunt de vina. Ok nu asta e problema , am avut o relatie tumultoasa vreau sa spun ca ea inca a tinut la fostu si etc. Mi-a spus ca nu mai vorbeste cu el si nu mai simte nimic ca acum sa vad ca o face din nou. Nu mai suport o iubesc enorm dar cateodata simt ca nu mai pot.. simt ca imi vine sa turbez de nervi.. Nu e normal sa ma gandesc oare cum ar fii daca ne-am despartii , oare cu cine as fii..
Are momente cand este foarte ok si este cea mai calma si intelegatoare persoana.. dar si foarte multe , extrem de multe cand nu este asa..
Nu stiu ce sa ma mai fac..


Dacã nu vã înțelegeți...ce rost are sã mai continuați? Ori e doar o crizã?! De cât timp sunteți împreunã? Crizele apar din cinci în cinci ani...de regulã. Dacã ea e așa de la început atunci înseamnã cã nu vã înțelegeți, nu vã potriviți, etc. Și atunci ce rost are sã continuați?
kudika_976762
Postat pe 7 Februarie 2016 15:34
Va salut. Am citit acestea si unele comentarii (persoana din Ploiesti e complet "gresita", ignora-i sfaturile). Relatia voastra NU MERGE!. Daca acum, la inceputuri, aveti asemenea probleme, gandeste-te ce va urma, poate cand va fi prea tarziu... regrete, pareri de rau, consecinte etc. Eu trec pentru a doua oara prin asemenea situatii (LABILITATEA persoanei care obisnuia sa se numeasca "sotia mea"), am o varsta la care vad mai clar anumite "aspecte"... Comunicarea este importanta atunci cand are efecte de durata, nu doar "trecatoare" (o zi, o saptamana) etc. Poate e vina ta, poate e vina ei... nu mai conteaza. Ratiunea trebuie sa invinga sentimentele, macar atunci cand este unilaterala. Poate exista persoane "mai bune", dar trebuie cautate. Iar "amintirile" provoaca doar stress, deceptii etc. Daca tzine la tine va intelege, daca are sentimente pentru altcineva va intelege si va accepta usor, poate cu oarece pareri de rau, tardive. Poate gresesc, dar asta e parerea mea.
R. - Canada.
kudika638525
Postat pe 8 Februarie 2016 18:05
"Femeia, ca si evreul, e un produs secundar al evolutiei umane. Ca si tiganul, iubeste muzica, dar numai in masura in care acea muzica ii permite sa danseze. Creierul femeii, ca si al negrilor, este cu cel putin o treime mai mic decit al barbatului. Femeia nu este la fel de puternica, de inalta, de abila ca barbatul. Femeile nu vor putea practica niciodata anumite meserii, ele nu vor putea fi niciodata mineri, piloti de avioane, soferi de curse, nici macar bucatari profesionisti. Oricit de bine ar gati o femeie, barbatii sint cei mai mari bucatari, asta se stie. Femeile nu au ce cauta in arta. Femeile nu stiu nici sa scrie, nici sa picteze, nici sa compuna muzica, decit la nivelul lejer al intretinerii unui mediu placut in casele lor. Femeile ar trebui tinute in casa. Ele sa-si vada de educatia copiilor lor, desi cei mai mari educatori, tot barbatii au fost. Femeile sint incapabile de abstractizare. Femeia este facuta numai pentru procreare, asta se vede clar din dispozitia anumitor organe in trupul ei. De aceea, femeile sint stapinite de sentimente, pe cind barbatii -- de ratiune. Femeile iubesc ***ul, de aceea nu trebuie lasate sa exagereze. Femeile, ca si ciinii, trebuie tinute la respect cu mina forte. Ca si ei, ele trebuie dresate de mici. Fetitele, mai ales, sint niste animale foarte periculoase. Nu va lasati fermecati de dragalasenia lor. Se vor transforma in niste mutanti, circotase, rele de gura, cicalitoare, se vor ingrasa si le va creste par pe fata lor cea astazi atit de dulce, sinii le vor cadea si vor face varice. Trebuie sa vedeti in orice fetita, femeia care va deveni nu peste mult timp. Din pacate insa, statistic vorbind, femeile traiesc mai mult decit barbatii. Asta mai ales fiindca femeile nu se sinucid aproape niciodata. Ele nu sint capabile sa asimileze valoarea, nu stiu ce inseamna curajul, demnitatea, onoarea, discretia, modestia, controlul, fermitatea, munca, suferinta. Femeile nu sufera, ele mimeaza suferinta. De aceea, spre deosebire de barbati, stiu foarte bine sa plinga. Femeile ar trebui inchise in rezervatii. Ar trebui hranite, ajutate sa se dezvolte, aduse in conditii bune pina la o anumita virsta, ideala procrearii. Pe urma, pe la 40-45 de ani, odata ce si-au terminat menirea, ele ar trebui eutanasiate cu blindete. Orice barbat ar merita sa aiba in patul lui, tot timpul, femei intre 15 -30 de ani. Cele peste 30 ar fi date barbatilor care nu mai pot procrea, ca sa se mai distreze si ei cu ceva. Nici o femeie peste 40 de ani nu merita sa mai traiasca. Ele nu aduc decit nefericire barbatilor lor si ii impiedica sa traiasca linga exemplare tinere ale speciei. Femeile nu se deosebesc intre ele. Nu conteaza ce alegi, pina la urma tot acolo ajungi. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."





