Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

De la: Dor_a, la data 2009-03-18 15:50:51
De la: coffeeta, la data 2009-03-18 15:24:29
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 14:30:58Bai copii! Sa vedeti ce pumn in nas va trag daca ajung acas' si nu-mi dati coliva!
Atata m-ati facut sa salivez...

bai violenta mamii stai tranquila iti dau eu coliva


Hihi! Coffy, sunt rrrea, ca am bagat o ciucalata intreaga si acu' sunt asa

ehhh ce sa zici si tu acum ca esti agitata din cauza ciucalatei....
coffeeta
Postat pe 18 Martie 2009 16:23
De la: coffeeta, la data 2009-03-18 16:23:43
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 15:50:51
De la: coffeeta, la data 2009-03-18 15:24:29
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 14:30:58Bai copii! Sa vedeti ce pumn in nas va trag daca ajung acas' si nu-mi dati coliva!
Atata m-ati facut sa salivez...

bai violenta mamii stai tranquila iti dau eu coliva


Hihi! Coffy, sunt rrrea, ca am bagat o ciucalata intreaga si acu' sunt asa

ehhh ce sa zici si tu acum ca esti agitata din cauza ciucalatei....


poi bah fete... io vreau sa fiu ajitata de la coliva, ciucalata ingrasa, pomana niciodata nu...oare reusim sa-l convingem sa treaca in lumea dreptilor?
crissa_909
Postat pe 18 Martie 2009 19:41
De la: crissa_909, la data 2009-03-18 19:41:09
De la: coffeeta, la data 2009-03-18 16:23:43
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 15:50:51
De la: coffeeta, la data 2009-03-18 15:24:29
De la: Dor_a, la data 2009-03-18 14:30:58Bai copii! Sa vedeti ce pumn in nas va trag daca ajung acas' si nu-mi dati coliva!
Atata m-ati facut sa salivez...

bai violenta mamii stai tranquila iti dau eu coliva


Hihi! Coffy, sunt rrrea, ca am bagat o ciucalata intreaga si acu' sunt asa

ehhh ce sa zici si tu acum ca esti agitata din cauza ciucalatei....


poi bah fete... io vreau sa fiu ajitata de la coliva, ciucalata ingrasa, pomana niciodata nu...oare reusim sa-l convingem sa treaca in lumea dreptilor?


uofff pai ne tot pacaleste din ianuarie se sinucide ba nu se sinucide..cam dezorientat baiatu..
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 12:05
Bai fetelor, da' acu' serios vorbind (na! ca m-ati prins in alea trei'j'da secunde de seriozitate) cat de lovit in bila sa fii, ca sa scoti faze d'astea? Ca esti pe moarte si vrei sa te sinucizi?
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 12:09
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 12:09:13Bai fetelor, da' acu' serios vorbind (na! ca m-ati prins in alea trei'j'da secunde de seriozitate) cat de lovit in bila sa fii, ca sa scoti faze d'astea? Ca esti pe moarte si vrei sa te sinucizi?


pai ma gandesc ca daca ai 99,99% din creier afectat de prostie ..si ultimul neuron striga iuhuuu si se aude ecoul iuhuuu....el inca mai spera sa fie mai multi neuroni...
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 12:25
De la: coffeeta, la data 2009-03-19 12:25:04
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 12:09:13Bai fetelor, da' acu' serios vorbind (na! ca m-ati prins in alea trei'j'da secunde de seriozitate) cat de lovit in bila sa fii, ca sa scoti faze d'astea? Ca esti pe moarte si vrei sa te sinucizi?


pai ma gandesc ca daca ai 99,99% din creier afectat de prostie ..si ultimul neuron striga iuhuuu si se aude ecoul iuhuuu....el inca mai spera sa fie mai multi neuroni...


