Setari Cookie-uri

Am sa ma sinucid pentru ca sant bolnav de SCLEROZA MULTIPLA

De la: crissa_909, la data 2009-03-16 10:33:40

pe tine cine pusca mea te-a bagat in seama??? sunteti o adunatutra de verze care pierdeti timpul facand misto de oameni care au nevoie de ajutorul unor straini....si revin, cine draq te-a bagat in seama???

eeee pa dracu' atunci cu cine vorbeai fa manca-mi-ai ...????
imi place despre emo astia ca tine ca se baga precum mustele in posterior si pe urma fac pe victimele...
inca o data...
YOU CAN KISS MY KITTY ASS!!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 12:29
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-16 12:29:32
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 10:33:40

pe tine cine pusca mea te-a bagat in seama??? sunteti o adunatutra de verze care pierdeti timpul facand misto de oameni care au nevoie de ajutorul unor straini....si revin, cine draq te-a bagat in seama???

eeee pa dracu' atunci cu cine vorbeai fa manca-mi-ai ...????
imi place despre emo astia ca tine ca se baga precum mustele in posterior si pe urma fac pe victimele...
inca o data...
YOU CAN KISS MY KITTY ASS!!!


vrobea cu mine
eu sunt pisicuta poalei popii
kitty_krieger
Postat pe 16 Martie 2009 12:34
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 10:33:40



pe tine cine pusca mea te-a bagat in seama??? sunteti o adunatutra de verze care pierdeti timpul facand misto de oameni care au nevoie de ajutorul unor straini....si revin, cine draq te-a bagat in seama???

eeee pa dracu' atunci cu cine vorbeai fa manca-mi-ai ...????
imi place despre emo astia ca tine ca se baga precum mustele in posterior si pe urma fac pe victimele...
inca o data...
YOU CAN KISS MY KITTY ASS!!!

gresti, total gresit, nu vb nici cu una, nici cu alta, vb cu Andreea 19toamna...da' imi place ca va agitati toate ... =))...incepe sa-mi placa de voi...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:13
ufa fata...aveam pretentii...puteai macar sa ascunzi "fa"-ul ala cu un "h"..."fah" da mai bine la imagine...ce zici ca vrei sa-ti mananc? mie una imi plac femeile...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:16
atunci ai nevoie de un control oftalmologic
pe langa logoped
kitty_krieger
Postat pe 16 Martie 2009 13:19
eeee pa dracu' atunci cu cine vorbeai fa manca-mi-ai ...????
imi place despre emo astia ca tine ca se baga precum mustele in posterior si pe urma fac pe victimele...
inca o data...
YOU CAN KISS MY KITTY ASS!!!

ps. wtf??? EMO??? cu declaratia asta m-ai facut muci... draga mea, un emo abia asteapta sa arda in iad, io una ... ii las numa' pe altii...ca voi, asa... go ahead, you are doing great...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:20
draga de ea, Dor-a (dor nebun de tras cu arcul in fundul unora care ii ignora total, desi nici tu nu esti departe de suratele tale...)...s-a gandit ea ca mi-ar trebui sa stau pe intuneric, ms fato, apreciez, esti cuminte tare...si tie tot pe intuneric cred ca iti place sa stai din moment ce recomanzi si altora...ca si fatuca ailalta, cu dusurile reci, cred ca le apreciaza profund ... aoleoooooooooo, mare e gradina lui dumnezeu, credeam ca io sunt dusa, da' nici cu voi nu mi-e rusine...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:28
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:13:56De la: crissa_909, la data 2009-03-16 10:33:40



pe tine cine pusca mea te-a bagat in seama??? sunteti o adunatutra de verze care pierdeti timpul facand misto de oameni care au nevoie de ajutorul unor straini....si revin, cine draq te-a bagat in seama???

eeee pa dracu' atunci cu cine vorbeai fa manca-mi-ai ...????
imi place despre emo astia ca tine ca se baga precum mustele in posterior si pe urma fac pe victimele...
inca o data...
YOU CAN KISS MY KITTY ASS!!!

gresti, total gresit, nu vb nici cu una, nici cu alta, vb cu Andreea 19toamna...da' imi place ca va agitati toate ... =))...incepe sa-mi placa de voi...



