Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

eu zic sa facem pe dracu'n 4 si sa-i aduce lu nea SCLEROZA niste verde de Paris...poate poate se hotaraste...k de prea mult timp ne tine....m-am saturat de el

ce mi-as dori sa vad o poza cu MR MUSCLE
mira_mira
Postat pe 7 Februarie 2009 12:51
Colagenul a fost utilizat pe scarã largã în cosmetice, intervenþii chirurgicale, ca un ajutor pentru vindecare arde de pacienþi pentru reconstrucþia osoasã ºi o largã varietate de stomatologice, ortopedice ºi chirurgicale scopuri.
ierdnamad
Postat pe 8 Februarie 2009 01:07
De la: ierdnamad, la data 2009-02-08 01:07:11Colagenul a fost utilizat pe scarã largã în cosmetice, intervenþii chirurgicale, ca un ajutor pentru vindecare arde de pacienþi pentru reconstrucþia osoasã ºi o largã varietate de stomatologice, ortopedice ºi chirurgicale scopuri.

Zi sa mori tu!
Si? Camila ce zicea?
Dor_a
Postat pe 8 Februarie 2009 07:42
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-07 10:25:58
De la: Dor_a, la data 2009-02-05 11:01:03Si eu l-am primit, si eu l-am dat mai departe... Deja nu stiu ce sa mai cred...


de luni ma duc sa donez sange...nu degeaba am specificat pe undeva ca functionez pe grupa I de sange (adica 0)

dora mi-a placut replica.


Nu poti. Pentru ca tre sa fii de doua ori cat esti tu acuma ca sa te primeasca aia. Nobila intentie, da'...
Lucia1971
Postat pe 8 Februarie 2009 09:37
Lucia, nu inteleg ce vrei sa zici... cum adica de doua ori cat e? Ce, e bebelush?
Dor_a
Postat pe 8 Februarie 2009 10:47
nea screloza,vad ca disparusi .........sper ca nu murisi inainte de a lua cu tine un personaj neadaptat de pe aici care are o obsesie cu emigrantii!macar atita lucru merit si eu la cit ma strofloc cu problemele tale: ia coliva.......du coliva!
FRANNNCE
Postat pe 8 Februarie 2009 10:53
De la: Lucia1971, la data 2009-02-08 09:37:04
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-07 10:25:58
De la: Dor_a, la data 2009-02-05 11:01:03Si eu l-am primit, si eu l-am dat mai departe... Deja nu stiu ce sa mai cred...


de luni ma duc sa donez sange...nu degeaba am specificat pe undeva ca functionez pe grupa I de sange (adica 0)

dora mi-a placut replica.


Nu poti. Pentru ca tre sa fii de doua ori cat esti tu acuma ca sa te primeasca aia. Nobila intentie, da'...


auzi t vrei sa imi spulberi si ultima farama de vointa de a face bine ..pai astia la brasov cred ca ar accepta si un scheletron la ce lipsa duc de sange... asa ca vrei nu vrei eu ma duc sa vad daca vor macar sa ma accepte.. nah!!!


dora se refera la faptul ca sunt slaba si ca nu am nici maar greutatea normala...dar nu stie ca m-am ingrasat.. si ca acum am 49 de kg....neah....

dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Februarie 2009 00:41
yo cred ca avand in vedere ca nici una de pe acest forum nu se ridica la standardele cerute de nea screloza...cauta in alta partea femeia ideala...asa ca luati-va gandul de la el s-a dus in lume..drum bun nea screloza..byeee
coffeeta
Postat pe 9 Februarie 2009 14:15
pai no.................acum corect estem??

dupa ce ne fermeca cu farmecul lui fermecator .ne lasa cu inimile frante??

pai pe cine mai bocim noi, pt cine mai facem coliva si organizam party??


ntz, ntz.................treci la apel domle ce faci ne lasasi asa....tinere si nelinistite??........
sun_shine
Postat pe 9 Februarie 2009 15:53
De la: voicu_monica2001, la data 2009-02-09 15:53:14pai no.................acum corect estem??

dupa ce ne fermeca cu farmecul lui fermecator .ne lasa cu inimile frante??

pai pe cine mai bocim noi, pt cine mai facem coliva si organizam party??


ntz, ntz.................treci la apel domle ce faci ne lasasi asa....tinere si nelinistite??........


lasa-til fetelor sa se duca in lumea celor drepti ,,,dar sa ase cu mana pe inima ca face mamasa coliva buna si cu fondante pe ea ,,,,si sa nu uite sa scrie LA MULTI ANI...ca asa e mai mare distractia
sarutama
Postat pe 9 Februarie 2009 15:58
pai ... coliva cum o fi acum... dar macar sa dea de stire cand se intampla evenimentul sa il mediatizam cum se cuvine unei mascote...