Si neuronu' ala zace din lipsa de oxigenare, pen'ca tot sangele oxigeneaza alte... terminatii. Terminatii care - mai bine oxigenate, au nevoie de ceva mai multa actiune decat cea auto-indusa (cu alte cuvinte, satul fiind de l** s-a gandit ca n-o fi singurul tamp pe lume si ca -vorba ceea, tot sacul are petic... Da' ce l-o fi facut sa creada ca tocmai pe kudika si-ar gasi "peticul", nu'sh!

Ati vazut? Avem prospaturi: cica o are de 27 de cm si "dureaza" cate o zi intreaga... Amaratul, credea ca e original, nu stia ca p'aici apare cate un Gigi Muschi o data la 3 zile Si repertoriul e saracutz rau, daca te gandesti: ori au si neveste si amante cu ghiotura, ori nu li se "culca", ori o au de uriasi, ori dau limbi cate o zi sh'o noapte. Si aici cam osteneste fantezia lor...
Mai sunt din categoria astuia, cu sinucisul... Ca si asta are fratior... noutz.. a venit sa ne povesteasca ca a murit nevasta-sa si ca nu stie cum o sa mai fie cu alta femeie... Ce ma scoate din sarite e ca eu in primul moment chiar pun botul la fazele astea... II cainez... si cand colo? Ei sunt niste amarati carora nu le-o trage nimeni si spera ca gasesc ei vreo fatuca care sa le-o traga asa, din caritate
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 13:33
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 13:33:27
De la: coffeeta, la data 2009-03-19 12:25:04
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 12:09:13Bai fetelor, da' acu' serios vorbind (na! ca m-ati prins in alea trei'j'da secunde de seriozitate) cat de lovit in bila sa fii, ca sa scoti faze d'astea? Ca esti pe moarte si vrei sa te sinucizi?


pai ma gandesc ca daca ai 99,99% din creier afectat de prostie ..si ultimul neuron striga iuhuuu si se aude ecoul iuhuuu....el inca mai spera sa fie mai multi neuroni...


Si neuronu' ala zace din lipsa de oxigenare, pen'ca tot sangele oxigeneaza alte... terminatii. Terminatii care - mai bine oxigenate, au nevoie de ceva mai multa actiune decat cea auto-indusa (cu alte cuvinte, satul fiind de l** s-a gandit ca n-o fi singurul tamp pe lume si ca -vorba ceea, tot sacul are petic... Da' ce l-o fi facut sa creada ca tocmai pe kudika si-ar gasi "peticul", nu'sh!

Ati vazut? Avem prospaturi: cica o are de 27 de cm si "dureaza" cate o zi intreaga... Amaratul, credea ca e original, nu stia ca p'aici apare cate un Gigi Muschi o data la 3 zile Si repertoriul e saracutz rau, daca te gandesti: ori au si neveste si amante cu ghiotura, ori nu li se "culca", ori o au de uriasi, ori dau limbi cate o zi sh'o noapte. Si aici cam osteneste fantezia lor...
Mai sunt din categoria astuia, cu sinucisul... Ca si asta are fratior... noutz.. a venit sa ne povesteasca ca a murit nevasta-sa si ca nu stie cum o sa mai fie cu alta femeie... Ce ma scoate din sarite e ca eu in primul moment chiar pun botul la fazele astea... II cainez... si cand colo? Ei sunt niste amarati carora nu le-o trage nimeni si spera ca gasesc ei vreo fatuca care sa le-o traga asa, din caritate

ups pe asta cu 27 l-am ratat da-mi si mie un link..sa ma amuzez
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 13:42
Vaaai Coffy! Cum adica? Nu stii tu de nea Doua'shapte? (cre' ca ala e IQ-u')
Stai ca iti dau copy/paste de pe alt topic, ca pe cel initial nu-l mai gasesc...

De la: Dor_a, la data 2009-03-19 08:36:14
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 21:21:27
De la: SweetDadyD, la data 2009-03-17 12:07:33
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-03-17 11:37:59
De la: Dor_a, la data 2009-03-16 08:27:50
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-15 22:14:29
De la: Miticutza, la data 2009-03-15 16:06:03 Dupa ce termina, barbatul are nevoie de vreo 3-4 ore (cred eu), pentru a fi pregatit de o noua partida.

sorry, dar nu ma pot abtine:
... din experienta mea iti spun ca e cam 15-20 de min, depinde si ce-i faci....


