Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)



multumesc frumos

Postat pe 31 Ianuarie 2009 10:27
hei fetelor, mai traieste asta omca?! ce facem? mai facem coliva sau nu? mie mi-e o foame si o sete...
missalexandra
Postat pe 31 Ianuarie 2009 11:04
De la: alinaalex, la data 2009-01-31 11:04:27hei fetelor, mai traieste asta omca?! ce facem? mai facem coliva sau nu? mie mi-e o foame si o sete...

sa incepem cu bocitu? :
Full_Metal_Jacket
Postat pe 31 Ianuarie 2009 13:45
aoleu si valeleuuuu, tu mai murdaaaaaaar...............................
pupa-ma-i in ...................pentru ca nu stiu sa scriu despartit pupamai, o las moarta!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 13:49
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)


Ba faci ca in Miorita, moartea ca o nunta.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 16:39
De la: Kathara, la data 2009-01-31 16:39:12
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)


Ba faci ca in Miorita, moartea ca o nunta.
nu vorbii de lucruri sfinte..............;ca asta o confunda pe MIORITA cu mioara.............
FRANNNCE
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:04
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-31 17:04:31
De la: Kathara, la data 2009-01-31 16:39:12
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)


Ba faci ca in Miorita, moartea ca o nunta.
nu vorbii de lucruri sfinte..............;ca asta o confunda pe MIORITA cu mioara.............


ok..... am revenit ...
am citit topicul asta , tot, si inca nu am inteles ceva: s-a sinucis omul ori ba?
Anissia27
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:07
De la: Anissia27, la data 2009-01-31 17:07:09
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-31 17:04:31
De la: Kathara, la data 2009-01-31 16:39:12
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)


Ba faci ca in Miorita, moartea ca o nunta.
nu vorbii de lucruri sfinte..............;ca asta o confunda pe MIORITA cu mioara.............


ok..... am revenit ...
am citit topicul asta , tot, si inca nu am inteles ceva: s-a sinucis omul ori ba?
pai nea caisa ne trage teapa..........uite moartea .......nu e mortu...........nu mai vrea nici de nebun sa se omoare desii era hotarit.......... am facut toate cele necesare .........degeaba!!!!!!!! cer despagubiri morale........nu se poate domne asa ceva..........pai ori mori ori ba!
FRANNNCE
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:14
De la: Anissia27, la data 2009-01-31 17:07:09
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-31 17:04:31
De la: Kathara, la data 2009-01-31 16:39:12
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)


Ba faci ca in Miorita, moartea ca o nunta.
nu vorbii de lucruri sfinte..............;ca asta o confunda pe MIORITA cu mioara.............


ok..... am revenit ...
am citit topicul asta , tot, si inca nu am inteles ceva: s-a sinucis omul ori ba?


Nea, nu s-a.
Dupa ce s-a strofocat ca sa ne convinga ca e muribund, acum se strofoca sa ne convinga ca e Casanova + Mister Muschi si alte cateva alte chestii. Ca il iubeste femeile si e moarte dupe el...
Saracu', e asa de neajutorat... in materie de IQ, vreau sa zic... si noi ne amuzam... Ce sa facem? Prea le ridica la fileu...
Deci, dom' Screloza, ce super-femeie si-a taiat venele pentru tine azi? Hai, poveste-ne
Dor_a
Postat pe 31 Ianuarie 2009 17:41
De la: Dor_a, la data 2009-01-31 17:41:19
De la: Anissia27, la data 2009-01-31 17:07:09
De la: FRANNNCE, la data 2009-01-31 17:04:31
De la: Kathara, la data 2009-01-31 16:39:12
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 10:19:38pai imi trecusem in program:
ora 15 - parastas
ora 17 -nunta.
da' se pare ca raman doar cu nunta

sa-ti traiasca matusica si sa-i urezi casa de piatra :)


Ba faci ca in Miorita, moartea ca o nunta.
nu vorbii de lucruri sfinte..............;ca asta o confunda pe MIORITA cu mioara.............


ok..... am revenit ...
am citit topicul asta , tot, si inca nu am inteles ceva: s-a sinucis omul ori ba?