editore
Postat pe 8 Februarie 2016 20:42
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, ca si evreul, e un produs secundar al evolutiei umane. Ca si tiganul, iubeste muzica, dar numai in masura in care acea muzica ii permite sa danseze. Creierul femeii, ..........................................................................................................


Nu era nevoie sa accentuezi faptul ca esti barbat!!!!Folosesti un parfum specific barbatilor, care m-a ajutat sa te identific inca de la prima ta postare pe celalalt topic, fara a tasta prea multe!!!Voi, barbatii, aveti un singur dar, stii care este????? Prefer sa nu iti comentez postarea, ii las pe ceilalti sa iti inalte osanale!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Februarie 2016 07:13
De la: kudika_15804, la data 2016-02-09 07:13:23
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, ca si evreul, e un produs secundar al evolutiei umane. Ca si tiganul, iubeste muzica, dar numai in masura in care acea muzica ii permite sa danseze. Creierul femeii, ..........................................................................................................


Nu era nevoie sa accentuezi faptul ca esti barbat!!!!Folosesti un parfum specific barbatilor, care m-a ajutat sa te identific inca de la prima ta postare pe celalalt topic, fara a tasta prea multe!!!Voi, barbatii, aveti un singur dar, stii care este????? Prefer sa nu iti comentez postarea, ii las pe ceilalti sa iti inalte osanale!!!


Hmm , vorbesti de parfum iubita ! oare nu-ti mai aduci aminte cand am plecat azi dimineata ?



editore
Postat pe 9 Februarie 2016 08:36
De la: editore, la data 2016-02-09 08:36:34
Hmm , vorbesti de parfum iubita ! oare nu-ti mai aduci aminte cand am plecat azi dimineata ?.........................................................................................................

Hmmmmmmmmmm, nu cred, caci este o situatie imposibila, fantasmagorica chiar, caci, din fericire pentru mine, si din pacate pentru tine, , am depasit limita superioara a varstei damelor, care te-ar putea satisface in vreun fel, deci ies din competitie, prefer sa las locul doritoarelor, sunt destule infierbantate pe-aici, cred ca folositi acelasi parfum!!!!
kudika_15804
Postat pe 9 Februarie 2016 10:42
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia e un produs secundar al evolutiei umane.
Creierul femeii, ca si al negrilor, este cu cel putin o treime mai mic decit al barbatului. Femeia nu este la fel de puternica, de inalta, de abila ca barbatul.
Femeile nu au ce cauta in arta.
Femeile nu stiu nici sa scrie, nici sa picteze, nici sa compuna muzica, decit la nivelul lejer al intretinerii unui mediu placut in casele lor. Femeile ar trebui tinute in casa.
Femeile sint incapabile de abstractizare.
Femeia este facuta numai pentru procreare, asta se vede clar din dispozitia anumitor organe in trupul ei.
femeile sint stapinite de sentimente, pe cind barbatii -- de ratiune.
Femeile iubesc ***ul, de aceea nu trebuie lasate sa exagereze.
Femeile, ca si ciinii, trebuie tinute la respect cu mina forte.
, ele trebuie dresate de mici. Fetitele, mai ales, sint niste animale foarte periculoase.
Ele nu sint capabile sa asimileze valoarea, nu stiu ce inseamna curajul, demnitatea, onoarea, discretia, modestia, controlul, fermitatea, munca, suferinta.
Femeile nu sufera, ele mimeaza suferinta. De aceea, spre deosebire de barbati, stiu foarte bine sa plinga.
Femeile ar trebui inchise in rezervatii. Ar trebui hranite, ajutate sa se dezvolte, aduse in conditii bune pina la o anumita virsta, ideala procrearii.
Pe urma, pe la 40-45 de ani, odata ce si-au terminat menirea, ele ar trebui eutanasiate cu blindete. Orice barbat ar merita sa aiba in patul lui, tot timpul, femei intre 15 -30 de ani. Cele peste 30 ar fi date barbatilor care nu mai pot procrea, ca sa se mai distreze si ei cu ceva. Nici o femeie peste 40 de ani nu merita sa mai traiasca. Ele nu aduc decit nefericire barbatilor lor si ii impiedica sa traiasca linga exemplare tinere ale speciei. Femeile nu se deosebesc intre ele. Nu conteaza ce alegi, pina la urma tot acolo ajungi. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."







kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 18:21
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, e un produs secundar al evolutiei umane. .. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."








Editore ,te-ai caracterizat perfect , tipul de barbat mosogin autentic ,sper ca ai facut exceptie , respectand macar o singura femeie .
Si domnule misogin esti un primat imatur si ipocrit ..care are un singur rol pe lume : acela de a ucide iubirea!
Daca n-ar fi existat femeia , aspectul tau fizic s-ar fi asemanat cu al unui urangutan dar mai mult ca sigur , te sperii si tu cand te uiti in oglinda si-ti vezi chipul de cercopitec de duzina !

Nu te enerva
kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 18:50
hei hai lasa, ca nici cu femei ca tine nu mi-e rusine!
kudika_999857
Postat pe 9 Februarie 2016 19:03
kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 19:04
De la: kudika_999857, la data 2016-02-09 19:03:13hei hai lasa, ca nici cu femei ca tine nu mi-e rusine!


De la: kudika_999857 la 27 Ianuarie 2016, 18:29 Catre: kudika_988778
Subiect: Re: Re: Re: Re:
Mesaj:
gaseste-ti o ocupatie, fa sex, sterge un geam....sa treaca mai usor timpul.

raspunde



Mataluta cand n-ai ce face si-ncepi a colinda prin privaturile femeilor , trezindu-te vorbind aiurea , ca atat te duce mintea la varsta ta , ..si cand ti-ai luat cateva palme , ca le meritai , apari ca un superman , facand-o pe interesantul . Dar nu ma mir , doar faci parte din ceata lui pitigoi , dai intr-unul , tipa doi
kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 19:22
o cred ca tu esti proasta, dar sa ramana intre noi, sa nu mai spui la nimeni.
kudika_999857
Postat pe 9 Februarie 2016 19:36
De la: kudika_988778, la data 2016-02-09 18:50:31
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, e un produs secundar al evolutiei umane. .. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."








Editore ,te-ai caracterizat perfect , tipul de barbat mosogin autentic ,sper ca ai facut exceptie , respectand macar o singura femeie .
Si domnule misogin esti un primat imatur si ipocrit ..care are un singur rol pe lume : acela de a ucide iubirea!
Daca n-ar fi existat femeia , aspectul tau fizic s-ar fi asemanat cu al unui urangutan dar mai mult ca sigur , te sperii si tu cand te uiti in oglinda si-ti vezi chipul de cercopitec de duzina !

Nu te enerva



Haidii breee , Daca femeia era buna avea si Dumnezeu una langa el ...

Este o un fracment dintr o piesa de teatru "Decalogul dupã Hess"
editore
Postat pe 9 Februarie 2016 19:37
De la: editore, la data 2016-02-09 19:37:21
De la: kudika_988778, la data 2016-02-09 18:50:31
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, e un produs secundar al evolutiei umane. .. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."








Editore ,te-ai caracterizat perfect , tipul de barbat mosogin autentic ,sper ca ai facut exceptie , respectand macar o singura femeie .
Si domnule misogin esti un primat imatur si ipocrit ..care are un singur rol pe lume : acela de a ucide iubirea!
Daca n-ar fi existat femeia , aspectul tau fizic s-ar fi asemanat cu al unui urangutan dar mai mult ca sigur , te sperii si tu cand te uiti in oglinda si-ti vezi chipul de cercopitec de duzina !