la dracu sa sti ca tineam cu tot din-adinsul sa ma placi tu...
aaaah Doamne sufar groaznic de nebagare in seama si tu tocmai mi-ai implinit visul...m-ai bagat in seama.
fatuco, esti pe val dai inainte poate vezi luminita de la capatul tunelului...

panha una alta continua sa stai pe intuneric.
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 13:30
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:16:49ufa fata...aveam pretentii...puteai macar sa ascunzi "fa"-ul ala cu un "h"..."fah" da mai bine la imagine...ce zici ca vrei sa-ti mananc? mie una imi plac femeile...


nu pot sa te ajut din nefericire, "fa" este o expresie uzuala pe care o folosesc indeosebi oltenii catre muierile mai proste...
deci asadar si prin urmare, nu simt nevoia sa scriu precum o EMO...dar daca te simti fii libera si baga mare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 13:32
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-16 13:32:14
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:16:49ufa fata...aveam pretentii...puteai macar sa ascunzi "fa"-ul ala cu un "h"..."fah" da mai bine la imagine...ce zici ca vrei sa-ti mananc? mie una imi plac femeile...


nu pot sa te ajut din nefericire, "fa" este o expresie uzuala pe care o folosesc indeosebi oltenii catre muierile mai proste...
deci asadar si prin urmare, nu simt nevoia sa scriu precum o EMO...dar daca te simti fii libera si baga mare....

fa e un regionalism...din zona oltenie ,se foloseste indeobste la tara
nu ca apelativ la femeile proaste
mai invata
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:33
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:20:06
ps. wtf??? EMO??? cu declaratia asta m-ai facut muci... draga mea, un emo abia asteapta sa arda in iad, io una ... ii las numa' pe altii...ca voi, asa... go ahead, you are doing great...



draga mea ... arderile in iad tin de alte alea... emo saracii de ei stau pe intuneric si isi blesteama zilele la cat de neantelesi is ei...

vezi ca n-ai inteles la ce ma refeream?????

dar ai sarit ca musca direct in posterior....sa nu spun in fecale ca nu-i frumos.
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 13:36

De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:16:49

ufa fata...aveam pretentii...puteai macar sa ascunzi "fa"-ul ala cu un "h"..."fah" da mai bine la imagine...ce zici ca vrei sa-ti mananc? mie una imi plac femeile...


nu pot sa te ajut din nefericire, "fa" este o expresie uzuala pe care o folosesc indeosebi oltenii catre muierile mai proste...
deci asadar si prin urmare, nu simt nevoia sa scriu precum o EMO...dar daca te simti fii libera si baga mare....

dupa cum spuneam, nici macar nu esti in stare sa ascunzi anumite aparente...deci, esti praf...FAH... BY THE WAY, TINE DE EDUCATIE...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:36
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:33:29
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-16 13:32:14
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:16:49ufa fata...aveam pretentii...puteai macar sa ascunzi "fa"-ul ala cu un "h"..."fah" da mai bine la imagine...ce zici ca vrei sa-ti mananc? mie una imi plac femeile...


nu pot sa te ajut din nefericire, "fa" este o expresie uzuala pe care o folosesc indeosebi oltenii catre muierile mai proste...
deci asadar si prin urmare, nu simt nevoia sa scriu precum o EMO...dar daca te simti fii libera si baga mare....

fa e un regionalism...din zona oltenie ,se foloseste indeobste la tara
nu ca apelativ la femeile proaste
mai invata


oooof mai mary , bunicul imi aduc foarte bine ca ii spunea bunicii fa ,nu cu alint ci cu oarece ridicari de tonuri cand facea cate o nefacuta....
comentariul meu se refera la faptul ca... "fah" nu stiu sa existe in limba romana dar "fa" exista cu siguranta.

...
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 13:38
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:36:57
dupa cum spuneam, nici macar nu esti in stare sa ascunzi anumite aparente...deci, esti praf...FAH... BY THE WAY, TINE DE EDUCATIE...

ce plina de agresivitate neexprimata esti
al naibii subconstient, ai ales si-un avatar adresat tie

decat educatia ta... o prefer pe-a mea, macar eu daca injur, injur subtil, nu ca tine... asa-i ca nu ti-ai dat seama ce voiam sa zic cu logopedul???
kitty_krieger
Postat pe 16 Martie 2009 13:39
la mine se foloseste atunci,cand vrea ceva de la nevasta
ca o alintare
haide fa ,adu-mi mancare
vino,fa sa te pup

just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:40
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:36:57
dupa cum spuneam, nici macar nu esti in stare sa ascunzi anumite aparente...deci, esti praf...FAH... BY THE WAY, TINE DE EDUCATIE...