Exact! Un barbat sanatos are o erectie la max. 30 de min. dupa ce a ejaculat intaia oara.
Si fratilor, stati ca n-am inteles! Adica el a terminat si... ce? I se moaie si deshtele? Are limba amputata, sau ce, ca nu pricep?
....CUM MAI DORUÞO SA DUREZE O ERECTIE NORMALA DOAR 30 DE MINUTE??......SAU SUNT EU PREA CIUDAT SI AIUREA FAÞA DE MAJORITATEA BARBATILOR CA LA MINE ÞINE NENOROCITU DRACU DE ''ÞURÞURE'' UNEORI CITE 12 ORE SI NU-MI MAI DA PACE ...SI SINCER NU E DELOC PLACUT SA STAI AªA CU OIªTEA RIDICATA DE DIMINEATA PÎNA SEARA ASTA MAI ALES CIND MA TRZESC DIMINEATA CU GINDUL LA CITE O FEMEIE ....

pai dute la doctor atuncia, 12 ore suna suspect , poate suferi de vreoa boala ceva
..NU DE BOALA ESTE VORBA CI TREABA ASTA MI SE INTIMPLA DOAR CIND IMI VIN MIE PANDALIILE CU PARFUM DE FEMEIE....SI APROPO DE INCA O CHESTIE NU AM GASIT NICI UN TOPIC REFERITOR LA TREABA CU DIMENSIUNILE NORMALE ALE ''ÞURÞURELULUI'' TARE AS VREA SA STIU DACA 27DE CENTIMETRII ESTE NORMAL......


Luati de distrati-va!
Pentru inceput, noi, pe topicul ala vorbeam de cat timp trece INTRE o ejaculare si alta... Nicidecum CAT dureaza o erectie... In rest, cititi voi aberatii ca noi ne-am tavalit de ras...


(el e ala cu majusculele, sa fie sigur ca nu rateaza nimeni ce scrie el)

A? Ai lesinat deja de impresie?
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 13:50
thenkiu .dor_a .. am gasit iete linkul

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/23715/-ce-ati-face-voi-fetelor-daca-var-propune-cineva-sa-faceti-sex/4.html#post-404737
coffeeta
Postat pe 19 Martie 2009 14:10
mare e gradina ta Doamne! poate da scaraoschi sa se sinucida toti in grup .......asa se salveaza lumea de la catastrofe! bag seama ca lipsa face ravagii.....................ratasem eu frumusete de post cu dimensiuni nemaivazute! pai nea screloza e mic copil domle pe linga atiea capacitati!
FRANNNCE
Postat pe 19 Martie 2009 14:33
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-19 14:33:46mare e gradina ta Doamne! poate da scaraoschi sa se sinucida toti in grup .......asa se salveaza lumea de la catastrofe! bag seama ca lipsa face ravagii.....................ratasem eu frumusete de post cu dimensiuni nemaivazute! pai nea screloza e mic copil domle pe linga atiea capacitati!


Frannce, puiule, asta e! Daca treci mai rarutz pe la noi ( ) pierzi bunaciuni da barbatzi ca caii ( misto cacofonia asta )
Dor_a
Postat pe 19 Martie 2009 15:05
De la: Dor_a, la data 2009-03-19 15:05:36
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-19 14:33:46mare e gradina ta Doamne! poate da scaraoschi sa se sinucida toti in grup .......asa se salveaza lumea de la catastrofe! bag seama ca lipsa face ravagii.....................ratasem eu frumusete de post cu dimensiuni nemaivazute! pai nea screloza e mic copil domle pe linga atiea capacitati!