Nea, nu s-a.
Dupa ce s-a strofocat ca sa ne convinga ca e muribund, acum se strofoca sa ne convinga ca e Casanova + Mister Muschi si alte cateva alte chestii. Ca il iubeste femeile si e moarte dupe el...
Saracu', e asa de neajutorat... in materie de IQ, vreau sa zic... si noi ne amuzam... Ce sa facem? Prea le ridica la fileu...
Deci, dom' Screloza, ce super-femeie si-a taiat venele pentru tine azi? Hai, poveste-ne



Tu chiar nu ai altceva de facut ? Cum poti sa pierzi timpul aici/ Nu ai sot , copii?
Cred ca e o dezordine la tine in casa! Pune mana si ca ceva prin casa nu pierde vremea pe forumuri ca femeile lenese.
sulumorudar
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:10
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 18:10:14
Tu chiar nu ai altceva de facut ? Cum poti sa pierzi timpul aici/ Nu ai sot , copii?
Cred ca e o dezordine la tine in casa! Pune mana si ca ceva prin casa nu pierde vremea pe forumuri ca femeile lenese.


ooo dragule ..., dar pe la tine a trecut vreo Pitzi sa te gratuleze cu vreo bataie pe umar???
daca nu spune repede ca te gasesc si-n gaura de sarpe si iti imprumut funia (sti chestia aia cu care ma duc la catarat) si sapun de casa iti dau ....numa' sa te stiu impacat....

daca alegi alta modalitate de trecere sa spui din timp sa iti fac un cadou potrivit.....
cum ar fi:

kit-ul sinugigasului....
sau
ajutoare pt marea trecere....
sau ...
auto-eutanasierea me aproprie si personala...


dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 18:20
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-31 18:20:50
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 18:10:14
Tu chiar nu ai altceva de facut ? Cum poti sa pierzi timpul aici/ Nu ai sot , copii?
Cred ca e o dezordine la tine in casa! Pune mana si ca ceva prin casa nu pierde vremea pe forumuri ca femeile lenese.


ooo dragule ..., dar pe la tine a trecut vreo Pitzi sa te gratuleze cu vreo bataie pe umar???
daca nu spune repede ca te gasesc si-n gaura de sarpe si iti imprumut funia (sti chestia aia cu care ma duc la catarat) si sapun de casa iti dau ....numa' sa te stiu impacat....

daca alegi alta modalitate de trecere sa spui din timp sa iti fac un cadou potrivit.....
cum ar fi:

kit-ul sinugigasului....
sau
ajutoare pt marea trecere....
sau ...
auto-eutanasierea me aproprie si personala...


Asta seara voi fi cu o prietena care face si pe iubita , uneori. Am sa o fac fericita.
Imi pare rau ca tu nu poti participa la siesta. Mi-ar placea sa am doua femei in acelasi timp. Ar fi extraordinar de placut sa fac dragoste cu doua femei in acelasi timp. Tie ti-ar place sa faci dragoste cu un tip si o tipa? Cred ca da.


sulumorudar
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:42
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 19:42:59

Asta seara voi fi cu o prietena care face si pe iubita , uneori. Am sa o fac fericita.
Imi pare rau ca tu nu poti participa la siesta. Mi-ar placea sa am doua femei in acelasi timp. Ar fi extraordinar de placut sa fac dragoste cu doua femei in acelasi timp. Tie ti-ar place sa faci dragoste cu un tip si o tipa? Cred ca da.


[/quote]

cred ca citesti din 2 in 3.... cel putin comentariile mele nu prea le citesti...
pt documentare iti sugerez sa lasi telecomanda din mana si sa iei altceva la frecat... in argou ii mai spune si "mutu'"...
te descurci nu-i asa???