Nu te enerva



Haidii breee , Daca femeia era buna avea si Dumnezeu una langa el ...

Este o un fracment dintr o piesa de teatru "Decalogul dupã Hess"


https://www.youtube.com/watch?v=UX_nKMWv5h4

editore
Postat pe 9 Februarie 2016 19:38
Apoi ....

Sa va uitati pe youtube doar la melodiile titrate cu dragoste multa si inimioare



18 , 19 ?
editore
Postat pe 9 Februarie 2016 19:45
De la: kudika_999857, la data 2016-02-09 19:36:33o cred ca tu esti proasta, dar sa ramana intre noi, sa nu mai spui la nimeni.


Dupa modul in care raspunzi , pastreaza-ti frustrarile despre tine , pt tine , ti-ar sta mult mai bine.Un barbat in adevaratul sens al cuvantului , nu raspunde astfel. Dar tu ramai asa cum esti ,un "destept".
kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 19:50
De la: editore, la data 2016-02-09 19:38:53
De la: editore, la data 2016-02-09 19:37:21
De la: kudika_988778, la data 2016-02-09 18:50:31
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, e un produs secundar al evolutiei umane. .. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."








/>

Este o un fracment dintr o piesa de teatru "Decalogul dupã Hess"


https://www.youtube.com/watch?v=UX_nKMWv5h4




Stai asa ca...autorul ´ textului este scris de o femeie MISOGINA sigur , ALINA NELEGA . Nicu mihoc , nu face decat sa interpreteze , dar el are alta parere despre femei .Hai zi ca nu-i asa .
kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 19:55
De la: kudika_988778, la data 2016-02-09 19:55:01
De la: editore, la data 2016-02-09 19:38:53
De la: editore, la data 2016-02-09 19:37:21
De la: kudika_988778, la data 2016-02-09 18:50:31
De la: editore, la data 2016-02-08 20:42:03"Femeia, e un produs secundar al evolutiei umane. .. De aceea, n-are nici un rost sa preacurvesti."








/>

Este o un fracment dintr o piesa de teatru "Decalogul dupã Hess"


https://www.youtube.com/watch?v=UX_nKMWv5h4




Stai asa ca...autorul ´ textului este scris de o femeie MISOGINA sigur , ALINA NELEGA . Nicu mihoc , nu face decat sa interpreteze , dar el are alta parere despre femei .Hai zi ca nu-i asa .



Cate minuni face googule daca i fi stiut sal folosesti inainte sa te iei de mine ...

Sti de ce bate evreul copilu inainte sa-l trimita la paine ?


































Preventiv sa nu piarda banii
editore
Postat pe 9 Februarie 2016 20:02
De la: kudika_999857, la data 2016-02-09 19:36:33o cred ca tu esti proasta, dar sa ramana intre noi, sa nu mai spui la nimeni.


gigelut,,vb frumos ca nu esti pe camp
kudika_991915
Postat pe 9 Februarie 2016 20:14
Editore , din pacate sunt destui barbati care gandesc exact ca-n fragmentul redat de tine , din pacate ...asa ca...sunt de respectat cei care nu-s misogini , sau n-au devenit misogini din cauza unor femei :)
kudika_988778
Postat pe 9 Februarie 2016 20:16
De la: kudika_988778, la data 2016-02-09 20:16:16Editore , din pacate sunt destui barbati care gandesc exact ca-n fragmentul redat de tine , din pacate ...asa ca...sunt de respectat cei care nu-s misogini , sau n-au devenit misogini din cauza unor femei :)



pentru o idoata care da mesaje din privat si sa baga ca curca-n baltoaca, esti destul de prosta. oricum daca as zice altceva, ar fi prea mult!
tratez oamenii asa cum ma trateaza iar tie, doar z.at!
kudika_999857
Postat pe 9 Februarie 2016 20:18
gigele vorbeste frumos,si da i drumu la nani
kudika_991915
Postat pe 9 Februarie 2016 20:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
barbati reci...barbati inhibati in singuratate.. 11 De la: stravaro 17 Ianuarie 2010 16:05
Arta de acucerii o femeie! 227 De la: contesina 6 Martie 2011 18:01
Cum sa fac cu iubita mea? 9 De la: kudika_974961 15 Octombrie 2014 10:22
cat sunt de vinovata? 20 De la: lumimari 5 Iulie 2009 09:04
ce parere aveti? 21 De la: steffy91 19 Ianuarie 2012 20:56