Frannce, puiule, asta e! Daca treci mai rarutz pe la noi ( ) pierzi bunaciuni da barbatzi ca caii ( misto cacofonia asta )
daca ar mai trai maria tereza ar ramine bietul cal nesacrificat ...................
FRANNNCE
Postat pe 19 Martie 2009 16:25
tot cu asta de vrea s-a se sinucida ati ramas ??????????de ce nu lasati omul in plata domnului ????????
sarutama
Postat pe 19 Martie 2009 16:28
De la: sarutama, la data 2009-03-19 16:28:07tot cu asta de vrea s-a se sinucida ati ramas ??????????de ce nu lasati omul in plata domnului ????????
nu il lasam ca e neserios..............ne tot duce cu presul ca uite moartea ........;nu e moartea..........noi facem aci colive cu tot tacimu........si el ne dezamageste pai ce ti se pare corect asa sa facem cheltuieli in situatie de criza degeaba?
FRANNNCE
Postat pe 19 Martie 2009 16:34
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-19 16:34:08
De la: sarutama, la data 2009-03-19 16:28:07tot cu asta de vrea s-a se sinucida ati ramas ??????????de ce nu lasati omul in plata domnului ????????
nu il lasam ca e neserios..............ne tot duce cu presul ca uite moartea ........;nu e moartea..........noi facem aci colive cu tot tacimu........si el ne dezamageste pai ce ti se pare corect asa sa facem cheltuieli in situatie de criza degeaba?


io zic sa deschidem un cont pentru donatii, cine vrea sa haleasca niscai coliva sa trimita niste bani...si daca strangem prea multi bani, poate ii donam si lui de o dama de lux, ca de, tot se lauda el ca alearga femeile dupa el cu salteaua....

trvin...nu e bine, p-orma da asta de gustul femeilor si nu se mai sinucide si pierduram atata vreme cu ochii in monitor asteptand mesaju' surpriza de pe lumea ailalta, cum ca a crapat....
crissa_909
Postat pe 19 Martie 2009 20:50
De la: sarutama, la data 2009-03-19 16:28:07tot cu asta de vrea s-a se sinucida ati ramas ??????????de ce nu lasati omul in plata domnului ????????

pai eu il las ca doar nu il i-au eu...da vezi ca el se incapataneaza sa ne faca sa ii ducem dorul...si apoi si mascota trebuie stimulata cu ceva ..ca de nu se duce naibi si se sinuomoara
coffeeta
Postat pe 20 Martie 2009 11:11
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-19 16:34:08
De la: sarutama, la data 2009-03-19 16:28:07tot cu asta de vrea s-a se sinucida ati ramas ??????????de ce nu lasati omul in plata domnului ????????
nu il lasam ca e neserios..............ne tot duce cu presul ca uite moartea ........;nu e moartea..........noi facem aci colive cu tot tacimu........si el ne dezamageste pai ce ti se pare corect asa sa facem cheltuieli in situatie de criza degeaba?


problema e asa ca ca daca voi faceti coliva ,,eu am sa vin cu conditia s-a scrie LA MULTI ANI ,,,pe e-a ,,,altfel nu mai are haz la cat va duce de nas baiatul asta sau cine o fi ,,,deci s-a bem in cinstea colivei si sa uitam de necazuri
sarutama
Postat pe 20 Martie 2009 11:33
De la: coffeeta, la data 2009-03-20 11:11:57
De la: sarutama, la data 2009-03-19 16:28:07tot cu asta de vrea s-a se sinucida ati ramas ??????????de ce nu lasati omul in plata domnului ????????

pai eu il las ca doar nu il i-au eu...da vezi ca el se incapataneaza sa ne faca sa ii ducem dorul...si apoi si mascota trebuie stimulata cu ceva ..ca de nu se duce naibi si se sinuomoara


si crezi ca v-a plange un colt de tara ????????
sarutama
Postat pe 20 Martie 2009 11:33
apoi salutare...............bag de sama ca nenea al nostru tot cat se poate de viu estemj................

si eu deja ma inchipuiam paranghelind cu voi gagici..................mare dezamagire.............