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:45
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 19:42:59
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-31 18:20:50
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 18:10:14
Tu chiar nu ai altceva de facut ? Cum poti sa pierzi timpul aici/ Nu ai sot , copii?
Cred ca e o dezordine la tine in casa! Pune mana si ca ceva prin casa nu pierde vremea pe forumuri ca femeile lenese.


ooo dragule ..., dar pe la tine a trecut vreo Pitzi sa te gratuleze cu vreo bataie pe umar???
daca nu spune repede ca te gasesc si-n gaura de sarpe si iti imprumut funia (sti chestia aia cu care ma duc la catarat) si sapun de casa iti dau ....numa' sa te stiu impacat....

daca alegi alta modalitate de trecere sa spui din timp sa iti fac un cadou potrivit.....
cum ar fi:

kit-ul sinugigasului....
sau
ajutoare pt marea trecere....
sau ...
auto-eutanasierea me aproprie si personala...


Asta seara voi fi cu o prietena care face si pe iubita , uneori. Am sa o fac fericita.
Imi pare rau ca tu nu poti participa la siesta. Mi-ar placea sa am doua femei in acelasi timp. Ar fi extraordinar de placut sa fac dragoste cu doua femei in acelasi timp. Tie ti-ar place sa faci dragoste cu un tip si o tipa? Cred ca da.


maica...........;esti sarac cu duhul........iar ptr sexul in grup sint topicuri speciale......;;;;desi sint convinsa ca nici o maimuta fara par pe fund nu ar face sex cu tine..................nu renunta la ideea cu sinuciderea ca este singura varianta care te ajuta sa scapi de prostie..........
FRANNNCE
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:47
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 19:42:59
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-31 18:20:50
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 18:10:14
Tu chiar nu ai altceva de facut ? Cum poti sa pierzi timpul aici/ Nu ai sot , copii?
Cred ca e o dezordine la tine in casa! Pune mana si ca ceva prin casa nu pierde vremea pe forumuri ca femeile lenese.


ooo dragule ..., dar pe la tine a trecut vreo Pitzi sa te gratuleze cu vreo bataie pe umar???
daca nu spune repede ca te gasesc si-n gaura de sarpe si iti imprumut funia (sti chestia aia cu care ma duc la catarat) si sapun de casa iti dau ....numa' sa te stiu impacat....

daca alegi alta modalitate de trecere sa spui din timp sa iti fac un cadou potrivit.....
cum ar fi:

kit-ul sinugigasului....
sau
ajutoare pt marea trecere....
sau ...
auto-eutanasierea me aproprie si personala...


Asta seara voi fi cu o prietena care face si pe iubita , uneori. Am sa o fac fericita.
Imi pare rau ca tu nu poti participa la siesta. Mi-ar placea sa am doua femei in acelasi timp. Ar fi extraordinar de placut sa fac dragoste cu doua femei in acelasi timp. Tie ti-ar place sa faci dragoste cu un tip si o tipa? Cred ca da.





ma' murdar, sa nu-mi spui ca ai invitato la cina pe doamna laberman!!? vaduva lu' masturbainen!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:48
oh ce se intimpla aici?...chiar si gluma totusi nu incurajam un om sa se sinucida....fratilor....ce se intimpla cu oamenii bunii...oameni care sa mai vb frumos????
mikela_my
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:51
De la: mikela_my, la data 2009-01-31 19:51:46oh ce se intimpla aici?...chiar si gluma totusi nu incurajam un om sa se sinucida....fratilor....ce se intimpla cu oamenii bunii...oameni care sa mai vb frumos????


mai fata draga tu vezi ce comentarii are idiotul ??? sau ai tendinte de chiorare instantanee cand e vorba sa citesti ce scrie userul care a deschis topicul?????