educatie care tie mai fatuco iti lipseste cu desavarsire.
aparente nu am de ce sa ascund, pt ca nu sunt ipocrita sa ma dau cine nu sunt...asa ca ,revenind la oile noastre, data viitoare cand te adresezi cuiva cu vreun apelativ, specifica si persoana careia te adresezi,
ADICA INVATA SA FOLOSESTI FUNCTIA "CITEAZA" IN MOD CORECT....

dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 13:40
sincer, nu m-am prins ce e cu logopedul si daca nu intrebai, nici macar nu realizam ca am ignorat total indrumarea ta...nah, va las, have fun, io m-am plicisit teribil cu voi...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:41
mda, adevarul e ca nu ma intereseaza sa va prindeti prea repede cu cine vb, asa ca va las sa suferiti...ps. sa ma pupi undeva de vita ce esti...asta ca sa vezi ce inseamna lipsa de educatie :D...si ca sa vezi, nici macar nu-mi pare rau...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:43
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:43:17mda, adevarul e ca nu ma intereseaza sa va prindeti prea repede cu cine vb, asa ca va las sa suferiti...ps. sa ma pupi undeva de vita ce esti...asta ca sa vezi ce inseamna lipsa de educatie :D...si ca sa vezi, nici macar nu-mi pare rau...


vita d care?
fiarta sau prajita>?
cata mancare de bovina e in tine
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:45
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-16 13:40:47
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:36:57
dupa cum spuneam, nici macar nu esti in stare sa ascunzi anumite aparente...deci, esti praf...FAH... BY THE WAY, TINE DE EDUCATIE...


educatie care tie mai fatuco iti lipseste cu desavarsire.
aparente nu am de ce sa ascund, pt ca nu sunt ipocrita sa ma dau cine nu sunt...asa ca ,revenind la oile noastre, data viitoare cand te adresezi cuiva cu vreun apelativ, specifica si persoana careia te adresezi,
ADICA INVATA SA FOLOSESTI FUNCTIA "CITEAZA" IN MOD CORECT....



nah, ca sa vezi, pot sa folosesc si "citeaza"...numa' ca nu vreau, mori??? mori, nu e bai, nu se spanzura nimeni din cauza asta...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:47
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:45:33
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:43:17mda, adevarul e ca nu ma intereseaza sa va prindeti prea repede cu cine vb, asa ca va las sa suferiti...ps. sa ma pupi undeva de vita ce esti...asta ca sa vezi ce inseamna lipsa de educatie :D...si ca sa vezi, nici macar nu-mi pare rau...


vita d care?
fiarta sau prajita>?
cata mancare de bovina e in tine



lol, nu vorbeam cu tine, vezi de ce zic ca imi place ca va agitati toate?:))
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:48
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:48:52
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:45:33
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:43:17mda, adevarul e ca nu ma intereseaza sa va prindeti prea repede cu cine vb, asa ca va las sa suferiti...ps. sa ma pupi undeva de vita ce esti...asta ca sa vezi ce inseamna lipsa de educatie :D...si ca sa vezi, nici macar nu-mi pare rau...


vita d care?
fiarta sau prajita>?
cata mancare de bovina e in tine



lol, nu vorbeam cu tine, vezi de ce zic ca imi place ca va agitati toate?:))


nu ma agit ca imi iese in dos...............
dar cand jignesti dragutzo......si nu citesti de la inceput acest topic......ma deranjeaza .........
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:51
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:51:14
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:48:52
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:45:33
De la: crissa_909, la data 2009-03-16 13:43:17mda, adevarul e ca nu ma intereseaza sa va prindeti prea repede cu cine vb, asa ca va las sa suferiti...ps. sa ma pupi undeva de vita ce esti...asta ca sa vezi ce inseamna lipsa de educatie :D...si ca sa vezi, nici macar nu-mi pare rau...


vita d care?
fiarta sau prajita>?
cata mancare de bovina e in tine



lol, nu vorbeam cu tine, vezi de ce zic ca imi place ca va agitati toate?:))


nu ma agit ca imi iese in dos...............
dar cand jignesti dragutzo......si nu citesti de la inceput acest topic......ma deranjeaza .........