neserios omul nostru.....................
sun_shine
Postat pe 20 Martie 2009 11:41
De la: voicu_monica2001, la data 2009-03-20 11:41:09apoi salutare...............bag de sama ca nenea al nostru tot cat se poate de viu estemj................

si eu deja ma inchipuiam paranghelind cu voi gagici..................mare dezamagire.............

neserios omul nostru.....................


las ca daca s-e omoara am s-a te trec si pe lista invitatilor s- a papam coliva si s-a bem ,,,,in cinstea raposatului......
sarutama
Postat pe 20 Martie 2009 12:06
De la: sarutama, la data 2009-03-20 12:06:20
De la: voicu_monica2001, la data 2009-03-20 11:41:09apoi salutare...............bag de sama ca nenea al nostru tot cat se poate de viu estemj................

si eu deja ma inchipuiam paranghelind cu voi gagici..................mare dezamagire.............

neserios omul nostru.....................


las ca daca s-e omoara am s-a te trec si pe lista invitatilor s- a papam coliva si s-a bem ,,,,in cinstea raposatului......


mah traiti-ar tie neamu' si familia, te rog io, invata sa scrii..."se", "sa", valeu mamico, unde facusi bre scoala generala??? pardon, gradinita...
crissa_909
Postat pe 20 Martie 2009 15:58
mai , da nu ai reusit sa te sinucizi pana acum ?,eu zic sa te grabesti ca nu de alta dar iti trece scleroza si nu mai ai motive sa o faci, si se strica coliva frate
magikdany
Postat pe 21 Martie 2009 02:26
De la: crissa_909, la data 2009-03-20 15:58:10
De la: sarutama, la data 2009-03-20 12:06:20
De la: voicu_monica2001, la data 2009-03-20 11:41:09apoi salutare...............bag de sama ca nenea al nostru tot cat se poate de viu estemj................

si eu deja ma inchipuiam paranghelind cu voi gagici..................mare dezamagire.............

neserios omul nostru.....................


las ca daca s-e omoara am s-a te trec si pe lista invitatilor s- a papam coliva si s-a bem ,,,,in cinstea raposatului......


mah traiti-ar tie neamu' si familia, te rog io, invata sa scrii..."se", "sa", valeu mamico, unde facusi bre scoala generala??? pardon, gradinita...
iar esti rautacioasa.............pai asta nu este un topic de gramatica si fiecare scrie cum poate.....esenta conteaza! oricum sint destui oameni pe forum care traiesc in alte tari si nu au mai scris de ani de zile in limba romana. parerea mea este ca trebuie sa ne acceptam asa cum sintem cu bune si rele!.................... toate cele bune!
FRANNNCE
Postat pe 21 Martie 2009 10:40
De la: sarutama, la data 2009-03-20 12:06:20
De la: voicu_monica2001, la data 2009-03-20 11:41:09apoi salutare...............bag de sama ca nenea al nostru tot cat se poate de viu estemj................

si eu deja ma inchipuiam paranghelind cu voi gagici..................mare dezamagire.............

neserios omul nostru.....................


las ca daca s-e omoara am s-a te trec si pe lista invitatilor s- a papam coliva si s-a bem ,,,,in cinstea raposatului......


pai, multam fain atunci..........

sa vezi party pe noi ce o sa fie............
sun_shine
Postat pe 22 Martie 2009 20:25
De la: FRANNNCE, la data 2009-03-21 10:40:52
De la: crissa_909, la data 2009-03-20 15:58:10
De la: sarutama, la data 2009-03-20 12:06:20
De la: voicu_monica2001, la data 2009-03-20 11:41:09apoi salutare...............bag de sama ca nenea al nostru tot cat se poate de viu estemj................

si eu deja ma inchipuiam paranghelind cu voi gagici..................mare dezamagire.............

neserios omul nostru.....................


las ca daca s-e omoara am s-a te trec si pe lista invitatilor s- a papam coliva si s-a bem ,,,,in cinstea raposatului......