m-am "basicat" (dora ti-am adoptat vorba) acu'....eeeeee comedie...
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:54
ma uit la poza ta...e copilul tau?....deci esti tinara..si totusi vb de un om care are probleme...care merita vb bune.....daca am fi si noi in situatia lui?...sau tu?....si cineva vb asa cu tine?...cum te-ai simtii?....
mikela_my
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:56
De la: mikela_my, la data 2009-01-31 19:51:46oh ce se intimpla aici?...chiar si gluma totusi nu incurajam un om sa se sinucida....fratilor....ce se intimpla cu oamenii bunii...oameni care sa mai vb frumos????
citeste cu rabdare topicul.........ca nu e rost de parastas.......doar de biza! asta face misto de noi.......iar noi ne amuzam pe seama lui..............nea screloza vrea si el o bucatica....iar noi ii oferim:circ si atentie ca asta a cautat!
FRANNNCE
Postat pe 31 Ianuarie 2009 19:56
De la: mikela_my, la data 2009-01-31 19:56:04ma uit la poza ta...e copilul tau?....deci esti tinara..si totusi vb de un om care are probleme...care merita vb bune.....daca am fi si noi in situatia lui?...sau tu?....si cineva vb asa cu tine?...cum te-ai simtii?....



exact cum zice si franta( sau france, in franceza), puniti cu burticutza-n pozitia de citit si dai viteza la mouse!
ca ai ce citi.
asteptam concluziile!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:00
De la: mikela_my, la data 2009-01-31 19:56:04ma uit la poza ta...e copilul tau?....deci esti tinara..si totusi vb de un om care are probleme...care merita vb bune.....daca am fi si noi in situatia lui?...sau tu?....si cineva vb asa cu tine?...cum te-ai simtii?....


draga mea nu am habar cui te-ai adresat aici, dar am sa iti raspund totusi ...ca desi am trecut (si citeste bine ...AM TRECUT) printr-o situatie asemanatoare, nu mi-a trecut prin cap sa afirm sus si tare pe o gramada de site-uri si forumuri ca o sa ma sinucid....
unu la mana, apoi , daca observi bine.... nu tot ce zboara se manaca.... , la sfarsitul conversatiei omul recunoaste clar ca are un stol de "pasarele" care-i roiesc in jur....(evidenta problemelor de la mansarda as completa eu)...
si trei la mana.... inainte sa te oripilezi toata pe replici de genul asta citeste macar pe sarite topicul de la cap la coada ca sa iti poti forma o opinie (cel putin asa se cade)....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:02
De la: preafericirea, la data 2009-01-31 19:48:09
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 19:42:59
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-01-31 18:20:50
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 18:10:14
Tu chiar nu ai altceva de facut ? Cum poti sa pierzi timpul aici/ Nu ai sot , copii?
Cred ca e o dezordine la tine in casa! Pune mana si ca ceva prin casa nu pierde vremea pe forumuri ca femeile lenese.


ooo dragule ..., dar pe la tine a trecut vreo Pitzi sa te gratuleze cu vreo bataie pe umar???
daca nu spune repede ca te gasesc si-n gaura de sarpe si iti imprumut funia (sti chestia aia cu care ma duc la catarat) si sapun de casa iti dau ....numa' sa te stiu impacat....

daca alegi alta modalitate de trecere sa spui din timp sa iti fac un cadou potrivit.....
cum ar fi:

kit-ul sinugigasului....
sau
ajutoare pt marea trecere....
sau ...
auto-eutanasierea me aproprie si personala...


Asta seara voi fi cu o prietena care face si pe iubita , uneori. Am sa o fac fericita.
Imi pare rau ca tu nu poti participa la siesta. Mi-ar placea sa am doua femei in acelasi timp. Ar fi extraordinar de placut sa fac dragoste cu doua femei in acelasi timp. Tie ti-ar place sa faci dragoste cu un tip si o tipa? Cred ca da.





ma' murdar, sa nu-mi spui ca ai invitato la cina pe doamna laberman!!? vaduva lu' masturbainen!