mah nene, taman asta e baiul, te-ai gandit vreo secunda ca omu' ala poate chiar are nevoie de ajutor? si chiar n-am jignit ... as fi jignit mult mai tare daca ma coboram la diverse postari care nu-si avea realmente rostul...
crissa_909
Postat pe 16 Martie 2009 13:53
dar omu nu sufera ,tocmai asta e problema
da ,poate ,ai dreptate,sufera de lipsa ,nebagare in seama....
citeste de la inceput ca tot el a recunoscut acest fapt.....era in cautare de...........
in loc sa citim de la capat si nu pe alocuri.......venim si jignim.......
da ,omul suferea de pasa rica
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:56
"mah nene, taman asta e baiul, te-ai gandit vreo secunda ca omu' ala poate chiar are nevoie de ajutor? si chiar n-am jignit ... as fi jignit mult mai tare daca ma coboram la diverse postari care nu-si avea realmente rostul..."
nu nene.............i am a girl...............
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 13:57
De la: just_maria, la data 2009-03-16 13:56:59dar omu nu sufera ,tocmai asta e problema
da ,poate ,ai dreptate,sufera de lipsa ,nebagare in seama....
citeste de la inceput ca tot el a recunoscut acest fapt.....era in cautare de...........
in loc sa citim de la capat si nu pe alocuri.......venim si jignim.......
da ,omul suferea de pasa rica


De la: sulumorudar, la data 2009-02-01 19:53:26
De la: Anissia27, la data 2009-02-01 17:45:26
De la: Anissia27, la data 2009-02-01 17:44:12 ma dar asta-i si nesimtit, zau asa!!!!1
pai nenea!!! du-te-n treaba ta si nu masura tu cat e de dezordine in casele boastre sau cat de satisfacute suntem sau nu suntem.... daca tii neaparat sa masori ceva...MASOARATI-O!!! ca sigur ai sa-ti plangi din nou de mila si te-o mai bate iarasi vreun gand sinucigas.
de data asta.... din cauza complexelor de inferioritate cauzate de rezultatele masuratorii!!!


scz, am o greseala de ortografie, asa ca o corectez: MASOARA-TI-O!!!


Are 17,3 centimetri , e o dimensiune rezonabila. Cred ca ai alerga putin dupa mine cu salteaua. Ce zici , scumpo?




da chiar sufera omul ms muscle din cucuietii din deal...
si are nevoie de cineva sa io masoare da neaparat sa aibe dimensiunile celei din poza de la avatarul lui
coffeeta
Postat pe 16 Martie 2009 13:59
vai vai vai! da ce taraboi e pe aici... ce aveti fetelor? tot primavara e de vina si la voi?
missalexandra
Postat pe 16 Martie 2009 14:00
De la: missalexandra, la data 2009-03-16 14:00:26vai vai vai! da ce taraboi e pe aici... ce aveti fetelor? tot primavara e de vina si la voi?

nuuuuuuuuuuuuuuu..............ci ,doar,lipsa de vedetism
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 14:01
De la: just_maria, la data 2009-03-16 14:01:10
De la: missalexandra, la data 2009-03-16 14:00:26vai vai vai! da ce taraboi e pe aici... ce aveti fetelor? tot primavara e de vina si la voi?

nuuuuuuuuuuuuuuu..............ci ,doar,lipsa de vedetism


bre mary... lasa-ma si pe mine sa ma simt bine, fata se certa cu mine ...acu intrasi tu in gura "emoului"...
dandanaua_reloaded
Postat pe 16 Martie 2009 14:25
hai bre ca te las...............sa nu zici tu ca sunt acra
just_heaven
Postat pe 16 Martie 2009 14:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Help! 68 De la: Denver 31 August 2009 13:23
"Oamenii sunt ca iepurii , ii iei de urechi" Mirabeau 2 De la: Sabrina_Nede 5 Decembrie 2009 13:48
Ce ne enerveaza pe noi femeile? 22 De la: sirenasyr 22 Septembrie 2009 18:08
totul despre cresterea in inaltime 5 De la: gratuit89 25 Februarie 2010 15:05
viata e fascinanta. 11 De la: miss_darine 1 Decembrie 2009 23:04