mah traiti-ar tie neamu' si familia, te rog io, invata sa scrii..."se", "sa", valeu mamico, unde facusi bre scoala generala??? pardon, gradinita...
iar esti rautacioasa.............pai asta nu este un topic de gramatica si fiecare scrie cum poate.....esenta conteaza! oricum sint destui oameni pe forum care traiesc in alte tari si nu au mai scris de ani de zile in limba romana. parerea mea este ca trebuie sa ne acceptam asa cum sintem cu bune si rele!.................... toate cele bune!


mah nu sunt rautacioasa, dar chiar asa??? adica...pusca mea, ar putea macar sa incerce sa se orienteze dupa ceilalti... nush, zic si eu...asta imi pare lispa de respect fata decei cu care vb...
crissa_909
Postat pe 23 Martie 2009 10:17
Salut!
Si eu cred ca viata merita traita cu toate provocarile, bucuriile si nerealizarile pe cere iti este dat sa le traiesti. Dar te intreb: esti sigur ca suferi de boala asta? Cunosc un caz, o prietena, de 33 ani, care este diagnosticata de scleroza in placi, se trateaza - fara mare succes - dar un bioterapeut la care i-am sugerat sa mearga i-a spus clar ca nu sufera de asa ceva, ci de o deficienta a hipotalamusului, si ca medicii fac experimente, caci nu stiu care este diagnosticul corect.
Stii ce as fi facut eu, in locul ei? as fi cautat sa fac niste teste la PARHON, care sa-mi confirme sau nu diagnosticul, caci poate ar fi trebuit sa fac cu totul alt tratament!
Stii ce a facut ea? Nu a crezut ce i s-a spus, a continuat tratamentul pt scleroza, si s-a inscris intr-o asociatie de ajutorare... TU CE AI FACE? CHIAR CREZI CA NU MERITA SA LUPTI?

Postat pe 25 Martie 2009 11:26
eu kred k u nu ai ce face....si dak te sinucizi ce rezolvi
????
experienta......lasi pe altii sa sufere in urma ta...fii tare si depaseste situatia,,,,,,k viata e frumoasa
ktyy
Postat pe 8 Aprilie 2009 08:59
De la: catalinutza_kty, la data 2009-04-08 08:59:26eu kred k u nu ai ce face....si dak te sinucizi ce rezolvi
????
experienta......lasi pe altii sa sufere in urma ta...fii tare si depaseste situatia,,,,,,k viata e frumoasa


io zic sa-i trimiti o coroana de flori.

Postat pe 8 Aprilie 2009 09:07
De la: catalinutza_kty, la data 2009-04-08 08:59:26eu kred k u nu ai ce face....si dak te sinucizi ce rezolvi
????
experienta......lasi pe altii sa sufere in urma ta...fii tare si depaseste situatia,,,,,,k viata e frumoasa

daca i-ai face si o vizita la pariu ca nu se mai sinucide..nea screloza
coffeeta
Postat pe 8 Aprilie 2009 09:16
De la: catalinutza_kty, la data 2009-04-08 08:59:26eu kred k u nu ai ce face....si dak te sinucizi ce rezolvi
????
experienta......lasi pe altii sa sufere in urma ta...fii tare si depaseste situatia,,,,,,k viata e frumoasa


haydi bei..................

omul nostru nu vrea compasiune vrea gagicute...........................

de ce crezi ca a deschis topicul???


pffffffffffffffffff........... ce sinucis frate................
sun_shine
Postat pe 9 Aprilie 2009 09:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
adoptie 1 De la: brun3ta2010 3 Februarie 2011 01:34
O vrem pe oanna81 inapoi !!! 775 De la: printesa17 9 Aprilie 2010 18:09
Pentru toate femeile pentru zilele de 1 si 8 martoe 80 De la: FAsion 27 Martie 2010 22:28
stai acasa si castigi bani;) 12 De la: _dulcik_ 6 Martie 2009 09:56
am o intrebare pentru cele care suneti din bucuresti :) 20 De la: vaiana 25 Iunie 2009 16:21