Esti NASPA fraiere!
sulumorudar
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:05
'aide bre nea murdar, chiar asa de adanc sa fii atins coarda sensibila!!?

Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:06
De la: sulumorudar, la data 2009-01-31 20:05:04

Esti NASPA fraiere!


ce-si face omul cu mana lui.... "lucru manual (L A B A )" se numeste...
so keep going ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:06
si cind nu ai cu ce poate fi L A B A trista la picior de lemn!!!!!
FRANNNCE
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:11
sunteti rai....poate omu are aceasta boala...poate nu...chiar nu conteaza....gestul nostru conteaza mai mult....m-am convins.....exista lume mai rea decit lume buna...fratilor...unde e bunatatea?...unde este sinceritatea?...aici pe forum ar trebuii sa fim prietenii...sa discutam frumos...nu sa ne injuram...amenintam...sa ne jignim...trebuie doar sa discutam....sa va spun ultima mea intimplare...sa vedeti ce ma determinat sa scriu aici...si mi-am dat seama ca inca sunt unul din oamenii buni...din aceasta lume..si asa voi fi mere.....am iesit curind din spital..nu sunt bolnava pe viata insa m-am speriat putin..acum sunt ok...m-ia aparut la git un ganglion si pina nu m-ia atins nervul la mina nu mam dus la doctor...si asa am ajuns la spital la urgenta...acum sunt ok ca fac tratament si nu mai am nimik...insa cel mai mult ma socat ce am vazut in spital 5 zile...oameni grav bolnavi...oameni pe viata bolnavi pe care doctorii ai ignora...nu ai ajuta ,nu ai intereseaza cit sunt de bolnavi...si mai mult era o doamna care era ff bolnava...diabet,ciroza,apa la plamini,cancer la colon...nu am dormit 5 zile...o ajutam cum puteam atit eu cit si celelalte doamne din salon...pt.ca asistentele o lasau nemincata...si familia ei venea cind putea...o am si acum in sufletul meu...si pastrez legatura cu familia...am aflat ca de o saptamina de cind m-am externat e ff rau iau dat 10% sansa sa mai traiasca...si am plins..si nu e ruda cu mine...o simpla doamna care m-ia marcat viata..asta pt.ca am suflet si ma bucur ca am fost linga ea cind cerea un pahar cu apa....cind o faceam sa zimbeasca cu o gluma...cind vb cu ea ....si mai stiu ca toti trebuie sa ajutam si sa fim alaturi de cei din jurul nostru chiar daca nu o sa ai mai vedem..chiar daca nu ai cunoastem..macar cu vb frumoase...si ginduri bune...asa si cu cazul sinuciderii...de ce nu o vb frumoasa?....oameni buni?!!!.....nu mai exista bunatate pe lumea asta??...of
mikela_my
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:14
Tu citeste ce a scris domnul pe aici sa vezi cum mi-a raspuns cand incercam sa-i dau un sfat. Nu se merita.
Kathara
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:18
io cred ca mi-am racit postarea dejaba.
nimeni n-a zis de tine ceva rau ci doar sa citesti. de la inceput!!

Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:19
nu stiu unde-i bunatatea si sinceritatea, dar stiu unde e naivitatea
kitty_krieger
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:20


imi vine sa fluier a paguba....

dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Ianuarie 2009 20:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am 3 pisici mici si nu au stapan nu le vreti????? 10 De la: kudika344657 28 Decembrie 2010 08:33
Cateva idei pt organizarea unui bal al francofoniei 1 De la: mareaneagra 7 Aprilie 2010 12:16
obsesia de negru transformata in rosu...AJUTOR 6 De la: Ali_Alina 27 Ianuarie 2009 23:47
sunt indragostita si nu stiu ce sa fac....poate ma ajutati voi...... 8 De la: sirra 15 Octombrie 2009 09:15
Cadouri de Craciun 8 De la: Cristina_sweet16 16 Decembrie 2009 12:42