dandanaua_reloaded
Postat pe 9 Februarie 2009 16:01
pai asa ar trebuii, dar ..........

cred ca pezevenghiul vrea sa ne traga clapa...................
sun_shine
Postat pe 9 Februarie 2009 16:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-09 16:01:40pai ... coliva cum o fi acum... dar macar sa dea de stire cand se intampla evenimentul sa il mediatizam cum se cuvine unei mascote...





ema ce bine le zici tu PARTYYYYYYYYYY
sarutama
Postat pe 9 Februarie 2009 16:05
De la: Dor_a, la data 2009-02-05 08:07:19
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-02-04 22:30:13te rog, da sfoara in tzara dupa grupa AB pozitiv...daca cineva e dispus sa doneze...ptr o fetitza cu leucemnie...e la fundeni, are 9 ani...si pana la operatie face transf zilnice ...altfel moare ID: nico_popac makr da mai departe k nu te doaRE mana{....nu ai inima dak nul trimiti....scz de mass nu prea dau



acest mesaj a ajuns la mine de la un prieten foarte bun.

va rog frumos daca nu cer prea mult sa postati acest mesaj pe tot forumul ,la cat mmai multe topicuri.


multumesc anticipat.


Bai, traiti-ar! AB pozitiv poate primi aproape orice grupa de sange cu RH pozitiv... Daca doctorii nu ti-au spus asta, inseamna ca ori sunt tampiti, ori tu esti ca si nea Screloza: Te-ai gandit la o noua metoda de a atrage atentia.. Ori si-a batut cineva joc de tine...


Dor_a,este un caz real.......eu am vorbit la telefon cu tatal fetitei.........intradevar ,se accepta orice grupa de sange........si am inteles ca se poate dona din orice oras ,cu specificatia se a se anunta apoi centrul de transfuzii din Bucuresti,pentru ca acesta sa trimita sangele la Spitalul Fundeni,sectia Pediatrie,pentru Alexandra Mihaela Tudor..........desi sotul meu cand a donat,in vara,pentru cineva din Bucuresti,a trebuit sa se duca la Bucuresti sa doneze,fiin'ca ,chipurile,nu trimit astia de aici de la mine o masina pentru o punga de sange !!!.........halal sistem sanitar !!!..........

in orice caz......uitati ,pentru cine doreste sa doneze si doreste mai multe informatii........acesta este nr. de tf. al domnului Tudor : 0745/466098..........
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 16:09
etta mama dar ce are piciul???
sun_shine
Postat pe 9 Februarie 2009 16:15
Monica,e o piciulica de 10 ani.............si are leucemie sau ceva pe-acolo.........are nevoie de sange pentru a se extrage din el trombocitele..............si are nevoie zilnic,pana la operatie .............si am inteles ca o sa mai dureze pana la operatie ceva vreme..........aceasta familie este din Valcea !!.............
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 19:11
De la: etta, la data 2009-02-09 19:11:18 Monica,e o piciulica de 10 ani.............si are leucemie sau ceva pe-acolo.........are nevoie de sange pentru a se extrage din el trombocitele..............si are nevoie zilnic,pana la operatie .............si am inteles ca o sa mai dureze pana la operatie ceva vreme..........aceasta familie este din Valcea !!.............


o doamne......e tragic.nici nu imi pot imagina prin ce trec acei parinti..............
maine am sa dau o fuga sa vad poate pot dona snge pt micuta...........
sun_shine
Postat pe 9 Februarie 2009 19:35
eu mai astept putin,deoarece a zis tatal ei ca au mai inceput sa apara donatori..........si o sa aiba nevoie de sange si peste cateva sapatamani.........acum sotul meu nu poate dona.....si am zis ca mergem impreuna peste vreo saptamana...........oricum,e o fapta buna pe care o putem face.........pe noi nu ne costa nimic.............in schimb pentru micuta este vitala !!!!!!!..........pup........
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 19:41
Iti tin pumnii Etta.
E foarte frumos ce vrei sa faci...
Din pacate, eu si daca as fi fost in tara as fi fost inutila... Sunt "negativa" si am avut si hepatita A cand eram mica
Dor_a
Postat pe 9 Februarie 2009 20:21
De la: sarutama, la data 2009-02-09 16:05:24
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-09 16:01:40pai ... coliva cum o fi acum... dar macar sa dea de stire cand se intampla evenimentul sa il mediatizam cum se cuvine unei mascote...





ema ce bine le zici tu PARTYYYYYYYYYY

Cat desprea nea Screloza, facem priveghi dansant...
Dor_a
Postat pe 9 Februarie 2009 20:23
Dor_a ,nu am vrut decat sa-ti alung suspiciunile !!!........eeeeeeeeee.........si nu e vina ta ca ai avut probleme..........si numai un gand bun sau o rugaciune pot face minuni !!!!.........
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 20:25
De la: Dor_a, la data 2009-02-09 20:23:13
De la: sarutama, la data 2009-02-09 16:05:24
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-09 16:01:40pai ... coliva cum o fi acum... dar macar sa dea de stire cand se intampla evenimentul sa il mediatizam cum se cuvine unei mascote...





ema ce bine le zici tu PARTYYYYYYYYYY

Cat desprea nea Screloza, facem priveghi dansant...


ma duc sa trag pe Cd ...........VESNICA POMENIRE SI PROHODUL !!!!........costumatia este obligatorie............costum de piele tip Catwoman........si sa nu veniti fara biciusca !!!........sa vezi unduieli in ritm de vesnica pomenire !!!...........
etta
Postat pe 9 Februarie 2009 20:27
De la: etta, la data 2009-02-09 19:41:05 eu mai astept putin,deoarece a zis tatal ei ca au mai inceput sa apara donatori..........si o sa aiba nevoie de sange si peste cateva sapatamani.........acum sotul meu nu poate dona.....si am zis ca mergem impreuna peste vreo saptamana...........oricum,e o fapta buna pe care o putem face.........pe noi nu ne costa nimic.............in schimb pentru micuta este vitala !!!!!!!..........pup........


oricum am luat nr de tel si voi suna si eu sa vad cand e nevoie...am 0 pozitiv asa ca este ok..........

sun_shine
Postat pe 10 Februarie 2009 11:14
De la: etta, la data 2009-02-09 20:27:50
De la: Dor_a, la data 2009-02-09 20:23:13
De la: sarutama, la data 2009-02-09 16:05:24
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-09 16:01:40pai ... coliva cum o fi acum... dar macar sa dea de stire cand se intampla evenimentul sa il mediatizam cum se cuvine unei mascote...





ema ce bine le zici tu PARTYYYYYYYYYY

Cat desprea nea Screloza, facem priveghi dansant...


ma duc sa trag pe Cd ...........VESNICA POMENIRE SI PROHODUL !!!!........costumatia este obligatorie............costum de piele tip Catwoman........si sa nu veniti fara biciusca !!!........sa vezi unduieli in ritm de vesnica pomenire !!!...........

Moaa! O sa tzopaie nea Creloza pa lumea ailanta... Cre' ca il ia cu calduri doar citind...
Dor_a
Postat pe 10 Februarie 2009 11:22
S-a facut etta ....

merg sa imi caut biciusca..................


cred ca e pe undeva..............hmmmmmmmmmmmmm
oare unde??
sun_shine
Postat pe 10 Februarie 2009 11:26
MS nu se transmite genetic, in general
matrioska
Postat pe 12 Februarie 2009 15:30
De la: matrioska, la data 2009-02-12 15:30:13MS nu se transmite genetic, in general

f bine iti dai seama ce s-ar intampla daca ar mai iesi unu ca el?
hai mai nea screloza mai da-ne un semn de viata...te asteptam..
coffeeta
Postat pe 13 Februarie 2009 09:24
De la: coffeeta, la data 2009-02-13 09:24:39
De la: matrioska, la data 2009-02-12 15:30:13MS nu se transmite genetic, in general

f bine iti dai seama ce s-ar intampla daca ar mai iesi unu ca el?
hai mai nea screloza mai da-ne un semn de viata...te asteptam..


Pai in cel mai fericit caz o iei pe aratura inaintea luii.............

La cate balarii debiteaza................
sun_shine
Postat pe 13 Februarie 2009 19:24
credeam ca am pierdut sinuciderea cit am fost plecata............;dar nea screloza a disparut! o fi fost rapit saracu ................nu stii ce ratezi raducule........fetele au produs o biciusca
FRANNNCE
Postat pe 18 Februarie 2009 10:29
Mai Frannce, de fiecare data cand vad topicul asta imi amintesc de coliva aia a ta... Si mi se face o poftaaa....
Bine ai revenit, apropos!
Dor_a
Postat pe 18 Februarie 2009 10:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Doneaza ce nu iti mai trebuie 55 De la: Rennata 19 Octombrie 2009 09:31
Buna ziua tuturor de pe kudika,ce mai e nou pe aici? Marusia 31 De la: kudika311399_silvia 28 Decembrie 2010 09:52
ce preferati? 30 De la: mkdisk 5 Noiembrie 2008 18:44
Idei pentru un cadou 13 De la: jurnalul 9 Decembrie 2010 19:55
catel minunat 4 De la: maravigliosa 28 Decembrie 2010 16:35